Ar medus puikiai tinka kūdikiui? Ar esate sumišęs dėl to, kad duodate kūdikiui medaus? Manau, kad visi žinote medaus naudą mažiems vaikams. Tai apima nuolatinę energiją ilgesniam laikui, siūlo vitaminų ir mineralų, taip pat padeda greičiau išgydyti žaizdas, siūlo kepenų apsaugą ir kontroliuoja vaikų kosulį. Medus yra puiki gamtos dovana žmonijai. Brangusis, nes mes žinome, kad skiriasi nuo saldiausių maisto produktų, kuriuos mums gali pasiūlyti aplinka.

Iš esmės jis susidaro iš nektaro, gauto iš įvairių gėlių. Bitės renka medų, kuris užima pagrindinę vietą medaus gamyboje. Kadangi bitės renka nektarą iš įvairių gėlių, jos jį suvartoja ir pakartoja aviliuose bei nektarą paverčia medumi. Bičių fermento schema padeda nektarą paversti medumi. Taigi šiame straipsnyje aptariame medaus poveikį kūdikiui.

Kaip naudoti medų kūdikiams

Kodėl medus neduodamas kūdikiams?

Nesaugu siūlyti medų kūdikiams, pavyzdžiui, kūdikiams iki 1 metų.

1. Jei norite suprasti, ar medus yra geresnis kūdikiams, atsakymas yra tikslus. Taip yra todėl, kad vaikai gali tapti alergiški daugeliui maisto produktų, dėl kurių buvo susitarta prieš vienišų žmonių erą, ir kadangi medų suformavo vabzdys, vaikas tikrai gali turėti alerginę reakciją atskirai nuo apsinuodijimo maistu..

2. Priežastis, kodėl kūdikiui nėra medaus, yra ta, kad kol bitės renka nektarą, jos pakelia botulizmo sporas, kurios skiriasi nuo medaus. Nors kūdikiams nėra visiškai susiformavusio imuninio atsako, jų sistema leidžia sporoms aktyvuotis ir išleisti toksiną, kuris gali sukelti vaiko botulizmą, be to, paralyžiuoti jį iki mirties..

3. Atskirai nuo apsinuodijimo maistu pavojaus medų taip pat sunku nuryti. Kadangi tai storas lipnus skystis, kuris neskystėja kūdikio burnoje, vaikas gali jį drėkinti net ir negalėdamas jo nuryti. Kūdikiams skirto medaus priežastis yra jų pačių saugumas, taip pat išvengiama užspringimo pavojaus.

4. Medus gali turėti botulizmo sporų, kurios gali sukelti apsinuodijimą botulizmu. Dirvožemyje yra botulizmo sporų/bakterijų ir floros, kurią bitės maitina, auga tame dirvožemyje. Be to, nerimastingas dirvožemis, kuriame yra sporų, gali sąžiningai gyventi, pavyzdžiui, aviliuose – be to, pačios sporos taip pat gali užteršti medų. Pasterizuotas medus gali apimti botulizmo sporas, taip pat neturėtų būti žinomas jaunesniems nei 12 mėnesių vaikams.

5. Kaip ir dabar, kai nėra saugu siūlyti medaus kūdikiams, nes kūdikiai iki vienerių metų nesukūrė bakterijų, naudingų virškinimui, be to, jie negali virškinti ar vartoti botulizmo sporų, kurių dažniausiai būna meduje..

6. Esant tokiai būklei, norite sužinoti, ar medus yra geresnis kūdikiams, atsakymas yra tikslus. Taip yra todėl, kad vaikai gali tapti alergiški daugeliui maisto produktų, kurie buvo žinomi dar iki vieno amžiaus, taip pat kaip medų suformavo vabzdys, vaikas tikrai gali turėti alerginę reakciją, toli nuo apsinuodijimo maistu. taip pat.

7. Atskirai nuo visų neigiamų medaus daiktų, kuriuos sukelia botulizmo sporos, medus taip pat gali padėti sužeistiems vaiko dantims. Vaikystėje medus yra blogas pasirinkimas, be to, tėvai turi visiškai susilaikyti nuo to, kad duotų savo vaikams maisto, kuris sulaiko medų, laukiant, kol jiems sukaks vieneri metai..