Jei esate žmogus, turintis nuotykių širdyje, gyvenimas suteiks jums tam tikrų galimybių, kai galėsite gyventi akimirkomis ir tuo labai džiaugtis. „Jackson Hole“ Vajominge yra tokia vieta, kuri yra gana artima nuotykių mėgėjams, laukinės gamtos mylėtojams, lauko entuziastams ir visiems. Galite turėti puikią šeimos kelionę į Jackson Hole egzotiškesnę, prabangiai „Jackson Hole“ nuoma. Kodėl ši vieta visada yra avantiūristų sąrašų viršuje? Yra trys slidinėjimo aikštelės, kurias supa nuostabus gamtos panoraminis vaizdas į Jeloustouno nacionalinį parką ir Grand Teton kaimą. Jei galvojate apie užsiėmimus lauke, tai yra plaukimas plaustais upe, jodinėjimas žirgais, laukinės gamtos stebėjimas, alpinizmas ir daug daugiau. Taigi, čia jūs sužinosite apie įdomiausius dalykus, kuriuos galite padaryti Džeksono skylėje. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau-

1. Eikite į žygius:

Kol esate Džeksono skylėje, tai yra vienas nuostabiausių dalykų, kuriuos galite padaryti. Džeksono skylė yra žinoma dėl aukšto reljefo, apsupto nuostabių vaizdų. Galite pasimėgauti kvapą gniaužiančia žygiu po Grand Teton nacionalinį parką. Be šios vietos, yra dar vienas įdomus pėsčiųjų takas Džeksono skylėje ir Jeloustouno nacionaliniame parke.

2. Kalnų dviračiai:

Ar tau patinka greitis? Ir ar esate pasirengęs savo gyvenimui suteikti daugiau spartos? Tada dviračių sportas Džeksono skylėje čia yra būtina veikla. Džekson Hole yra 40 mylių dviračių takas ir galite išsinuomoti įvairaus amžiaus žmonėms skirtus dviračius. Norėdami pasimėgauti nuostabiu vaizdu aplink, dviratis yra geriausias būdas.

3. Jodinėjimas žirgais:

O kaip pajusti kaubojaus jausmą? Yra rančos, iš kurių galite pasivažinėti žirgais. Yra fantastiškas reljefas, išlenktas aukštis ir nuostabi aplinka, kuria galite mėgautis važiuodami.

4. Baidarės:

Negalite praleisti egzotiškos patirties baidarėmis ar baidarėmis Džeksono skylėje. Plaukimas baidarėmis Gyvatės upe gali paversti jūsų dieną pilna linksmybių ir įspūdžių, ir tai yra viena iš tokių veiklų, kurią galite atlikti su savo šeima. Norėdami pasimėgauti vešliu žaliu Tetono kalnų kraštovaizdžiu, stebėdami turtingą laukinę gamtą Gyvatės upės pakrantėje, geriausias dalykas yra plaukimas baidarėmis. Aplink galite aplankyti briedžius, ūdras, briedžius, bebrus, elnius ir plikius erelius.

5. Žvejyba:

Ar giriatės kaip meškeriotojas? O gal norėtumėte pirmą kartą išbandyti savo jėgas žvejyboje? Tada, mėgaudamiesi ja Gyvatės upėje, jūsų atostogos gali būti pakankamai linksmos. Gyvatės upė teka beveik visą Džeksono skylės ilgį. Taigi, upėtakį galite gauti Uolinio kalno vakaruose. Mėgautis laukine gamta ir žaliuojančiu mišku bei praleisti tingią dieną žvejybai yra labai brangu turistams, kurie aktyvūs visą savo kelionę.

6. Alpinizmas:

Tiek Grand Teton nacionalinis parkas, tiek Jeloustouno nacionalinis parkas yra geriausios laipiojimo uolomis vietos. Yra kelionių su gidu nuo aštuonių iki aštuntojo dešimtmečio, kurie prieš bandydami gali užtrukti dviejų dienų laipiojimo uolomis sesiją. Alpių nuotykių metu galite linksmintis su visa šeima.

7. Plaukimas plaustais vandeniu:

Ar esate pasiruošęs mėgautis vaizdingu grožiu ir mėgautis adrenalinu? Tada plaustai plaustais ant gyvatės upės yra tai, ko niekada neturėtumėte praleisti būdami Džeksono skylėje. Vandens sporto metu galite pajusti jaudulį ir padaryti dieną kupiną įspūdžių. Vakare galite romantiškai paplaukioti laivu, kad pasimėgautumėte flora ir fauna, atšiauriais kalnais ir žavinga laukine gamta..

8. Eikite į „Wildlife Safari“:

Vajominge, ypač Džeksono skylės kalnuose, gausu įvairių laukinių gyvūnų rūšių, nesvarbu, ar tai būtų žinduolių, ar paukščių, ir drugelių rūšys. Todėl laukinės gamtos safario diena yra būtinas dalykas, kurį turite padaryti, kol esate čia. Aplankykite Grand Teton ir Jeloustouno nacionalinį parką, Nacionalinį briedžių prieglaudą ir Laurence Rockefeller draustinį, kad atrastumėte nuostabią šios vietos laukinę gamtą..

9. Slidinėjimas:

Džeksono skylė yra tokia vieta, kuri vasarą jaudina kaip žiemą. Turėdami tris slidinėjimo zonas, čia galite patirti egzotiškiausią slidinėjimo patirtį. Galite išbandyti slidinėjimą gamtos parkų ir kitų vietovių dykumoje. Per šias sporto šakas lauke galite tyrinėti visą Džeksono Holo žemę.

10. Pasivažinėjimas rogėmis ir šunų rogutės:

Jauskitės kaip elfas ir mėgaukitės pasivažinėjimais rogėmis Džeksono skylėje! Norėdami mėgautis šia nuostabia patirtimi, galite apsilankyti Nacionalinėje briedžių prieglaudoje ar rogių šunų ekskursijose, kad žiemotumėte kelionė „Jackson Hole“ – viso gyvenimo atmintis.

11. Mėgaukitės gyvos muzikos renginiais:

Kad jūsų kelionė būtų dar įdomesnė, galite apsilankyti šiuose gyvos muzikos koncertuose. Nuo klasikinės iki džiazo, roko ir pop – Jackson Hole galėsite mėgautis įvairia muzika ir spalvingai praleisti savo naktis.

Taigi, tai yra keletas jaudinančių dalykų, kuriuos galite padaryti Jackson Hole. Tikrai sunku ribotais žodžiais išvardyti visus juokingus dalykus, kuriuos reikia nuveikti Džeksono skylėje. Taigi, jei norite visa tai patirti dabar, jūs greičiau susikraunate lagaminus ir leidžiamės į kelionę. Nesvarbu, ar keliaujate vienas, ar smagiai leidžiate laiką su šeima ir draugais, Jacksonas Hole niekada jūsų nenuvils.