Sukurti metalo papuošalai visada išlaikė savo poziciją mados industrijoje. Vienas iš tokių metalo sukurtų brangakmenių yra „Chunky“ didelis karoliai, vaizduojantys ryškią spalvą ir raštą, kurie patraukia dėmesį vakarėlyje ar susitikime. Ar yra geresnis būdas papuošti moteriškus papuošalus, nei nešioti juos su paprastais indiškais ar vakarietiškais drabužiais? Geras „Statement“ kaklo papuošalas suteiks „baimės“ išvaizdą, kurios moterys siekia.

Naujausi ir gražūs didelių karolių dizainai vestuvėms:

Norėdami pasiekti tokią nuostabią išvaizdą, pateikiame 9 didžiausius karolių dizainus, kurie neleidžia pasibjaurėti vakarėlyje.

1. Chunky Bib mados karoliai:

Stambūs Bib mados karoliai

Kaklo papuošalas yra panašus į apykaklės vėrinį, tačiau skiriasi forma, jei seilinuko karoliai, dengiantys iki vidurinės krūtinės dalies, kaip įprasta šiukšliadėžė, naudojama vaikams. Stambūs karoliai gali būti pagaminti iš įprasto metalinio rėmo arba iš aukso, kuris atitinkamai padidina karolių kainą. Šis karoliai yra sukurti derinant apykaklės karolius su susietomis grandinėlėmis.

2. Didelis daugiaspalvis krištolo karoliai:

Didelis įvairių spalvų krištolo karoliai

Įvairiaspalvį karolį galima derinti su visų rūšių drabužiais, todėl jis yra universalus aksesuaras. Kaklo papuošalas yra baltos spalvos kristalai, kuriuos vėliau supa įvairios spalvos kristalai. Kristalų forma gali būti taisyklingos arba netaisyklingos formos.

3. Stambūs auksu padengti metaliniai karoliai:

Stambus auksu padengtas metalinis karoliai

Auksu padengtas storas metalinis didelis karoliai ne tik suteikia sodrią išvaizdą, bet ir atrodo prabangiai. Šio tipo stambūs karoliai gali būti bet kokio geometrinio dizaino su kabliuko tvirtinimu vėrinio gale.

4. Milžiniškas juodo kaspino stambus akmeninis karoliai:

Didžiulis juodos juostelės stambus akmeninis karoliai

Paprasta juoda juostelė nenaudojama kaip dovanų pakavimo aksesuaras, bet taip pat padeda sukurti gražų ir ekstravagantišką kaklo papuošalą. Čia pasirinkta juoda juostelė yra stora ir pakankamai pločio, kad būtų galima klijuoti didžiulius spalvotus akmenis, kurie gali būti plastikiniai akmenys arba kristalai ar net perlai kartu su kitais brangakmeniais.

5. „Hammered Gold Design Link“ karoliai:

„Hammered Gold Design Link“ karoliai

Kalto metalo dizainas yra vienas iš meniškiausių dizainų, naudojamų karoliams gaminti. Dideli karoliai, pagaminti iš šios medžiagos, suteikia kaklui pilnatvę dėl per didelių geometrinių konstrukcijų su plaktuku ir poliruota išvaizda. Didelis auksinis karoliai yra pagaminti meniškiau, naudojant šį plaktuko dizainą..

6. Stambūs turkio spalvos karoliai:

Stambus turkio spalvos karoliai

Turkis yra vienas iš garsių mėlynos spalvos brangakmenių. Garsiausia turkio spalva yra dangaus mėlyna spalva. Paprasto turkio kolekcija į didžiulį didelį karolį yra elegantiškiausias brangakmenis, kurį moterys gali turėti savo drabužių spintoje.

7. Deimantinis-rubinas stambus apykaklės karoliai:

Deimantinio-rubino storos apykaklės karoliai

Deimantiniai karoliai visada prikausto akį ir kai deimantus, kurie yra dideli ir padengia visą didelį karolių modelį rubino akmeniu, verta dėvėti ypatingai progai, pavyzdžiui, vestuvėms.

8. Tvirta pilka perlų karoliai:

Tvirta pilka perlų karoliai

Perlai būna skirtingų spalvų ir dydžių, viena tokia spalva yra pilka, kuri suteikia ryškesnę išvaizdą nei įprasti perlai. Norėdami pridėti malonės ir elegancijos, dizaineriai pagamino didelį karolį, naudodamiesi santykinai didelio dydžio, nei įprasta, pilkais perlais. Šie negabaritiniai perlai sujungiami į daugybę eilučių ir susukami, kad susidarytų didelių gabaritų karoliai.

9. Krištolo gėlių pareiškimo karoliai:

„Crystal Flower Statement“ karoliai

Gėlių dizainas buvo naudojamas visuose įmanomuose papuošalų dizainuose. Nepaisant to, tas pats gėlių raštas naudojamas kuriant novatorišką, stambiai suprojektuotą kaklo papuošalą. Krištolinis gėlių dizainas atrodo malonesnis su perlų deriniu.

Šie architektūriškai suprojektuoti dideli karolių dizainai patraukė visų moterų, kurios labiau puošiasi dizaineriu nei įprastos plonos sluoksniuotos grandinėlės ar plonos grandinėlės, akį. Kaklo papuošalai turėtų būti parinkti taip, kad pakabukas visą laiką nejudėtų į vieną pusę.