Rashi vardai Indijos astrologijoje turi didelę reikšmę. Manoma, kad kūdikio pavadinimas pagal Zodiako taisykles skatina sėkmę ir pozityvumą gyvenime. Šiandien apžvelgsime Vrishabha Rashi kūdikių vardus, kurie tinka vaikams, gimusiems pagal Krittika Nakshatra (2,3,4 Padas), Rohini Nakshatra (4 Padas) ir Mrigashira Nakshatra (1,2 Padas).

vrishabha rashi kūdikių vardai

Pirmiausia pažvelkime į šių nakšatrų Vrishabha rasi pavadinimą Alfabetas (foniniai garsai):

  • Krittika Nakšatra: Ae, Ai, Ee, Aa, A.
  • Rohini Nakshatra: O, Va, Vaa, Vi, Vee, Vu, Voo, Wa, Wu
  • Mrigashira Nakshatra: Ve, Vo, Ka, Kaa, Ki Kee, We, Wo

55 geriausi berniukų ir mergaičių vardai Vrishabha Rashi:

Jei ieškote modernių ir prasmingų vardų kūdikiams, gimusiems Vrishabha Rasi, skaitykite kartu:

20 „Vrishabha Rasi“ vardų kūdikiams:

Sakoma, kad Vrishabha Rasi gimę berniukai pasižymi tokiais bruožais kaip nepriklausomybė, meilė laisvei ir ryžtas. Čia yra Tauro gimusių berniukų vardų sąrašas su reikšmėmis ir simbolika, puikiai apibūdinančia jų asmenybę:

1. Ainesh:

Aineshis yra saldus skambantis Vrishabha Rashi vardas berniukams, kilęs iš sanskrito kalbos. Šio žodžio reikšmė yra „Saulės šlovė“, reiškianti ryškumą, energingą prigimtį, aukščiausią galią ir lyderio savybes.

2. Aeyush:

Pavadinimas „Aeyush“ yra šiuolaikinė sanskrito žodžio „Aayush“ versija, reiškianti „ilgą gyvenimą“. Tai prasmingas berniukų, gimusių Krithika Nakšatroje, vardas, turintis tris skiemenis.

3. Aakash:

Aakash yra induistų vardas berniukams, gimusiems Vrishabha Rashi. Jis kilęs iš sanskrito kalbos ir turi daug reikšmių. Aakash reiškia „dangus“, „atvirumas“, „erdvė“, taip pat simboliškai naudojamas platybėms, didelei širdžiai, gerumui ir pan..

4. Aadipta:

Jei ieškote unikalaus Vrishabha Rashi berniuko vardo, turinčio galingą reikšmę, išbandykite „Aadipta“. Jo šaknys sanskrito kalba ir reiškia „ugnies komplektas“, „šviesus“, „degantis“, „puikus“, „puikus“ ir kt..

5. Aadiv:

„Aadiv“ yra gražus berniuko vardas, reiškiantis „subtilus“. Tai nereiškia fizinio silpnumo, bet yra minkštas pobūdis, gerumas ir empatija kitiems. Trumpa šio populiaraus vardo forma gali būti „Aadi“, susijusi su Viešpačiu Šiva.

6. Aidenas:

Aidenas yra airių kilmės vardas, turintis Biblijos asociaciją. Tačiau neutrali šio šiuolaikinio Vrishabha Rashi berniuko vardo reikšmė daro jį aktualų net Indijoje. Aidenas reiškia „ugningas“, „ugnis“ ar net „žvalgyba“.

7. Ore:

Airish turi daug reikšmių skirtingose ​​kultūrose ir religijose. Indų kontekste Airish reiškia „kietą“ arba „malonią gamtą“. Tai reikšmingas vardas tiems, kurie nori, kad jų mažasis berniukas išliktų ramus ir susikaupęs net ir nepalankiose situacijose.

8. Ojas:

Ojas yra indėnų kilmės berniukų, gimusių Vrishabha rashi, vardas. Šis trumpas ir saldus vardas taip pat turi gerą reikšmę. Ojas reiškia „stiprus“.

Arba „tas, kuris yra pilnas šviesos“. Tai simbolizuoja tiek fizinę, tiek dvasinę jėgą, kuri yra puikus derinys, kurį galima įgyti visą gyvenimą.

9. Omish:

Jei ieškote religinio induistų berniukų vardo, išbandykite „Omish“. Šis sudėtinis žodis sudarytas iš Om ir Eesh, o tai reiškia „Om Viešpats“, ty Viešpats Šiva. Jūs netgi galite jį pavadinti „Om“ kaip slapyvardį.

10. Vaayun:

Vaayun yra gražus berniuko vardas, gimęs Rohini Nakšatroje. Jis kilęs iš sanskrito kalbos ir turi daug reikšmių, tokių kaip „Dievas“, „Lively“, „Active“, „Clear“, „Moving“ ir tt Trumpai tariant, šis vardas yra susijęs su didele energija ir judrumu.

11. Vaideshas:

Žodis Vaidesh priklauso induistų religijai ir yra kilęs iš sanskrito kalbos. Tai maždaug reiškia „tas, kuris yra šventųjų žinių dalis“, nurodant šventąsias Vedas ir Upanišadas. Artimiausia šio vardo alternatyva yra „Vaidish“, kuris reiškia „Šventų knygų valdovas“.

12. Veekshit:

„Veekshit“ yra plačiai naudojamas vardas Indijos berniukams, gimusiems Vrishabha Rashi. Tai reiškia „drąsus“ arba kitame kontekste „auga. Pavadinimas turi tris skiemenis ir tinka tiems, kurie gimė Mrigashira Nakshatram.

13. Voumik:

„Voumik“ yra šiuolaikiškai skambančio Vrishabha Rashi berniuko vardas, reiškiantis „žemiška meilė“. Tai taip pat gali simbolizuoti gerų santykių su šeima ir draugais palaikymą, parodyti visas geras savybes, būtinas geram žmogui žemėje. Paprastas vardas, gili prasmė!

14. Vedanth:

Vedanth yra induistų vardas berniukams, kilęs iš sanskrito kalbos. Jis kilęs iš dviejų žodžių „Veda“ ir „Anth“, o tai reiškia „Vedų pabaiga“, kai pasiekiate „galutinę išmintį“.

15. Kaanha:

Daugelis tėvų mano, kad jų vaikas yra Viešpaties Krišnos reinkarnacija. Kai kurie iš jų net savo berniukus vadina „Kaanha“, o tai reiškia „jauna Krišna“. Įdomu tai, kad tai gali būti ir tavo mažosios neklaužados Krišnos vardas, ir slapyvardis.

16. Kairabhas:

Nors žodis „Kairabh“ skamba stilingai ir moderniai, jis turi turtingą mitologinę asociaciją. Tiesioginė šio žodžio reikšmė yra „tas, kuris gimė iš lotoso“. Remiantis induizmu, lordas Brahma gimė iš lotoso gėlės, o tai rodo, kad Kairabhas yra vienas iš daugelio jo vardų. Taigi, šis vardas yra puikus tradicijų ir modernumo derinys.

17. Kiaan:

Kiaan yra hindi kilęs berniukų vardas. Tai reiškia „iš Dievo malonės“. Kituose kontekstuose Kiaan taip pat reiškia „seną ar tolimą“. Pavadinimas turi tris skiemenis, todėl idealiai tinka tiems, kurie ieško trumpo ir mielo vardo.

18. Kireeti:

Kireeti yra dar vienas Arjuna, didžiojo Mahabharatos kario, vardas. Šį vardą jis gavo iš karūnos (kireet), kurią jam padovanojo lordas Indra. Tai trumpas ir galingas berniuko, gimusio Vrishabha rasi, vardas.

19. Keethanas:

Tai berniuko vardas, turintis ne tik melodingą garsą, bet ir gražią reikšmę. Keethan reiškia „šventa daina“, o kitas jos variantas (prasmės prasme) yra Keerthanas.

20. Waman:

Waman yra rašybos variantas „Vaman“, Viešpaties Višnu avtaras. Pavadinimą dažniausiai renkasi tie, kurie ieško žodžio su „W“, bet sunkiai suranda tinkamą.

20 geriausių kūdikių vardų Vrishabha Rashi gimusioms mergaitėms:

Jei norite, kad jūsų subtilus feldgelis išaugtų į nepriklausomą, galingą ir stiprią moterį, šie Vrishabha Rashi Baby vardai tikrai suteiks postūmį. Patikrinkite vardus ir reikšmes žemiau:

21. Aabheri:

Aabheri yra puikus vardas mergaitėms, gimusi Vrishabha Rashi. Jis kilęs iš sanskrito kalbos ir yra klasikinės muzikos ragos pavadinimas. Jei norite, kad jūsų mažoji muzikantė spindėtų ateityje, tai yra geriausias jos vardas!

22. Aadhya:

Aadhya yra galingas vardas mergaitėms, gimusioms Vrishabha Rashi. Tai vienas iš daugelio deivės Durgos vardų, kuris taip pat vadinamas „Aadi Šakti“ arba „Pirmoji dieviškoji forma“. Įdomu tai, kad Afrikos kalba yra žodis Aadya, reiškiantis „dovana“. Nesvarbu, ar tai būtų indėnas ar afrikietis, šis vardas jūsų princesei puikiai tinka.

23. Aesha:

Aesha, dažnai painiojama su Eesha, tariama kaip „Aa-Esha“. Tiesioginė šio žodžio reikšmė yra „tas, kuris yra pilnas gyvybės“. Šis vardas dažniausiai sutinkamas hindi kalbančiose bendruomenėse.

24. Aishiki:

Jei jūs ir jūsų sutuoktinis esate karšti Šivos bhaktos, Aishiki yra geriausias jūsų dukters vardas. Kodėl? Šio žodžio reikšmė yra „tas, kuris priklauso Šivai“ arba, kitaip tariant, „Parvati“. Šis vardas taip pat reiškia karališkumą, dieviškumą ir kt.

25. Aisiri:

„Aisiri“ yra unikalus vardas mergaitėms, gimusi Vrishabha rashi. Tai reiškia „turtas“ arba „klestėjimas“. Tikėtina, kad šį pavadinimą rasite Pietų Indijos regionuose, tokiuose kaip Karnataka. Šio žodžio slapyvardis gali būti „Siri“, kuris taip pat reiškia turtus.

26. Ojaswini:

Ojaswini yra dar vienas gražus vardas mergaitėms, gimusioms Rohini Nakshatram. Šio žodžio reikšmė yra „blizgus“ arba „tas, kuris spindi“. Manoma, kad žmonės su šiuo vardu paprastai yra gana optimistiški ir protingi.

27. Ovi:

Trumpas ir mielas jūsų Vrishabha Rashi gimusios mergaitės vardas gali būti „Ovi“. Jis kilęs iš maratų kultūros, kur Ovi yra šventa žinia, kurią davė šventasis. Šį 2 skiemenų žodį taip pat lengva parašyti ir ištarti.

28. Vaanmayi:

Jei ieškote kitokio savo mergaitės vardo, kuris taip pat atitiktų induizmo tradicijas, išbandykite „Vaanmayi“. Šis senovės žodis reiškia „deivė Saraswathi“, žinių dievybė. Taigi, pabandykite šį žodį, jei norite, kad jūsų vaikas turėtų unikalų vardą.

29. Vaidehi:

Vaidehi yra vienas iš daugelio Sitos vardų. Tai reiškia „Videha karalystės princesė“, kuri yra ne kas kita, kaip Janaki ar Sita. Kitame kontekste Vaidehi reiškia „karvę“, taip pat ilgųjų pipirų rūšį. Vienas žodis ir tiek daug reikšmių!

30. Vedhya:

Vedhya yra prasmingas Jautis gimusių mergaičių vardas. Tai reiškia „garsus“, „švenčiamas“ ir net „žinios“. Galite naudoti „Veda“ kaip šio žodžio slapyvardį, kuris taip pat reiškia šventas žinias.

31. Vunshika:

Vunshika yra puikus merginų vardas, reiškiantis „deivė Durga“. Jis taip pat turi kitų reikšmių, tokių kaip alavijas, medis ir net muzikos instrumentas, panašus į fleitą ar pypkę. Šio žodžio pavadinimų variantų nėra.

32. Veenita:

Veenita skamba kaip „Veena“, tačiau turi kitokią reikšmę. Tai reiškia „nuolankus“, „paprastas“ ar „žemiškas“. Šis vardas idealiai tinka mergaitėms, gimusioms Mrigashira Nakshatram, Vrishabha Rasi.

33. Vernika:

„Vernika“ yra žodžio „Varnika“ variantas, reiškiantis „spalvingas“. Jis turi naują ir gaivų skambesį, dėl kurio jūsų mažoji mergaitė lieka atskirai nuo minios. Įdomu tai, kad lotynų kalba „Vernika“ parašyta kaip alternatyvi „Veronica“ rašyba, o tai reiškia „tas, kuris atneša pergalę“.

34. Kaamya:

„Kaamya“ yra saldžiai skambantis mergaičių vardas, turintis daugybę reikšmių, tokių kaip „gražus“, „sėkmingas“, „mylimas“ ir tt Manoma, kad tie, kurie turi šį vardą, turi malonią ir patrauklią asmenybę.

35. Kabita:

Kabita yra bengalų kalbos žodis „Kavitha“, kuris reiškia „poezija“. Tai puikus vardas tiems, kuriuos įkvepia literatūros pasaulis.

36. Kaiya:

Jei ieškote Vrishabha Rashi vardo merginoms, turinčioms pasaulėžiūrą, pabandykite Kaiya. Jis kilęs iš japonų kalbos, o tai reiškia „atleidimas“. Taip pat yra nuoroda į indų deivę, vadinamą Kaiya.

37. Kiara:

„Kiara“ yra dar vienas modernus mergaičių vardas. Jis kilęs iš įvairių kalbų, tokių kaip japonų, korėjiečių, italų ir airių kalbos, turinčios daug reikšmių ir išvadų. Kai kurie iš jų yra „šviesus“, „pirmasis saulės spindulys“, „tamsiaplaukis“ ir kt.

38. Keertika:

Keerthika yra dar vienas pavadinimo „Keerthi“ variantas, reiškiantis „šlovė“ arba „šlovė“. Pridedant priesagą „ka“ prie unisex pagrindinio žodžio „Keerthi“ pridedamas moteriškas prisilietimas. Šiame pavadinime yra 3,5 skiemens ir skamba labai maloniai.

39. Kišika:

Kishika yra naujo stiliaus vardas tiems, kurie ieško kitokio, dar negirdėto vardo savo mergaitėms. Žodis išvertus reiškia „toks saldus kaip vynuogės“. Galite naudoti mielas slapyvardžius, tokius kaip „Kishu“, „Ishu“ ir kt.

40. Wamika:

Manoma, kad Wamika yra vienas iš daugelio deivės Durgos vardų. Tai taip pat yra vienas iš nedaugelio Indijos merginų vardų, prasidedančių „W“ raide. Wamika reiškia „epitetas kairėje Durga Devi Vama (rankoje)“.

10 unisex vardų Vrishabha Rashi gimusiems berniukams ir mergaitėms:

Jei ieškote kūdikiui lyties požiūriu neutralaus vardo ar planuojate pavadinti savo negimusį vaiką nežinodami jo lyties, šie 10 vardų gali jums padėti:

41. Vatsa:

Vatsa yra įdomus bet kurio berniuko, gimusio šioje Rašyje, vardas, nes tai reiškia „sūnus“ arba „jaunas veršelis (patinas)“. Jis kilęs iš sanskrito kalbos ir kai kuriais atvejais netgi reiškia „mergaitę“ ar „vaiką“. Taigi, šis žodis gali būti naudojamas abiem lytims, V, pridedant priešdėlį, pvz., „Sree“, arba priesagą, pvz., „Yani“ (pvz., Vatsayani)

42. Vadžra:

„Vajra“ yra galingas berniukų ir mergaičių vardas, nes tai reiškia „perkūnas“. Šis indų kilmės pavadinimas taip pat reiškia „deimantas“, kuris yra vienas brangiausių ir rečiausių akmenų Žemėje. Kita nuoroda yra tai, kad Vadžra yra Viešpaties Krišnos proanūkio vardas. Reikia daugiau priežasčių pasirinkti šį pavadinimą?

43. Kiranas:

Kiranas yra populiarus unisex vardas Indijoje. Jis kilęs iš sanskrito kalbos ir turi tokias reikšmes kaip „spindulys“, „šviesos spindulys“, „saulė“ ir „ryški šviesa“. Merginoms galima pridėti priesagą, pvz., „Mayi“, kad ji atitiktų lytį.

44. Vanhi:

Vanhi yra iš sanskrito kilęs vardas, reiškiantis „ugnis“ ar net „nušvitimas“. Dėl savo lyties požiūriu neutralaus skambesio ir reikšmės vardą galima pasirinkti tiek berniukams, tiek mergaitėms.

45. Kinjalas:

Kinjal yra puikus unisex vardas Jautis gimusiems kūdikiams. Tai reiškia „upės krantas“ ar net „šlovė“. Kita šio žodžio reikšmė, specialiai susieta su vyriška lytimi, yra „vyriškas gėlių siūlas“.

46. ​​Veda:

Žodis „Veda“ reiškia šventus induizmo tekstus. Vedos simbolizuoja amžinąsias žinias ir išmintį. Štai kodėl daugelis žmonių nori naudoti šį žodį savo kūdikių berniukams ar mergaitėms pavadinti, su nedideliais pakeitimais ar papildymais.

47. Vibhuti:

Žodis „Vibhuti“ turi skirtingas reikšmes. Jis kilęs iš sanskrito kalbos ir reiškia „šventąjį peleną“, „turtus“, „šlovę“ ir tt.

48. Keva:

„Keva“ yra gražus vardas, turintis susikaupusį garsą. Tai idealiai tinka NRI arba tiems, kurie nori labai modernaus vardo savo kūdikiams. Keva reiškia „švelnus“, „išvaizdus“ arba „brangus“.

49. Varija:

Yra daug žodžio „Varya“ reikšmių ir interpretacijų. Kai kurie iš jų yra „paslėptas lobis“, „spontaniškas“, „gerai atrodantis“ ir pan. Dėl to vardas tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms.

50. Vatsi:

„Vatsi“ yra unisex vardas kūdikiams, gimusiems Vrishabha Rashi. Jis laikomas vienu iš daugelio Viešpaties Višnu vardų. Nors ji yra susijusi su vyriška dievybe, net mergaitėms suteikiamas šis trumpas ir mielas vardas.

10 brolių ir seserų vardų Vrishabha Rashi kūdikiams:

Jei esate palaimintas dvyniais – berniuku ir mergaite, pabandykite pasirinkti vieną iš šių Vrishabha Rashi kūdikių vardų:

51. Vasanth – Vasanthi:

„Vasanth“ yra linksmas berniukų vardas, reiškiantis „pavasaris“ arba „geltona spalva“. Šis vardas siejamas su laime, pozityvumu ir nauja pradžia. Moteriškas šio vardo variantas yra „Vasanthi“, kuris taip pat turi tą pačią reikšmę.

52. Vedik – Vedika:

Kitas prasmingas Jautis gimusių brolių ir seserų vardas yra Vedikas ir Vedika. „Vedik“ reiškia žinias, kurios yra paimtos iš bet kurios vietos. Žodis „Vedika“ papildo šią reikšmę, nes jį galima interpretuoti kaip „žinių atkūrimą“.

53. Karthik – Karthika:

Karthik yra vyriškos dievybės, Lordo Murugano ar Kumaraswamy vardas. Jo reikšmė yra „Tas, kuris dovanoja laimę“. Moteriškas šio vardo variantas yra „Kartheeka“, kuris reiškia „drąsos dovanotojas“.

54. Vaibhavas – Vaibhavi:

Vaibhavas yra populiarus berniukų, gimusių Vrishabha Rashi, vardas. Tai reiškia „didingas“, „gausumas“, „didybė“ ir tt Moteriškas šio vardo variantas yra „Vaibhavi“, kuris taip pat reiškia „didybė“ ir netgi nurodo deivę Lakšmi.

55. Vidyut –Vidyullata:

Vidyut yra sanskrito kilmės berniuko vardas, reiškiantis „elektrinis“, „galingas“ ir „žaibas“. Moteriškas variantas, kurio reikšmė artimiausia šiam žodžiui, yra „Vidyullata“, reiškiantis „žaibo ruožą“ arba „šviesinantį augalą“..

Tikimės, kad jums patiko šis 55 geriausių „Vrishabha Rashi Baby“ vardų rinkinys berniukams ir mergaitėms. Be to, kad šie pavadinimai skamba stilingai ir unikaliai, jie taip pat turi gilesnių reikšmių, kad sukurtų įspūdį su kitais. Jei turite daugiau tokių vardų, priklausančių šiam Zodiako ženklui, praneškite mums!

ATSISAKYMAS: Svarbu pažymėti, kad šie vardai skirtingose ​​šalyse, kultūrose ir kalbose gali turėti skirtingą reikšmę. Taigi, prieš pasirinkdami savo kūdikiui, įsitikinkite, kad visiškai suprantate savo vietos kultūros vardo simboliką. Jūs neturėtumėte pasikliauti šiame straipsnyje pateikta medžiaga, nes informacija nėra pagrįsta išsamiais tyrimais ar ekspertų nuomone.