Remiantis induistų religiniais įsitikinimais ir astrologija, pavadinti naujagimį pagal mėnulio žvaigždynus, zodiako ženklus ir žvaigždžių ženklus gali būti palanku ir pasisekė. Mūsų kūdikių vardų serijoje pagal nakshatras šiandien kalbėsime apie Purvabhadra nakšatros kūdikių vardus.

purvabhadra nakšatra kūdikių vardai

Taigi, jei jūsų mažoji žvaigždė gimsta Purvabhadros žvaigždėje, toliau skaitykite, kad sužinotumėte viską apie tai, kas yra Purvabhadra nakšatra, jos ypatybes, pradinius vardų skiemenis gimusiems šioje žvaigždėje ir Purvabhadra nakšatros vardų pasiūlymų sąrašą. Pradėkime!

Kas yra Purvabhadra Nakshatra ir jos savybės?

Purvabhadros nakšatra yra 25 -oje vietoje iš visų 27 naktų Indijos induizmo astrologijoje. Jis svyruoja nuo 20 laipsnių Vandenio iki 3,20 pagal Žuvų zodiako ženklą. Purvabhadra nakšatra reikšmė yra palanki ar sėkminga ir turi laidojimo lovelės priekinių kojų simbolį. Purvabhadra nakšatros valdančioji planeta yra Jupiteris, o dievybė yra vienaragis, viena koja gyvatė.

Kūdikiai, gimę Purvabhadra nakšatroje, yra protingi, laikosi gyvenimo principų ir yra idealistai. Jie yra tikri, ištikimi savo darbui, pareigoms ir šeimai, taip pat aistringi. Tai taiką mylintys žmonės, tačiau dosnūs aplinkiniams. Sakoma, kad jie puikiai sekasi darbe ir gerai uždirba pinigus.

Dabar pažvelkime į pradines vardų raides ir berniukų bei mergaičių Purva Bhadrapada nakšatros vardų sąrašą naujagimiams.

Purvabhadros Nakšatros vardų pradžios raidės:

Jei jūsų mažylis gimė po šia žvaigždute, gerai jį pavadinti šiais pradiniais skiemenimis.

Se, Taigi, Da, Daa, Di, Dee, Dha, Dhi.

Tuo atveju, kai naujagimį pavadinti pagal padas nakšatroje,

  • Purvabhadra nakšatros pirmosios pada pavadinimai prasideda Se.
  • Purvabhadra nakšatros antrosios pada pavadinimai prasideda So.
  • Purvabhadra nakšatros 3 -iosios pada pavadinimai prasideda Da.
  • Purvabhadra nakšatros 4 -osios pada pavadinimai prasideda Di.

Puikūs Purvabhadra Nakshatra kūdikių vardai ir jų reikšmės:

Naujausių, modernių, prasmingų ir unikalių Purvabhadra vardų berniukams, mergaitėms ir dvyniams sąrašas yra toks:.

„Purvabhadra Nakshatra“ vardai kūdikiams:

1. Daiktai:

„Dakshit“ yra dar vienas lordo Šivos vardas. Jis kilęs iš sanskrito kalbos ir induistų mitologijos ir yra tradicinis prasmingas, tačiau šiuolaikiškai skambančio berniuko vardas.

2. Daipajanas:

„Daipayan“ yra labai unikalus ir šiuolaikiškas kūdikių vardų pasirinkimas berniukams Purvabhadra nakšatroje. Tai reiškia asmenį, kuris gimė saloje. Pavadinimas taip pat simbolizuoja klajūną ar nuotykių ieškotoją.

3. Daivat:

Daivat reiškia žmogų, kuriam pasisekė ar yra galingas. Tai taip pat reiškia dievišką. „Daivat“ yra retai sutinkamas ir unikalus Purvabhadra nakšatros kūdikio vardo pasirinkimas. Tai patrauklūs Purvabhadra nakšatros vyrų vardai.

4. Darsitas:

„Darshit“ reiškia ženklą ar ekraną. Tai taip pat reiškia lankytoją. Šie Kumbha rasi Purvabhadra nakšatros kūdikių vardai yra kilę iš sanskrito kalbos ir yra puikus pasirinkimas berniukams.

5. Darpanas:

Darpanas yra madingas ir klasikinis nesenstantis Purvabhadra nakšatros gimusiųjų vardas. Tai reiškia veidrodį. Pavadinimas taip pat simbolizuoja atspindį.

6. Dasvanth:

Dašantas arba Dašvantas yra ne kas kitas, o lordas Šiva. Tai dar vienas Lordo Murugano vardas. Tai puikus ir žavingas, tačiau tradicinis Purvabhadra nakšatros kūdikių vardų pasirinkimas.

7. Digantas:

Digantinis vardas kilęs iš sanskrito kalbos ir reiškia horizontą. Tai stilingas ir prasmingas, unikalus vardo pasirinkimas.

8. Digvijay:

„Digvijay“ dabar yra plačiai paplitęs ir garsus vardas. Tai reiškia žmogų, kuris laimi kiekvieną žmogų. Tai taip pat labai paplitę Purvabhadra nakšatros berniukų vardai.

9. Diksitas:

„Dikshit“, kuris taip pat rašomas kaip „Deekshit“, reiškia inicijuoti ar pasiruošti. Tai garsus, tačiau klasikinis ir madingas pasirinkimas šiuolaikiniams tėvams pavadinti savo mažąją žvaigždę. Mes be galo mylime. Ką tu manai?

10. Dipanjanas:

Dipanjan reiškia žibinto akį. Pavadinimas taip pat simbolizuoja malonę, viltį ir šviesą. Tai puikus vardo pasirinkimas, dažniausiai randamas tiek Šiaurės, tiek Pietų Indijos valstijose.

11. „Divansh“:

„Divansh“ reiškia saulės dalelę. Pavadinimas kilo iš sanskrito kalbos ir reiškė saulės ansh, o tai reiškia saulės akį. Mums patinka ši unikali pavadinimo simbolika.

12. Nardymas:

Divesh reiškia Dievų Viešpatį. Tai trumpas, žavingas ir prasmingas berniukų vardas Purvabhadra nakšatroje.

13. Padalinys:

Mums patinka šios penkios gražaus vardo „Divit“ raidės. Tai reiškia žmogų, kuris yra nemirtingas. Tai nėra įprastas vardas ir idealus šiuolaikiniams tėvams, ieškantiems patrauklaus pasirinkimo. Pavadinimas kilęs iš sanskrito kalbos.

14. Divi:

Divyant, taip pat rašoma kaip Divyanth, reiškia gražų žmogų. Tai mielas ir stilingas berniuko vardas Purvabhadra nakšatra.

15. Divakaras:

Diwakar, taip pat rašomas kaip Diwaker, reiškia šviesų valdovą. Pavadinimas taip pat reiškia saulę. Šis Purvabhadra nakšatra berniukams pavadino plačiai žinomą berniuko vardą nuo senų laikų ir jau yra populiarus pasirinkimas.

16. Sekaras:

Sekar arba Shekar/ Sekhar vėl yra labai žinomas vardas. Tai reiškia Viešpatį Višnu. Vardas taip pat reiškia talentingą ir protingą žmogų.

17. Setu:

Setu yra šventas vardas induizmo tradicijose. Pavadinimas reiškia puikų karį. Tai puikus ir labai intensyvus drąsus vardo pasirinkimas kūdikiams Purvabhadra nakšatroje.

18. Sohagas:

„Sohag“ yra visiškai modernus vardo pasirinkimas berniukams Purvabhadra nakšatroje. Tai reiškia meilę ir saulę.

19. Soheil:

Pavadinimas „Soheil“ jau žinomas Šiaurės Indijos valstijose. Tai reiškia gražus. Pavadinimas taip pat reiškia mėnulio šviesą arba švytėjimą ir spindesį. Mums patinka visos gražios reikšmės ir simboliai, susiję su vardu, ar ne!

20. Sohaan:

Sohaan reiškia gerai atrodantį ir protingą žmogų. Tai vėlgi modernus ir retas vardo pasirinkimas berniukams šiame naujame tūkstantmetyje. Mums tai patinka tarp šiuolaikinių Purvabhadra nakšatros berniukų vardų.

21. Sohit:

„Sohit“ yra puikus ir penkių raidžių kūdikio berniuko vardas, kilęs iš indų kalbų. Tai reiškia žavų vyrą.

22. Somašekas:

Somašekas arba Soma Šekharas yra ne kas kitas, o lordas Šiva. Tai labai tradicinis berniuko vardo pasirinkimas ir plačiai žinomas iš kartos kartu.

23. Somitas:

Somit yra iš sanskrito kalbos, o tai reiškia žmogų, kuris viską gauna greitai. Tai unikalus vardas tiek pavadinimo tarimo, tiek prasmės prasme.

24. Soukhya:

Pavadinimas Soukhya, kilęs iš hindi ir sanskrito kalbos, reiškia gerovę arba laimę. Tai taip pat reiškia žmogų, kuris gydo puikiu taikiu ir dvasingu protu.

25. Soumik:

Soumik reiškia gražią sielą. Kita vertus, tai taip pat reiškia galingą sielą arba galingą kaip ugnis. Mums patinka abi šio Purvabhadra nakshatra berniuko vardo reikšmės.

„Purvabhadra Nakshatra“ mergaičių vardai:

26. Daakshya:

Daakshya yra puikus šiuolaikinio kūdikio mergaitės vardo pasirinkimas. Tai reiškia protingą ir nuostabų žmogų. Pavadinimas kilęs iš sanskrito kalbos mergaitės vardo, pavadinto Purvabhadra nakšatra.

27. Daamini:

Daamini reiškia susivaldantį asmenį. Tai taip pat reiškia užkariavimą. Pavadinimas yra labai žinomas pasirinkimas jau kūdikiams Purvabhadra nakšatroje.

28. Dajshi:

„Dajshi“ yra labai unikalus ir neįprastas vardas, reiškiantis šlovingą sielą. Tai labai reti ir mieli Purvabhadra nakšatros moterų vardai.

29. Dakshika:

Dašika yra ne kas kita, kaip Viešpaties Brahmos duktė. Tai tradicinis vardas, reiškiantis dar gražų šiuolaikinį tarimą ir konotaciją. Mums patinka šis vardo pasirinkimas ir idėja.

30. Daritree:

Daritree arba Dharitree reiškia žemę. Jis kilęs iš sanskrito kalbos ir yra plačiai paplitęs mergaitės vardo pasirinkimas, kuris taip pat yra prasmingas ir intensyvus.

31. Darshini:

Darshani arba Darshini jau yra madingas Pietų Indijos vardas. Tai dar vienas deivės Durgos vardas. Vardas taip pat reiškia žmogų, kuris yra palaimintas būti gražus. Tai puikus ir tradicinis Purvabhadra nakšatros mergaitės vardas.

32. Digvi:

Digvi reiškia pergalingą ir visada laimintį žmogų. Tai trumpas ir mielas, gražus mergaitės vardas, turintis unikalią ir drąsią reikšmę.

33. Dikshitha:

Dikshitha, kuris taip pat rašomas kaip Deekshita arba Diksita, reiškia inicijuotą ar ką nors, kas pradeda. Tai žinoma tarp Purvabhadra nakšatros mergaičių vardų.

34. Dipali:

„Dipali“ arba „Deepali“ reiškia lempų eilę arba žibintų masyvą. Pavadinimas yra gražios prasmės ir tarimo.

35. Dipika:

Dipika arba Deepika reiškia šviesą arba mažą lempą. Kilusi iš sanskrito kalbos, tai klasikinė ir madinga Indijos mergaitė, vardu Purvabhadra nakšatra.

36. Dipati:

Dipati reiškia dievišką. Tai labai unikalus ir neįprastas Purvabhadra nakšatros gimusių kūdikių vardas.

37. Disha:

Disha reiškia kryptį. Tai taip pat simbolizuoja ir reiškia kelią. Tai puikus ir trumpas mielos mergaitės vardo pasirinkimas gimusiems po Purvabhadra nakšatra.

38. Dishita:

Dishita reiškia susikaupusį. Tai reiškia žmogų, kuris visada yra ryžtingas. Tai puikus ir prasmingas žavus kūdikio mergaitės vardo pasirinkimas, kilęs iš sanskrito kalbos.

39. Ditvi:

Jei norite labai naujo ir gražaus modernaus pavadinimo, mums tai be galo patinka. Ditviin Purvabhadra nakšatros mergaičių vardai reiškia dievišką gėrį.

40. Divija:

Visi girdėjome vardą Divya. Tai puikus ir madingas bei garsus vardas jau keliose Indijos valstijose. „Divya“ reiškia gražią merginą, dievišką merginą. Tai taip pat reiškia žavingą.

41. Divyanka:

„Divyanka“ yra puikus ir garsus vardas, dažniausiai randamas Šiaurės Indijoje. Tai reiškia dievišką sielą arba dievišką būtį.

42. Diza:

Tėvams, kurie nori labai naujo ir trumpo vardo, šis keturių raidžių vardas yra idealus. Diza reiškia laimę.

43. Sejal:

Sejal reiškia upės vandenį arba tekantį dieviškąjį vandenį. Tai puikus vardas, dažniausiai randamas Šiaurės Indijos kūdikių mergaitėse Purvabhadra nakšatroje.

44. Sevitha:

Sevitha arba Sevita reiškia branginamą. Pavadinimas yra tradicinis, tačiau iki šiol nėra dažniausiai pasirenkamas.

45. Sobita:

Sobitha arba Shobitha reiškia kūrybingą asmenį. Tai taip pat reiškia naujovišką ir menišką žmogų. Tai gražus mergaitės vardas, kuris yra užburiantis tariant. Tai taip pat yra tarp garsių Purvabhadra nakšatros vardų kanadoje.

46. ​​Sohini:

Sohini reiškia gražią merginą. Tai taip pat reiškia malonų ir žavų. Pavadinimas yra gražus ir patrauklus tariant, taip pat simboliškai. Mums patinka šis „Purvabhadra nakshatra“ mergaitės vardo pasirinkimas.

47. Sonali:

Sonali yra kilęs iš žodžio Sona hindi kalba, kuris reiškia auksą. Pavadinimas reiškia auksinį žmogų arba auksinę sielą.

48. Soujanya:

Soujanya arba Sowjanya reiškia švelnų ar tinkamą žmogų. Tai taip pat reiškia mandagumą. Soujanya yra tipiškas Pietų Indijos kūdikio mergaitės vardo pasirinkimas. Tai taip pat yra tarp garsių Purvabhadra nakšatros vardų telugų kalba.

49. Sowmya:

Sowmya reiškia ramybę. Tai vėlgi labai garsus mergaitės vardo pasirinkimas. Tai taip pat reiškia žmogų, kuris yra ramus ir dosnus kitiems.

50. Sourita:

Jei norite labai naujo vardo, tai gali būti teisingas pasirinkimas. Sourita reiškia darbštų žmogų. Lažinamės, kad tarp Purvabhadra nakšatros mergaičių vardų to nesusidūrėte.

„Purvabhadra Nakshatra“ unisex kūdikių vardai:

51. Sampurna:

Sampurna arba Sompurna indų kalbomis reiškia užbaigtą. Pavadinimas simbolizuoja pilnavertį žmogų. Tai puikus ir žavus vardas berniukams ir mergaitėms.

52. Sonu:

Sonu paprastai yra slapyvardis, suteikiamas kūdikiams. Tačiau šiais laikais tai dažnai pastebime kaip pagrindinį vardą. Sonu reiškia auksą.

53. Darši:

Darshi arba Darshee reiškia palaiminimus. Šis vardas taip pat yra kitas Viešpaties Krišnos vardas. Tai populiarus kūdikio vardas, idealiai tinkantis tiek berniukams, tiek mergaitėms.

54. Daršilis:

„Darshil“ reiškia tobulumą. Tai gražūs ir unikalūs mergaičių ir berniukų vardai.

55. Somalas:

Somalis reiškia švelnų ir švelnų žmogų. Tai labai šiuolaikiškas ir retai randamas unisex vardas berniukams ir mergaitėms.

Purvabhadra Nakshatra berniukų ir mergaičių vardai:

56. Damanas – Daanišas:

„Daman“ ir „Daanish“ yra puikus Purvabhadra nakšatros vardo pasirinkimas. Vardas Daman reiškia žmogaus sutramdymą ar užkariavimą. Kita vertus, daanišas reiškia pilną žinių ar išmintingą žmogų.

57. Daivat – Daivi:

Daivat ir Daivi yra puikus berniuko ir mergaitės vardo pasirinkimas. Vardas Daivat reiškia laimingą ir dievišką žmogų. Kita vertus, Daivi reiškia pamaldžią merginą.

58. Soraj – Sorav:

Soraj reiškia Dievą. Sorav reiškia dangišką. Jie abu yra mieli ir trumpi kūdikio berniuko vardo pasirinkimai gimusiems pagal Purvabhadra nakšatrą.

59. Sonia – Sonakshi:

Sonia ir Sonakshi yra dviejų mergaičių vardų idėjos. Sonia arba Soniya reiškia auksinę mergaitę arba mielą mergaitę. Sonakshi reiškia aukso akių grožį. Tai taip pat yra kitas deivės Parvathi vardas.

60. Someshas – Somjitas:

Tai yra Purvabhadra nakšatros berniukų berniukų vardai. Somesh reiškia mėnulį. Somjit reiškia tą, kuris laimi prieš saulę.

Tikimės, kad jums patiko tyrinėti šias vardų idėjas gimusiems Purvabhadra nakšatroje. Šie Purvabhadra nakšatros kūdikių vardai yra stilingi, modernūs, patrauklūs ir kūrybingi. Praneškite mums savo mintis apie juos; mums patinka išgirsti jus.

Atsakomybės apribojimas:

Visi aukščiau paminėti vardai ir reikšmės yra kontekstiniai ir gali skirtis priklausomai nuo skirtingų kalbų, regionų ir šalių. Patariame atlikti nuodugnius tyrimus, kad suprastume kelias to paties pavadinimo reikšmes ir simboliką.