Krithika arba Krittika Nakshatra yra trečioji mėnulio žvaigždynų ar žvaigždžių dalis Vedų astrologijos pasaulyje. Remiantis senoviniais ir astrologiniais įsitikinimais, manoma, kad yra palanku, jei savo naujagimį pavadinsite pagal jos lygiagrečią žvaigždės ženklą. Jei jūsų mažylis gimė po šia žvaigžde, šis Krithika nakšatros kūdikių vardų sąrašas jums gali padėti.

Bet kokie tiksliai yra vardai, priklausantys šiam žvaigždynui? Kaip jie turėtų pradėti? Prieš pradėdami nagrinėti išsamius Krittika nakšatros kūdikių vardus, pažiūrėkime, kas tai yra ir kokios jo savybės.

krithika nakšatra kūdikių vardai

Krittika Nakshatra ir charakteristikos:

Krithika Nakshatra svyruoja nuo 26.40 laipsnių Avino ženkle iki 10.00 Tauro ženklo. Žvaigždė patenka į Avino zodiako ženklą per pirmąjį ketvirtį pada ir ilsisi Tauro zodiako ženkle. Žinoma, kad pirmame ketvirtyje Avino ženkle gimę asmenys labai griežtai laikosi atsakomybės, pareigų ir yra įsipareigoję laikytis tam tikrų taisyklių ir nuostatų. Jei žmogus yra linkęs į tris ketvirčius Jautis, jo prigimtis alsuoja noru, turtu ir išsilaisvinimu.

Krittikos žvaigždžių ženkluose gimę žmonės yra kūrybingi ir novatoriški. Jie yra aštrūs, saugantys ir visada kupini idėjų. Krithika nakšatros simbolis yra peilis, skustuvas ar kirvis, o dievybė yra ugnies Dievas. Keturis ketvirčius valdo atitinkamai Jupiteris, Saturnas, Saturnas ir Jupiteris.

Pradiniai Krittika Nakshatra skiemenys:

Jei jūsų kūdikis gimė vadovaujant Krithikai Nakshatrai, manoma, kad kūdikio vardo pradžioje turi būti raidė Aa, Ae, E, Ee, Ai, A, I, Oo ir U.

Krithika Nakshatra (žvaigždė) kūdikių vardai berniukams, mergaitėms ir dvyniams

Štai ir populiariausių šiuolaikinių, prasmingų, populiariausių ir naujausių vardų, gimusių pagal Krittika ar karthigai nakšatrą, sąrašas:.

Krittika Nakshatra kūdikių vardai berniukams:

1. Aabhat:

Aabhat reiškia matomą, spindintį ir puikų žmogų. Pavadinimas yra naujas Indijoje ir modernus, kilęs iš kelių kalbų, tokių kaip orijų, bengalų ir hindi

2. Adarosas:

Pavadinimas Aadarsh ​​yra pažodinis hindi kalbos žodžio Adarsh ​​vertimas. Tai reiškia žmogų, kuris turi idealus ar principus ir tiki. Tai unikalus ir užburiantis skambus pavadinimas su šiuolaikiniais tonais.

3. Aadeshas:

„Aadesh“ vėl yra kilęs iš hindi kalbos ir pažodžiui verčiamas kaip įsakymas, pranešimas ar tvarka. Tai populiarus vardas jau hindi kalbančiuose Indijos regionuose.

4. Aadišas:

Aadišas reiškia protingą ir žmogų, kupiną išminties. Pavadinimas nėra labai paplitęs ar populiarus, todėl daugelyje Indijos dalių jis nėra pastebimas.

5. Aaditija:

Taip pat rašoma kaip Aaditya, tai reiškia saulę, ugnies Dievą ir Saulės dievą. „Aaditya“ yra labai senas, tačiau šiuolaikiškai skambantis vardas, populiarus Indijoje, visuose regionuose. Jis kilęs iš hindi ir sanskrito kalbų.

6. Aadvik:

Pavadinimas Aadvik iš hindi kalbos reiškia unikalų ar retenybę. Kaip ir mes norime, kad mūsų mažylio vardas būtų unikalus ir naujas, pats vardas taip reiškia. Argi ne šaunu?

7. Aahaan:

Žodis „Aahaan“ keliomis indų kalbomis reiškia aušrą, saulėtekio laiką, šviesos spindulį ir ryto spindulius. Žodis taip pat gali būti parašytas kaip Ahanas. Šis Krittika nakšatros 1 -osios pada vardas yra trumpas ir mielas berniukų vardas.

8. Aakarsh:

Žodis Aakarsh hindi kalba pažodžiui reiškia patrauklų. Tai taip pat simbolizuoja grožį ir eleganciją. Vardo skambesys ir reikšmė yra gana gražūs, ir mums patinka, kaip jis skamba novatoriškai.

9. Aakash:

Nuo seno Indijoje tai buvo gana paplitusi ir populiari ar garsi kalba. Aakash reiškia dangų. Daugelis taip pat mano, kad tai simbolizuoja žmogaus atvirumą. Vis dėlto mums patinka abi reikšmės!

10. Arijanas:

Aaryan ar net Aarya vėl yra labai populiarus Indijos vardas. Jis kilęs iš arijų rasės ir taip pat reiškia senovinį karį. Kitos reikšmės ir simboliai yra malonūs ir geranoriški.

11. Ekalavija:

Ekalavya yra populiarus vardas Indijos mitologinėse istorijose, garsėjantis savo atsidavimu Guru, Dronacharya. Pavadinimas taip pat žinomas dėl savo novatoriškumo ir gražaus skambesio.

12. Ekantas:

Ekantas hindi kalba pažodžiui verčiamas kaip vienišas. Jis populiarus keliuose Šiaurės Indijos diržuose ir yra unikalus bei kūrybingas Indijos berniuko vardas gimusiems Krittika nakšatroje.

13. Ekayavan:

Daugelis, kurie anksčiau negirdėjo šio vardo; tai naujas ir šiuolaikiškas vardas tiems, kurie nenori populiarių formuluočių. Ekayavan reiškia žmogų, kuris yra išmintingas ir žinomas dėl savo intelekto. Tai gražūs krittika nakšatra 2 -osios pada vardai.

14. Elilarasu:

Tai populiarus vardas, kilęs iš kelių Indijos kalbų, tokių kaip tamilų, kanadų ir kiti vakarų regionai. Elilarasu reiškia gražų ir grožio karalių. Toks novatoriškas ir kūrybingas vardas nėra!

15. Eeshaan:

Eeshan arba Eeshaan yra kūdikio berniuko vardas, populiarus visoje Indijoje dėl savo gražios reikšmės. Eeshan reiškia viešpatį Šivą. Ji taip pat turi reikšmių, simbolizuojančių norą ir norus. Ar abi reikšmės nėra gražios? Kiti šio vardo variantai gimusiems nakšatrose yra Ishan ir Ishaan.

16. Ikshanas:

Ikshan iš hindi ir sanskrito kilmės reiškia regėjimą, akis ir išvaizdą. Pavadinimas, turintis unikalią ir naują reikšmę, gana patraukė mūsų dėmesį. Taip pat gražu skambėti ir rašyti. Ką tu manai?

17. Indivar:

Indivaras yra gražus induistų vardas, reiškiantis mėlyną lotosą arba Viešpatį Višnu. Pavadinimas su šiuolaikine konotacija ir gražia prasme populiarėja tik per pastaruosius du dešimtmečius.

18. Indražitas:

Taip pat rašoma kaip Indrajeet arba Indrajith, vardas reiškia Viešpaties Indros užkariautoją arba tą, kuris laimėjo Viešpatį Indrą. Tai yra tradicinis ir klasikinis vardas, kuris visada buvo tendencija nuo amžių kartu. Tai populiarūs krittika nakšatros vardai berniukui.

19. Indraneelis:

Indraneelis pažodžiui verčiamas kaip smaragdas. Pavadinimas kilęs ir reikšmingas iš kelių šalies kalbų ir skamba tradiciškai, tačiau turi tokią glotnią ir šiuolaikišką naujų dienų prasmę. Tai gražus berniuko vardas tiems, kurie gimė pagal krithika nakšatrą.

20. Udantas:

Udantas arba taip pat rašomas kaip Udantas reiškia teisingą pranešimą. Šis Krittika nakšatros vyriškos giminės vardas yra unikalus ir šiuolaikiškas vardas, kuris nėra įprastas.

21. Uday:

Jis turi poteksčių ir reikšmių keliomis indų kalbomis, įskaitant senąsias. „Uday“ reiškia rytą, keltis ar auštant.

22. Gilus:

Tai vėlgi naujas ir retas vardas, kurio Indijoje nėra daug. Nepakankamas reiškia suteikti šviesą ar žmogų, kuris skleidžia šviesą ar spindulius. Berniukų vardai krittika nakshatra vrishabha rasi yra populiarūs hindi kalbomis.

23. Udvansh:

Udvansh garsėja hindi kalba, o tai reiškia kilmingos kilmės asmenį. Pavadinimas kilęs iš dviejų žodžių: Udva ir ansh. Ansh yra susijęs su vansh, o tai reiškia kilmę ar giminę.

24. Udyat:

Vardas Udyat yra puikus ir žavus mažosios roko žvaigždės vardas. Udyat reiškia kylančią ar kylančią žvaigždę. Dėl savo užburiančios ir grakščios prasmės mums labai patinka vardas ir jo skambėjimas.

25. Utamas:

Pavadinimas taip pat rašomas kaip Utham arba Uttam, kilęs iš hindi kalbos ir reiškia geriausią arba idealiausią. Šie Krithika nakšatros berniukų vardai yra tiesioginis vertimas iš hindi kalbos žodžio.

Krittika Nakshatra kūdikių mergaičių vardai:

26. Aabha:

Aabha yra šiuolaikinis Indijos vardas, kuris yra populiarus pasirinkimas maždaug per pastarąjį dešimtmetį. Pavadinimas kilęs iš kelių induistų kalbų, o tai reiškia švytėjimą, blizgesį ir grožį. Turint trumpą ir mielą formuluotę, mums labai patinka vardas.

27. Aadarshini:

Pavadinimas Aadarshini yra pažodžiui išverstas iš hindi kalbos žodžio aadarsh, kuris reiškia idealistą arba tikintį gyvenimo principais/idealais. Tai mielas ir mielas, prasmingas mergaitės vardo pasirinkimas.

28. Aadhini:

Aadhini nėra labai paplitęs Indijos vardas. Tai reta ir reiškia pradžią. Dėl savo novatoriško ir kūrybiško skambesio tai yra vienas iš populiariausių vardų tiems, kurie gimė pagal krittika nakshatra merginas.

29. Aadhya:

Mes labai įsimylėję vardą Aadhya. Aadhya kilęs iš hindi ir sanskrito kalbų, o tai reiškia pirmąją galią, deivė Durga. Kitos vardo reikšmės taip pat apima tobulą, neprilygstamą ar ornamentą.

30. Aadita:

Taip pat rašoma kaip Aadita, ji yra kildinama iš sanskrito žodžių aadi, o tai reiškia pradžią, pirmąją arba originalą. Moteriška versija ir tonas, pridėjus prie žodžio aadi, tampa Aadita. Tai gražūs „Krittika“ žvaigždžių mergaičių vardai.

31. Aadvika:

Mums labai patinka, kaip šis vardas skamba ir tariamas. Aadvika reiškia pasaulį ar žemę. Jis kilęs iš sanskrito pavadinimo Aadvi, kuris reiškia pasaulį ar visatą. Tai unikalus ir gražus mergaitės vardas, skambantis mielai.

32. Aahana:

Tai labai populiarus Indijos vardas mergaitėms iš kelių dešimtmečių ir vis dar yra vienas iš klasikinių pasirinkimų. Aahana reiškia nemirtingą, pirmąjį saulėtekį ar žmogų, gimusį dienos metu.

33. Aakankša:

Mums vėl patinka vardas ir formuluotė, Aakanksha. Aakankša reiškia norą ar norą. Pavadinimas kilęs iš sanskrito ir kelių indų kalbų, o tai yra tinkamas ir prasmingas vardas.

34. Aakriti:

Aakriti keliomis indų kalbomis – hindi ir sanskrito – reiškia formą. Jis taip pat gali būti parašytas kaip Aakruthi arba Aakrithi, Aakruti. Kiti simboliai taip pat apima struktūrą.

35. Aamani:

Aamani žodis reiškia gerą norą. Tačiau sanskrito ir kitomis kalbomis Aamani taip pat yra pavasario sezono pavadinimas (tai yra Vasant Ritu). Vis dėlto mums labai patinka abi reikšmės; pavadinimas skamba žaviai ir maloniai.

36. Aanandhi:

Aanandhi hindi ir sanskrito kalbomis reiškia žmogų, kuris visada yra laimingas arba visada šypsosi. Pavadinimas jau populiarus Indijoje. Kiti pavadinimo rašybos variantai yra Aanandi.

37. Aanya:

Aanya yra dar vienas gražus šios kartos mergaičių vardas. Šis jaunatviškas vardas reiškia beribį žmogų. Tai taip pat reiškia neišsemiamą. Mums patinka ir vardo reikšmė, ir mielas skambėjimas.

38. Aaradana:

Aaradhana pažodžiui verčia hindi ir sanskrito kalbomis į garbinimą ar garbinimą. Tai populiarus ir įprastas Indijos merginos vardas ir vis dar yra klasikinis, nesenstantis pasirinkimas.

39. Avani:

Taip pat rašoma kaip Avanee, tai reiškia žemę. Jis kilęs iš sanskrito kalbos. Avani taip pat reiškia pirmąjį tamilų kalendoriaus mėnesį. Tai mielas ir madingas mergaitės vardas.

40. Ekanksha:

Ekanksha yra unikalus ir retas mergaitės vardas. Tai reiškia visišką. „Ekanksha“ yra naujas vardas mergaitėms, gimusioms šioje genoje, ir tėvams, ieškantiems naujo ir modernaus vardo. Tai gražus krittika nakshatra 4 pada pavadinimai.

41. Ekta:

Ekta hindi kalba pažodžiui reiškia vienybę. Tai taip pat simbolizuoja ir reiškia harmoniją. Tai populiarus Šiaurės Indijos vardas nuo senų laikų ir vis dar yra nesenstantis ir elegantiškas pasirinkimas kūdikiams, gimusiems pagal krittika nakshatra.

42. Idha:

Vardas „Idha“ yra šiuolaikinis naujas vardas mergaitėms, gimusioms pagal krithika nakšatrą. Idha reiškia intelektą. Tai taip pat reiškia įžvalgą ir puikų suvokimą – mes turime šį intensyvų, prasmingą vardą. Tai mieli krittika nakshatra vrishabha rashi vardai kūdikiui.

43. Ikshitha:

Ikshitha, taip pat kuris gali būti rašomas kaip Iksitha arba Ikshita, reiškia matomą ar matomą žmogų. Tai šiuolaikiškas naujas ir unikalus mergaičių vardas, kuris Indijoje nėra žinomas.

44. Ilika:

Ilika vėl yra naujas vardas, reiškiantis žemę. Pavadinimas kilęs iš sanskrito kalbos ir yra neįprastas vardas, kuris nėra daug pastebimas keliuose Indijos regionuose.

45. Imaani:

„Imaani“ pažodžiui verčiamas kaip patikimas ar ištikimas ir sąžiningas žmogus indų kalbomis. Tai trumpas, bet mielai skambančios mergaitės vardas.

46. ​​Indu:

Indhu, kuris yra pavadinimo Indu variantas, reiškia mėnulį. Tai taip pat simbolizuoja šviesų žmogų. Pavadinimas kilęs iš sanskrito kalbos ir yra įprastas, tačiau labai gražus ir gražus tonuotas vardas.

47. Indraja:

Indraja vėl dažnai pastebimas pietų Indijos vardas, reiškiantis lordo Indros dukterį. Jis kilęs iš induistų mitologinių istorijų ir yra gana populiarus, tačiau nesenstantis klasikinis pavadinimas. Tai populiarūs krithika nakshatra kūdikių vardai telugų kalba.

48. Indrakshi:

Indrakshi reiškia žmogų su gražiomis ir nuostabiomis akimis. Jis kilęs iš sanskrito kalbos ir yra vienas gražiausių krittikos mergaitės vardų, kuriuos pastaruoju metu girdėjome.

49. Induja:

Induja vardas hindi ir indų kalbomis reiškia gimimą iš mėnulio. „Indu“ reiškia Mėnulį, o „Induja“ – žavus ir iš mėnulio gimęs žmogus. Nors mums jau patinka ši reikšmė, ar žinote, kad Induja taip pat yra kitas Narmada upės pavadinimas?

50. Usharvi:

Usharvi reiškia raga ryte. Pavadinimas skamba nepakartojamai ir gražiai, o tai taip gražiai reiškia. Tai taip pat retas vardas, randamas Indijoje ir gali būti idealus pasirinkimas jūsų mažyliui. Tai taip pat yra gražūs Krittika Nakshatra 3 pada pavadinimai.

Krithika Nakshatra unisex kūdikių vardai:

51. Aakshya:

Vardas Aakshya yra nepopuliarus ir neįprastas kūdikio vardas, kurį galima naudoti tiek berniukams, tiek mergaitėms. Aakshya reiškia nemirtingas ar kažkas amžinas. Pavadinimas taip pat naudojamas deivei Parvathi. Taigi tai gražus, prasmingas vardas.

52. Aaloka:

Tai dar vienas puikus ir gražus unisex vardas, kurį mes kada nors sutikome. Aaloka yra kilusi iš sanskrito žodžių, reiškiančių vaizdą ar išvaizdą. Tai vėlgi idealiai tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms.

53. Udgita:

Tai gražus vardas, kurio daugelis iš mūsų nežino ar nėra girdėję. Udgita yra dar vienas Viešpaties Šivos vardas. Tai taip pat giesmė. Tai gali būti šaunus ir modernus unisex vardas tiek mergaitėms, tiek berniukams pagal krittika nakšatrą.

54. Isad:

Isad yra naujas ir šiuolaikiškas vardas. Šis trumpas ir mielas skambantis vardas reiškia klestintį ar visada laimingą žmogų. Dėl savo intensyvios ir gražios reikšmės bei trumpo pavadinimo mes jį labai mėgstame. Ką tu manai?

55. Aahi:

Aahi yra dar vienas nežinomas ir retas vardas. Pavadinimas turi keletą reikšmingų simbolių, tokių kaip debesis, vanduo ir dangus. Tai toks laimingas ir gražus vardas, ar ne?!

Dvynių kūdikių vardai berniukams ir mergaitėms:

56. Ikrutas – Iksha:

Ir „Ikrut“, ir „Iksha“ yra toks gražus vardas su prasmingais žodžiais. „Ikrut“ yra berniuko vardas, reiškiantis vieną sezoną. Kita vertus, „Iksha“ reiškia darbinius pojūčius ar prasmingą regėjimą. Šis berniuko ir mergaitės dvynio vardas prasideda „ik“ ir taip pat rimuoja.

57. Ipsitas – Ipsita:

Abu pavadinimai prasideda „Ipsit“, kuris yra puikus! Ipsit yra berniuko vardas, reiškiantis norą. Kita vertus, „Ipsita“ yra mergaitės vardas ir turi tą pačią reikšmę. Tačiau vardas taip pat reiškia deivę Lakšmi.

58. Aadhavas – Aadhavanas:

Abu yra kūdikio berniuko vardo pasirinkimas. Aadhavas reiškia valdovą ar lyderį. Kita vertus, „Aadhavan“ reiškia saulę ar ryto spindulius. Abu pavadinimai dvyniai prasideda „aadhav“, o tai labai šaunu ir gražu. Jie gali būti tobuli kūdikių berniukų vardai pagal krithika nakšatra. Ką tu manai?

59. Aanika – Aaniya:

Abu yra gražūs mergaičių vardai. Aanika reiškia deivę Durgą. Nors Aaniya reiškia Anjani sūnų, tai yra lordas Hanumanas. Abu pavadinimai turi mitologinę reikšmę, o tai yra palanku. Ir abu jie prasideda žodžiu „aani“, todėl puikiai tinka dvynukės mergaitės vardui Krithikanakshatra.

60. Aarathi – Aaratrika:

Abu pavadinimai yra gana populiarūs ir paplitę Indijoje. Tačiau jie taip pat žavūs. Aarathi reiškia garbinimą arba giesmes, giedamas dieviškajai galiai. Kita vertus, „Aaratrika“ reiškia lempą, kuri yra už tulsi augalo. Jie abu nuostabiai pasirenka mergaitės dvynės vardą.

Tikimės, kad su šiais „KrithikaNakshatra“ vardais berniukams, mergaitėms ir dvynukėms radote gerus pasirinkimus, kad užbaigtumėte paiešką. Tai visi prasmingi ir modernūs bei šiuolaikiški jūsų mažosios žvaigždės vardo pasirinkimai ir taip pat yra gražūs. Ką manote apie juos ir kurie yra jūsų mėgstamiausi?

Atsakomybės apribojimas:

Visi aukščiau paminėti vardai ir reikšmės yra kontekstiniai ir gali skirtis priklausomai nuo skirtingų kalbų, regionų ir šalių. Patariame atlikti išsamų tyrimą, kad suprastumėte kelias to paties pavadinimo reikšmes ir simboliką.