Berniukų vardai, tinkantys mergaitėms:

Pasaulis keičiasi ir įvairiais būdais bei terminais, išskyrus technologijas. Tai laikas, kai savo vaikui suteikti išskirtinį vardą yra naujausia tendencija, todėl daugelis žmonių bando berniukų vardus mergaitėms.

Taip, bandyti merginų vardus, kurie yra berniukų vardai, yra naujausias mados dalykas. Daugelis žmonių dabar bando tai padaryti, todėl berniukų vardai, kurie gali tikti net mergaitėms, yra labai paklausūs ir labai populiarūs.

Jei ir jūs ieškote šaunių berniukų vardų mergaitėms, tada čia yra sąrašas, kuriame galite pabandyti ieškoti geriausio vardo.

berniukų vardai mergaitėms

Geriausi 50 berniukų vardų mergaitėms:

1. Abišajus:

Tai vienas iš mielų berniukų vardų mergaitėms, kurie taip pat yra nauji ir populiarūs. Tai reiškia tėvo dovaną, kuri tiesiog prideda vardo žavesio.

2. Manonas:

Šis vardas kilęs iš Prancūzijos ir reiškia gražų žmogų. Šis vardas puikiai tiktų jūsų mielam kūdikiui, kuris yra toks pat grynas kaip šis vardas.

3. Amanpreet:

Šis vardas reiškia tą, kuris myli taiką ir yra Indijos kilmės. Tai vienas iš įprastų berniukų vardų, kurie dabar yra mergaičių, ypač Pandžabo.

4. Nojus:

Šis vardas kilęs iš Australijos ir reiškia tą, kuris mėgsta paguosti ar pailsėti. Tai vienas iš populiariausių Australijoje naudojamų pavadinimų.

5. Anmol:

Tai yra vienas įprastų berniukų mergaičių vardų, kuriuos rasite Indijoje. Šis vardas reiškia būti neįkainojamu ir todėl puikiai tiks jūsų neįkainojamai dukrai.

6. Lėja:

Šis vardas yra gana populiarus tarp prancūzų žmonių, todėl ten dažniausiai naudojamas. Šis vardas turi reikšmę kaip tas, kuris skelbia geras naujienas. Ar netinka kūdikiui?

7. Ines:

Šis vardas, turintis dievišką, šventą ir gryną reikšmę, suteiks jūsų kūdikiui unikalų, tačiau užburiantį vardą. Tai taip pat vienas populiariausių prancūzų vardų.

8 Amulya:

Kaip jūsų kūdikis yra neįkainojamas, šis vardas jai puikiai tiks. Šis vardas taip pat reiškia būti neįkainojamu ir yra vienas iš berniukų vardų, kurie būtų mieli mergaitei.

9. Dalbiras:

Tai vėl populiarus vardas iš pandžabų kalbos, o tai reiškia būti drąsiam ir drąsiam kariui. Galite bet kada naudoti šį vieną iš populiarių berniukų vardų, kurie gali būti mergaičių vardai.

10. „Druva“:

Vienas iš mielų berniukų vardų mergaitėms yra šis vardas, turintis ryškiausią žvaigždę danguje. Šis vardas yra Indijos kilmės ir pats savaime yra unikalus, turintis puikią reikšmę.

11. Jade:

Šis vardas vėl kilęs iš Prancūzijos ir ten gana populiarus. Šis vardas reiškia žmogų, kurį galima pagirti. Dabar kas nenorėtų duoti šio vardo savo kūdikiui?

12. Leonas:

Tai yra vienas populiarių berniukų vardų mergaitėms, turintis reikšmę kaip drąsus kaip liūtas. Ar nenorėtumėte savo vaiko pavadinti tokiu gražiu Indijos kilmės vardu, kuris turi tokią nuostabią reikšmę?

13. Leonie:

Šis vardas reiškia būti žiauriam kaip liūtas. Šis paprastas, bet gražus vokiečių kilmės vardas puikiai tiks jūsų gražiajai dukrai. Tai vienas visžalis vardas, kurį naudoja tėvai.

14. Lukas:

Šis vardas reiškia būti ypatingam. Dėl skirtingo šio vardo tarimo ir stiliaus koeficiento jis yra vienas mėgstamiausių Vokietijoje. Pavadinimas taip pat yra populiarus nuo kurio laiko.

15. Barkatas:

Šis vardas dažniausiai naudojamas tarp musulmonų tėvų, o tai reiškia ryto žvaigždę ar klestėjimą. Vardas yra paprastas, bet elegantiškas, kurį galima duoti dukrai, o jo reikšmė tiesiog daro jį gražų.

16. Divjyot:

Tai yra puikūs patinų vyrų vardai, dažniausiai naudojami Pandžabo regione. Šio vardo reikšmė yra dieviškoji šviesa. Šis vardas taip pat gali būti vertinamas kaip vienas iš įprastų mergaičių vardų, skambančių kaip berniukas.

17. Jiva:

Tai yra vienas iš unikalių, populiarių ir populiarių mergaičių berniukų vardų. Pavadinimas yra naujas ir stilingas, turintis tokią pačią reikšmę. Tai gali būti puikus jūsų dukters vardas pagal naujausias tendencijas.

18. Jose:

Tai vienas iš berniukų mergaitiškų vardų, populiarių Čilės regionuose, ir tai yra trumpa Juozapo versija. Nors vardas yra įprastas, jo reikšmė daro jį gražų.

19. Harpreet:

Šis vardas yra pandžabų kilmės ir ten gana paplitęs. Šis vardas yra labai mėgstamas tėvų dėl savo gražios reikšmės, kuri yra Dievo meilė. Kadangi jūsų kūdikis yra Dievo meilės jums kelias, šis vardas bus tobulas.

20. Juanas:

Šis vardas yra Čilės kilmės ir yra išsaugotas darbščiam ir atkakliam. Tai vienas iš berniukų vardų, kurie taip pat gali būti mergaičių vardai. Šis vardas naudojamas retai, todėl gali būti puikus pasirinkimas.

21. Giliai:

Šis vardas reiškia šviesą, todėl jo reikšmė yra tiesiog graži ir nuostabi. Vardas gali būti puikus pasirinkimas, nes jis yra vienas iš berniukų mergaičių vardų, nes jis naudojamas gana retai.

22. Dominykas:

Tai yra unikalus, stilingas ir retas vardas, kurį galite naudoti. Šis vardas reiškia priklausymą Dievui, ir stebėtinai jis yra indų kilmės, bet ne taip dažnai naudojamas. Tai puikus pavyzdys mergaičių vardų, kurie skamba kaip berniukų vardai.

23. Elijas:

Vienas iš seniausių ir labiausiai paplitusių mergaičių berniukų vardų. Šis vardas turi savo prasmę, nes Kristus yra mano Dievas. Dėl savo paprastos, bet gilios reikšmės šis vardas iki šiol yra vienas iš visų tėvų mėgstamiausių.

24. Krišna:

Tai taip pat yra vienas iš bendrų vardų, kuriuos galite rasti tarp Indijos tėvų. Šis indėnų kilmės vardas kilęs iš Viešpaties Krišnos ir todėl užima ypatingą vietą Indijos žmonių širdyse.

25. Mehalas:

Šis vardas yra vienas iš unikalių ir retai naudojamų berniukų ir mergaičių vardų. Tai reiškia būti debesimi ir todėl tinka kūdikiams, kurie taip pat yra laisvos dvasios. Šis vardas taip pat garsėja kaip mergaičių vardai, kurie skamba kaip berniukų vardai.

26. Maja:

Šis vardas yra vienas populiariausių mergaičių berniukų vardų, kurie taip pat retai naudojami. Šis vardas kilęs iš Lenkijos ir reiškia kaip perlas. Tai gali būti puikus jūsų mielos mažos dukters vardas, turintis gražią prasmę.

27. Radžani:

Šis vardas buvo vienas geriausių berniukų vardų, naudojamų kaip mergaičių vardai, kurie vis dar naudojami kai kuriose vietose. Šis vardas vėl yra indų kilmės ir turi reikšmę kaip tamsus vieną naktį.

28. Isakas:

Šis vardas turi nuostabią prasmę, ir tai yra tas, kuris daug juokiasi. Pavadinimas yra unikalus savo tarimu ir prasme. Vis dar galite rasti merginą šiuo berniuko vardu.

29. Milanas:

Turėdama gražią malonės prasmę, tai yra vienas iš populiariausių berniukų skambančių merginų vardų Belgijoje. Pavadinimą lengva naudoti ir jis turi gražią reikšmę.

30. Julianas:

Šis vardas nuo senų laikų vėl naudojamas kaip vienas iš populiarių berniukų vardų, kuriuos galima naudoti mergaitėms. Šis vardas kilęs iš Austrijos ir turi reikšmę kaip jaunatviškas žmogus.

31. Snehalas:

Jei matote, kad jūsų kūdikis yra draugiškas, tada negali būti geresnio jos vardo. Tai vienas iš įprastų mergaičių vardų, kurie skamba kaip berniukai, o tai reiškia draugišką.

32. Zoey:

Negalima paneigti, kad šis vardas yra gana dažnai naudojamas, tačiau jo reikšmė daro jį ypatingą. Šis JAV kilmės vardas reiškia žmogų, kupiną gyvybės, ir kadangi jūsų kūdikis yra mylimas, šis vardas būtų tobulas.

33. Simonas:

Nepaisant to, kad Belgijoje senas, šis vardas neprarado savo žavesio. Šio vardo reikšmė yra kažkas, kas girdimas, ir tai taip pat yra vienas iš bendrų berniukų vardų, naudojamų mergaitėms.

34. Eetu:

Tai dar vienas Suomijoje žinomas vardas, ir tai yra vienas iš populiariausių tėvų pasirinkimų. Šis vardas yra vienas iš mergaičių vardų, kurie skamba kaip berniukai ir reiškia būti turtingam.

35. Aleksi:

Tai vienas iš šaunių berniukų vardų mergaitėms, kurie pastaruoju metu tapo gana populiarūs. Šis Suomijos kilmės vardas, reiškiantis žmonijos gynėją, yra stilingas ir modernus, kad būtų naudojamas jūsų vaikui.

36. Juho:

Vardas, reiškiantis, kad Dievas yra maloningas, yra vienas iš retų ir unikalių mergaičių vardų, kurie skamba kaip berniukų vardai ir tampa labai populiarus tarp vartotojų. Šis vardas yra Suomijos kilmės ir jį naudoja daugelis tėvų.

37. Leevi:

Šis vardas yra Suomijos kilmės ir turi labai žavingą reikšmę būti mylimam. Vardas yra gana populiarus tarp tėvų dėl jo reikšmės ir mėgstamumo.

38. Einaras:

Šis vardas vėlgi yra gana populiarus Islandijos regione ir jį naudoja dauguma ten esančių tėvų. Tai vienas iš berniukų vardų, kurie tinka to regiono mergaitei, ir tai reiškia būti stipriam kaip kariui.

39. Bjornas:

Nors šis vardas yra unikalus ir jį vis dar naudoja daugelis tėvų. Šis Islandijos kilmės vardas yra vienas geriausių berniukų vardų mergaitėms, ypač aplinkinėse vietovėse. Tai reiškia stiprų žmogų kaip meška.

40. Vengti:

Tai vėlgi vienas iš berniukų vardų, kuriuos galima naudoti mergaitėms, ypač Japonijos vietovėse. Šis vardas skirtas greitam ir talentingam.

41. Yu:

Šis vardas yra gana stilingas ir skirtingas, kuris gali būti naudojamas tiek berniukams, tiek mergaitėms. Vardas kilęs iš Japonijos ir reiškia kam nors šviesiam ir vertingam.

42. Jital:

Tai taip pat yra vienas iš gerų berniukų vardų mergaitėms, kurie naudojami gana retai. Vardas yra Indijos kilmės ir turi gražią prasmę, kad gali laimėti.

43. Džiaugsmas:

Vardas yra vienas įprastas vardas krikščionių regione ir tarp krikščionių žmonių. Pavadinimas yra trumpas, mielas ir paprastas naudoti, su juo siejama laimės prasmė.

44. Kaivalya:

Tai dar vienas retas vardas, stilingas savo tarimu ir prasme. Šis vardas yra populiarus tarp Indijos tėvų dėl skirtingo tarimo ir reikšmės, kuri yra rami vienatvės galia.

45. Renas:

Ši graži reikšmė reiškia meilę, šis vardas yra išvardytas kaip vienas iš gerų berniukų vardų mergaitėms. Pavadinimas yra Japonijos kilmės ir yra gana populiarus naudoti.

46. ​​Khurshid:

Šis vardas puikiai tinka linksmoms mergaitėms, nes reiškia būti šviesiai ir linksmai kaip saulė. Šis vardas yra labiausiai žinomas tarp musulmonų ir yra populiarus kaip vienas iš berniukų vardų, tinkančių ir mergaitei.

47. Naomas:

Tai vienas iš merginų vardų, skambančių kaip berniuko vardas, reiškiantis nepaprastai kuklų ir saikingą žmogų. Vardas kilęs iš Izraelio ir yra populiarus pasirinkimas mergaitėms dėl paprasto tarimo ir gražios prasmės.

48. Ivanas:

Šis Rusijos kilmės vardas reiškia mielą, maloningą ir nuostabią Dievo dovaną ir iki šiol yra laikomas vienu geriausių berniukų vardų mergaitėms. Kadangi vardą ištarti paprasta ir jis turi gražią reikšmę, vis tiek jam teikia pirmenybę daugelis tėvų. Šis vardas taip pat populiariai naudojamas visame pasaulyje.

49. Pablo:

Šis vardas tinka kūdikiams, kurie yra maži ir maži. Tai yra vienas iš Ispanijos kilmės vardų, kuris buvo žinomas anksčiau ir yra žinomas ir šiandien. Šis vardas reiškia mažą žmogų.

50. Joelis:

Dievo ir jų vaiko ryšys yra tikros meilės. Šis vardas reiškia, kad Kristus yra Dievas, todėl jis tampa vienu geriausių mergaičių vardų, skambančių kaip berniukų vardai. Vardas yra Filipinų kilmės ir garsus ir apylinkėse.

Tai yra vieni geriausių ir dažniausiai pasitaikančių berniukų vardų mergaitėms, kurie gali suteikti jūsų merginai nusipelniusį stilingą ir kitokį vardą. Galite pasirinkti bet kurį berniuko vardą, kuris gali būti naudojamas mergaitei pagal jūsų skonį ir pageidavimus.

Jei turite kokį kitą garsų ar konkretų berniuko vardą, kurį galite naudoti savo mergaitei, ir jūs ieškote pasiūlymų bei nuomonių, pakomentuokite žemiau esantį vardą. Mes jums pasiūlytume didžiausią pagalbą, kurią galima rasti, renkantis geriausiai berniukui skambančius merginų vardus.

Vaizdo šaltinis: „Shutter Stock“