Ar jūsų berniukas ar mergaitė gimė vadovaujant Tula Rashi? Taip pat vadinama Svarstyklėmis, pagal Vakarų astrologiją, Tula Rashi apima tris nakšatras, būtent Chitra (3 ir 4 Padas), Swathi (4 pados) ir Visakha (1,2,3 Pados). Šiame straipsnyje mes pristatėme 60 geriausių „Tula Rashi“ kūdikių vardų berniukams ir mergaitėms, kurie yra puikus tradicijų ir modernumo derinys.

Tula Rashi kūdikių vardai

Tačiau prieš tai pažvelkime į Tula Rashi vardo pradžios raides (skiemenis) kiekvienai aukščiau paminėtai nakšatrai:

  • Chitra: Ra, Ri
  • Swathi: Ru, Re, Ro, Ta, Roo
  • Visakha: Te, Tu, Tae, To

Šiuolaikinių berniukų ir mergaičių Tula Rashi vardų sąrašas:

Kai žinote tikslią kūdikio gimimo nakšatrą ir pada, galite ištirti vardus naudodami atitinkamas pradžios raides. Čia yra 60 populiariausių Tula Rashi vardų su reikšmėmis:

25 „Tula Rashi“ vardai kūdikiams:

Prieš svarstydami savo berniuko vardą, pasinaudokite Vedų astrologijos mokslu. Be to, kad skambėtų gerai, vardas taip pat turi būti suderinamas su žvaigždžių pozicijomis, kad pritrauktų sėkmę gyvenime. Čia yra mūsų 25 geriausi jūsų mažojo princo pasirinkimai:

1. Raghavas:

Raghavas yra Indijos berniuko vardas, kilęs iš Ramayana. Tai reiškia „tas, kuris kilęs iš Raghu Vamsa“, ty Viešpats Rama. Šis sanskrito žodis turi tokius variantus kaip „Raagav“, „Raghava“ ir kt. Jis tinka berniukams, gimusiems Chitra Nakshatra.

2. Rahulas:

Rahul yra vienas populiariausių Indijos berniukų vardų. Jis turi daug reikšmių ir interpretacijų. Remiantis budizmu, „Rahul“ yra Viešpaties Budos sūnaus vardas, reiškiantis „santykiai“. Tačiau pirmasis žodis paminėtas Upanišadose, kur jis reiškė „tas, kuris įveikia visas kančias“. Tai dar ne viskas! „Rahul“ yra daugelio Bolivudo veikėjų vardas, o tai tikriausiai yra didžiausia jo populiarumo priežastis.

3. Raajanas:

Raajan yra berniuko vardas, kilęs iš sanskrito kalbos. Tai reiškia „karalius“ arba „karališkasis asmuo“. Yra daug alternatyvių Raajan žodžių, turinčių tą pačią reikšmę, pvz., Raja, Raju ir kt. Tačiau Raajan skamba didingai ir karališkai!

4. Rachas:

„Rachit“ yra vyriškas vardas, prasidedantis „Ra“ ir tinkantis berniukams, gimusiems Tula Rashi ir Chitra nakshatram. Tai sanskrito žodis, reiškiantis „išradimas“ ir turintis tris skiemenis. Moters brolio ir sesers vardas yra Rachita.

5. Ripanas:

„Ripan“ yra šiuolaikinis berniukų, gimusių pagal Chitra Nakshatra, vardas. Tai reiškia „pirmoji šviesa horizonte“. Šio žodžio variantų nėra, o slapyvardis gali būti „Ripu“.

6. Rishank:

Šis vardas prasideda garsu „ri“ ir tinka indų berniukams. Remiantis induistų mitologija, manoma, kad Rishankas yra Viešpaties Šivos bhakto vardas. Variantas yra „Vrishank“, o tai reiškia „Viešpats Šiva“. Taigi, galite pasirinkti tarp sekėjų ir sekėjų!

7. Rishil:

Rishil yra modernus žodžio „Rishi“ variantas, reiškiantis šventąjį. Techniškai jis neturi konkrečios reikšmės, o unikalumui pridedama raidė „l“. Alternatyvi rašyba gali būti „Rushil“, o slapyvardžiai yra „Rishi“, „Rish“ ir kt..

8. Rijanas:

Riyaan yra puikus Tula Rashi vardas berniukams, o tai reiškia „Viešpats Višnu“. Tai skamba panašiai kaip „Ryan“ angliškas vardas, tačiau reikšmė ir rašyba yra visiškai skirtingos. Kitas įdomus šio žodžio aiškinimas yra „Mažasis karalius“.

9. Ruheelis:

Ruheelis yra induistų berniuko vardas, reiškiantis „pakabintas“ arba „užaugęs“. Šis vardas siejamas su pastoviu augimu ir teigiamu polinkiu gyvenime. Ruheelio slapyvardžiai yra „Ruhee“, „Ruhy“.

10. „Rushit“:

„Rushit“ yra šiuolaikinis „Rishi“ pavadinimas, reiškiantis šventąjį arba vienuolį. Jos šaknys sanskrito kalba ir priklauso induistų religijai. Artimiausia „Rushit“ alternatyva yra „Rishit“. Abu jie turi tas pačias reikšmes kaip ir nedideli rašybos variantai.

11. Rudranshas:

Rudranshas yra galingai skambantis vardas Tula Rashi gimusiems berniukams. Tai sudėtingas žodis, sudarytas iš Rudros (Viešpats Šiva) ir Anšo (dalis). Žmonės, turintys šį vardą, sako, kad jie drąsiai ir be baimės žiūri į gyvenimą. Trumpos formos yra „Rudra“ ir „Rudr“.

12. Atkurti:

Revanth yra induistų kilmės berniukų vardas, reiškiantis „raitelis“. Indiškas šio žodžio aiškinimas yra „Lordas Surya“, kuris vairuoja 12 arklių vežimą. Taigi, Revanth taip pat reiškia „saulė“ arba „tas, kuris valo tamsą“.

13. „Rochit“:

Pavadinimas „Rochit“ kilęs iš hindi kalbos, reiškiančio „šlovingas“ arba „žavus“. Tai palyginti nauja tarp „Tula Rashi“ vardų, prasidedančių „Ro“ skiemeniu. Rochito brolio ir sesers vardas gali būti „Rochita“.

14. Roheshas:

Roheshas yra vienas iš daugelio Viešpaties Višnu vardų. Tai galite pasirinkti savo berniukui, gimusiam pagal Tula Rashi. Tačiau pradžioje esantis „h“ gali apsunkinti tarimą, todėl galite naudoti tokius slapyvardžius kaip „Roh“, „Rohi“ ir kt..

15. Ronitas:

Ronith yra stilingas Tula Rashi gimusių berniukų vardas. Tai reiškia „žavus“, kuris puikiai apibūdina jūsų gražųjį princą. Jei norite variantų, pabaigoje galite pašalinti raidę „h“ ir tiesiog laikytis „Ronit“.

16. Ruhanas:

Ruhanas yra neįprastas Indijos berniukų vardas. Jis kilęs iš Persijos, o jo reikšmė yra „dvasingas“. Nors šį pavadinimą naudoja musulmonai, religijai neutrali reikšmė leidžia jį naudoti ir induistams.

17. Rithul:

Rithul yra gražus berniuko vardas, kuris atitinka Tula Rashi pavadinimo taisykles. Jis kilęs iš hindi kalbos ir reiškia „tiesos ieškojimas“. Jis neturi kitų alternatyvų, o slapyvardis gali būti „Rithu“.

18. Tohit:

Tohit yra kitoks hinduistų berniukų vardas. Jis rimuojasi su „Rohit“, tačiau turi savo prasmę. Tohit kilęs iš hindi kalbos ir reiškia „gražus“. Kartu su fiziniu grožiu pavadinimas taip pat rodo vidinį grožį ir gerumą.

19. Tarunešas:

Tarunesh yra išplėstinė „Tarun“ versija, reiškianti „jaunas patinas“. Pavadinimas siejamas su jaunatviškumu ir energija. Kai kurie žmonės renkasi „Tharunesh“ kaip alternatyvią rašybą, kad atitiktų numerologijos taisykles.

20. Tathagatha:

Jei esate budistų tikintysis, Tathagatha gali būti puikus pasirinkimas jūsų berniukui. Jis kilęs iš sanskrito, kuris reiškia „tas, kuris taip išėjo“. Daugelyje senųjų raštų Viešpats Buda dažnai vadinamas Tathagata.

21. Tavišas:

Tavish yra vyriškas kūdikio vardas, reiškiantis „dangus“. Kiti šio žodžio aiškinimai yra „stiprus“, „drąsus“ ir tt Įdomu tai, kad Tavish taip pat turi škotišką nuorodą! Jis naudojamas kaip „Tomo“ alternatyva Škotijoje. Taigi, vienas vardas ir daug kultūrų!

22. Tejas:

Tejas yra sanskrito kilmės berniukų vardas, reiškiantis „blizgesys“ ir „blizgesys“. Jį daugiausia naudoja induizmo, budizmo ir džainizmo pasekėjai. Pakaitiniai nariai yra „Teja“, „Tejal“ ir kt.

23. Tušaras:

„Tushar“ yra saldžiai skambantis vardas berniukams, gimusiems pagal VisakhaNakshatram. Šis sanskrito kilmės žodis reiškia „žiema“ arba „sniegas“ ir simbolizuoja „grynumą“. Tusharo brolio ir sesers vardas yra „Tusharika“.

24. Taksheel:

„Taksheel“ yra įspūdingas berniukų vardas, reiškiantis „stipraus charakterio žmogus“. Jis daugiausia naudojamas induizme ir džainizme. Rašybos variantas yra „Takshil“, kuris atrodo trumpas ir paprastas.

25. Teertas:

Teertas yra tradicinis berniuko vardas Tula Rashi kūdikiams ir turi 3 skiemenis. Jis kilęs iš sanskrito kalbos ir reiškia „šventa vieta“ arba „šventas vanduo“. Vietoj „Teerth“ taip pat galite naudoti „Tirtha“.

25 geriausi Tula Rashi kūdikių mergaičių vardai:

Jūsų mergina nusipelno tik geriausio, įskaitant jos vardą! Kad palengvintume atrankos procesą, pasirinkome 25 mėgstamiausius jūsų mergaitės, gimusios pagal Tula Rashi, vardus:

26. Raaga:

Raaga yra muzikos įkvėptas vardas Svarstyklėms gimusioms mergaitėms. Tai reiškia „melodija“ ir kilusi iš sanskrito. Tradicinėje muzikoje raga yra harmoningų muzikos natų derinys. Taigi, jei norite, kad jūsų dukra gyventų džiaugsmingai, muzikaliai, šį vardą turėtumėte pasirinkti!

27. Rajasi:

Rajasi yra sanskrito kilmės vardas, reiškiantis „vertas karaliaus“. Ar tai nėra puikus jūsų mažosios karalienės vardas? Kituose kontekstuose Rajasi taip pat laikomas vienu iš daugelio deivės Durgos vardų.

28. Rabita:

Rabita yra neįprastas mergaičių, gimusių pagal Tula Rashi, vardas. Tai iš hindi kilęs žodis, reiškiantis „ryšys“ arba „ryšys“. Alternatyvi rašyba yra „Rabitha“. Tai puikus vardas mergaitėms, kurios vaidina pagrindinį vaidmenį sujungiant šeimą.

29. Rakšita:

Rakshita yra vienas iš populiarių induistų vardų mergaitėms, gimusioms pagal Chitra nakshtram. Jis prasideda „Ra“ ir yra kilęs iš sanskrito kalbos. Rakshita reiškia „apsauga“ arba „gelbėtojas“. Jei norite rašyti alternatyviai, galite pridėti papildomą „h“, kad jis taptų „Rakshitha“.

30. Ramila:

Ramila yra modernus mergaičių vardas, reiškiantis „mylimas“. Manoma, kad jo kilmė kilusi iš persų kalbos. Artimiausias šio vardo variantas yra „Ramita“, kuris taip pat reiškia „malonus“ arba „mylimas“.

31. Ranita:

Ranita yra neįprastas Tula Rashi vardas induistų merginoms. Jos šaknys yra hebrajų kalba ir reiškia „graži melodija“ arba „melodija“. Taip pat galite ją pavadinti „Rani“, reiškiančia karalienę kaip Ranitos pravardę.

32. Rašita:

Rašita yra moteriškas vardas, reiškiantis „grakštus“ arba „taikus“. Pavadinime yra trys skiemenys, o rašybos variantui galite naudoti „Rashita“. Šio žodžio slapyvardis gali būti „Rashi“, reiškiantis Zodiaką.

33. Raveena:

Ar Raveena jums primena praėjusių metų Bolivudo grožį Raveena Tandon? Šis vardas turi ne tik gražų skambesį, bet ir gražią reikšmę. „Raveena“ reiškia „saulėta“ arba „saulės grožis“. Puikus vardas jūsų mažajai mis Sunshine!

34. Ravija:

Ravija yra indų kilmės vardas, kilęs iš sanskrito. Tai reiškia „tas, kuris gimė iš saulės“. Alternatyvūs vardai yra „Raveeja“, „Rawija“, o vyro brolio ir sesers vardas yra „Ravij“.

35. Pakartotinis:

„Rechal“ yra induistų mergaitės vardas, turintis daugybę reikšmių, tokių kaip „nekaltumas“, „atsakingas“ ir tt Tai yra geidžiamiausios bet kurios mergaitės savybės, ar ne? Be prasmės, „Rechal“ taip pat turi stilingą, anglišką garsą.

36. Rithika:

Rithika yra gražiai skambantis vardas mergaitėms, gimusioms Tuloje Rashi. Tai sanskrito kilmės žodis, reiškiantis „vandens srautas“. Manoma, kad žmonės, turintys šį vardą, turi daug kūrybiškumo ir energijos. Taip pat galite naudoti „Ritika“ kaip pavadinimo variantą ir „Ritu“ kaip slapyvardį.

37. Rėja:

Rhea yra tarptautiniu mastu pripažintas vardas ir puikiai tinka šiuolaikinėms merginoms. Jis turi daugybę kilmių su keliomis reikšmėmis. Kai kurie aiškinimai yra „srautas“, „žemė“, „srautas“ ir kt. Tai taip pat yra vienas iš populiariausių moterų vardų, o variantai yra „Riya“, „Riyah“.

38. Rikvitha:

„Rikvitha“ yra stilingas kūdikio vardas Tula Rashi gimusiems kūdikiams. Tikrasis žodis neturi jokios reikšmingos reikšmės, tačiau kai kurie grubūs vertimai yra „kvapas“. Vyro brolio ir sesers vardas yra „Rikvith“, o slapyvardis gali būti „Rikkie“.

39. Rinita:

Jei ieškote unikalaus „Tula Rashi“ tinkamo pavadinimo, prasidedančio „Ri“, išbandykite „Rinita“. Jis yra sanskrito kilmės ir reiškia „Dievo dovana“. Taip pat galite naudoti „Rinitha“, jei norite, kad pavadinime būtų nelyginis raidžių skaičius. „Rini“ yra tinkamas slapyvardis.

40. Riyanshi:

Jei ieškote mergaitės vardo, skleidžiančio pozityvumą ir laimę, rinkitės Riyanshi. Šie hindi kilmės žodžiai reiškia „linksmumas“. Jūs netgi galite sutrumpinti jį iki „Riya“ kaip slapyvardį. Kad jis būtų tinkamas berniukams, galite naudoti „Riyansh“.

41. Rochana:

Rochana yra sanskrito kilmės vardas, turintis kelias reikšmes. Žodis gali būti interpretuojamas kaip „Raudonasis lotosas“, „Ryškus“, „Briliantas“ ir kt. Jis taip pat laikomas vienu iš daugelio deivės Parvati vardų.

42. Romika:

„Romica“ yra madingas vardas mergaitėms, gimusioms Tula Rashi ir Swathi Nakshatram. Tai netgi turi unikalią prasmę. Romica reiškia „širdžių princesę“. Turėdama tokį gražų veidą, jūsų mergina nusipelno kiekvienos vardo raidės.

43. Ramola:

Jei norite, kad jūsų mergina būtų daugialypė asmenybė, pavadinkite ją „Ramola“. Šis žodis reiškia „tas, kuris domisi viskuo“. Kitais atvejais Ramola taip pat reiškia „gerai atrodanti ponia“. Galite naudoti „Ramy“ turi slapyvardį.

44. Ruhika:

Ruhika yra gražus vardas mergaitėms, gimusioms Tula Rashi. Ji priklauso induistų religijai ir yra laikoma vienu iš daugelio deivės Lakšmi vardų. Tikroji šio žodžio reikšmė yra „noras“. Merginos, kurių vardas „Ruhika“, gali būti vadinamos „Ruhi“.

45. Tanvee:

„Tanvee“ yra saldus vardas mergaitėms, gimusioms pagal Tula Rashi ir VisakhaNakshatram. Jis prasideda skiemeniu „tha“ ir turi daug reikšmių, tokių kaip „lieknas“, „subtilus“, „grakštus“ ir tt. Rašybos variantas yra „Tanvi“.

46. ​​Tashya:

Tashya yra sanskrito kilmės vardas, reiškiantis „susiejimas“. Tai puikus tradicinės prasmės ir šiuolaikinio tarimo bei rašybos derinys. Šis 2,5 skiemens žodis gali būti sutrumpintas iki „Tash“ kaip slapyvardis.

47. Tanima:

Tanima yra hindi kilmės vardas, reiškiantis „subtilus“, „lieknas“. Pasak vardų ekspertų, Tanima siejama su fizine jėga ir jautria širdimi. Pravardė gali būti „Tannu“ arba „Tanni“.

48. Tesha:

Pavadinimas „Tesha“ turi egzotišką skambesį. Lotynų kalba Tesha reiškia „džiaugsmas“, o Indijos kontekste jis aiškinamas kaip „išgyvenęs“. Tai trumpas ir mielas vardas, turintis tik 2 skiemenis. Šio vardo variantų nėra.

49. Tanaya:

Tanaya yra sanskrito kalbos žodis, reiškiantis „dukra“. Argi ne įdomu? Tai reiškia „mano mergaitė“. Šio žodžio vyriškos giminės vardas gali būti „Tanay“. Kaip slapyvardį galite naudoti „Tannu“.

50. Tejal:

Tejal yra sanskrito kilmės vardas, kuris buvo naudojamas daugelį kartų. Jis kilęs iš žodžio „Tejas“, reiškiančio „šviesa“, „ryškumas“ ar net „energingas“. Idealus jūsų mažosios lemputės pavadinimas! Trumpai vadink ją „Teja“!

10 Unisex ir Twin vardų gimusiems Svarstyklėms:

Dabar pažvelkime į kai kuriuos mūsų mėgstamiausius lyčių atžvilgiu neutralius vardus kūdikiams, gimusiems po Svarstyklių ženklu. Taip pat raskite populiarius dvynių kūdikių vardus su reikšmėmis:

Tula Rashi unisex vardai:

51. Rajni:

Rajni yra populiarus unisex vardas kūdikiams, gimusiems pagal Tula Rashi. Tai reiškia „naktis“. Šis žodis dažnai derinamas su kitais konkrečios lyties žodžiais, tokiais kaip „kanth“, „Devi“ ir pan., Kad jis būtų tinkamas mergaitėms ir berniukams.

52. Ratna:

Ratna yra sanskrito kilmės pavadinimas, reiškiantis „brangakmenis“ arba „brangakmenis“. Jis gali būti naudojamas tiek berniukams, tiek mergaitėms, pridedant antrus vardus, tokius kaip „Ratna-Kumar“, „Ratna-mala“, „Ratna-Devi“ ir kt..

53. Rošinas:

Roshi yra unisex vardas Svarstyklėms gimusiems kūdikiams. Tai hindi kilmės žodis, reiškiantis „šviesa“ arba „apšvietimo šaltinis“. Pavadinimas dažniausiai naudojamas berniukams, o mergaitėms – „Roshni“.

54. Tapasya:

Tapasya, induistų mergaitės vardas gali būti naudojamas net berniukams dėl jo lyties požiūriu neutralaus garso ir reikšmės. Tai reiškia „malda“ arba „taupymas“. Jei abejojate berniukų pabaigoje esančiu skiemeniu „ya“, naudokite „Tapas“.

55. Tanmay:

„Tanmay“ yra prasmingas kūdikių vardas, kuris reiškia „įkvepiantis“, „susikaupimas“, „susikaupęs“. Šis unisex vardas taip pat gali būti naudojamas kaip „Tanmayi“ mergaitėms.

Tula Rashi dvynių vardai:

56. Ronavas ir Ronakas:

Vardai Ronav ir Ronak puikiai tinka berniukams, gimusiems pagal Tula Rashi ir Swathi Nakshatra. Ronavas reiškia „gražus ar gerai atrodantis“, o Ronakas – „spinduliuojantis“.

57. Rutvij ir Rutvik:

Jei ieškote dviejų berniukų vardų, prasidedančių „Ru“, išbandykite „Rutvij“ ir „Rutvik“. Jie skamba ne tik vienodai, bet ir turi gražių reikšmių. Rutvij reiškia guru ar mokytoją, o Rutvik reiškia kunigą.

58. Rakshit ir Rakshanda:

Abiejų pavadinimų pagrindinis žodis yra „Raksha“, o tai reiškia apsaugą. Rakshit reiškia „tas, kuris yra garantuotas“, o Rakshanda reiškia „tas, kuris saugo“. Šie vardai idealiai tinka dvynukėms mergaitėms ir berniukams, gimusiems pagal Tula Rashi.

59. Tanay ir Tanya:

Vardai Tanay ir Tanya yra gražūs dvynių kūdikių vardai, prasidedantys „Tha“ skiemeniu. Tanay yra vyriškas vardas, reiškiantis „sūnus“, o Tanya – moteriškas vardas, reiškiantis „priklausantis šeimai“.

60. Riddhi ir Riti:

Tai skirtingai skambantys mergaičių dvynių pavadinimai, prasidedantys „ri“. Riddhi reiškia „sėkmė“ arba „klestėjimas“, o Riti-„gera savijauta“. Tobulas turtų ir gerovės derinys!

Tikimės, kad jums patiko šis 60 naujausių „Tula Rashi“ kūdikių vardų sąrašas. Šie pavadinimai ne tik turi šiuolaikinį pojūtį, bet ir turi gilių reikšmių. Jei turite daugiau pavadinimų, kurie turėtų priklausyti šiai kolekcijai, praneškite mums. Mums būtų malonu juos čia pristatyti!

ATSISAKYMAS: Šioje svetainėje pateikiama išsami Tula RashiNakshatra vardo informacija yra paimta iš gerai ištirtų svetainių, kuriose nagrinėjama Vedų astrologija. Šie pavadinimai ir reikšmės renkami iš įvairių šaltinių, todėl aiškinimas gali skirtis. Prieš nuspręsdami savo kūdikio vardą, rekomenduojama atlikti išsamią analizę.