Atsižvelgiant į užimtumą, kuris mus apima nuo mūsų dienų iki gyvenimo, kelionės planai paprastai būna ekspromtiniai. Žmonės linkę rasti laiko vieni ir vengia ilgų kelionių su didele grupe. Geriausias sprendimas improvizuotoms, impulsyvioms kelionėms yra žygiai pėsčiomis, alpinizmas ar stovyklavimas. Tačiau be būtinų įrankių neįmanoma turėti aukso laiko.

Mielos ir geriausios stovyklavimo kėdės:

Raskime čia parodytas stovyklavimo kėdes, eidami papuošti savo namų šiomis kėdėmis

1. Išvykimo speciali stovyklavimo kėdė:

Išvyka Speciali stovyklavimo kėdė

Stovyklavimo kėdė suprojektuota taip, kad sėdynė būtų pritvirtinta tarp atlošo. Užpakalinė kojelė ateina į priekį, o priekinė – į nugarą, sudarydama x formos struktūrą po sėdyne. Stovyklavimo kėdės yra labai lengvos ir jas galima nešiotis su savimi į bet kokias keliones ar žygius.

2. Sulankstoma stovyklavimo kėdė:

Sulankstoma stovyklavimo kėdė

Kelionėje nešiositės nešiojamas kempingo kėdes, kurios užtikrins maksimalų komfortą. Sulankstoma kempingo kėdės funkcija palengvina nešiojimąsi į skirtingas vietas ir neužima daug vietos. Jei nuolat keliaujate, sulankstomos kėdės gali pasirodyti jums reikalinga įranga. Nors tai suteikia būtiną komfortą, šių kėdžių patvarumas paprastai yra mažesnis.

3. Vaikų kempingo kėdė:

Vaikų stovyklos kėdė

Vaikiškos kėdės daugiausia pagamintos iš plieno ir poliesterio, todėl atrodo sunkiau ir ilgiau. Šios stovyklavimo kėdės vaikams dažniausiai reikalingos, kai šeima išvyksta į kelionę ar vakarėlį savo kieme. Jų galima įsigyti įvairių dydžių ir formų. Vaikų stovyklavimo kėdės paprastai perkamos atsižvelgiant į vaiko amžių. Tai savotiška vaiko apsauga, taip pat tampa vaikų mėgstamiausia.

4. Dviguba stovyklavimo kėdė:

Dviguba stovyklavimo kėdė

Jei jums patinka kempingas ar žygiai su vyru ir žmona kartu, jums nereikia nešiotis dviejų stovyklavimo maišų dviem žmonėms. Vietoj to nusipirkite dvigubą kempingo kėdę ir mėgaukitės kraštovaizdžiu kartu su šalia sėdinčiu žmogumi. Jis pagamintas iš plieninių rėmų, todėl konstrukcijos rėmas yra labai atsparus. Nors bendra struktūra yra šiek tiek didesnė, nes joje telpa du žmonės, ji vis tiek verta. Dabar galite mėgautis geriausiu laiku lauke kartu su savo draugu.

5. Plieninė sulankstoma stovyklavimo kėdė:

Plieninė sulankstoma stovyklavimo kėdė

Nors stovyklavimo kėdės nėra pakankamai tvirtos dėl savo lengvo svorio ir sudėtingos struktūros, tai labai naudinga žmonėms, mėgstantiems žygiuoti. Jei ilgesnį laiką būnate toli nuo namų, geriausia yra sulankstoma kėdė. Jis yra įvairių spalvų, todėl galite pasirinkti iš daugybės įvairių. Dėl plieno jis labai tinka naudoti lauke, nes nerūdija.

6. Prabangi stovyklavimo kėdė:

Prabangi stovyklavimo kėdė

Prabangias stovyklavimo kėdes geriausia pasiimti į paplūdimį, žvejoti ar žygiuoti pėsčiomis ir net iškylą. Kėdės yra tvirtos ir patvarios, o dėl audinio kokybės jis tarnauja ilgiau. Prabangūs modeliai taip pat yra puikus pirkinys.

7. Paminkštinta stovyklavimo kėdė:

Paminkštinta stovyklavimo kėdė

Patogi stovyklavimo kėdė puikiai tinka visiems. Ši paminkštinta stovyklavimo kėdė yra tokia patogi su visa paminkštinta medžiaga, kad jausitės ją naudoti visą laiką. Medžiaga tinka ištisus metus, nes ji taip pat yra atspari vandeniui.

8. Lengva stovyklavimo kėdė:

Lengva stovyklavimo kėdė

Stovyklavimo kėdės dažniausiai naudojamos lauko stovyklavimui. Dėl lengvos apygardos žygeiviams tampa lengviau nešiotis su kuprine. Nors stovyklavimo kėdės yra lengvos, jos yra pakankamai tvirtos, kad atlaikytų visiškai suaugusio sveiko žmogaus svorį.

9. Žemas stovyklavimo kėdė:

Žema stovyklavimo kėdė

Žemos stovyklavietės kėdės stovi gana mažos. Juose gana patogu prisitaikyti. Tačiau žmonėms, turintiems ilgas kojas, gali kilti problemų sėdėti ant jų. Tvirti porankiai laikosi ir gali būti lengvai sulankstomi, o tai suteikia daugiau komforto žygeiviams.

Kai nusprendžiame tuo metu išvykti, turime priimti tinkamus sprendimus dėl maišelių pakavimo, pasirinkite pagal savo biudžetą ir pasitenkinimą. Išbandykite keletą patogių stovyklavimo kėdžių ir keletą lengvų variantų.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.