Kalbant apie vestuvių papuošimus, ponios paprastai netaupo jokių išlaidų, kad sukurtų tą nepriekaištingą išvaizdą. Nors stebime tą nepriekaištingą nuostabią apyrankę, aksesuarą ar idealų brangakmenio žiedą, stebime tūkstančius, galite nustebinti, kokie puikūs gali būti apsimetinėjimo santuoka brangakmeniai. Už nedidelę kainą galite atrasti dalį geriausio vestuvių papuošalų plano rinkoje savo milžiniškai dienai.

Vestuvių karolių dizainas

Tradiciniai ir gražūs karoliai nuotakai:

Čia yra 9 dreifuojantys vėriniai, skirti valandos panelei iš akmenų, aukso ir deimantų, kad atrodytumėte puikiai savo didžiulę dieną.

1. Auksinis kaklo karoliai vestuvėms:

Auksinis kaklo papuošalas vestuvėms

Šis sudėtingai sukurtas puikus chokeris yra patrauklus vestuvinių aukso papuošalų pavyzdys. Antikinis planas pabrėžia paisley suformuotą pakabuką, padengtą vertingais akmenimis. Rinkinys papildomai pridedamas prie poros koordinuojančių puikių smeigtukų, įterptų vertingais akmenimis.

2. Deimantinis ir auksinis karoliai nuotakai:

Deimantinis ir auksinis karoliai nuotakai

Šis nuostabus auksinių aksesuarų rinkinys nukels jus į sritį, kurioje būtina simetrija. Brangakmeniai netaisyklingai smeigia šią 22K kaklo juostelę. Tai santuokos aukso papuošalų rinkinys, todėl jis pridedamas prie poros koordinuojančių smeigtukų.

3. Paprastas vestuvinis auksinis karoliai su rubinais ir deimantais:

Paprastas vestuvinis auksinis karoliai su rubinais ir deimantais

Šie akinantys auksiniai papuošalai, pagaminti iš 18K aukso, yra padengti 234 brangakmeniais! Raudonas rubinas suformuoja pakabuko vidinę dalį, o mažesnis rubinas papuošia priedą įprastais laikais..

4. „Ocean Blue Pearl“ karoliai nuotakai:

Vandenyno mėlynos spalvos perlų karoliai nuotakai

Šis vandenyno mėlynos perlų kaklo juostos rinkinys su polkiu darbu atrodo ir atrodo kaip labai reikalingas gaiviklis. Polki darbas Radžastane išsipildė prieš šimtus metų. Tai sistema, skirta Radžastano papuošalams gaminti nesupjaustytais deimantais. Prie šio puikaus aksesuaro prisijungia akinantys, perlais nusagstyti lankeliai.

5. Vestuvių imitaciniai papuošalai Jali darbo vestuvių karoliai:

Vestuvių imitaciniai papuošalai „Jali“ vestuvių karoliai

Šie stulbinantys vestuvių apsimetinėjimo papuošimai yra praktiškai visi brangakmeniai, kurių jums prireiktų. Šis rinkinys, išryškinantis senovinį vaizduojamąjį kalėjimo darbo meną, leidžia nepaprastai protingai panaudoti nenuspėjamas filigranes, kad būtų sukurtas puikiai užbaigtas ir kūrybingas objektas. Prie jo pridedamas koordinuojantis smeigtukų rinkinys, ilga kaklo juosta, maang tikka ir haath fhool.

6. Antikvariniai vestuviniai auksiniai karoliai:

Antikvariniai vestuviniai auksiniai karoliai

Tuo metu, kai žvelgiame į praeities damų nuotraukas, negalime atsispirti galimybei nustebinti pagrindine jų brangakmenių klase. Šis turtingas senovinių vestuvių apsimetinėjimų puošmenų rinkinys padeda mums prisiminti buvusį laikotarpį. Šis auksu padengtas, žaliais ir rožiniais akmenimis ir perlais nusagstytas papuošalų rinkinys gali atrodyti kaip Jodha Bai didžiąją dieną!

7. Kundan Paisley rubino karoliai nuotakai:

Kundan Paisley rubino karoliai nuotakai

Šis turtingas „Kundan“ darbų rinkinys yra vienas iš labiausiai nepriekaištingų matytų. Pagrindinis dėmesys skiriamas rubinui, o jį dar labiau pabrėžia idealus kundano kūrinys ir perlų puošmena.

8. „Swarovski“ vestuvių papuošalų rinkinys:

„Swarovski“ vestuvių papuošalų rinkinys

Ši nuostabi santuokos apsimetinėjimo puošmena nebūtų keista jokiose krikščioniškose vestuvėse. Šis karoliai, pagaminti iš dramblio kaulo apsimetinėjimo perlų taškeliais ir apsimetinėjusiais „Swarovski“ brangakmeniais, padės bet kuriai valandos panelei spindėti saulėje. Komplekte taip pat yra pora perlų smeigtukų

9. Madingas sidabro vestuvių karolių papuošalų rinkinys:

Madingas sidabrinis vestuvių karolių papuošalų rinkinys

Šis papuošalų rinkinys yra šiuolaikiškas ir rafinuotas. Šis priedas, pagamintas iš BIS žymėto sidabro, yra pagrindinis dirbtinio paisley brangakmenis. Botanikos planai dešinėje pusėje, o filigranų kontūrai vienoje pusėje veikia harmoningai, kad atrodytumėte apskritai akinantys.

Taigi tai buvo santuokos apsimetinėjimo papuošalų rinkinių kaupimas. Taigi jūs, visos skaitančios moterys, turite pagalvoti, į ką panašūs jūsų vestuvių brangakmeniai. Turėkite omenyje, nepaisant to, kokius brangakmenius dėvite, būtent jūsų žavios šypsenos leis jums atrodyti nuostabiai jūsų didžiulę dieną!