Vardas yra kažkas, kas liks su mumis iki gyvenimo pabaigos. Kad ir ką pasirinktume pavadinti savo vaiku, mes ieškome kažko prasmingo ir intensyvaus, gražaus tono ir jausmo. Šie penkių raidžių kūdikių vardai, kuriuos jums sudarėme, apima nesenstamiausius, klasikinius ir šiuolaikiškiausius pasaulyje vardus, kurie padės jums renkantis vardą.

Bet kokie 5 raidžių pavadinimai, kuriuos manote – jie puikiai tinka tonui ir tarimui. Jie nėra nei per trumpi, nei maži, nei labai ilgi. Peržiūrėkite šiuos vardus mažos žvaigždės, kurią surinkome, kad padėtume jums!

penkių raidžių kūdikių vardai

Unikalūs ir naujausi 5 raidžių kūdikių vardai, kuriuos reikia patikrinti šiais metais

Šie šaunūs ir labai mieli penkių raidžių pavadinimai, kuriuos mes surinkome, išspręs visas jūsų problemas akimirksniu! Štai ir einame!

Kūdikių berniukų vardai, turintys 5 raides:

1. Caine:

Nors vardo Craine kilmė nėra labai tikra, daugelis mano, kad jie kilę iš airių ar valų. Tačiau Craine reiškia „kovotojo sūnus“. Tai idealiai ir puikiai tinka tiems tėvams, kurie ieško unikalių ir novatoriškų, prasmingų vardų..

2. Derekas:

Dabar Derekas yra populiarus angliškas vardas, su kuriuo susidūrėme daugelis iš mūsų. Derekas reiškia „gabus valdovas“. Tai kito vardo, Derricko, variantas.

3. Feliksas:

Feliksas reiškia „laimingas“ ir „sėkmingas“. Jis kilęs iš romėniško vardų sąrašo, ir mums labai patinka, kad jis yra unikalus, šiuolaikiškas ir Biblijos.

4. Nolanas:

Nolanas angliškai reiškia „patarėjas“ arba „patarimas“. Tačiau lotynų kalba jis turi kitą reikšmę, o tai reiškia „gerai kalbantis žmogus“. Mes bijome abiejų reikšmių!

5. Aaryn:

Taip pat populiariai vadinamas arianu arba arijonu, pavadinimas reiškia „stiprybės kalnas“. Manoma, kad jis kilęs tiek iš hebrajų, tiek iš Pietų Azijos šalių.

6. Faradas:

Nors Faradas yra gana unikalus vardas, daugelis nežino tikslios jo kilmės. Vardas turi daug reikšmių ir apima „asmenį, kuriam tenka pareiga“ arba „lyderį“.

7. Albinas:

Albinas yra gana senas, tačiau nepopuliarus ir iki šiol nežinomas vardas. Tai reiškia ryškus. Tačiau daugelis mano, kad jo kilmė kilusi iš prancūzų, lenkų ar romėnų, tačiau nėra tikra.

8. Loganas:

Loganas reiškia kario palikuonį. Tai taip pat reiškia mažą tuščiavidurį škotų kalba. Nors anksčiau tai buvo seniai kūdikių pavardė, dabar ji taip pat tapo daugelio vaikų vardu..

9. Taileris:

Mielas vardas Tyler taip pat gali būti vadinamas Tylor. Tai reiškia plytelių gamintoją. Tačiau vardo reikšmė yra kilusi iš senovės prancūzų laikų ir dabar jau yra populiari visame pasaulyje be tikrosios reikšmės.

10. Gavenas:

Gavenas arba dar vadinamas Gavinu reiškia baltą vanagą. Tai populiarus berniuko vaiko vardas tiek Europoje, tiek Škotijoje, tiek Amerikoje. Pavadinimas yra unikalus ir kūrybingas, taigi ir populiarumas.

11. Hasanas:

Jei esate literatūros mėgėjas, galbūt jau žinote jo reikšmę iš populiaraus romano „Aitvarų bėgikas“. Hasanas iš tikrųjų reiškia „gražus“ arba „geradaris“. Tai populiarus arabiškas vardas.

12. Irvinas:

Mes bijome vardo Irwin. Irwinas reiškia „šerno draugas“. Tačiau, nors vardo reikšmė nėra labai populiari, jis yra giriamas dėl jo unikalumo ir mielo skambesio bei tono. Kitas vardo variantas ir garsas yra Irvinas.

13. Jahir:

Jahir yra dar vienas arabiškas vardas, kuris dabar populiarus visame pasaulyje. Šiais laikais ne tik musulmonai, bet ir kiti taip pat priėmė pavadinimą, nes jo graži reikšmė yra „kūrybiškumas“ ar „guodėjas“.

14. Myronas:

Myron reiškia kvepalus ar kvepalus. Nors pats pavadinimas yra gana naujas ir modernus, jis iš tikrųjų kilęs iš graikų ir žydų. Vis dėlto mums labai patinka jo novatoriška prasmė!

15. Orvinas:

„Orvin“ yra anglosaksų vardas, naujas daugelyje šalių ir bendruomenių, pasižymintis šiuolaikišku ir šiuolaikišku patrauklumu. Orvino reikšmė yra „drąsus draugas“. Dabar mes esame sužavėti, sakome!

16. Akselis:

Vardas Aksel taip pat yra šalia vardo Lucian. Šis 5 raidžių kūdikio vardas reiškia šviesos tėvą ir taikos šaltinį. Visi tie, kurie tvirtai tiki taikos, ramybės idėja gyvenime, turi šį vardą. Kitas pavadinimo variantas yra „Axel“.

17. Kvinas:

Lažinamės, kad šio pavadinimo visai negirdėjote ar nesusidūrėte. Pavadinimas „Quinn“ yra gana šiuolaikinis vardas, žinomas ir populiarėjantis dabar. Tai reiškia išmintį ir esmę. Nors šio vardo kilmė yra kažkas, dėl ko nesame labai tikri, mus traukia jo prasmės grožis!

18. Amaelis:

Amael taip pat gali būti tariamas kaip Amal, jo šaknys yra arabų kalba. Tai reiškia valdyti dorybes. Tai idealistas, turintis gyvenimo dorybių ir tikintis jų laikytis visą gyvenimą.

19. Rufusas:

„Rufus“ iš tikrųjų ir pažodžiui reiškia „raudonplaukis“. Jis yra populiarus iš lotyniškų šaknų. Tačiau dažnai girdime krikščionis visose šalyse, kuriose šis vardas populiarus.

20. Vidal:

Vidal turi ispanišką kilmę ir yra gana unikalus vardas. Tai reiškia „gyvenimas“ arba kitas „gyvybiškai svarbaus“ pavadinimas. Pati gyvenimo prasmė yra gana intensyvi ir tinka tėvams, norintiems paprastos prasmės, tačiau kartu jausmo.

5 raidžių kūdikių vardai:

21. Sofija:

Mums visiems patinka šis dailus ir nervingas vardas Sofija. Bet ar žinote, iš kur jis kilęs? Sofijos šaknys kilusios iš graikų kalbos, o tai reiškia „išmintis“. Tačiau dabar ji paplitusi visame pasaulyje ir kultūrose, taip pat tariama kaip Sofija.

22. Chloe:

Chloe graikų mitologijoje reiškia vaisingumo deivę. Tačiau manoma, kad Chloe taip pat reiškia „pavasaris“ arba „laimė“. Tai populiarus vardas Europos ir Amerikos srityse, ir mes mėgstame jo unikalumą.

23. Alika:

Nors vardas nėra kilęs iš žymios asmenybės, jis pagrįstas Havajų kilme. Prasmė yra tikra. Dabar jo pavadinimo reikšmė tikrai įkvepianti; mes visi norime, kad mūsų dukros būtų tiesos ir vis dėlto gražiausios, ar ne?!

24. Amaya:

Mums labai patinka šis kitas šiuolaikinio atspalvio vardas Amaya. Amaya yra kilusi iš Japonijos ir Ispanijos. Šie 5 raidžių moterų vardai kilę iš Amaya kaimo, taip pat skamba poetiškai ir romantiškai!

25. Fiona:

Fiona šiandien yra gana populiarus vardas filmuose. Bet ar žinote, ką tai reiškia? Fiona reiškia „sąžininga“ ir „balta“. Ji yra škotų kilmės ir taip pat populiari visoje Europoje.

26. Karen:

Karen reiškia gryną. Tai madingas naujos dienos modernus vardas ir pavadinimo Katherine nuoroda. Tai yra anglų kilmės ir yra visame pasaulyje, priimta kelių šalių. Jis taip pat yra tarp populiarių 5 raidžių biblinių mergaičių vardų.

27. Megan:

Sveiki, mes lažinamės, kad visi jau žinome šį vardą dėl akivaizdžių priežasčių. Bet ar žinote, ką reiškia Megan? Be to, trumpa forma ar variantas Margaret, Megan reiškia „galingas“ arba „kažkas stiprus“. Dabar tai nuostabu, tiesa?!

28. Alyvuogės:

Alyvuogių reiškia „blaivus“, „švelnus“ ir „nuolankus“. Prasmės yra pakaitomis suprantamos įvairiose kultūrose, o šios penkių raidžių moterų vardai kilę iš pačių Anglijos šalių. Tai taip pat yra supaprastinta Olivijos vardo versija.

29. Sara:

Taip pat vadinama Sara, tai reiškia princesę. Kilmė kilusi iš hebrajų, bet šiandien populiari tarp visų religijų, o ne tik krikščionių. Pagrindinė jo populiarumo priežastis yra tai, kaip mielas ir mielas vardas skamba!

30. Kayla:

Kayla reiškia „paslapčių saugotojas“. Tačiau šio vardo kilmė ir šaknys nėra nustatytos, tačiau šis vardas yra gana populiarus ir vakarų bei rytų šalyse.

31. Erika:

Erika reiškia „teisės valdovas“ arba „visatos valdovas“. Taip pat tariama kaip Erica arba Ericka, ji kilusi iš karališkųjų Italijos ir Vokietijos šaknų.

32. Elena:

Elena yra graikų kilmės vardas ir reiškia „kažkas ryškaus“ ​​arba „šviečianti šviesa“. Tai gana nesenstantis ir elegantiškas vardas, madingas ir populiarus per penkis dešimtmečius ir iki šiol vis dar populiarus pasirinkimas.

33. Diana:

Dabar vėl visi žinome vardą, Diana. Bet kokia to prasmė? Iš graikų kilmės Diana reiškia „Mėnulio deivė“..

34. Naomi:

Naomi yra žydų ir hebrajų kilmės. Tačiau vėliau, atsižvelgiant į jo gražią prasmę, jį perima ir kitos religijos visame pasaulyje. Naomi reiškia „malonumas“ arba „malonumas“..

35. Renee:

Taip pat tariamas kaip Rene, tai reiškia „atgimęs“. Tai taip pat yra kažko galingo sinonimas. Šie penkių raidžių mergaičių vardai yra romėniškos kilmės, tačiau vėliau taip pat išpopuliarėjo visoje Europoje ir Australijoje.

36. Laila:

Laila, taip pat tariama kaip Leila arba Lila, yra persų vardas. Tai poetinė išraiška ir vardas, plačiai vartojamas nuo amžių, ir tai reiškia „naktis“ arba „nakties dukra“.!

37. Afida:

Afida yra gana nauja diena ir unikalus šiuolaikinis vardas, kurį dažnai girdime šiomis dienomis. Jis yra gana populiarus tarp musulmonų ir reiškia „kovojančias kiaules“. Kitas to paties pavadinimo variantas ir tarimas yra „Afeeda“.

38. Ciara:

Vardas Ciara reiškia tamsą. „Ciara“ yra kilusi iš Airijos ir kitų Norweigan šalių ir yra unikalus šiuolaikinis pavadinimas, populiarėjantis šį dešimtmetį.

39. Zaria:

Zaria yra plačiai naudojamas vardas, kurio šaknys taip pat yra hebrajų, arabų ir slavų. Nors kai kuriose kultūrose Zaria reiškia rožę, kitos taip pat mano, kad Zaria yra princesė. Kad ir kaip bebūtų, mums labai patinka abi reikšmės!

40. Kiana:

Vardas Kiana yra berniuko vardo Kianas variantas. Kiana reiškia senovės. Tai taip pat gali būti suprantama kaip kažkas – nesenstantis ar klasikinis. Daugelis mano, kad vardas yra persų kilmės.

Indijos penkių raidžių kūdikių berniukų ir mergaičių vardai:

41. Partas:

Parthas reiškia valdovą arba žvaigždę. Jis kilęs iš sanskrito kilmės ir yra populiarus tarp Indijos kultūrų ir bendruomenių, nepriklausomai nuo to, kokia valstybė.

42. Nadinas:

Ar kada nors norėjote turėti unikalų naujos dienos vardą? Nadinas šiuo metu yra mūsų mėgstamiausias. Nadinas reiškia upių valdovas. Išvestas iš žodžio Nadi, tai unikalus ir kūrybingas derinys.

43. Viaanas:

„Viaan“ vėl kilęs iš Indijos induistų vardų ir reiškia energiją arba žmogų, kuris visada yra kupinas gyvybės. Dabar to mes visi linkime savo mažiesiems rockstarams!

44. Arijas:

Arijų yra gana populiarus vardas Indijos berniukams ir vaikams, ir tai reiškia kilnų. Jis kilęs iš induistų mitologijos pavadinimų, taip pat skamba mielas ir mielas; ką tu manai?

45. Ishanas:

Ishanas, taip pat tariamas kaip Ishaan, reiškia saulę. Jis yra kilęs iš sanskrito kalbos ir taip pat reiškia turto pradininką.

46. ​​Adwit:

Dabar mums patinka, koks novatoriškas ir unikalus šis vardas yra „Adwit“. Adwit, kaip mes suprantame, reiškia pasaulio valdovą arba Viešpatį Višnu ir Brahmą. Mums labai patinka, kad vardas yra modernus, taip pat turi tokią specifinę ir intensyvią reikšmę

47. Nehalas:

Nehalas yra naujausias šiuolaikinis berniukų vardas ir reiškia gražų ir gerai atrodantį bei jaunatvišką žmogų. Tai gana populiarus vardas Šiaurės Indijos juostoje.

48. Lakšas:

Lakšas, kilęs iš Lakšmano, reiškia Paskirtis. Šis 5 raidžių vyriškas vardas kilęs iš sanskrito ir induistų mitologijos, taip pat skamba šiuolaikiškai.

49. Mahir:

„Mahir“ yra unikalus ir visiškai naujas vardas, kurį girdėjome pastarosiomis dienomis. Nors tiksli kilmė nėra žinoma, Mahir reiškia ekspertą ar išmintingą žmogų. Vis dėlto mums patinka prasmė!

50. Aahanas:

Aahanas turi daugybę reikšmių, susijusių su ryto spinduliais, saulėtekiu, aušra ir pirmuoju šviesos spinduliu. Jis taip pat simbolizuoja viltį ir naują pradžią. Toks gražus vardas, ar ne!

51. Aarna:

Aarna hindi kalba reiškia deivę Lakšmi. Tai simbolizuoja turtus, turtus, sėkmę ir klestėjimą. Pavadinimas įkvėptas tiesiogiai iš geros valios ir gero žavesio. Tai gana mielas ir gražus šiuolaikinės mergaitės vardas.

52. Kiara:

„Kiara“ yra modernus ir populiarus Indijoje šiuo metu populiarėjantis vardas. Dažnai girdime, kaip naujos kartos vaikai vadinami Kiara. Tai reiškia grožį ir tamsiaplaukį.

53. Kajalas:

Kajal yra dar vienas gana populiarus vardas ir yra gana klasikinis vardas Indijoje. Bendruomenių ir regionų atstovai yra žinomi pasirinkus šį garsų pavadinimą. Kajal reiškia Kohl, asocijuojasi su grožiu.

54. Disha:

Disha reiškia kryptį. Iš sanskrito kilęs Disha yra garsus šiaurės ir pietų Indijos vardas. Tai taip pat reiškia kelio tiesimą.

55. Anshu:

Anshu, kuris yra Anshula variantas ir nuoroda, reiškia saulę. Jis kilęs iš induistų mitologinio pavadinimo įkvėpimo, taip pat skamba mielai ir šiuolaikiškai.

56. Anupa:

Ar kada girdėjote apie vardą Anupa? Anupa reiškia tvenkinį ar upės kūną. Galite pasirinkti šį pavadinimą dėl šios naujovės ir novatoriškos vardo reikšmės bei retumo.

57. Bindu:

„Bindu“ taip pat galima rašyti, nes „Bindu“ reiškia tašką arba tašką. Nors pats vardas nėra labai reikšmingas, vardas turi žavesio ir malonės ir yra populiarus daugelio Pietų Indijos mergaičių vardų pasirinkimas.

58. Dyuti:

Dyuthi reiškia švytėti, šviesti ar šviesti. Tai vėl retas ir modernus vardas tiems, kurie nori įvardinti kažką, kas susiję su spindėjimu ir šviesa, tačiau nori išskirtinio ir gražaus skambesio. Jis kilęs iš sanskrito kilmės.

59. Farha:

Farha reiškia laimę. Nors dabar žinoma tiksli šio vardo kilmė, Farha yra gana populiari tiek induistų, tiek musulmonų kultūrose.

60. Hamsa:

Taip pat gali būti parašyta kaip Hansa, tai reiškia gulbę. Pavadinimas yra toks pat gražus, kaip ir jo reikšmė, ir mums patinka tai, kaip elegantiškai ir stilingai jis skamba rašant.

Tikimės, kad pasirinkę šiuos penkių raidžių kūdikių vardus jums patiko. Tai apima naujus šiuolaikinius unikalius ir mielus vardus, kurie yra reti, taip pat tuos, kurie yra senoviniai, tačiau nesenstantys ir klasikiniai. Koks yra jūsų pasirinkimas ir pageidavimai vardų sąraše šiuo metu? Praneškite mums!

Atsakomybės apribojimas:

Šie aukščiau pateikti pavadinimai taip pat gali turėti skirtingą reikšmę ir kilmę, priklausomai nuo kultūrų, bendruomenių ir šalių. Prieš patvirtindami kūdikio vardą, būtinai patikrinkite ir atlikite tyrimus.