Šiandien moterys ir merginos su bet kokia apranga dėvi gana madingus choker karolius ir prašmatnius vėsius boho stiliaus papuošalus, kurie atrodo išskirtinai ir mielai. Skirtingai nuo karolių, kurie kabo žemai prie krūtinės linijos, kaklo karoliai yra dėvimi aplink kaklą taip, kad jie liestų odą aplink. Arba pasakykite, kad jis yra dėvimas, tvirtai prigludęs prie kaklo. Chokeriai gaminami įvairiais būdais ir juos gali lengvai pasigaminti pats namuose. Galimi kaklo karoliai ir jie gali būti pagaminti iš bet kokių metalinių detalių, karoliukų, odos, nėrinių, juostelių ir drabužių, tokių kaip aksomas, taip pat gali būti nerti arba pagaminti iš siūlų, skirtų specialiai kakliukui gaminti.

Kaip pasigaminti kaklo karolius namuose:

Pažvelkime į geriausius būdus, kaip padaryti kaklo papuošalą.

1. Juodosios rožės pakabukas nėrinių kaklelis:

„Black Rose“ pakabukas nėriniuotu kakleliu

Juodos rožės pakabukas su juodu deimantu centre gali būti įstrigęs aksomo juostelės centre, kurio ilgis yra kaklo dydžio. Paprastas aksomo ar kito audinio dirželis yra vienas iš paprasčiausių būdų, kaip namuose pasidaryti kaklo papuošalą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai tiesiog pasiimti aksominę juodos spalvos pakabuką ir centre pritvirtinti juodos rožės žavesį. Galuose galite naudoti užrakto grandinę arba kabliukus.

2. „Velvet Choker“ su „Dainty Scrolls“:

Velvet choker su Dainty Scrolls

Iškilus klausimui, kaip pasigaminti pakabuką, greičiausia idėja gali būti kakliukas, pagamintas iš juostelių ar aksominių juostelių, kurias galima švelniai slinkti kabliukais ir spaustukais bei kai kuriomis grandinėmis, kad jas užkabintų ant kaklo. Norėdami pagaminti chokerį, supjaustykite dvi vienodo ilgio aksomines juostas. Paimkite sidabrinį žiedą ir dvigubai sulenkite juostas, kol jis bus juostos centre. Užfiksuokite galus kabliais, kad atidarytumėte ir uždarytumėte ir kitą pusę.

3. Didelis perlų gurkšnis:

Didelis perlų gaudyklė

Dideli perlai traukia labiausiai, kaip ir mažesni. Užkabinkite juos stora sidabrine viela kraštutiniuose galuose, o pasidaryk pats chokeris bus paruoštas nešioti su žavesiu ant kaklo linijos. Dailūs dideli perlai puikiai atrodys su jūsų aprangos šou stiliumi. Šis paprastas pakaba pagamintas iš sterlingo plieno kaklo žiedo su uždaromais galais ir į vidų įkišti du panašaus dydžio perlai.

4. Džinsinis pakabukas:

Džinsinis pakabukas

Džinsiniai „pasidaryk pats“ kaklo karoliai gali būti pagaminti taip lengvai, įdedant mažiau pastangų. Tiesiog pridėkite du spaustukus tinkamo dydžio kaklo džinsinio audinio juostelės galuose ir užkabinkite juos ant kaklo kaiščiais. Mėlynas džinsinis audinys išryškina jūsų madingą stilių su šauniais džinsais ir viršūne. Ši paprasta pakaba gali būti pagaminta iš džinsų nupjaunant kaklo dydžio kaklo gabalėlį. Padarykite džinsus šiurkščius iš abiejų galų ir išsiuvinėkite kabliukus, kad gale būtų tinkamos detalės.

5. Pintas odos chokeris:

Pintas odos skustuvas

Pinti odiniai kaklo karoliai atrodo pakankamai šauniai, kad jūsų apranga įgautų drąsų įvaizdį. Juoda oda pintas kaklo karoliai „pasidaryk pats“ idėja gali lengvai suteikti jums stilingą išvaizdą savo pastangomis. Norėdami pagaminti šį chokerį, tiesiog prijunkite pintą odinę virvelę prie aksominio kaklo gabalo. Padarykite tai pakankamai prarasti, kad galėtumėte dėvėti, ir tada galite surišti, kad puikiai priglustų.

6. Storas šampano gurkšnis:

Storas šampano gurkšnis

Storas šampano kaklo karoliai taip pat yra vienas iš paprasčiausių paprastų ir blaivių kaklo karolių, kuriuos galima pasigaminti namuose. Kaip pasidaryti sidabrinių šampano nėrinių kakliuką – taip paprasta ir taip pat, kaip ir aksominę juostelę. Norėdami pagaminti „choker“, iš turgaus įsigykite paruoštą šampano gabalėlį. Iškirpkite jį iki kaklo dydžio. Tiesiog pritvirtinkite kabliukus iš abiejų pusių.

7. Gėlių nėrinių kaklelis:

Gėlių nėrinių kaklelis

Rišti kaklo karoliai atrodo nepriekaištingai tokiose ceremonijose kaip vestuvės. Gražūs gėlių nėriniai gali būti pritvirtinti aplink kaklą nėrinių segtukais už nugaros ir papuošalui suteikti karolių efektą. Choker gali būti pagamintas iš baltos tinklelio medžiagos arba Georgette medžiagos, pjaunant nuo krašto. Supjaustykite dalį pagal kaklo dydį. Abiejuose galuose pritvirtinkite stygas, kad kaklas tvirtai laikytųsi.

8. Sidabro ir turkio spalvos karoliukai:

Sidabro ir turkio spalvos karoliukai

Karoliukai – tai paprasčiausi „pasidaryk pats“ skustuvai, kuriuos gali pasigaminti kiekvienas namuose. Paprastą spaustuką nuimkite nuo vielos ir užmaukite mazgus vielos galuose su reikiamomis grandinėmis pabaigoje. Norėdami pagaminti šį chokerį, turite gauti vielą ir keletą sidabro ir mėlynos spalvos karoliukų. Po vieną įveskite visus karoliukus ir sujunkite galus su užsegimo mazgais, kad užfiksuotumėte prie kaklo.

9. Suede Wrap Cord Choker:

„Suede Wrap Cord Choker“

Zomšinio apvyniojimo virvelės kaklelis atrodo dinamiškas ir paprastas, bet kietas bet kuriai merginai. Jūs netgi galite papuošti chokerį kristalais visame „pasidaryk pats“ skustuve arba dilgtelėjimais, kabančiais nuo chokerio. Virvelės metmenys aplink kaklą ir pakabinami galai su dilgčiojimais galuose atrodo puikiai. Tam, kad būtų paprasta pagaminti chokerį, reikia tik ilgos virvelės su dviem panašiais pakabukais galuose. Apvyniokite ir suriškite prarastą mazgą, kad atrodytumėte madingai.

„Chokers“ natūraliai atrodo nuostabiai su juodos spalvos dizainu, nes jie yra paryškinti ant kaklo, tačiau auksinės ar kitos gražios spalvos taip pat atrodo puikiai su atitinkamais drabužiais. Kai kurios merginos taip pat mėgsta pasmaugti virveles, sujungdamos jas mazgais, sukurdamos išskirtinį dizainą. Nertos pakabos taip pat nesudėtingos merginoms, išmanančioms nėrimo meną. Nertas kaklo karoliai atrodo fantastiškai ir puikiai padengia beveik visą kaklą.