Tarkime, jūs tikite ir laikotės induistų religinių įsitikinimų ir astrologijos. Tokiu atveju visi žinome, kad laikoma palanki pavadinti naujagimio vardą pagal jo žvaigždę ir zodiako ženklą. Atitinkamai, šiandien mes esame čia su Shatabhisha nakshatra kūdikių vardais tėvams, ieškantiems prasmingo vardo kūdikiui, gimusiam šioje žvaigždėje.

Taigi, jei jūsų mažoji žvaigždė gimė Shatabhisha žvaigždės ženkle, jums gali padėti šis Shatabhisha nakšatros vadovas ir Shatabhisha nakšatros vardų sąrašas. Jei norite sužinoti daugiau apie tai, skaitykite toliau.

shatabhisha nakshatra kūdikių vardai

Kas yra Shatabhisha Nakshatra ir jo savybės?

Prieš pereinant prie Satabhisha nakšatros pavadinimų, Shatabhisha nakšatra reiškia 100 vaistų, medikų, gydytojų ar gydytojų. Taip pat žinomas kaip Shatabhishak arba Shataraka nakšatra, jis yra 24 -asis pagal nakšatrą induistų astrologijoje. Šios žvaigždės valdančioji planeta yra Rahu, jos valdančioji dievybė yra Durga, o Vandens zodiako ženkle ji svyruoja nuo 6,40 iki 20 laipsnių..

Žinoma, kad Shatabhisha nakšatroje gimę asmenys yra priklausomi nuo savęs, nuoširdūs, teisingi ir ištikimi. Jie turi aštrų protą, visada yra susikaupę ir žinoma, kad jiems klesti gyvenime. Be to, šie žvaigždės žmonės yra kvalifikuoti ir kompetentingi, žinomi kaip puikūs verslininkai. Tačiau sakoma, kad žvaigždės ženklo žmonės taip pat yra sielvarto ir emociniai žmonės, kuriems reikia pasitikėjimo savimi.

Shatabhisha Nakshatra vardų pradžios raidės:

Jei jūsų mažylis gimė šiame žvaigždės ženkle, palanku jį pavadinti pagal šiuos Kumbha rashi Shatabhisha nakšatros pavadinimus, prasidedančius skiemenimis:

Eik, Sa, Saa, Si, See, Su, Soo, Gau

Pagal padas,

  • „Shatabhisha nakshatra pada 1“ pavadinimai prasideda „Go“.
  • Shatabhisha nakshatra pada 2 vardai prasideda Sa.
  • Šababišos nakšatros trečiųjų pada pavadinimai prasideda Si.
  • Shatabhisha nakshatra pada 4 vardai prasideda Su.

Šiuolaikiški ir prasmingi Shatabhisha Nakshatra berniukų ir mergaičių vardai 2021 m.

Dabar eikime į priekį ir tyrinėkime gražius, žavius ​​ir unikalius satabhisha žvaigždžių vardus naujojo tūkstantmečio berniukams ir mergaitėms.

„Shatabhisha Nakshatra“ berniukų vardai:

1. Gokul:

Gokul yra vietovardis, kuriame buvo užaugintas Viešpats Krišna. Pavadinimas kilęs iš induistų mitologijos ir yra populiarus berniuko vardas po žvaigždės ženklu.

2. Gopal:

„Gopal“ reiškia piemenį. Tačiau šis vardas taip pat simbolizuoja Viešpatį Krišną. Tai yra vienas iš senovinių, tradicinių ir prasmingų Shatabhisha nakšatros berniukų vardų.

3. Gopanas:

Gopan reiškia apsaugą. Jis kilęs iš sanskrito kalbos ir yra unikalus, bet prasmingas ir retai sutinkamas šios žvaigždės kūdikio vardo pasirinkimas.

4. Goraksh:

Gorakshas yra karvių laikytojas. Tačiau šis vardas taip pat simbolizuoja Viešpatį Šivą. Tai tradicinis prasmingas vardas, tačiau jis nėra dažnai sutinkamas. Taigi šiuolaikiniai tėvai, norintys tradicinio vardo, kuris nėra labai įprastas ar populiarus, gali tai išbandyti.

5. Tikslas:

„Goral“ yra mielas ir žavus žavus berniuko vardas. Šis trumpas vardas reiškia meilų. Mums be galo patinka novatoriška ir kūrybinga Shatabhisha nakšatros vardų sąrašo išraiška. Ką tu manai?

6. Gorav:

Gorav yra kilęs iš hindi kalbos ir reiškia pasididžiavimą, orumą ir garbę. Tai taip pat reiškia pagarbą ir šlovę. Tai įprastas vardas ir dar vienas jo pavadinimo „Gaurav“ tarimas. Mums patinka šis pasirinkimas vyrams Shatabhisha nakšatra.

7. Gouthamas:

Goutham, kuris taip pat tariamas kaip Gautham, reiškia lordą Budą. Vardas taip pat reiškia gyvybės kupiną žmogų. Mums patinka prasmingas ir žavus vardas. Tai dažniausiai sutinkamas pasirinkimas, tačiau tai yra klasikinis ir nesenstantis madingas vardas.

8. Govil:

Jei norite trumpo ir labai šiuolaikiško vardo pasirinkimo, „Govil“ gali būti geras pasirinkimas. Govilis reiškia gerbiamą asmenį arba gerbiamą/pagerbtą.

9. Gowrak:

„Gowrak“ yra dar viena tradicinė vardo reikšmė, tačiau retai pastebima vardų sąraše. Tai reiškia ne kas kita, kaip lordas Ganešas. Tai yra vienas iš madingų „Shatabhisha nakšatros“ vardų berniukui šiuo metu.

10. Saadhanas:

Saadhanas sanskrito ir hindi kalbomis tiesiog reiškia pasiekimus, darbą ar išsipildymą. Tai kūrybingas ir žavus berniuko vardas. Tėvams, ieškantiems kažko novatoriško. Tai gali būti teisingas pasirinkimas Shatabhisha nakšatrai.

11. Saadhavas:

Saadhavas reiškia ištikimą ir padorų žmogų. Kitos vardo reikšmės taip pat apima gryną, kilnų, taikų ir vertą žmogų. Tai menkas berniuko vardas ir puikus pasirinkimas norintiems prasmingo.

12. Saadvikas:

Vardas Saadvik vis labiau populiarėja tarp tūkstantmečio gimusių kūdikių, o tai reiškia medį. Gražus tarimas ir simbolika šiandien garsina vardą.

13. Saagar:

Saagaras yra dažniausiai sutinkamas berniuko vardas. Tai reiškia jūrą ar vandenyną. Tai taip pat reiškia plačią ir begalinę. Pavadinimas jau plačiai sutinkamas tiek Šiaurės, tiek Pietų Indijos valstijose.

14. Saagnik:

Vardas Saagnik yra gražus ir naujos dienos berniuko vardas, skirtas Shatabhisha nakšatrai. Saagnik reiškia asmenį ar sielą, kuris laimi ugnį. Kiti to paties pavadinimo simboliai ir reikšmės apima nuožmią ir aistringą sielą. Mes be galo mylime visas su ja susijusias reikšmes; ką tu manai?

15. Saahas:

Pavadinimas Saahas sanskrito kalba reiškia narsumą, drąsą ir drąsų žmogų ar drąsą. Nors šie satabhisha nakšatros vardai berniukui dažniausiai nerandami, tai puikus kūrybingas kūdikio vardo pasirinkimas.

16. Saahat:

Mes taip pat mėgstame šį trumpą ir gražų vardą; Saahat reiškia galingą ar stiprų žmogų. Tai modernus ir retai pasirenkamas Shatabhisha nakšatros gimusiųjų vardas.

17. Saahitas:

Saahith vėl retas vardas, tačiau kūrybingas. Pavadinimas Saahith reiškia literatūrą. Tėvai, besidomintys menu ir literatūra, gali išbandyti šį pavadinimą. Jis kilęs iš sanskrito kalbos.

18. Saketas:

Saaket arba Saaketh reiškia Viešpats Krišna. Tai tradicinis vardas, reiškiantis pasirinkimą, tačiau su šiuolaikiniu tarimu. Tai jau labai garsus berniukų vardo pasirinkimas.

19. Saamiras:

Nors vardo Saamir kilmė dar nėra nustatyta, pavadinimas reiškia vėją. Tai taip pat simbolizuoja gero ryto aromatą. Mums patinka abi reikšmės.

20. Saaranas:

Saaran yra unikalus ir neįprastas vardas, reiškiantis bėgimą. Jis kilęs iš sanskrito kalbos ir yra modernus vardo pasirinkimas.

21. Saarangas:

Jei mėgstate muziką ar vertinate muzikos žinias, jau būtumėte girdėję Saarang vardą. Tai reiškia muzikinį ragą. Kitos vardo reikšmės yra žemė, blizgesys ir šviesa.

22. Saatvik:

Saatvik arba Saatwik yra puikus ir intensyvus, prasmingas vardas. Pastarąjį dešimtmetį jis tampa žinomas ir reiškia vertas ar esminis. Pavadinimas taip pat simbolizuoja dorą sielą.

23. Subeer:

Subeeris reiškia drąsų ar drąsų žmogų. Tai taip pat simbolizuoja karį. Pavadinimas yra šiuolaikinis pasirinkimas ir dar nėra dažniausiai randamas.

24. Subhagas:

Subhago vardas dažniausiai randamas šiaurinėse Indijos dalyse, o tai reiškia pasisekęs žmogus. Tai taip pat reiškia laimę.

25. Suchet:

Suchet reiškia visada budrų asmenį. Pavadinimas taip pat reiškia protingą, aštrią ir dėmesingą sielą. Mums be galo patinka šis kūdikio berniuko vardas Shatabhisha nakšatra.

Shatabhisha Nakshatra kūdikių mergaičių vardai:

26. Gomatiai:

Gomathi reiškia grožio karalienę. Pavadinimas taip pat reiškia upės vietą. Tai labai tradicinis mergaitės vardo pasirinkimas Shatabhisha nakšatrai. Kitos pavadinimo rašybos yra „Gomathy“, „Gomti“ ir „Gomati“.

27. Godavari:

„Godavari“ vėl yra tradicinis ir jau plačiai paplitęs mergaitės vardo pasirinkimas. Ji pavadinta pagal ilgiausią ir didžiausią Indijos subkontinento upę. Tai populiariausi ir klasikiniai Shatabhisha nakšatros moterų vardai.

28. Gourangi:

Jei ieškote tradicinio pavadinimo, tačiau tai nėra labai dažnas, Gourangi gali būti tinkamas pasirinkimas. Tai reiškia Viešpaties Krišnos mylimąjį ir kitą Radhos vardą. Pavadinimas taip pat simbolizuoja laimės ar dailios odos grožio davėją.

29. Gouthami:

Gouthami yra dar vienas to paties pavadinimo Gauthami variantas. Tai reiškia žmogų, kuris pašalina tamsą. Tai taip pat yra kitas deivės Durgos vardas. Kita to paties pavadinimo rašyba yra Gowthami.

30. Saachi:

Saachi reiškia mylimą žmogų. Tai taip pat reiškia malonę, tiesą ir kompanioną. Mums patinka visi šie Satabhisha nakšatros vardai mergaitėms, o svarbiausia – mielas ir trumpas vardo tarimas.

31. Saadhana:

Saadhana arba Saadhna yra įprastas kūdikio vardas, ypač pietinėse Indijos valstijose. Tai reiškia praktiką, studijas, išsipildymą ar darbą. Tačiau dėl gražios vardo reikšmės tai yra populiariausias vardas ir klasikinis pasirinkimas iki šiol.

32. Saanvi:

Saanvi yra deivė Lakšmi. Nors ir su gražia tradicine ir religine prasme. Vardas yra modernus, trumpas ir mielas, patrauklus pasirinkimas Shatabhisha nakšatrai.

33. Saahithya:

Saahithya reiškia literatūrą. Tai puikus ir prasmingas filosofinis pavadinimo pasirinkimas, aptinkamas pietinėse valstijose. Kiti to paties pavadinimo variantai yra Sahitya, Saahithi ir Sahiti. Jis kilęs iš sanskrito kalbos.

34. Sanskritas:

Sanskriti arba Saanskriti reiškia kultūrą ar tradiciją. Tai žavus vardas, turintis gražią reikšmę, vėl kilęs iš sanskrito kalbos. Kiti pavadinimo variantai yra Samskruthi, Samskruti ir Sanskrithi.

35. Sana:

Sana reiškia spinduliuojantį žmogų. Pavadinimas taip pat reiškia sumanų, gražų ir švytintį. Šis elegantiškas ir mielas trumpas vardas yra naujas ir modernus pasirinkimas Shatabhisha nakšatrai. Kiti vardo variantai apima Sana.

36. Sandhya:

„Sandya“ vėl yra įprastas ir labai dažnai sutinkamas vardas Pietų Indijos valstijose. Sandhya reiškia prieblandą, vakarą ir prieblandą. Tai prasmingas ir mielas pasirinkimas Shatabhisha nakšatrai gimusiems ir yra klasikinis. Tai taip pat populiarūs Satabhisha nakšatros vardai telugų kalba.

37. Sanhitha:

Sanhitha arba Sanhita reiškia kodą. Tai retas vardas, tačiau su gražiu moterišku tonu. Tai artimiausi madingi Satabhisha nakšatros mergaičių vardai.

38. Sathvi:

Sathvi yra gražus ir trumpas, patrauklus mergaitės vardas Shatabhisha nakšatrai. Vardas Sathvi reiškia tikrovę arba egzistavimą.

39. Sumeha:

Sumeha reiškia protingą žmogų. Tai naujas kūdikio vardo pasirinkimas Shatabhisha nakšatrai ir yra kūrybingas bei žavus.

40. Sunaina:

Sunaina jau yra žinoma ir populiari mergaičių vardo idėja. Tai reiškia žmogų, kuris turi gražią ir žavingą akį. Gražus vardas kilo iš sanskrito kalbos.

41. Suneetha:

Suneetha, Sunitha arba Sunita vėl yra įprastas vardas, reiškiantis išmintį arba gero būdo. Tai taip pat reiškia teisumą.

42. Sunehri:

Sunehri yra populiarus Šiaurės Indijos mergaitės vardas, reiškiantis auksinį. Tai taip pat simbolizuoja brangų ir auksą. Tai mielas ir mielas trumpas mergaitės vardas Shatabhisha nakšatra.

43. Sunishka:

Sunishka arba Suniska yra retai pastebimas mergaitės vardas, o tai reiškia, kad ji turi gražią šypseną. Tai neįprastas vardas, prasmingas ir patrauklus, turintis unikalią reikšmę.

44. Suparna:

„Suparna“ vėl yra žavingas ir įprastas kūdikių vardas Shatabhisha nakšatroje. Pavadinimas Suparna reiškia gražius lapus ir sparnus. Tai taip pat reiškia lotoso gėlę. Kita vertus, Suparna taip pat reiškia deivę Parvathi.

45. Supraja:

Supraja reiškia žmogaus gerumą. Tai labai įprastas mergaičių vardas ir puikus tradicinis pasirinkimas.

46. ​​Supreetha:

Supreetha arba Supreeta yra kilęs iš dviejų žodžių iš sanskrito kalbos – su ir preetha. Tai reiškia mylimą ir labiausiai dievinamą žmogų. Pavadinimas taip pat reiškia gerai girtą. Tai puikus ir gražus mergaitės vardo pasirinkimas Shatabhisha nakšatrai.

47. Supriti:

Supriti reiškia tikrą meilę arba mylintį žmogų. Tai puikus tradicinis vardas, tačiau ne labai dažnai ar dažnai sutinkamas.

48. Suramya:

Suramya reiškia gražų ar nuostabų žmogų. Pavadinimas taip pat reiškia patrauklų ar žavų. Tai puikus neįprastas vardas, kilęs iš sanskrito kalbos.

49. Suravi:

Suravi reiškia šventą saulę, kilusią iš žodžių Su ir Ravi sanskrito kalba. Tai labai retas mergaitės vardas, tačiau labai prasmingas, trumpas ir patrauklus Shatabhisha nakšatros gimusiems kūdikiams.

50. Suvi:

Jei norite ir norite glaustaus keturių raidžių abėcėlės pavadinimo, „Suvi“ yra žavus pasirinkimas. Suvi reiškia vasarą. Tai retas ir modernus unikalus kūdikio mergaitės vardo pasirinkimas.

„Shatabhisha Nakshatra“ unisex kūdikių vardai:

51. Saadhya:

Saadhya yra puikus, prasmingas ir unikalus unisex vardas, tinkantis Shatabhisha nakšatros gimusiems mergaitėms ir berniukams. Tai reiškia tobulumą, išsigelbėjimą ir pasiekimus. Pavadinimas yra retas ir retai randamas.

52. Saarinas:

Saarinas reiškia žmogų, kuris visada ištiesia pagalbos ranką. Tai idealus ir šiuolaikiškas žavingas vardas tiek berniukų, tiek mergaičių kūdikiams.

53. Sanchal:

Sanchal reiškia vandenį arba judėjimą ir bangą. Tai modernus ir mielas Shatabhisha nakšatros retai randamas mergaitės ir berniuko vardas.

54. Subha:

Subha arba Shubha reiškia laimingą žmogų. Tai taip pat simbolizuoja ir simbolizuoja patrauklumą, blizgesį ir palankumą.

55. Shyamal:

Shyamal reiškia tamsų. Tai puikus ir unikalus kūdikio berniuko ir mergaitės vardo pasirinkimas Shatabhisha nakšatrai.

„Shatabhisha Nakshatra Twin Baby“ vardai:

56. Šumeras – Sumegha:

Šumeras ir Sumegha yra šaunūs kūdikio berniuko ir mergaitės vardai, skirti Shatabhisha nakšatrai. Vardas Šumeras reiškia vasarą gimusį žmogų. Tai taip pat reiškia dieviškus kalnus. Kita vertus, „Sumegha“ reiškia lietų ar debesis.

57. Sumona – Sumukh:

„Sumona“ ir „Sumukh“ vėl yra Shatabhisha nakšatros mergaičių ir berniukų vardai. Vardas Sumona reiškia ramų žmogų. Sumukh reiškia Viešpats Šiva. Tai taip pat simbolizuoja gražią sielą, gražią, malonią.

58. Govardhanas – Govindas:

Tiek Govardhanas, tiek Govindas yra du berniukų berniukų vardai Shatabhisha nakšatrai. Govardhan reiškia kalno, esančio Gokule, pavadinimą. Govindas reiškia Viešpatį Krišną arba piemenį.

59. Saanvika- Saara:

Saanvika ir Saara yra gražūs dviejų mergaičių vardų pasirinkimai. Vardas Saanvika reiškia deivę Lakšmi. Saara reiškia kilnus žmogus, tyra ir miela ponia.

60. Sadvi – Saesha:

Saadvi ir Saesha yra dvynės mergaitės, gražūs vardai. Saadvi reiškia mandagias ir religingas moteris. Saesha reiškia žmogų, kuris turi didelį norą ir norus. Tai yra modernus ir unikalus dvynių kūdikio vardo pasirinkimas.

Tikimės, kad radote gražų vardo pavadinimą „Shatabhisha nakshatra“ kūdikių vardams. Tai puikiai derantys, prasmingi, modernūs ir tradiciniai kūdikių vardai berniukams ir mergaitėms „Shatabhisha“ žvaigždėje. Praneškite mums, kurį pasirinkote; mums patinka išgirsti jus.