Rinkoje yra įvairių kėdžių, skirtų įvairiems tikslams. Nors pagrindinis tikslas yra sėdėjimas, įvairovė suteikia komfortą kitam lygiui. Dėl tokio plataus asortimento pirkėjui tampa lengviau pasirinkti. Siekiant sukurti produktą, kurį būtų galima gaminti plačiu mastu ir ekonomiškai kišenėje, atsirado „Eames“ kėdė.

Geriausios ir stilingos „Eames“ kėdės:

„Eames“ kėdėje daugiausia yra galvos atlošas, atlošas ir sėdynė. Toliau pateikiamos kelios dažniausiai naudojamos „Eames“ kėdės.

1. Patogios „Eames“ kėdės:

Patogios Eames kėdės

„Eames“ foteliuose papildoma kokybė yra porankiai, padedantys vienodai paskirstyti visą kūno svorį. Tai padeda visiškai atsipalaiduoti. „Eames“ fotelis gali būti naudojamas poilsio kambariuose ar biuruose kaip šoninė kėdė ir dažnai gali būti suporuotas su kontrastinga ar derančia osmanų spalva, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai.

2. Oficialios Eameso kėdės:

Oficialios Eameso kėdės

„Eames“ biuro kėdės paprastai turi ratukus žemiau, kad padėtų pirkėjui judėti ir prisitaikyti pagal jų poreikius. Biuro „Eames“ kėdėje sėdynę galima tinkamai sureguliuoti pagal poreikį. Šio tipo kėdės oda ir pagalvėlė paprastai yra įmontuotos ir taupo laiką, kai jos nėra perkamos atskirai.

3. Dizainerio Eameso kėdės:

Dizainerio Eameso kėdės

„Eames“ supamoji kėdė yra puikus naujausio dizaino atsiradimo pavyzdys. Paprastai jis pagamintas iš plastiko, todėl yra ilgaamžis ir nepralaidus produktas. Tačiau jis negali suteikti tokio komforto, kaip kitų tipų „Eames“ kėdės, tačiau pridedant puikiai tinkančias pagalves galima išspręsti šią problemą.

4. Klasikinės „Eames“ kėdės:

Klasikinės Eames kėdės

„Eames“ valgomojo kėdė yra klasikinis senų laikų pavyzdys. Jo pagrindas pagamintas iš medžio, tačiau sėdynė pagaminta iš plastiko. Jis labiausiai tinka pietų stalui ir netgi gali būti naudojamas papildomoms sėdimoms vietoms. Jis tvirtas ir tvirtas, nes plastikas yra pagrindinis jo gamybos produktas.

5. Gražios Eameso kėdės:

Gražios Eameso kėdės

Kai stilius yra problema, „Eames“ stiliaus kėdė ateina į pagalbą. Medžiaga, iš kurios ji pagaminta, paprastai skiriasi ir priklauso nuo produkto poreikio. Pagal užsakymą jis gali būti pagamintas iš plastiko arba medžio. „Eames“ stiliaus kėdės paprastai dedamos į valgomojo stalus, nes puikiai dera.

6. Klasės kambario „Eames“ kėdės:

Klasės kambario „Eames“ kėdės

„Eames“ plastikinės kėdės puikiai tinka klasėje, vakarienėje, konferencijų salėje ar net bet kokiu atveju, kai jėgos yra didesnės. Šios kėdės yra lengvos, jas lengva nešiotis. Jie yra prieinami daugybe spalvų. Tai suteikia kambariui naują išvaizdą.

7. Patogios „Long Eames“ kėdės:

Patogios Long Eames kėdės

„Eames“ poilsio kėdės suteikia šiltą ir priimtiną išvaizdą svečiams, besilankantiems jūsų vietoje. Jie pagaminti iš lipdytos faneros ir odos. Jie ne tik suteikia jaukumo, bet ir suteikia stilingai išvaizdą.

8. „Corner Eames“ kėdės:

Kampinės Eameso kėdės

„Eames“ šoninė kėdė yra labai lengva ir gali būti nešiojama bet kurioje vietoje. Geriausia šios kėdės savybė yra tai, kad ją galima montuoti bet kur, kur yra problemų dėl vietos. Jis suteikia papildomą sėdimų vietų skyrių papildomiems žmonėms.

9. Kojų atramos Eames kėdės:

Kojų atramos Eames kėdės

Jis daugiausia pagamintas iš odos, suteikiant jam patvarią ir ilgalaikę kokybę bei garantiją. „Eames“ kėdėje paprastai yra žemos sėdynės, todėl mažiems žmonėms lengviau prisitaikyti. Kėdė Eames gali būti suporuota su pufu, kad būtų pasiekti geresni rezultatai.

„Eames“ kėdėje paprastai yra galvos atlošas, atlošas ir sėdynė. Jie gali būti patalpinti biuruose, valgomojo zonose, poilsio kambariuose, klasėse, restoranuose ir kitose viešose vietose.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.