Vrishchik arba Skorpionas yra aštuntas ženklas tarp dvylikos Zodiako ženklų ir yra pavaizduotas Skorpiono simboliu. Remiantis Indijos Vedų astrologija, žmonės, gimę šiose Nakstrose, patenka į šį Raši – Vishaka (4 -oji Pada), Anuradha (1,2,3,4) Padas ir Jyestha (1,2,3,4) Padas. Šiame straipsnyje mes apžvelgėme 60 geriausių „Vruschika Rashi Baby“ vardų berniukams, mergaitėms, unisex ir dvyniams, gimusiems šiose žvaigždėse ir „Padams“.

Dabar pažvelkime į pradines Vrishchik Rashi vardų raides:

Kam, Na, Nau, Nee, Ni, Ne, Ya, Yi, Tu, Ye, Yo *

*gali skirtis atsižvelgiant į nurodytą „Panchanga“

Vruschika Rashi kūdikių vardai

60 unikalių „Vruschika Rashi“ kūdikių vardų berniukams ir mergaitėms su reikšmėmis:

Jei manote, kad kūdikio pavadinimas jo „Rashi“ vardu atneša sėkmės ir pritraukia teigiamų bruožų, tuomet esate tinkamoje vietoje. Remiantis Vedų Saštra, vaikai, gimę Vruschika Rashi, paprastai yra labai aistringi tam, ką daro, yra ištikimi ir atsidavę savo artimiesiems, siekiantys tikslo ir labai išradingi.

Skaitykite kartu, kad sužinotumėte 60 geriausių Skorpiono Zodiako ženklo kūdikių vardų kolekciją:

25 geriausi berniukų vardai „Vrishchik Rashi“:

Jei norite, kad jūsų vaikas pritrauktų teigiamus Skorpiono Rashi bruožus, eikite į priekį ir pasirinkite vieną iš šių modernių, tačiau prasmingų vardų:

1. Nalinas:

„Nalinas“ yra gražus berniukų vardas, kilęs iš sanskrito kalbos. Tai reiškia „lotoso gėlė“. Pavadinimas simbolizuoja išmintį, viltį, nušvitimą ir prisikėlimą. Kaip ir lotosas, išeinantis iš nešvaraus vandens, žmonės su šiuo vardu gali įgyti kovos su šansais savybių.

2. Naman:

Kitas prasmingas berniukų vardas yra „Naman“. Jis kilęs iš sanskrito kalbos, o tai reiškia „pasveikinti“, „nusilenkti“ ar „pagerbti“. Pavadinimas siejamas su nuolankumo savybėmis, žemiška gamta ir kt.

3. Nateshas:

„Natesh“ yra iš sanskrito kilęs žodis, reiškiantis „Natyas lordas“ arba „šokio valdovas“, kuris yra ne kas kitas, o lordas Šiva. Taigi, jei ieškote dieviško vardo, rinkitės šį.

4. Nabhay:

„Nabhay“ yra puikus pasirinkimas tėvams pavadinti savo berniukus. Žodis reiškia „vienas be baimės“. Ar ne tokios savybės nori kiekvienas tėvas iš savo vyrų palikuonių? Nors esame įpratę prie žodžio „Abhay“, „n“ kaip pradinė raidė yra tiesioginis sanskrito kalbos vedinys.

5. Nachiket:

„Nachiketa“ yra sanskrito kalbos žodis, reiškiantis „šventą ugnį“. Remiantis induistų mitologija, Nachiketha yra išminčiaus Vajashravo sūnus, kuris išgarsėjo savo pasiryžimu pasiekęs Mokšą arba išgelbėjimą.

6. Nadeesh:

Žodis „Nadi“ sanskrito kalboje reiškia „upė“. Taigi „Nadeesh“ reiškia upių valdovas. Pavadinimas naudojamas kaip platybės, vilties ir beribio simbolis.

7. Nakul:

„Nakul“ yra vienas iš penkių Pandavos princų iš didžiojo Indijos epo „Mahabharata“. Tikroji šio sanskrito kilmės žodžio reikšmė yra „mangusas“. Nakul taip pat laikomas vienu iš daugelio Viešpaties Šivos vardų.

8. Nayak:

„Nayak“ kilęs iš sanskrito žodžio „Nayaka“, reiškiančio lyderį ar valdovą. Šis vardas siejamas su didvyriškumo, lyderystės ir pranašumo savybėmis. Šis 3 skiemenų pavadinimas atitinka Anuradha Nakshatra pavadinimo taisykles.

9. Neeharas:

„Neehar“ yra iš sanskrito kilęs žodis, reiškiantis „rūkas“, „rūkas“ ir „rasa“. Kitos rašybos yra „Nihar“, „Neihar“ ir kt.

10. Neelesh:

Pavadinimas „Neelesh“ kilęs iš sanskrito kalbos, reiškiančio „Mėlynasis Dievas“. Tai gali reikšti ir lordą Višnu, kuris apibūdinamas kaip Dievas mėlyna oda, ir Viešpatį Šivą, kurios gerklė mėlyna nurijus nuodų.

11. Neerav:

„Neerav“ yra populiariai naudojamas berniukų iš Šiaurės valstijų, tokių kaip Gudžaratas, Bengalija ir kt., Pavadinimas. Šio žodžio reikšmė yra „Tylus“. Manoma, kad berniukai tokiu vardu linkę būti ne tokie agresyvūs ir ramūs.

12. Nibišas:

Daugelis žmonių mano, kad Nibhish yra vienas iš daugelio Viešpaties Ganešos vardų. Nors nežinoma daug informacijos apie jo kilmę ir istoriją, žodis turi stilingą ir modernų jausmą.

13. Nidesh:

Žodis „Nidesh“ kilęs iš sanskrito kalbos ir turi šaknis Indijos mitologijoje. Šio vardo reikšmė yra „Tas, kuris duoda turtus ir turtus“. Remiantis induizmu, turtų valdovu laikomas lordas Kubera. Taigi, tai puikus jūsų būsimojo karaliaus vardas!

14. Nigamas:

„Nigamas“ yra kilęs iš sanskrito žodžio „Nigama“, turinčio daugybę reikšmių, tokių kaip kelias, ryžtas, lobis. Šiaurinėse Indijos dalyse šis vardas labiau naudojamas kaip pavardė, o ne kaip asmens vardas.

15. Nishanth:

„Nishanth“ yra prasmingas Vruschika Rashi berniukų vardas, kilęs iš sanskrito kalbos. Žodis „Nisha“ reiškia naktį, o „antras“ – pabaigą. Taigi pažodinis šio vardo vertimas yra „Nakties pabaiga arba tamsa“.

16. Nikhil:

Kitas berniuko vardas, prasidedantis raide „N“, yra „Nikhil“. Jis yra sanskrito kilmės ir reiškia „visas“ arba „visas“. Artimiausias susijęs vardas yra „Akhil“, kuris reiškia visuotinį arba visumą.

17. Nomitas:

„Nomit“ yra modernus vardas, neturintis tiesioginės reikšmės. Tačiau tai gali būti aiškinama kaip „tas, kuris yra paskirtas atlikti svarbų darbą“. Taigi vardas siejamas su vertingumu, lyderio savybėmis ir įsipareigojimu.

18. Yashwanth:

„Yashwanth“ yra vienas populiariausių Indijos berniukų vardų. Jis yra sanskrito kilmės, kur žodis „Yash“ reiškia šlovę. Taigi šio žodžio reikšmė yra „tas, kuris pelno daug šlovės“.

19. Yathin:

„Yathin“ yra naujo stiliaus vardas, kurį galima interpretuoti įvairiai, pavyzdžiui, užuojautą, apsaugą, užuojautą ir pan. Nėra daug informacijos apie šio vardo istoriją ir kilmę.

20. Yuvraj:

„Yuvraj“ yra dar vienas populiarus vardas, reiškiantis „jaunas karalius“ arba „princas“. Šis vardas turi karališką jausmą ir yra susijęs su karališkumu, mėlynuoju krauju ir pan. Tai puikus vardas tėvams, kurie savo vaikus laiko karališkomis asmenybėmis.

21. Yajnesh:

Vardas „Yajnesh“ laikomas kitu Viešpaties Višnu vardu. Jis kilęs iš sanskrito kalbos ir reiškia „aukos ar garbinimo valdovas“.

22. Jakšas:

„Jakšas“ yra mitinio demo dievo, vadinamo Jakša, vardas. Remiantis induistų mitologija, Jakša yra miškų gynėjas ir apibūdinamas kaip judrus, protingas ir greitas padaras.

23. Jašos:

„Yashas“ yra iš sanskrito kilęs žodis, reiškiantis šlovę, šlovę, reputaciją ir pan. Trumpa šio vardo forma gali būti „Yash“, kuris taip pat reiškia šlovę. Manoma, kad žmogus tokiu vardu pelno sėkmę visose savo pastangose.

24. Yuvan:

Žodis „Yuvan“ kilęs iš sanskrito kalbos, reiškiančio „jaunatviškas“. Jis taip pat laikomas vienu iš daugelio Viešpaties Šivos vardų. Šis vardas siejamas su gera sveikata, gyvybingumu ir gyvenimu.

25. Jugandharas:

„Yugandhar“ yra gražus vardas, reiškiantis „amžiną“. Šis vardas rodo amžinybę, beribę. Remiantis induistų mitologija, yra galingas karys, vadinamas Yugandhara, kuris kovojo didžiulį mūšį Pandavos pusėje..

25 geriausi Vrischikha Rashi kūdikių mergaičių vardai:

Čia yra išsamios informacijos apie 25 populiarius Skorpiono Zodiako ženklo kūdikių vardus sąrašas. Be to, kad jie turi saldų ir švelnų skambesį, jų galingos reikšmės tikrai jus sužavės:

26. Nabha:

„Nabha“ yra trumpas ir stilingas mergaičių vardas, reiškiantis „dangus“. Jis kilęs iš hindi kalbos, kur žodis aiškinamas kaip „kilni siela“.

27. Nainika:

„Nainika“ yra puikus vardas mergaitėms, turinčioms nuostabiai gražias akis. Šis žodis reiškia „tas, kuris turi patrauklias ir žėrinčias akis“. Trumpa šio vardo forma gali būti „Naina“, reiškianti akis.

28. Naisha:

Jei ieškote modernaus pavadinimo, kuris turi anglišką jausmą, išbandykite „Naisha“. Šio žodžio reikšmė yra „ypatinga gėlė“. Tai tinkamas vardas jūsų mielam mažam vaikui.

29. Nakšatra:

„Nakshatra“ yra puikus jūsų mažosios žvaigždės vardas! Tai sanskrito kalbos žodis, reiškiantis „žvaigždė“. Žodis siejamas su dieviškumu ir dangiškumu. Jis taip pat turi tam tikrą išskirtinį pojūtį, kurio negali sutapti jokie kiti pavadinimai!

30. Namitha:

„Namitha“ yra sanskrito kalbos žodis, reiškiantis „nuolankus“ ir „nusilenkęs“. Artimiausia šio vardo alternatyva rašybos ir reikšmės požiūriu yra „Namratha“.

31. Naimisha:

Žodis „Naimisha“ yra kilęs iš šventos induistų šventyklos „Naimisharanya“ Utar Pradeše. Ši vieta yra labai svarbi induistams, nes manoma, kad čia buvo atlikta atgaila už Viešpaties Višnu gimimą. Taigi, pasirinkite šį savo dukters vardą, nes jis kupinas dieviškumo.

32. Nandana:

Žodis „Nandana“ laikomas kitu deivės Durgos vardu. Kitos šio vardo interpretacijos yra laimė, dukra ir sėkmės sulaukusi tt.

33. Naomika:

Žodis „Naomi“ gali priminti amerikiečių supermodelį Noami Campbell. Bet ar žinojai, kad Naomi yra daugelio deivės Durgos, kuri senoviniuose tekstuose vadinama „Naomika“, vardai? Dabar turite dar vieną priežastį mylėti šį vardą!

34. Nashika:

Pavadinimas „Nashika“ reiškia atleidėją arba tą, kuris atleidžia. Manoma, kad žmonės, turintys šį vardą, linkę atleisti savo grėsmės kūrėjams ir greitai žengti toliau, o ne kerštauti.

35. Navya:

Žodis „Navya“ kilęs iš sanskrito kalbos ir turi dvi interpretacijas. Tai gali reikšti jauną ar tą, kuris vertas pagyrimo. Bet kokiu atveju, tai idealus pasirinkimas pavadinant dukrą!

36. Niharika:

„Niharika“ yra vienas populiariausių Indijos mergaičių vardų. Jis turi keletą reikšmių, tokių kaip „rasos lašai“, „miglotas“, „žvaigždžių grupė“ ir tt Pavadinimas yra susijęs su patraukliais fiziniais ir psichiniais bruožais.

37. Neelamas:

Žodis „Neelam“ reiškia karališkumą, retumą ir išskirtinumą. Tai sanskrito žodis, reiškiantis „mėlyną safyrą“, kuris yra vienas iš rečiausiai randamų ir labai brangių brangakmenių, rastų žemėje.

38. Netra:

Žodis „Netra“ sanskrito kalba reiškia „akis“. Jis taip pat aiškinamas kaip „turintis viziją“. Taigi, jei norite paruošti būsimą vizionierių, pasirinkite šį!

39. Niveditas:

„Niveditha“ yra sanskrito kalbos žodis, reiškiantis „aukojimą Dievui“. Tai rodo atsidavimą tarnauti Dievui. Daugelis tėvų, kurie nori, kad jų dukra įgytų šiuos bruožus, pasirenka šį vardą.

40. Nischita:

„Nischita“ yra sanskrito kilmės vardas, reiškiantis ryžtą, atsidavimą ir pan. Žmonės, turintys šį vardą, tampa stipriais sprendimų priėmėjais, kuriems niekada nekyla dilema!

41. Niveda:

Žodis „Niveda“ kilęs iš sanskrito termino „Nivedana“, reiškiančio „šventa auka“. Jis turi 3 skiemenis ir atitinka Anuradha Nakshatram taisykles.

42. Niyathi:

„Niyathi“ reiškia apribojimą ar būtinybę. Jis yra sanskrito kilmės ir yra puikus pasirinkimas jūsų dukrai, kuri mėgsta nustatyti savo taisykles savo mažame pasaulyje!

43. Yashaswini:

„Yashaswini“ yra sanskrito kilmės vardas, reiškiantis sėkmingą, šlovingą ar pergalingą. Tai moteriškas „Yashaswi“ variantas. Manoma, kad šis populiarus vardas kviečia daugybę sėkmės, šlovės ir laimės.

44. Jašika:

Pavadinimas „Yashika“ yra sudarytas iš šakninio žodžio „Yash“, reiškiančio šlovę. Išplėstinė Yashika reikšmė yra drąsi mergina, kuri taip pat yra protinga. Ar tai nėra dvi pagrindinės savybės, kurias norite įgyti dukrai?

45. Yasmita:

Žodis „Yasmita“ reiškia garsų ar šlovingą. Išsirinkite šį savo dukrai, jei norite, kad ji užkariautų dėmesio centrą visur, kur ji eina ir ką daro!

46. ​​Yojana:

Ar norite, kad jūsų mažoji mergaitė išaugtų į kruopštų planuotoją? Tada eikite į šį sanskrito žodį „Yojana“, kuris reiškia planavimą. Yojana iš pradžių buvo naudojama kaip metrika ilgiems atstumams matuoti!

47. Joga:

„Jogita“ yra sanskrito kalbos žodis, reiškiantis „tas, kuris gali susikaupti“. Žmonės, turintys šį vardą, turi daug dėmesio ir arti meditacinio mąstymo.

48. Yukthika:

Sąvoka „Yuktha“ reiškia „Išmintis“. Iš šio žodžio kilęs pavadinimas „Yukthika“ reiškia žmogų, kuris turi išmintį ar aštrius intelektinius sugebėjimus.

49. Jukti:

„Yukthi“ yra moteriškas žodis, reiškiantis aukšto loginio mąstymo, išminties ir intelekto žodį. Artimiausias alternatyvus vardas yra Yuktha.

50. Yathika:

Manoma, kad Yathika yra vienas iš daugelio deivės Durgos vardų. Apie jo kilmę ir istoriją nėra daug informacijos.

5 „Vruschika Rashi Unisex“ kūdikių vardai:

Jei nesate tikri dėl savo negimusio kūdikio lyties, galite pasiruošti juos pavadinti šiais lyties požiūriu neutraliais žodžiais. Pažvelkite į toliau pateiktą informaciją:

51. Nandha:

Žodis „Nanda“ reiškia pilną džiaugsmo! Dėl teigiamos reikšmės tai gali būti puikus pavadinimo pasirinkimas tiek mergaitėms, tiek berniukams.

52. Navneetas:

„Navneet“ yra populiarus pandžabų vardas, tinkantis mergaitėms ir berniukams. Šio žodžio reikšmė yra šviežiai išplaktas sviestas, kuris rodo naujumą, jaunatviškumą ir kt.

53. Neel:

Kitas puikus unisex vardas Skorpiono gimusiems vaikams gali būti Neelis. Tai reiškia „mėlyną“, spalvą, susijusią su karališkumu, ramybe, ramybe ir išmintimi.

54. Navinas:

„Navin“ yra unisex vardas, reiškiantis „naujas“. Tai sanskrito kalbos žodis, o „Navina“ gali būti naudojamas kaip lyties pavadinimas. Pakaitinis rašybos variantas yra „Naveen“.

55. Jakšas:

Jakšas yra induistų mitologinės dvasios, kuri gali būti tiek vyriška, tiek moteriška, vardas. Taigi, galite tai išbandyti pagal lytį.

5 „Vruschika Rashi Twin Baby“ vardai:

Palaimintas dvyniais kūdikiais? Sveikinu! Štai 5 „Vruschika Rashi“ kūdikių vardų rinkiniai jūsų mažyliams:

56. Nadeep – Navdeep:

Čia yra rimuotų vardų rinkinys dvyniams berniukams – Nadeep ir Navdeep. „Nadeep“ reiškia turtų valdovą, o „Navdeep“ – naują šviesą. Abu vardai yra labai panašūs rašybos ir tarimo prasme.

57. Nabhitas – Nabhja:

Nabith ir Nabhya yra du rimuoti žodžiai, skirti jūsų berniukui ir mergaitei pavadinti. „Nabitas“ reiškia bebaimį, o „Nabhja“ – centrinį centrą.

58. Nahul – Nataša:

Kitas modernus berniukų ir mergaičių vardų rinkinys yra Nahul ir Natasha. „Nahul“ reiškia galingą, o „Nataša“ reiškia tą, kuris gimė per Viešpaties (Jėzaus) gimtadienį.

59. Nandini – Nalini:

Jei ieškote identiškų vardų rinkinio savo dvynukėms, jos išbando „Nandini“ ir „Nalini“. „Nandini“ reiškia žavingą, džiaugsmingą ir pan., O „Nalini“ sanskrito kalba reiškia lotoso ar lelijos gėlę.

60. Yuva – Yuvika:

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – turime porą gražių vardų mergaitei ir berniukui – Yuvraj ir Yuvika. Abu prasideda garsiniu „Yu“. „Yuva“ reiškia jauna, o „Yuvika“ – jauna mergina.

Tikimės, kad šis „Vruschika Rashi“ kūdikių vardų sąrašas išsprendė jūsų sunkumus pavadinant naujagimį. Šie vardai ne tik turi šiuolaikinį patrauklumą, bet ir turtingos jų reikšmės bei simbolika daro juos labai įspūdingus. Taigi, kuriuos iš jų pasirinkote savo mažyliui?

ATSISAKYMAS: Svarbu pažymėti, kad šie vardai skirtingose ​​šalyse, kultūrose ir kalbose gali turėti skirtingą reikšmę. Taigi, prieš pasirinkdami savo kūdikiui, įsitikinkite, kad visiškai suprantate savo vietos kultūros vardo simboliką. Jūs neturėtumėte pasikliauti šiame straipsnyje pateikta medžiaga, nes informacija nėra pagrįsta išsamiais tyrimais ar ekspertų nuomone.