Meena Rasi arba Žuvys yra 12 -asis Zodiako ženklas induistų Vedų astrologijoje. Šį Rashi galite atpažinti pagal plaukiojančių žuvų porą, sujungtą virve. Vaikai, gimę pagal Poorvabhadra (1,2,3 Padas), Uttarabhadra (4 Padas) ir Revathi (4 Padas), priklauso šiai Rasi. Dabar, jei tikite savo kūdikių pavadinimu pagal Rashi taisykles, galite peržiūrėti šį 60 „Meena Rashi“ berniukų ir mergaičių kūdikių vardų sąrašą!

meena rashi kūdikių vardai

Bet prieš tai pažvelkime į pradines „Meena Rasi“ abėcėles (garsus):

  • Poorvabhadra – Taip, taip, Dha, dhi
  • Uttarabhadra – Dhu, Syam, Jha, Dha
  • Revathi – Dhe, Dho, Cha, Chi

60 geriausių „Meena Rasi“ kūdikių vardų berniukams, mergaitėms, unisex ir dvyniams:

Slinkite žemyn, kad gautumėte 60 populiarių Meena Rasi berniukų ir mergaičių vardų sąrašą. Kaip premiją mes netgi išvardinome keletą vardų kategorijoje „Unisex“ ir „Dvyniai“:

25 „Meena Rasi“ berniukų vardai:

Yra žinoma, kad berniukai, gimę pagal Meena Rasi, yra labai jautrūs ir švelnaus charakterio žmonės. Žinoma, kai situacija reikalauja, jie taip pat gali būti gana tvirtos valios ir labai prisitaikantys. Dabar pažiūrėkime 20 populiarių Meena Rasi gimusių berniukų vardų:

1. Sekharas:

Sekhar, taip pat parašytas kaip Shekhar, yra vienas iš daugelio Viešpaties Šivos vardų. Jis kilęs iš sanskrito žodžio „Sikhara“, kuris reiškia „kalnas ar viršūnė“. Pavadinimas siejamas su sėkme ir naujų gyvenimo aukštumų iškėlimu. Kai kurie žmonės netgi nori pridėti žodį „Chandra“ arba pusmėnulį, kad sukeltų visišką jausmą.

2. Sehej:

Jei ieškote savo berniukui raminančios reikšmės vardo, išbandykite „Sehej“. Tai reiškia ramybę, ramybę ir malonumą. Pavadinimas yra tik 3 skiemenų ir idealiai tinka tiems, kurie nori trumpų ir prasmingų žodžių.

3. Sobitas:

„Sobith“ yra gražus berniukų, gimusių Meena Rashi, vardas. Tai reiškia „gražus“ arba „papuoštas“. Pavadinimas taip pat siejamas su kūno ir proto spindesiu.

4. Somilis:

„Somil“ yra puikus vardas Meena Rasi gimusiems kūdikiams, kurie iš prigimties yra minkšti ir jautrūs žmonės, nes tai reiškia „švelnaus charakterio“. Jis dažnai naudojamas kaip „Komal“ alternatyva laikytis Rasi abėcėlės nurodymų.

5. Sohanas:

Sohan yra iš sanskrito kilęs žodis, reiškiantis „gerai atrodantis“. Tai taip pat yra vienas iš populiarių berniukų Meena Rashi vardų dėl savo trumpos rašybos ir stilingo tarimo.

6. Sopanas:

Sopanas yra sanskrito kalbos žodis, reiškiantis „kopėčios į dangų“. Tai taip pat gali reikšti didžiausią palaimą ar mokšos būseną. Tai puikus berniukų, gimusių Meena Rashi ir Poorvabhadra Nakshatra, vardas.

7. Syamrit:

Jei ieškote reto pavadinimo, prasidedančio „Syam“, išbandykite „Syamrit“. Šis unikalus žodis kilęs iš sanskrito kalbos, o tai reiškia „galingas“ arba „žavus“.

8. „Syasank“:

„Syasank“ yra vienas iš daugelio Viešpaties Šivos vardų, kurie pažodžiui reiškia „Vienas su mėnuliu“. Kai kurie žmonės nori rašyti „Shashank“ arba „Sasank“ kaip rašybos variantus.

9. Daksas:

Daksas yra plačiai naudojamas berniukų, gimusių Meena Rashi, vardas. Tai reiškia „Eeshawar“, ty Viešpats Šiva. Kai kurie žmonės net mano, kad Daksas apskritai reiškia Dievą (nepriklausomai nuo vardų).

10. Dhamanas:

Dhamanas yra gražiai skambantis vardas, kilęs iš sanskrito kalbos. Jis turi daugybę reikšmių, tokių kaip „šlovė“, „spindesys“, „stiprybė“, „didingas“ arba netgi naudojamas apibūdinti „gyvenamąją vietą“.

11. Dharma:

Žodis „Dharma“ turi galingą tarimą ir prasmę. Tai reiškia „visų dalykų įstatymas“. Pavadinimas siejamas ir su induizmu, ir su budistų religijomis. Jūs netgi galite nueiti dar vieną mylią ir išbandyti „Dharmendra“, kuri yra Dharmos valdovas.

12. Direna:

Pavadinimas „Dhiren“ yra sanskrito kalbos žodis, kilęs iš žodžio „Dheera“ reiškia stiprus ar galingas. Dhiren išvertus reiškia „tas, kuris yra stiprus“. Nesvarbu, ar tai reiškia fizinę jėgą, ar psichinę jėgą, ar abu, šis vardas žmogui gali suteikti daug pasitikėjimo.

13. Dheerajus:

Žodis „Dheeraj“, reiškiantis drąsą, neabejotinai gali sukurti kitiems ilgalaikį įspūdį. Tai daug ką atskleidžia apie žmogaus prigimtį. Be drąsos, šis vardas siejamas su psichiniu nuovokumu ir tolerancija.

14. Dhilanas:

„Dhilan“ yra palyginti naujas Meena Rashi gimusių berniukų vardas. Tai modernus žodis, kilęs iš hindi kalbos, reiškiančio „Bangų sūnus“. Keista šio žodžio pravardė gali būti „Dhillu“.

15. Dhanesh:

Dhanesh yra vyriškas vardas, kilęs iš dviejų sanskrito žodžių „Dhana“, „Eesh“. Tiesioginė šio žodžio reikšmė yra „Turto valdovas“, kuris yra ne kas kitas, o Kuberis. Taigi, jei norite, kad jūsų berniukas gyventų turtų apsuptyje, tokį vardą jis turėtų duoti!

16. Dhanvinas:

Pavadinimas „Dhanvin“ turi dvi skirtingas reikšmes. Vieni mano, kad tai „lankininkas“, kiti – vieną iš daugelio Viešpaties Šivos vardų. Įdomu tai, kad taip pat sakoma, kad tai vienas iš Lordo Ramos vardų, nes jis buvo sumanus lankininkas.

17. Dhavak:

Jei ieškote reto vardo, kurio dar negirdėjote, išbandykite „Dhavak“. Tai reiškia „sportininkas“, „pirmtakas“ arba „lenktynininkas“. „Dhavak“ yra susijęs su fiziniu pasirengimu ir stipriu vidiniu noru visada būti žaidimo viršūnėje.

18. Dheekshit:

Žodis „Dheekshit“ reiškia „šviesios odos“. Jei kūdikis gimsta su šviesia ir švytinčia veido spalva, dabar žinote, kaip jį pavadinti! Šio vardo rašybos variantas yra „Dixit“.

19. Charvik:

Charvik yra prasmingas Meena Rashi gimusių berniukų vardas. Jis turi daug reikšmių, tokių kaip intelektas, protingumas, puikus, ryškus, apgalvotas, sumanus ir tt. Taip pat galite išbandyti „Chaarvik“ kaip rašybos variantą.

20. Chatur:

„Chatur“ yra vienas geriausiai vertinamų „Meena Rashi“ kūdikių vardų pagal naudojimą ir populiarumą. Jis kilęs iš sanskrito kalbos, kuri reiškia „protingas“, „gudrus“, „protingas“ ir kt.

21. Chirag:

Chirag yra dar vienas puikus vardas induistiniam kūdikiui, gimusiam Žuvų Zodiako ženkle. Tai reiškia „šviesa“, „orientacinė lempa“ ir pan..

22. Chinmaya:

Chinmaya reiškia „Dievas“. Jis kilęs iš dviejų žodžių „Chit“ ir „Maya“, reiškiančių „tas, kuris susideda iš visų žinių“. Pavadinimas reiškia tuos, kurie pasiekė aukščiausias gyvenimo žinias, tokius kaip šventieji, Sadhus ir kt.

23. Chintanas:

Žodis „Chintan“ reiškia „gili mintis“ arba „meditacija“. Pavadinimas taip pat reiškia „tas, kuris galvoja apie kito komfortą“. Dėl savo reikšmės jis naudojamas induistų, budizmo ir džainizmo religijose.

24. Jhaswinas:

„Jhaswin“ yra iš sanskrito kilęs vardas, reiškiantis „gyvenimo grožis“. Remiantis kitais aiškinimais, sakoma, kad šis žodis turi būti kilęs iš daugybės Viešpaties Šivos vardų. Taip pat galite naudoti „Jhasvin“ kaip alternatyvią rašybą.

25. Jhanish:

Jhanish yra vardas, atsiradęs šiais laikais. Taigi tai maždaug reiškia „maloningas Dievo drugelis“. Tačiau šiam pavadinimui nėra daug mitologinių asociacijų.

25 „Meena Rasi“ kūdikių vardai mergaitėms:

Manoma, kad Meena Rasi gimusios mergaitės pasižymi tokiomis savybėmis kaip empatija, meilė ir meilė šeimai bei kūrybinis mąstymas. Jie taip pat yra švelniai kalbantys asmenys, kurie visada stengiasi išlaikyti teigiamą aplinką. Čia yra 25 geriausi šių mažų mergaičių, gimusių Žuvų Zodiako ženkle, vardai:

26. Sejal:

Žodis „Sejal“ yra vienas mėgstamiausių mergaičių, gimusių Meena Rashi, vardų. Šis hindi kalbos žodis reiškia „grynas“, „nekaltas“ ir netgi reiškia „upės vanduo“. Pavadinimas dažniausiai sutinkamas Šiaurės Indijos regionuose.

27. Selvis:

Selvi yra tamilų kalbos žodis, reiškiantis „dukra“. Kartu su pavadinimu „Selvi“ taip pat naudojamas moterims, kurios laikomos tam tikros bendruomenės ar srities pasididžiavimu.

28. Sehana:

Žodis „Sehana“ gali skambėti indiškai, bet iš tikrųjų yra kilęs iš filipiniečių kalbos. Taigi, jei neprieštaraujate pasirinkti dukrai vardą iš už sienų, šis mielas žodis yra gana tinkamas. „Sehena“ reiškia meilės deivę!

29. Somita:

Pavadinimas „Somita“ yra pritaikytas iš kelių kalbų, todėl jo interpretacijos yra skirtingos. Tai reiškia „saulėtekis“ ir „tas, kuris susidraugavo su gera išvaizda“. Bet kokiu atveju „Somita“ yra gražus jūsų mažylio vardas.

30. Sohini:

Sohini yra ragos vardas Indijos karnatikos muzikoje. Yra žinoma, kad palieka ramų poveikį klausytojo protui ir pojūčiams. Muzikos mėgėjai, kuriuos įkvėpė šis „Ragam“, mieliau pavadina savo dukteris jo vardu.

31. Sonalas:

„Sonal“ yra hindi kilmės mergaičių vardas, kilęs iš žodžio „Sona“, reiškiančio „auksinis“. Pavadinimas verčiamas kaip „grynas auksas“ arba „brangus“ ir pan. Šio vardo variantas yra „Sonali“, populiaraus Bolivudo modelio ir aktorės vardas.!

32. Dhaatri:

Dhaatri yra sanskrito kalbos žodis, reiškiantis „Motina Žemė“. Tai taip pat yra vienas iš daugelio deivės Parvati vardų, paminėtų Lalita Sahasra Namam. Rašybos variantas gali būti „Dhatri“.

33. Dhaaravi:

Dhaaravi laikomas dar vienu deivės Parvati, Viešpaties Šivos žmonos, vardu. Taip pat galite naudoti rašybą „Dharavi“, kad pašalintumėte papildomą „a“ iš žodžio.

34. Dishana:

Dishana, taip pat parašyta kaip „Dhishana“, turi daugybę reikšmių ir interpretacijų. Tai reiškia religinę išmintį, šventas giesmes, kalbą ir net pačią deivę. Dėl savo daugialypės simbolikos „Dishana“ populiariai renkama Meena Rasi gimusioms mergaitėms

35. Dhriti:

Dhriti turi daug reikšmių, nes nėra tinkamo jo vertimo į anglų kalbą. Šis sanskrito žodis reiškia „veikti ryžtingai“, „kantrybė“, „tvirtumas“ ir „tolerancija“. Rašybos alternatyva gali būti „Dhruti“.

36. Divija:

„Divija“ yra puikus vardas žuvims, gimusioms mergaitėms. Tai reiškia „tas, kuris gimė danguje“. Tai tinkamas žodis apibūdinti savo dukterį, kuri, jūsų manymu, yra Dievo dovana. Rašybos variantas gali būti „Dhivija“.

37. Dhitika:

Chitika reiškia „mąstantis“ arba „išmintingas“. Jis kilęs iš hindi kalbos ir yra plačiai naudojamas kaip mergaičių vardas. Nors tai dažniau sutinkama budistų religijoje, daugelis induistų taip pat renkasi šį gražų vardą savo dukroms.

38. Dhiyaana:

Dhyana yra unikalus Meena Rashi mergaičių vardas. Tai reiškia „meditaciją“ arba „gilų mąstymą“. Pavadinimas maloniai jaučiasi, kartu su šiek tiek anglišku garsu, kuris rimuojasi su „Tiana“. Jei norite, galite pašalinti papildomą „a“.

39. Dheryanshi:

Kitas retas šios Rashi merginų vardas gali būti „Dheryanshi“. Tai reiškia „kantrybę“. Pavadinimas siejamas su aistra, kūrybiškumu, atsidavimu ir entuziazmu. Žmonės, turintys šį vardą, taip pat žinomi kaip greitai besimokantys!

40. Syamili:

„Syamili“ yra „Shamili“ rašybos variantas, reiškiantis „gražus angelas“. Paprastai tai teikia pirmenybė pietinių valstijų žmonėms, norintiems naudoti originalų žodį, bet jį pasukti pagal Nakšatros taisykles.

41. Syamolee:

Syamolee, taip pat parašyta kaip Syamoli, renkasi mano tėvai, kurie mano, kad tamsus yra gražus! Žodis pažodžiui reiškia „pritemusi mergina“. Didėjant supratimui apie spalvų įvairovę, negali būti geresnio laiko pasirinkti šį gražų žodį, apibūdinantį jūsų medaus odos lėlę!

42. Jhanakas:

Vardas Jhanak dažnai painiojamas su Janak (Seetha tėvu). „Jhanak“ reiškia dunksantį pėdų garsą, ypač tą, kuris kyla iš užpakalio karoliukų. Tai taip pat simbolizuoja energiją ir gyvybingumą.

43. Jharna:

Jharna reiškia „kaskadą“ arba „krioklį“. Šis žodis yra susijęs su nenutrūkstamu energijos ir kūrybiškumo srautu. Pavadinimas sudaro hindi kalbą ir yra populiarus tarp Šiaurės Indijos bendruomenių.

44. Jhanhavi:

Daugelis žmonių nori naudoti „Jhanvi“ kaip trumpą žodžio formą. „Jhanhavi“ reiškia „Ganga“. Taip pat manoma, kad Jakos dukters vardas, o kita šio vardo reikšmė yra „išmintingas“. Galite išbandyti šiuos rašybos variantus – „Jaanvi“, „Jahanvee“ ir „Jahnavi“.

45. Jhansi:

Kai kalbame apie mergaičių vardus su „Jha“, mes tiesiog negalime praleisti „Jhaansi“. Daugiau nei tikroji žodžio „kylanti saulė“ reikšmė, istorinis ryšys su garsiuoju Jhansi ki Rani daro jį populiaresnį.

46. ​​Chaaya:

Žodis „Chaaya“ kilęs iš sanskrito kalbos, reiškiančio „šešėlis“ arba „šešėlis“. Tai siejama su simbolika, tokia kaip palaikymas, pagalba kitiems, kuriems reikia pagalbos ir pan. Alternatyvi rašyba yra „Chhaya“.

47. Chaarvi:

Chaarvi yra puikus vardas Meena Rasi gimusioms mergaitėms. Tai reiškia „graži mergina“ arba „graži moteris“. Žodis kilęs iš sanskrito kalbos ir turi tik 2,5 skiemens.

48. Charitha:

Charitha yra saldus vardas mergaitėms, reiškiančioms „gerą charakterį turintį“ arba „šiltą širdį“. Tai simbolizuoja tokias savybes kaip grynumas, gera prigimtis ir sąžiningumas.

49. Čikita:

„Chikita“ yra modernus vardas, kilęs iš meksikietiško žodžio „Chiquita“, reiškiančio „miela mergaitė“, „maža mergaitė“. Tačiau tam tikrose kultūrose šis vardas gali būti siejamas su jausmingumu. Taigi, prieš pasirenkant šį, svarbu žinoti visą prasmę.

50. Chiranvi:

„Chiranvi“ yra puikus vardas mergaitėms, o tai reiškia „juokiasi“ arba „džiaugsmingas“. Šis žodis asocijuojasi su pozityvumu, spindesiu ir energija. Taigi, jei norite, kad šie bruožai būtų jūsų mergaitei, duokite jai šį vardą!

5 „Unisex“ Meena Rashi kūdikių vardai:

Jei ieškote lyties požiūriu neutralaus kūdikio vardo, rekomenduojame peržiūrėti šiuos 5 geriausius kūdikių, gimusių šioje Rashi, pasirinkimus:

51. Jiva:

„Jiva“ yra puikus vardas kūdikiams, gimusiems Meena Rashi. Tai reiškia „tas, kuris yra pilnas gyvų“ arba „tas, kuris egzistuoja“. Dėl savo neutralios reikšmės šis vardas gali būti naudojamas tiek berniukams, tiek mergaitėms.

52. Dharuka:

Dharuka yra sanskrito kalba pavadintas Deodaro medis. Taip pat Himalajuose yra miškas, vadinamas „Dharukavana“. Taigi daugelis induistų tėvų mieliau pavadina šį žodį savo kūdikiams.

53. Chaital:

Chaital yra hindi kalbos žodis, reiškiantis „sąmonė“. Dėl neutralios reikšmės jis renkamas abiem lytims. Žodis taip pat reiškia dvasinį pabudimą ir protinį budrumą.

54. Chaaru:

„Chaaru“ yra gražus berniukų ir mergaičių vardas, reiškiantis „gerai atrodantis“, „branginamas“, „malonus“. Jis dažnai derinamas su kitais žodžiais, kad sudarytų su lytimi susijusius pavadinimus, tokius kaip „Chaaru Latha“.

55. Chaturya:

„Chaturya“ yra unisex alternatyva tokiems vardams kaip „Chatur“, o tai reiškia „protingas“. Dėl savo neutralios reikšmės jis tinka abiem lytims.

5 Meena Rashi vardai dvyniams kūdikiams:

Pažvelkite į šiuos 5 skirtingus Meena Rashi gimusių dvynių vardų derinius, įskaitant berniuką berniuką, berniuką ir mergaitę:

56. Diyara ir Dikshit:

Jei esate palaimintas dvyne mergina ir berniuku, gimusiu Meena Rashi, pabandykite Diyara ir Dikshit. „Diyara“ reiškia „ryškumas“, o „Dikshit“ reiškia „vienas gautas įžangas įgyti žinių“.

57. Someshas ir Sonalika:

Vardai Somesh ir Sonalika sudaro pora gražių vardų Meena Rashi gimusiems berniukams ir mergaitėms. „Somesh“ reiškia „Viešpats Chandra“ arba Mėnulis, o „Sonalika“ – „auksinis“. Taigi, jūs turite nenugalimą sidabro (mėnulio spalvos) ir aukso derinį.

58. „Deepak“ ir „Deepthi“:

„Deepak“ ir „Deepthi“ yra dar viena „Meena Rashi“ dvynių kūdikių vardų pora. Abu žodžiai kilę iš pagrindinio žodžio „Deep“, kuris reiškia „lempa“. „Deepak“ reiškia „šviesos šaltinis“ arba „lempa“, o „Deepthi“ reiškia „ryški liepsna“.

59. Dinakar ir Divyesh:

„Dinakar“ ir „Divyesh“ yra puikūs berniukų dvynių vardai. Jie abu prasideda raide „Dhi“ ir net jų reikšmė yra ta pati. Abu žodžiai reiškia „Saulės Dievas“.

60. Chandana ir Chandini:

Kitas mergaičių dvynių vardų rinkinys yra Chandana ir Chandini. „Chandana“ reiškia „grynas sandalmedis“, o „Chandini“ – „mėnulio šviesa“. Abu pavadinimai turi panašų abėcėlių rinkinį.

Tikimės, kad jums patiko šis 60 geriausių „Meena Rashi“ vardų sąrašas. Galite išbandyti įvairius šių vardų derinius, priešdėlius ar priesagas, kad suformuotumėte unikalius žodžius savo kūdikiui pavadinti. Jei turite tokių kūrybinių vardų, kurie, jūsų manymu, turi priklausyti šiam sąrašui, praneškite mums!

ATSISAKYMAS: Svarbu pažymėti, kad šie vardai skirtingose ​​šalyse, kultūrose ir kalbose gali turėti skirtingą reikšmę. Taigi, prieš pasirinkdami savo kūdikiui, įsitikinkite, kad visiškai suprantate savo vietos kultūros vardo simboliką. Jūs neturėtumėte pasikliauti šiame straipsnyje pateikta medžiaga, nes informacija nėra pagrįsta išsamiais tyrimais ar ekspertų nuomone.