Kaip ten galima parodyti meilę savo artimiesiems savo gyvenime ??? Tai gali būti įvairiais būdais, naudojant gėles, maistą, brangakmenius, tačiau nieko negalima labiau suasmeninti parodant meilę personalizuotiems papuošalams. Sukurkite savo meilės papuošalus!!

pavadinimo karoliai

Pavadinkite karolių dizainą mergaitėms ir vaikinams:

Pavadinkite karolius, kaip vadinasi, tai individualus, pagal užsakymą pagamintas ornamentas. Vardiniai karoliai gali būti monograminiai karoliai, vardiniai karoliai, šeimos kolekcija, motinos dienos ar tėvo dienos kolekcija. Štai keletas populiariausių nupirktų dizainų.

1. Auksinis karoliai su pavadinimu:

Auksinis karoliai su pavadinimu

Padovanoti moteriai brangakmenį gali būti mama, žmona ar mergaitė, mūsų sąraše pirmiausia bus aukso brangakmenis. Kad ypatinga jos diena taptų labiau įsimintina, išmetama dabartis, o įdomus būdas tai padaryti yra įsigyti vardinį karolį. Vardo karoliai gali būti pagaminti iš porų pradžios vardo raidės, kuri yra monogramos vardo karoliai arba jos augintinio vardo rašymas, kuris yra karolių pavadinimas. Vardas karoliai gali būti kaip pakabukas viduryje arba pavadinimas gali būti parašytas karolių pusėje.

2. Pavadinkite grandinės karolių deimantą:

Pavadinimas grandinės karoliai deimantas

Deimantai – vienas brangiausių akmenų. Neabejotinai žmogus nori dovanoti deimantus tik savo brangiajam gyvenime. Kad brangusis būtų nuostabi staigmena, tai galima padaryti per deimantinį karolį ir padaryti jį romantiškesnį, kai jis skirtas jo žmonai, tada per deimantinį karolį. Jos vardas, užrašytas ant kaklo papuošalo su deimantais, tikrai praleis jos dieną, arba žodis, kuris per karolius atskleidžia jo emocijas, taip pat yra romantiškas būdas išreikšti meilę.

3. Sidabriniai karoliai poroms:

Sidabriniai karoliai poroms

Paprastas sidabrinis karoliai gali atrodyti gražiau, kai viduryje yra geras pakabukas, pakabukas gali būti su pavadinimu, užrašytu sidabro juosta, arba liejama sidabro vardinė plokštelė su jo vardu, tokio tipo karoliai iš tikrųjų gali būti „Pristatyti tema “.

4. Kristalų pavadinimo plokštės grandinės karoliai:

Kristalų pavadinimo plokštės grandininiai karoliai

Kristalai yra kitas populiariausias moterų brangakmenių akmuo. Tai pakartoja originalių šlifuotų deimantų švytėjimą ir moterų pamišimą dėl to ir palyginti prieinamos kainos. Šio tipo vardų grandinę vyrai dažniausiai dovanoja savo vestuvių dieną ar gimtadienį savo mieloms damoms. Populiariausias „Swarovski“ kristalų prekės ženklas su puikios kokybės kristalais.

5. Aukso pavadinimo karoliai-šeimos kolekcijos:

Kad būtų įdomiau, kai kas nors pasiekia savo šeimos funkciją ir susipainioja, kokią dovaną galima nusipirkti, pateikiama šeimos kolekcija „Vardas karoliai“. Skirtingai nuo keleto dovanų, kurias galima laikyti tik parodoje, vardo karoliai yra glaudžiau susiję, nes jis/ji gali nešioti karolius su užrašyta jų šeimos pavarde, arba porų, arba vaikų vardais, kurie prie jų tampa labiau sentimentalūs.

Aukso vardo karoliai-šeimos kolekcijos

Vardai paprastai išgraviruojami paprastu pakabuku, nes tai šeimos kolekcija, o vardų kolekcija bus daugiau parašyta mažame aukso luito gabalėlyje. Priklausomai nuo interesų, karoliai gali būti sidabro, aukso ar deimanto

6. Kūdikio vardo karoliai:

Kūdikio vardo karoliai

Viena geriausių dovanų, kai artimi draugai ar giminaičiai dalyvauja kūdikio vardo suteikimo ceremonijoje, yra vardo karoliai su išgraviruotu kūdikio vardu. Tokia dovana nedžiugins tėvų, tačiau tai bus viena iš geriausių kolekcijų kūdikiui vėlesniais metais.

7. Medinio pavadinimo karolių grandinė:

Medinė pavadinimo karolių grandinė

Dabar tendencija yra rašyti pavadinimus ant ryžių, muilo ir dovanų, kuriuos galima išsaugoti parodoje, tačiau novatoriškesnė idėja dovanoti brangiems žmonėms yra padovanoti jiems medžio drožinio pavadinimo karolius. kurį galima užsisakyti parduotuvėje arba kai žmogus yra meniškesnis, jis/ji gali iškirpti savo, kad išreikštų savo emocijas dėl savo gyvenimo meilės. Išraižytas vardinis kūrinys dažniausiai dera su juoda grandine ar virve. tokio tipo vėrinius dažniausiai mėgsta jaunuoliai ir jie gali būti dėvimi kasdien, o ne už prieinamą asortimentą įvairiems žmonėms.

8. Karoliukų karolių pavadinimas:

Karoliukų karolių pavadinimas

Labiausiai mėgstama vaikų veikla vasaros ar žiemos atostogų metu yra juvelyrinių dirbinių gamyba, vienas iš jų mėgstamiausių ir lengvai pagaminamų brangakmenių yra grandinėlės, o grandinės viduryje, kaip pedantas, užpildžius jų vardus, naudojant karoliukus su abėcėlėmis, jis tampa patrauklesnis. Vaikai netgi pristato karoliukų pavadinimo karolius per savo draugo gimtadienį ir tai tikrai yra džiaugsminga akimirka vaikams.

9. Motinos dienos vardo karoliai auksiniai:

Motinos dienos vardo karoliai auksiniai

Kiekviena mama parodo širdį ir ranką augindama savo vaiką. Motinos diena yra komplimentas jų meilei ypatingą dieną, išskyrus jos gimtadienį. Pasidalinimas meile ir džiaugsmu yra pati didžiausia dovana, tačiau meilė per dovaną yra papildomas džiaugsmo momentas. Padovanojus jai brangakmenius ir saree, kuri jau užpildyta jos drabužių spintoje, tai nėra įdomu. Vietoj to, kad pasidalyti meilės emocija per karolius ir meilės žodį kartu su jos vardu, neabejotinai priverčia tą ašaros lašą į akis puoselėti visą gyvenimą.

Turint tai omenyje, dovanoti vardo karolius yra visiškai verta. Žodžiai, kurių negalima išreikšti kalbant, išreiškiami žodžiais. Nusprendė padovanoti savo mylimam žmogui vardinį karolį?