Simha Rashi arba Liūtas yra penktasis iš dvylikos Zodiako ženklų. Jį vaizduoja nuožmus liūtas, simbolizuojantis aukštą energiją ir lyderio savybes. Remiantis Indijos Vedų astrologija, vaikai, gimę šiose Nakšatrose, priklauso Liūto ženklui – Magha (visos 4 pados), Purva Falguni (4 pados), Uttara Nakshatra (1 -oji Pada). Šiame straipsnyje apžvelgsime 60 geriausių Simha Rashi kūdikių vardų berniukams ir mergaitėms.

Bet prieš tai pažvelkime į pradines Simha Rashi raides:

Maa, Mee, Moo, Me, Mo, Taa, Tee, Too, Te

simha rashi kūdikių vardai

60 geriausių Simha Rashi kūdikių vardų berniukams ir mergaitėms su reikšmėmis:

Daugelis tėvų Indijoje mano, kad savo vaikų pavadinimas po gimimo Rashi yra tikras būdas pritraukti teigiamas šio konkretaus astrologinio ženklo savybes. Pažymėtinos šio Rashi savybės yra bebaimis, įsakmus, tačiau dosnus. Slinkite žemyn, kad išsamiai ištirtumėte geriausius Simha Rashi kūdikių vardus.

25 Simha Rashi kūdikių berniukų vardai:

Jei esate berniukas, gimęs Simha Rashi, galite pažvelgti į šiuos prasmingus berniukų vardus, prasidedančius raši raidėmis:

1. Mahesh:

Mahesh yra trumpa kito Šivos vardo „Maheshwara“ forma, reiškianti „didysis valdovas“. Tai vienas populiariausių berniukų vardų, ypač tarp Shaivaite induistų.

2. Maanas:

Sanskrito žodis „Maanas“ reiškia protą ar sielą. Pavadinimas siejamas su dvasingumu, intelektu ir įžvalgumu. „Manas“ yra dar viena šio vardo rašyba.

3. Maanvir:

Jei ieškote modernaus ir galingo berniukų vardo, prasidedančio M, pabandykite „Maanvir“. Tai reiškia „drąsus iš širdies“. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori auklėti vaikus kaip drąsius ir bebaimius asmenis.

4. Maruthi:

Maruthi yra dar vienas Lordo Hanumano vardas. Tiesioginė šio žodžio reikšmė yra „tas, kuris gimė iš Maruto (oro dievo). Tradicija pavadinti vaikus šiuo vardu jų mėgstamos dievybės vardu.

5. Madhuras:

Madhuras yra sanskrito kalbos žodis, reiškiantis „saldus“, „medus“. Pavadinimas simbolizuoja gerumo, draugiško pobūdžio ir švelnumo savybes.

6. Mahadevas:

Kiekvieno tėvo svajonė pamatyti savo sūnų danguje. Vienas iš sėkmės ir galios simbolių yra „Mahadev“. Tai vienas iš daugelio Viešpaties Šivos vardų, reiškiančių „Dievų Dievas“.

7. Manvikas:

„Manvik“ yra patrauklus berniukų vardas, reiškiantis „protingas“, „geraširdis“ ir pan. Šis vardas siejamas su visomis norimomis teigiamomis vaiko savybėmis.

8. Mihir:

Žodis „Mihir“ yra tradicijų ir modernumo mišinys. Šis stilingas pavadinimas kilęs iš sanskrito kalbos, o tai reiškia „Saulės Dievas“. Rašybos alternatyva gali būti „Miheer“.

9. Maharshi:

Maharshi yra gražus vardas, alsuojantis mistinėmis vibracijomis. Tai dviejų sanskrito žodžių „Maha“, reiškiančio „puikus“, ir „rishi“, reiškiančio regėtoją ar išminčius, mišinys. Taigi, Maharshi yra aukščiausios klasės išminčius, parodantis išminties ir intelekto savybes.

10. Mahendra:

Kitas sudėtinis žodis, tinkantis pavadinti Simha Rashi berniukus, yra „Mahendra“. Jis sudarytas iš dviejų žodžių „Maha“, reiškiančio „didis“, ir „Indra“, reiškiančio Dievų karalių.

11. Mahidheris:

Pavadinimas „Mahidher“ turi keletą reikšmių. Tai vienas iš daugelio Viešpaties Višnu vardų, paminėtų Višnu Sahasranamoje. Pasak Mahabharatos, „Mahidhar“ yra minimas kaip puikus kalnas.

12. Mokshitas:

Mokšitas yra sanskrito žodis, reiškiantis „tas, kuris išlaisvina“. Jis kilęs iš pirminio žodžio „Mokša“, reiškiančio išsilaisvinimą. Šis vardas dažnai vartojamas nurodant Viešpatį Šivą arba Viešpatį Višnu, priklausomai nuo įsitikinimų sistemos.

13. Mayank:

Žodis „Mayank“ sanskrito kalba reiškia „mėnulis“. Tai įdomus Simha Rashi gimusių berniukų vardas ir simbolizuoja geranoriškumą, spindesį ir nušvitimą.

14. Moksh:

Moksh naudojamas kaip trumpa mokšos forma, reiškianti išsilaisvinimą. Daugelis tėvų mieliau renkasi šį vardą savo berniukams dėl gilios filosofinės asociacijos ir šiuolaikinio jausmo.

15. Mohit:

„Mohit“ yra dar vienas plačiai naudojamas Simha Rashi priklausančių berniukų vardas. Tai reiškia „žavus ar žavus“. Tai taip pat yra kitas Viešpaties Krišnos vardas, turintis patrauklią ir malonią asmenybę.

16. Mridul:

Berniukai ne visada turi būti grubūs ir kieti! Jie taip pat gali būti minkštos širdies ir gero būdo. Taigi, jei jums labiau patinka pastarosios savybės, rinkitės „Mridul“, kad pavadintumėte savo berniuką!

17. Miunšas:

Munish reiškia „Viešpats Buda“. Iš pradžių tai yra sanskrito žodis, reiškiantis „išminčių vadas“. Laikui bėgant šis žodis buvo susietas tiek su induizmu, tiek su budizmu.

18. Milindas:

Milindas yra vienas iš daugelio Viešpaties Krišnos vardų, reiškiančių bičių bitę arba nektarą. Manoma, kad berniukai, turintys šį vardą, linkę atrodyti patraukliai ir žaviai.

19. Maanavas:

Maanav yra sanskrito kalbos žodis, reiškiantis „žmogus“. Rašybos variantas yra „Manav“, o pavadinimas siejamas su jaunatviškumu ir materializmu.

20. Mukeshas:

Viešpats Šiva dar vadinamas Mukešu, nes jis užkariavo Muką, demoną. Kitas aiškinimas yra tas, kad Viešpats Šiva yra visų trijų pasaulių valdovas, kuris jam suteikia šį vardą. Trumpai tariant, Mukesh reiškia Šiva.

21. Mohnish:

Mohnish yra dar vienas Viešpaties Krišnos vardas, kilęs iš žodžio „Mohana“, reiškiančio užburiantį, žavingą. Šis žodis asocijuojasi su neprilygstamu fiziniu grožiu.

22. Manvitas:

Manvith reiškia „žmogus“. Šis sanskrito kalbos žodis pamažu populiarėja tarp populiariausių Simha Rashi berniukų vardų sąrašo.

23. Mithilesh:

Mithilesh reiškia „Mithilos karalius“ arba Janak Maharaj. Jis yra Sitha Devi tėvas. Jei ieškote unikalaus Ramayana įkvėpto vardo, tai šis pasirinkimas yra tinkamas.

24. Manideepas:

Manideep yra sudėtinis žodis, sudarytas iš „Mani“, reiškiančio deimantą, ir „gilus“, reiškiančio šviesą. Taigi „Manideep“ reiškia deimanto šviesą.

25. Mahipal:

Mahipal reiškia karalius. Taip pat manoma, kad tai yra Viešpaties Krišnos vardas. Šio vardo berniukai paprastai turi geras vadovavimo ir administracines savybes.

25 Simha Rashi kūdikių mergaičių vardai:

Žinoma, kad Simha Rashi gimusios mergaitės turi sudėtingą charakterį, apjungiantį agresiją ir švelnumą. Jiems patinka, kad su jais elgiamasi kaip su karalienėmis, ir jie nori, kad ir kur jie bebūtų. Taigi, čia yra keletas geriausių šių karališkųjų ponių pavadinimų!

26. Malvika:

Malvika – tai Indijos princesės, gyvenusios Malvos mieste Vidurio Indijoje, vardas. Pavadinimas siejamas su grožiu, malonumu ir kantrybe.

27. Mallika:

„Mallika“ yra vienas populiariausių Indijos kūdikių mergaičių vardų, prasidedančių „M“. Šis sanskrito žodis reiškia „jazminas“, kuris laikomas gėlių karaliene.

28. Manasa:

Žodis „Manasa“ yra kilęs iš sanskrito kalbos, o tai reiškia intelektą, kūrybingą protą ir tt Manoma, kad merginos tokiu vardu užauga kaip labai intelektualios ir sėkmingos asmenybės.

29. Manaswini:

Pavadinimas „Manaswini“ turi daug reikšmių. Sakoma, kad tai vienas iš deivės Durgos vardų. Kiti šio žodžio aiškinimai yra save gerbiantys, protingi ir dorovingi.

30. Manjula:

Manjula yra populiarus mergaičių vardas, reiškiantis mielą ir gražią. Pavadinimas turi tradicinę atmosferą, todėl idealiai tinka tėvams, ieškantiems tipiško indiško vardo.

31. Megha:

Megha yra trumpas ir mielas jūsų mažos mergaitės vardas. Tai reiškia „debesis“. Pavadinimas reiškia sąmoningumą, tyrumą, nekaltumą ir kitus bruožus. Taigi, jei jums atrodo, kad šios savybės yra pageidautinos, rinkitės šį.

32. Maanya:

Maanya yra gražus mergaičių vardas, reiškiantis „gerbiamas“. Jis kilęs iš hindi kalbos žodžio „Maan“, reiškiančio pagarbą. Kartu su saldžiu skambesiu šis vardas taip pat turi turtingą reikšmę.

33. Madhavi:

Madhavi laikoma moteriška „Madhav“ forma, kuri reiškia „Medus“, taip pat yra Viešpaties Krišnos vardas. Taip pat galite išbandyti „Madhavi Latha“, kuris reiškia „vijoklis su gražiomis gėlėmis“.

34. Madhulika:

Madhulika yra kilęs iš sanskrito žodžio „Madhu“, kuris reiškia „Medus“. Šis vardas reiškia tokias savybes kaip saldus ir draugiškas pobūdis.

35. Mayra:

Yra daugybė vardo „Mayra“ reikšmių ir kilmės. Remiantis induizmu, „Mayra“ reiškia „Mielas, saldus“. Ispaniškai tas pats žodis reiškia „nuostabus“, „laimingas“. Taigi, abiejose kultūrose galite būti tikri, kad pavadinimas turi teigiamų emocijų. Myra yra rašybos alternatyva.

36. Mishika:

Mishika yra puikus vardas, reiškiantis „tas, kuris saldus kaip cukrus“. Tai taip pat skiriasi nuo kitų pavadinimų, turinčių panašią reikšmę, pvz., Madhu, Madhulika ir kt.

37. Mokshitha:

„Mokshitha“ yra gražus Simha Rashi merginų vardas, reiškiantis „tas, kuris yra išlaisvintas“. Jis kilęs iš sanskrito žodžio „mokša“, reiškiančio išsilaisvinimą.

38. Maithri:

Maithri yra sanskrito žodis, reiškiantis draugystę, geranoriškumą ir gerumą. Pavadinimas neabejotinai paliks žmonėms neišdildomą įspūdį savo draugiška ir draugiška prasme.

39. Mandira:

Mandira yra nuostabus vardas, prasidedantis „M“. Tai reiškia šventyklą ir yra kilusi iš hindi kalbos žodžio „Mandir“. Pavadinimas daug pasako apie jūsų turtingą kultūrą ir religinę kilmę.

40. Mangalis:

Mangali yra kilęs iš sanskrito žodžio „Mangala“, reiškiančio palankų. Taigi, šio vardo reikšmė yra „tas, kuris yra palankus“. Pavadinimas turi optimistinį jausmą.

41. Maniša:

Remiantis induizmu, Maniša yra proto deivės vardas. Žinoma, kad šis dievas dovanoja jums intelektą, išmintį ir intelektą. Vyro atitikmens vardas yra maniškis.

42. Mayuri:

„Mayuri“ yra saldžiai skambantis vardas, kuris puikiai tinka naujosios kartos vaikams. Tai sanskrito žodis, reiškiantis „žirnių višta“ ir nurodantis „grožio su smegenimis“ kokybę.

43. Medha:

Medha yra sanskrito kalbos žodis, reiškiantis intelektą, išmintį. Dėl šių savybių deivė Saraswathi dažnai vadinama Medhadue.

44. Meghana:

Meghana yra dar vienas vardas, įkvėptas gamtos grožio. Tai reiškia debesį, kuris turi įvairių simbolinių reikšmių. Galite mielai vadinti savo vaiką „Megha“, o tai taip pat reiškia debesį.

45. Mohini:

Mohini yra gražaus, tačiau paslaptingo personažo vardas iš senovės induistų Puranų. Jis kilęs iš žodžio „Moha“, reiškiančio kerintį, kliedintį ir pan. Pavadinimas siejamas su nepriekaištingu grožiu ir protingu mąstymu. (prisimeni Mohini ir Basmasura istoriją?)

46. ​​Mokša:

Mokša yra moteriškas „mokšo“ variantas, reiškiantis išsilaisvinimą ar išlaisvinimą. Pavadinimas populiariai naudojamas mergaitėms daugelyje religijų, tokių kaip induizmas, budizmas ir džainizmas.

47. Monalika:

Manoma, kad vardas „Monalika“ yra vienas iš daugelio deivės Šakti vardų. Tai gali būti išplėstinė žodžio „Monal“ forma, reiškianti paukštį.

48. Mounika:

„Mounika“ yra malonus vardas, kilęs iš žodžio „Mounam“, reiškiančio tylą. Paprastai manoma, kad merginos tokiu vardu tyli ir daugiau klausosi nei kalba.

49. Mrinalini:

Mrinalini yra vienas geriausių Simha Rashi merginų vardų dėl savo prasmės ir švelnaus skambesio. Sanskrito žodis reiškia „lotoso kolekcija“. Alternatyvi rašyba yra „Mrunalini“, kuri dažniausiai naudojama pietiniuose šalies regionuose.

50. Meena:

Meena yra paprastas ir saldus vardas, reiškiantis „žuvis“. Pavadinimas taip pat siejamas su induizmu, nes pirmasis Viešpaties Višnu avataras buvo žuvis (Matsya arba Meena turi tą pačią reikšmę).

5 „Unisex Simha Rashi“ kūdikių vardai:

Ar ieškote lyčių atžvilgiu neutralių vardų, tinkančių berniukams ir mergaitėms? Tada pažvelkite į šiuos 5 unikalius pavadinimus:

51. Madhu:

Jei nenorite, kad jūsų vaiko vardas skambėtų kaip viena konkreti lytis, eikite į Madhu. Tai reiškia medų, kuris simbolizuoja saldžią prigimtį. Pavadinimas tinka tiek mergaitėms, tiek berniukams.

52. Mani:

Kitas lyčių atžvilgiu neutralus Simha Rashi kūdikių vardas gali būti Mani. Tai sanskrito žodis, reiškiantis deimantą ar brangų brangakmenį. Šis vardas siejamas su retenybe ir unikalia asmenybe.

53. Mahi:

Mahi reiškia puikiai. Nors jis turi 2 skiemenis, pavadinimas gerai veikia be jokių plėtinių. Galite pasirinkti jį abiem lytims dėl jo neutralios reikšmės.

54. Miralas:

Miralis yra unikalus vardas tiek berniukams, tiek mergaitėms. Tai reiškia spindinčią jūrą arba nepriklausomą.

55. Mitra:

Žodžio „Mithra“ reikšmė yra draugas. Taip pat žinoma, kad tai dar vienas Saulės Dievo vardas. Pavadinimas yra trumpas, paprastas ir netgi turi unisex reikšmę.

5 „Twin Baby“ vardai Sinhui Rashi:

Jei esate laimingas dvynių tėvas, mes turime jums šiuos 5 geriausius pavadinimų derinius:

56. Maniškiai – majai:

Vardai Manish ir Mayas yra tinkami pavadinimai Simha Rashi gimusiems berniukams dvyniams. Maniškis reiškia žmogų arba tą, kuris įvaldė savo protą. Majai reiškia malonumą ar atgaivą. Taigi abu pavadinimai puikiai papildo vienas kitą.

57. Mayukh – Mayuran:

Vardai Mayukh ir Mayuran yra du berniukų berniukų vardai, prasidedantys raide „M“. „Mayukh“ reiškia „šviesos spindulys“, o „Mayuran“ – „povas“.

58. Manvitha – Mitakshi:

Jei ieškote „Leo Sign“ dvynių mergaičių vardų, išbandykite „Manvitha“ ir „Mitakshi“. Manvitha reiškia laimę ir taip pat laikomas kitu deivės Durgos vardu. Mitakshi taip pat yra alternatyvus Durga ma vardas, kuris reiškia „pritvirtintas prie žemės“.

59. Mohitha – Mokshitha:

Vardai – Mohita ir Mokshita puikiai tinka jūsų dvynukėms. Abu vardai prasideda garsine „Mo“ ir baigiasi moteriška priesaga „itha“. Mohitha reiškia žavingą ar patrauklų, o Mokshitha – išlaisvina.

60. Mihira – Miranas:

Jei esate palaimintas dukrytėmis ir berniukais, pabandykite Mihirą ir Miraną. Mihira reiškia saulės šviesą, kilusią iš sanskrito žodžio „Mihir“. Miranas reiškia karališkasis ar kunigaikštis.

Tikimės, kad šis 60 populiarių Simha Rashi kūdikių vardų sąrašas išsprendė jūsų pavadinimo iššūkius. Labai svarbu pasirinkti tinkamą kūdikio vardą, nes suteikiate jam amžiną tapatybės jausmą. Be to, kad šie pavadinimai skamba gerai, jie taip pat turi turtingą reikšmę ir simboliką, kuri kitiems gali padaryti ilgalaikį įspūdį.

ATSISAKYMAS: Svarbu pažymėti, kad šie vardai skirtingose ​​šalyse, kultūrose ir kalbose gali turėti skirtingą reikšmę. Taigi, prieš pasirinkdami savo kūdikiui, įsitikinkite, kad visiškai suprantate savo vietos kultūros vardo simboliką. Jūs neturėtumėte pasikliauti šiame straipsnyje pateikta medžiaga, nes informacija nėra pagrįsta išsamiais tyrimais ar ekspertų nuomone.