Kryžius yra labai pamaldus simbolis, kurį mėgsta nešioti daugelis žmonių. Kryžminis karoliai yra ant labiausiai paplitusių juvelyrinių dirbinių. Kryžminis karoliai pagaminti iš aukso, sidabro ar net nusagstyti deimantais, kad suteiktų jam nuostabią išvaizdą. Galite pasirinkti kryžminį karolį, kuris jums yra sentimentali. Šis kryžminių karolių sąrašas suteikia jums įžvalgų apie įvairius galimus stilius.

9 skirtingų kryžių karoliai:

Čia pažvelkite į mūsų geriausius kryžiaus karolius su naujais stiliais. Išsirinkite mylimą žmogų ir išsirinkite.

1. Sidabrinis kryžiaus karoliai:

Sidabrinis kryžiaus karoliai

Šis paprastas sidabrinis kryžminis karoliai yra tobulas ir gražus. Stora grandinė, puošianti šį kryžminį pakabuką, yra nuorodų forma. Kryžius yra paprastas, tačiau atrodo nuostabiai ir traukia akį. Įsigykite šį nuostabų kryžminį karolį kasdieniam naudojimui.

2. Aukso kryžiaus karoliai:

Aukso kryžiaus karoliai

Nukryžiuotasis yra vienas iš klasikinių krikščionybės simbolių. Pasirinkite šį 14K aukso karolį su nukryžiuotojo kryžiumi, kuriame yra graži Jėzaus statula ir smulkios žodžio INRI detalės. Auksinė grandinė čia yra labai paprasta, tačiau kryžius išsiskiria priešingai.

3. Šoninis kryžminis karoliai:

Šoninis kryžminis karoliai

Šis naujausias kryžminių karolių dizainas yra labai modernus kryžminių karolių pavyzdys. Kryžius čia dedamas į šoną ant grandinės ir nekaba kaip pakabukas. Kryžius gali būti paprastas arba išgraviruotas. Šoninis kryžius paprastai yra mažas.

4. Viktorijos laikų kryžiaus karoliai:

Viktorijos laikų kryžiaus karoliai

Čia yra gražus kryžminis karoliai, pagaminti iš raižyto sidabro kryžiaus pakabuko. Dėl smulkių kryžiaus detalių jis yra labai gražus, o Viktorijos laikų apvadas yra nuostabus. Kryžiaus pakabutyje yra centrinis akmuo.

5. Deimantinio kryžiaus karoliai:

Deimantinio kryžiaus karoliai

Įsigykite šį nuostabų deimantinį kryžminį karolį, nusagstytą mažais sidabro deimantais. Labai elegantiškas karoliai turi grynus deimantus, kurie apakina ir spindi blizgesiu. Tai yra vienas iš brangiausių moterų kryžminių karolių. Vėrinys yra deimantų grynumo ir jo karatų vertė yra labai didelė.

6. Infinity Cross karoliai:

Begalybės kryžiaus karoliai

Šis nuostabus begalybės kryžiaus karoliai pasižymi sidabro spindesiu ir deimantų žavesiu. Kryžius sukurtas begalybės simboliu, todėl nėra plokščias. Pakabuje naudojami keturi deimantai yra labai puikūs. Begalybės simbolis vaizduoja tyrą ir begalinę Dievo meilę, ir tai yra parodyta šiame karoliuose.

7. Mini kryžiaus karoliai:

Mini kryžiaus karoliai

Pasirinkite šį mini kryžiaus karolį, kad atrodytumėte saldžiai ir žavingai. Šis mažas grandininis pakabukas, naudojamas grandinėje, yra labai paprastas, bet atrodo elegantiškai. Jis gali būti naudojamas kasdienai ir gali būti pagamintas iš aukso arba sidabro. Grandinė šiuo atveju gali būti dėvima ilgai arba net trumpai, kad paryškintų kryžminį pakabuką.

8. Vyrų kryžiaus karoliai:

Vyrų kryžiaus karoliai

Vyriški kryžminiai karoliai paprastai yra labai paprasti ir vyriško dizaino. Kryžius čia yra paprastas ir pagamintas deimantiniu akcentu. Nerūdijančio plieno kryžminis pakabukas karoliai yra nusagstyti smulkiais deimantais, kurie neviršija viršaus.

9. Vintage kryžiaus karoliai vyrams:

Vintage kryžminis karoliai vyrams

Šie unikalūs kryžminiai karoliai vyrams yra pagaminti iš nagų dizaino. Viena didelė sidabrinė vinis yra pagrindinė pakabuko dalis. Kryžiaus pusė sukurta dviem mažesniais vinimis, nustatytais kryžminiu būdu. Tai nuostabiai išraižyta puikiomis detalėmis ir atrodo labai nepakartojamai.

Kryžminiai karoliai moterims yra įvairių stilių. Pasirinkite tą, kuris labiausiai paliečia jūsų širdį. Auksiniai ir sidabriniai kryžiai yra gana paplitę, o deimantai naudojami grožiui sustiprinti. Vyrai ir moterys dėvi paprastus ir elegantiškus kryžminius karolius. Kai kurie gali būti maži ar net dideli kryžiai.