Dviračių turai yra įprasti visame pasaulyje, nes jie suteikia tą reikalingą adrenalino antplūdį, kurio trokšta dauguma žmonių. Tačiau reikia pažymėti, kad šios ekskursijos yra skirtos dviratininkams, kurie keliauja, ir turistams, kurie mėgsta važiuoti dviračiu. Šios ekskursijos paprastai vyksta kalnuotose vietovėse ir aplink jas, apimant geriausias vietas ir maršrutus. Tiesą sakant, daugumai šių dviračių turų pasirinkti maršrutai yra vaizdingi ir sudėtingi. Jie tikrai suteiks jums prisiminimų, kurie išliks visą gyvenimą, jei būsite pasirengę iššūkiui. Štai keletas geriausių dviračių turų pasaulyje.

Geriausios dviračių kelionės visame pasaulyje:

Floridos dviračių turas:

dviračių turai

Florida yra puiki dviračių kelionių vieta. Saulėta Amerikos valstija leis dviratininkams važiuoti dviračiais miškingomis vietovėmis ir palmėmis apsuptomis vietovėmis. Daugybė paplūdimių, kuriuos turi valstybė, taip pat leis puikiai žiūrėti. Mėgaukitės vaizdinga kelione su puikiu oru Floridoje.

Dviračių dviračių turai:

Didžiulis žemės plotas, rastas tik dykumose, suteiks įdomių dviračių takų. Dauguma dviratininkų renkasi ekskursiją po dykumą, nes pravažiavimui netrukdo eismas ir kiti elementai. Ekskursija su gidu bus naudinga naujokams. Tačiau jūs matysite tik sausą augmeniją, o dieną ji gali būti gana karšta ir drėgna.

Dviračių turas Aliaskoje:

Aliaska yra viena iš nedaugelio vietų pasaulyje, kurioje siūlomos dviračių ekskursijos naktį. Tačiau jums reikės visų šiltų drabužių, kuriuos galite įsigyti. Kai kuriems žmonėms, atvykusiems iš drėgnesnių klimato sąlygų, užšalimo temperatūra gali būti gana nepakeliama. Takas nuves jus per kalnus ir užšalusius ežerus, o sandoryje galėsite pastebėti keletą lokių.

Kalnų dviračių turai:

Nuostabus kraštovaizdis ir grynas oras, kurį teikia tik kalnai, padarys šią dviračių kelionę tiesioginio oro gurkšniu. Pušys taip pat palaikys draugiją dviračių taku. Įsitikinkite, kad turite kompaniją, kad galėtumėte visiškai mėgautis dviračių žygiu.

„Grand Canyon“ dviračių turas:

Didysis kanjonas visada žavėjo keliautojus iš viso pasaulio. Vaizdinga vieta ir nuostabus vaizdas taip pat yra puiki dviračių kelionių vieta. Žvyru užkrėstame take gali būti šiek tiek sunku valdyti dviratį. Todėl patariama dviratininkams, turintiems navigacijos sunkiu taku patirties, leistis į tokią dviračių kelionę.

Ekskursijos užšaldytame cikle:

Ar kada nors troškote leistis į dviračių turą užšalusiu ežeru ar upe? Na, tas noras netrukus gali tapti realybe. Yra nemažai dviračių ekskursijų su gidu, kurios vyksta užšalusioje upėje ar ežere. Tačiau, siekiant užtikrinti apsaugą, šiose kelionėse labai griežtai laikomasi atsargumo priemonių. Tik patyrusiems dviratininkams patariama rinktis šias keliones, nes jos gali būti pavojingos.

Atviros dviračių kelionės:

Nuotykių ieškotojams ir dviračių entuziastams niekas nesijaučia labiau išlaisvinantis, nei kelionė atviru keliu, kuriam netrukdo eismas. Atvira erdvė padės dviratininkams patirti ekspedicijos jaudulį. Šeimos taip pat gali važiuoti dviračiu kartu, kai nekyla pavojus, kad tuo pačiu keliu išvažiuos kitos transporto priemonės.

Ekskursijos po smėlio audrą:

Yra net dviračių turai, vykstantys viduryje smėlio audros. Tai specialiai sukurta drąsiems dviratininkams, mėgstantiems nuotykius. Tačiau apsauginės priemonės yra absoliučiai būtinos, o asmenys dažniausiai į tokią kelionę leidžiasi savo rizika.

Miško dviračių turai:

Miško dviračių turai gali būti labai įkvepiantys. Ekskursijos kelias gali būti gana siauras ir ribotas, tačiau įvairios floros ir faunos poveikis yra gana gražus. Kvėpavimas švariu oru taip pat yra papildoma premija.