Omuz silkmek, normalde hırka gibi olan bir tür kazaktır. Bu omuz silken kazaklar, gardırobunda bazı moda değişiklikleri yapmayı seven kadınlar için mükemmel..

Kadınlar ve Erkekler İçin En İyi Shrug Kazakları:

En iyi 9 omuz silkme kazağını al,

1. Cep Omuz silkme Kazak:

Cep Omuz silkme kazak

İşte ön cepleri olan harika bir tam boy omuz silkme kazak. Erkek arkadaş hırka kazak omuz silkmelerde yeni bir trend. Bunları çok kolay ve rahat bulacaksınız. Omuz silken kırmızı süveterin uzun ve geniş cepleri hem ellerinizi sıcak tutmak hem de etrafı sarmak için harika..

2. Yatay Omuz silkme Kazak:

yatay omuz silkme kazak

Bu yatay çizgili uzun kollu omuz silkme kazak, sahip olunması gereken güçlü bir giysidir. Süveterin açık yakası mükemmeldir ve size giysiyi giyme kolaylığı sağlar. Süveterin yatay çizgileri oldukça göz alıcı görünen nervürlü bir tekniktir..

3. 3/4 Kol Shrug Kazak:

3/4 Kol Shrug Kazak

Bu kısa kadın süveterinde kendinizi göz alıcı görünün. Kazak, iyi oturan 3/4 kollara sahiptir. Bu parıltılı omuz silkme, elbiseniz için harika bir parti tamamlayıcısıdır. Omuz silkme iyi oturur ve size cilalı bir görünüm verir. Bunu, durumunuza uygun çeşitli renklerde deneyin.

4. Bolero Omuz silkme Kazak:

Bolero Omuz silkme Kazak

Vintage tarzı bolero kazak her zaman talep görmektedir. Bu vücudu iyi sarar ve size sıkı bir örgü etkisi verir. İnce kazak, hafif serin günlerde veya esinti çok fazla estiğinde giymek için mükemmeldir. Bu bolero, koleksiyonunuzda olması gereken harika bir giysi..

5. Tığ Işi Beyaz Shrug Kazak:

Tığ Shrug Kazak

Herhangi bir süslü etkinlik için giyebileceğiniz bazı el yapımı tığ işi beyaz kazak deneyin. Bu sevimli tığ işi süveterin yakasında ve kol uçlarında tüylü yün bir kenar vardır. Bu gerçekten göz alıcı ve şık görünmesini sağlar. Giydiğiniz herhangi bir elbiseyi tamamlamak için bu süveteri seçin.

6. Büyük Boy Shrug Kazak:

Oversize Shrug Kazak

Bazen büyük boy bir siyah omuz silkme kazağı da ilerlemek için harika bir yoldur. Bu moda ifadesi harika ve sizi gerçekten şık gösteriyor. Siyah büyük boy omuz silkme, figür kucaklayan beyaz kıyafetlerle çok iyi gider. Kol uçları uyuyor ve bu, omuz silkmesine yapılandırılmış bir görünüm kazandırıyor.

7. Uzun Lacivert Omuz silkme Kazak:

Uzun Omuzlu Kazak

Uzun lacivert bir kazak kışları için harika bir tamamlayıcıdır. Renk de sezon için harika. Bu uzun omuz silkme size tam koruma ve sıcaklık verir. Omuz silkme kenarlarında siyah renk de şıklık katan harika bir tasarım detayıdır. Uzun omuz silkmeler her zaman koleksiyonunuzda bulundurmak için iyi bir parçadır..

8. Pullu Gümüş Shrug Kazak:

Pullu Omuz silkme kazak

Havalı bir gümüş kazak, sahip olunması gereken göz alıcı bir giysidir. Bu, giydiğiniz herhangi bir elbise ile iyi gider. Bu, sizi çarpıcı ve göz kamaştırıcı gösterecek mükemmel bir parti kıyafeti. Omuz silkmedeki payetler parlıyor ve hareket ettiğinizde ışık veriyor.

9. Uzun Kollu Shrug Kazak:

Uzun Kollu Shrug Kazak

En yaygın kazaklardan biri uzun kollu omuz silken kazaklardır. Bu, ellerinizi sıcak tutmak ve size bir stil bölümü vermek için idealdir. Kırpılmış omuz silkme sadece belinizin üstüne oturur. Bu, sırtınızı kaplar ve ön tarafında ince bir kenar bulunur. Burada omuz silkme, kışlar için değil, esas olarak stil içindir..

Omuz silkmeler kısa, uzun veya kırpılmış olabilir. Kısa, uzun ve hatta 3/4’lük kolları olabilir. Omuz silkmelerde kullanılan tasarımlar ve renkler, normalde en sevdiğiniz giysiyle eşleştirildiğinden harika ve çeşitlidir. Bu yüzden omuz silkme seçiminde renkler önemli bir rol oynamaktadır. Payet işi olanlar gibi süslü kazaklar bile parti giyimi için harikadır..