Remiantis induistų įsitikinimais, laikoma palanki ir laiminga, jei kūdikis gimimo metu buvo pavadintas pagal valdančią nakšatrą. Tiems, kurie turi savo kūdikį Uttarashados nakšatroje, turime jums sukurtą Uttarashada nakšatros kūdikių vardų sąrašą. Šie kūdikių vardai prasidės nuo skiemenų ar raidžių, nurodytų žvaigždės ženkle.

uttarashada nakšatros kūdikių vardai

Šiandien pamatysime Uttarashada nakšatros vardus berniukams ir mergaitėms, gimusiems šiame tūkstantmetyje.

Uttarashada Nakšatra ir jos charakteristikos:

Uttarashados nakšatra yra 21 -as iš 27 Indijos Vedų astrologijos ženklų. Nakšatra svyruoja nuo 26.40 Šaulio iki 10 Ožiaragio zodiako ženklo. Uttarashados nakšatros simbolis yra maža lova, o žvaigždė bus veikiama saulės.

Sakoma, kad gimę Uttarashados gimimo žvaigždėje yra labai švelnūs, rūpestingi ir švelniai kalbantys. Jie yra privatūs ir intravertai, žinomi kaip labai kantrūs ir aistringi. Be to, Uttarashados nakšatros kūdikiai yra labai atsakingi, visada prisiima užduotis ant pečių ir yra dėkingi kaip asmenys. Jie paklūsta vyresniesiems, dalyvauja keliuose darbuose ir yra protingi.

Uttarashados Nakšatros vardų pradžios raidės/skiemenys:

Jei jūsų mažylis gimė Uttarashados nakšatroje, tai palanku ir pasisekė, jei jo vardas prasideda

Bhe, Bho, Ja, Jaa, Ji, Jee, Bha, Be, Bo.

Jei ieškote pavadinimo pagal padas,

  • Uttarashada nakšatros 1 -ojo pada pavadinimai prasideda Bhe.
  • „Uttarashada nakšatra“ 2 -os pada pavadinimai su Bho
  • „Uttarashada nakšatra“ trečios pada pavadinimai su Ja
  • Uttarashada nakšatra 4 -osios pada pavadinimai prasideda Ji.

Uttarashados Nakšatros kūdikių vardai ir jų reikšmės:

Štai ir einam; mes sudarėme Uttarashada nakšatros gimusiųjų vardų sąrašą ir jų reikšmes. Tyrinėkime juos kartu.

„Uttarashada Nakshatra“ berniukų vardai:

1. Bheem:

Pavadinimas „Bheem“ yra gana populiarus Indijos namų ūkiuose. Bheemo vardas paimtas pagal Pandavos istorijas ir mitologines istorijas. Bheem taip pat reiškia baimę.

2. Bhoomik:

Jei norite prasmingo, bet gražaus ir tradicinio pavadinimo, „Bhoomik“ gali būti geras pasirinkimas. Bhoomik keliomis indų kalbomis reiškia žemę arba Žemės valdovą. Tai vienas iš įprastų Uttarashada nakšatros Dhanu rashi vardų.

3. Jaagrav:

Jaagrav reiškia budrus, budrus ir budrus. Pavadinimas taip pat reiškia saulę ir kitus Agni vardus. Tai modernus, bet prasmingas ir klasikinis berniuko vardo pasirinkimas Uttarashada nakšatrai.

4. Jaasvinas:

Jei norite, kad Uttarashada nakšatra pasirinktų itin modernų ir šiuolaikišką retų berniukų vardą, Jaasvinas gali būti geras pasirinkimas. Jaasvin reiškia šventą ar šventą.

5. Jagadesh:

Jagadesh reiškia visatos karalių. Tai taip pat reiškia pasaulio valdovą ar pasaulio tiekėją. Tai labai populiarus ir įprastas berniukų vardas. Tai yra įprasti Uttarashada nakšatros pavadinimai.

6. Jaganas:

Jaganas yra trumpas ir vis dėlto įprastas berniuko vardas, ypač telugų ir kanadų namų ūkiuose. Tai reiškia pasaulį ar visatą. Tai populiarūs Uttarashada nakšatros berniukų vardai.

7. Jaideepas:

Pavadinimas Jaideep kilo iš dviejų hindi kalbos žodžių Jai ir Deep. Jai reiškia pergalę, o gilus – šviesą. Vardas nuo šiol simbolizuoja šviesos pergalę.

8. Kalėjimas:

Jainil yra modernus ir naujas vardas kūdikiams. Tačiau reikšmė yra gana tradicinė. Jainil reiškia pergalingą dievą. Tai taip pat reiškia Mėlynosios pergalę. Tai nauji Uttarashada nakšatros berniukų vardai.

9. Jaivinas:

Jaivinas arba Jaiwinas reiškia nugalėtoją. Jis kilęs iš Indo vakarietiško pavadinimo; tačiau tai taip pat reiškia sąžiningą, puikų ir kupiną siekių. Tai puikus berniuko berniuko vardas Uttarashada nakšatrai.

10. Janakas:

Jei ieškote labai kūrybingo ir prasmingo vardo, Janak gali būti geras pasirinkimas. Janakas reiškia kūrėją ar tėvą.

11. Janita:

Janith arba Janit reiškia gimęs. Tai kilęs iš hindi ir sanskrito kalbų ir yra trumpas ir mielas mielas berniuko vardas Uttarashada nakšatrai.

12. Japonija:

Japonija reiškia maldų keitimą ar garbinimą. Pavadinimas taip pat reiškia deklamavimą. Šis vardas kilęs iš sanskrito kalbos. Mums patinka šie tradiciniai Uttarashada nakšatros vyrų vardai.

13. Jashankas:

Jashankas reiškia Viešpaties Šivos pasekėją. Tai yra įprastas berniuko vardas Šiaurės Indijoje; tačiau tai yra unikalus pasirinkimas naujagimiams.

14. Javinas:

Javinas reiškia greitą ir greitą. Tai taip pat simbolizuoja arklius ir elnius. Nors vardo kilmė dar nėra gerai žinoma, tai yra unikalus ir gaivus naujagimio berniuko vardas.

15. Jayaditya:

Jayaditya reiškia pergalingą saulę. Pavadinimas kilęs iš dviejų žodžių Jaya ir Aditya sanskrito kalba. Tai puikus ir prasmingas Uttarashada nakšatros berniuko vardas.

16. Jayan:

Jayan yra trumpas ir mielas mielas vardas. Tai reiškia pergalę ir yra kilusi iš indų ir sanskrito kalbų berniukų vardams Uttarashada nakšatroje.

17. Jayanth:

Jayanth vėl reiškia pergalę. Tačiau šis vardas yra palyginti labai populiarus ir įprastas mielas berniuko vardas Uttarashada nakšatrai.

18. Jayasoorya:

Jayasoorya arba Jayasurya vėl yra įprastas vardas, prasidedantis „jay“. Pavadinimas reiškia pergalingą saulę. Jis kilęs iš sanskrito kalbos. Tai yra tradiciniai Uttarashada nakšatros berniukų vardai.

19. Džigaras:

„Jigar“ yra trumpas ir mielas, tačiau labai paplitęs vardas Šiaurės Indijoje. Tai reiškia širdį hindi kalba. Tai modernus Uttarashada nakšatros pavadinimas.

20. Jihanas:

Jihan reiškia visatą, pasaulį. Tai taip pat reiškia šuolį. Jihanas yra palyginti naujas kūdikio berniuko vardo pasirinkimas Uttarashada nakšatrai.

21. Džišnu:

Jishnu yra įprastas Pietų Indijos vardas. Tai populiarus Uttarashada nakšatros berniuko vardas tamilų ir malajalių kalba. Jishnu reiškia pergalingą. Tai taip pat simbolizuoja Viešpatį Vishu.

22. Jiten:

Jiten yra puikus Šiaurės Indijos berniuko vardas, kilęs iš hindi kalbos. Vardas Jiten reiškia pergalingą.

23. Džitas:

Jiteshas vėl reiškia pergalės Dievą arba nugalėtoją visada. Šie Uttarashada nakšatros berniukų vardai yra šiuolaikinis šiuolaikinis Uttarashada nakšatros gimusiųjų vardų pasirinkimas.

24. Dživanas:

„Jivan“ hindi ir sanskrito kalba reiškia gyvenimą. Tai taip pat simbolizuoja gyvybę duodančią ar atnešančią gyvybę. Ar ne toks nuostabus ir filosofinis berniukų vardas Uttarashada nakšatroje.

25. Jiyan:

Mums patinka vardas Jiyan. Jiyan visada reiškia arti širdies ir reiškia laimingą. Tai mielas ir gražus šiuolaikinis vardas. Tai vienas iš naujų „Makar rashi uttarashada nakšatros“ vardų kūdikiams.

„Uttarashada Nakshatra“ mergaičių vardai:

26. Bhoomika:

„Bhoomika“ yra vienas iš mūsų mėgstamiausių kūdikių vardų. Pavadinimas Bhoomika reiškia žemę. Tai įprastas, tačiau labai klasikinis ir visžalis žavios mergaitės vardas Uttarashada nakšatrai.

27. Bhoopali:

Bhoopaali yra Raga vardas muzikos pasaulyje. Jei mėgstate muziką, galite pavadinti savo vaiką Bhoopali vardu ir taip pat skamba gražiai.

28. Jaagrithi:

Jaagrithi reiškia pabudimą arba egzistavimą. Tai retas ir gražiai skambantis Uttarashada nakšatros mergaitės vardas.

29. Jaahnavi:

Jaahnavi arba jahnavi yra dažnas mergaitės vardas visose valstijose. Jahnavi reiškia mėnulio šviesą. Tai taip pat reiškia Gango upę. Ar ne gražus ir mielas mergaitės vardas?

30. Jaamini:

Jaamini reiškia naktį ar tamsą. Tai nėra dažnai sutinkamas vardas, tačiau skamba labai gražiai ir gražiai. Mums patinka šie Uttarashada nakšatros mergaičių vardai.

31. Jagathi:

Jagathi reiškia visatą ir žemę. Pavadinimas taip pat simbolizuoja beribį ir begalinį. Pavadinimas kilęs iš sanskrito kalbos.

32. Jaini:

Jaini reiškia pergalingą merginą. Tai taip pat reiškia Dievo dovaną. Tai šiuolaikinis mielas ir trumpas mergaitės vardas Uttarashada nakšatrai.

33. Jaishnavi:

Jaishnavi reiškia pergalės deivę. Tai retas vardas, tačiau gražus ir tradicinis savo prasme ir simbolika. Tai gražūs Uttarashada nakšatros moterų vardai.

34. Jalaja:

Vardas Jalaja yra labai literatūrinis ir meninis kūrybinis vardas. Jalaja reiškia lotosą arba tą, kuris kilęs iš vandens. Šie Uttara ashada nakšatros moterų vardai taip pat simbolizuoja deivę Lakšmi.

35. Jamuna:

Pavadinimas Jamuna reiškia šventąją Jamunos upę. Tai labai populiarus ir tradicinis, tačiau senovinis ir klasikinis visžalės mergaitės vardas Uttarashada nakšatrai.

36. Jana:

Jana yra labai trumpas ir mielas, bet prasmingas mergaitės vardas. Vardas Jana reiškia gimusią drąsią sielą. Mums labai patinka šie Uttarashada nakšatros mergaičių vardai.

37. Janaki:

Janaki yra dar vienas deivės Sita vardas. Tai taip pat reiškia Janako dukterį. Tai vėl paplitęs ir tradicinis mergaitės vardas.

38. Janavi:

Janavi reiškia Gangos upę. Tai taip pat reiškia brangų ar į brangakmenį panašų gyvenimą. Tai labai retas, tačiau gražus ir klasikinis mergaitės vardo pasirinkimas Uttarashada nakšatrai.

39. Janita:

Janita reiškia angelą arba gimusią. Tai nėra labai įprastas mergaitės vardas, tačiau tai yra naujas išradimas ir puikus prasmingas. Tai mieli Uttarashada nakšatros vardai mergaitei.

40. Jasmika:

Jasmika reiškia kvepalus. Tai taip pat reiškia grožį ir amžino bei begalinio simbolį. Vardas yra naujas, tačiau labai retas Uttarashada nakšatros gimusių kūdikių pasirinkimas. Mums patinka šis vardas!

41. Jasvi:

„Jasvi“ yra trumpas penkių raidžių mergaitės mielas vardas. Tai reiškia ryžtą. Tai taip pat reiškia tą, kuris gauna visus kreditus. Tai modernus ir unikalus mergaitės vardo pasirinkimas šiuolaikiniams tėvams.

42. Jaya:

Jaya yra labai populiarus ir garsus Indijos namų pavadinimas. Vardas Jaya reiškia deivė Durga arba pergalė. Tai taip pat reiškia užkariavimą.

43. Jayani:

Jayani yra gražus mergaitės vardas, tačiau jo prasmė yra tradicinė. Tai reiškia sėkmingą, pergalingą. Šios mergaitės vardai Uttarashada nakšatrai taip pat reiškia Viešpatį Ganešą.

44. Jayna:

Jayna yra gražus šiuolaikinis vardas. Jayna reiškia gerą charakterį.

45. Jia:

Jia yra puikus ir labai trumpas mergaitės vardas, reiškiantis mylimąją. Alternatyvi šio vardo rašyba yra Jiya arba Jiyah.

46. ​​Jigna:

„Jigna“ yra literatūrinis terminas, intelektualiai simbolizuojantis smalsumą. Pavadinimas dar nėra dažnai randamas, tačiau jei jums labiau patinka unikalus ir kūrybingas vardas, tai gali būti geras pasiūlymas.

47. Jisha:

Jisha reiškia emocingą ar gerą jausmą turintį asmenį. Tai yra įprastas vardas Šiaurės Indijoje, tačiau tai yra labai mielas ir žavus pasirinkimas Uttarashada nakšatrai..

48. Dživi:

„Jivi“ yra dar vienas trumpas ir mielas vardo pasirinkimas. Vardas Jivi reiškia gyvenimą arba nemirtingą.

49. Jiyana:

Jiyana reiškia stiprybę arba Dievas yra maloningas. Tai kilęs iš vietinių indėnų kalbų, tačiau tai yra labai retas vardas, kuris dažniausiai nerandamas.

50. Jivika:

Jivika yra puikus mergaitės vardas, dažniausiai randamas Šiaurės Indijos Hindi valstijose. Tai reiškia gyvybės ar gyvybės suteikimo šaltinį. Tai puikus kūdikių mergaičių vardų pasirinkimas Uttarashada nakšatrai.

Unisex kūdikių vardai Uttarashada Nakshatra Borns:

51. Džinalas:

Jinalis reiškia Viešpatį Višnu. Tai taip pat reiškia geraširdį, geraširdį žmogų, kuris yra idealus vardas berniukams ir mergaitėms Uttarashados nakšatroje.

52. Jišna:

Jišnos vardas vėl siejamas su Viešpačiu Višnu. Tai taip pat reiškia Lordą Ganeshą ir yra idealus unisex vardas, turintis tradicinę reikšmę, tinkantis berniukams ir mergaitėms.

53. Jital:

Jital reiškia nugalėtoją arba pergalę. Pavadinimas tinka berniukams ir mergaitėms Uttarashada nakšatroje.

54. Jameelis:

Jameelis reiškia lordą Muruganą. Tai taip pat reiškia deivę Saraswathi arba ugnį. Tai labai unikalus ir mielas mergaitės vardo pasirinkimas.

55. Janya:

Janya taip pat yra puikus ir retas, unikalus kūdikio vardas berniukams ir mergaitėms. Tai reiškia gyvenimą ir mylimą ar gimusią.

Dvynių kūdikių vardai Uttarashada Nakshatra:

56. Jaagratas – Jaagrav:

Jaagrath ir Jaagrav yra puikus kūdikio berniuko vardo pasirinkimas dvyniams. Pavadinimas Jaagrath reiškia pabudęs. Jaagrav reiškia budrus ar budrus.

57. Jaanvi – Jaanya:

Jaanvi ir Jaanya yra mieli ir trumpi rimuoti dvynukų mergaičių vardai. Pavadinimas Jaanvi reiškia Ganga. Jaanya reiškia gyvybę, gimusią ar mylimą.

58. Jagadišas – Jagmatha:

Jei norite tradicinio kūdikio vardo, tai yra idealus. Jagadišas reiškia pasaulio karalių arba pasaulio valdovą. jagmatha reiškia deivė Durga. Tai prasmingi dvynukų ir berniukų vardų pasirinkimai.

59. Jagvi – Jagvir:

Jagvi ir jagvir yra rimuoti dviejų mergaičių ir berniukų vardai. Vardas Jagvi reiškia pasaulietišką. Jagvir reiškia pasaulio karį arba nugalėtoją

60. Džita- Džitanas:

Jitha ir Jithan simbolizuoja ir reiškia pergalingą ar užkariaujantį. Tai yra dviejų mergaičių ir berniukų vardų pasirinkimai, turintys panašią reikšmę ir rimavimą.

Tikimės, kad jums patiko skaityti šias mielas ir prasmingas Uttarashada nakšatros kūdikių vardų idėjas. Praneškite mums, kaip mėgstate pavadinti savo mažylį; mums patinka išgirsti jus.

Atsakomybės apribojimas:

Visi aukščiau pateikti pavadinimai turi reikšmę atsižvelgiant į kontekstą ir laiką. Šios reikšmės ir simboliai gali skirtis priklausomai nuo skirtingų kultūrų, šalių, regionų ir kalbų. Patariame prieš tai atlikti išsamų tyrimą, kad suprastumėte keletą pavadinimo interpretacijų.