Kelnės Vakarų pasaulyje buvo dėvimos nuo seniausių laikų, o dabar jos yra labiausiai paplitusios vyrų ir moterų drabužių formos. Pirmą kartą užfiksuotos kelnės buvo naudojamos šeštajame amžiuje prieš Kristų, graikų geografai. Šie geografai buvo jodinėjantys arkliais, todėl dėvint kelnes ilgas jodinėjimas žirgais nebuvo problema. Tiek vyrų, tiek moterų raitelių su kelnėmis galima rasti senovėje. Šiais laikais yra įvairių markių ir spalvų kelnės, o viena iš jų – populiari baltų kelnių mada. Merginos baltos kelnės buvo mėgstamiausias drabužis daugiausia tarp jaunosios kartos ar minios, norinčių dėvėti kažką unikalaus ir kitokio.

Kokios yra baltų kelnių savybės:

 • Baltos kelnės tikrai traukia akį ir atrodo labai gerai dėvimos tiek dieną, tiek naktį.
 • Šios baltos medvilninės kelnės moterims yra lengvai dėvimos ir labai patogios ilgesnį laiką.
 • Yra daug baltų kelnių stilių, iš kurių galima rinktis.
 • Baltos kelnės yra puiki pusiausvyra tarp oficialios ir neoficialios aprangos.
 • Universalumas taip pat yra pagrindinis veiksnys dėvint baltas kelnes, nes šias kelnes galima dėvėti su bet kokiais marškiniais ar viršūne.

Kuris audinys yra geriausias baltoms kelnėms?

Baltoms kelnėms gaminti galima naudoti daugelio rūšių audinius, ir visi jie duos tą patį rezultatą. Tačiau audiniai, tokie kaip medvilnė ar net viskozė, turėtų būti pagrindinis baltų kelnių gamybos audinys. Audiniai, kurių reikėtų vengti baltoms kelnėms, dažniausiai yra viskozės, nailono ir kitų rūšių sintetiniai audiniai. Taip yra todėl, kad medvilnė yra patogiausias audinys gaminant bet kokias kelnes, ypač juodos ir baltos.

Madinga vyrų ir moterų baltų kelnių kolekcija su vaizdais:

Čia yra populiariausių moterų ir vyrų populiarių baltų kelnių dizaino sąrašas.

Baltos kelnės vyrams:

1. Baltos lininės kelnės:

Baltos lininės kelnės

Jei vasara ir norite paprasto derinio karštam orui, nėra nieko geriau už baltos spalvos kelnaites. Šios baltos lininės kelnės puikiai tiks prie bet kokio aprangos kodo. Paprastas ir rafinuotas dizainas, tiesus, šiek tiek siaurėjantis baltų lininių kelnių apačioje. Juosmenyje yra diržo sagtys su užtrauktukais priekyje.

 • Naudoti audiniai: Linas yra vienintelė naudojama medžiaga.
 • Tinkami drabužiai: Šios kelnės puikiai atrodys su mėlynos spalvos languotais marškinėliais su visomis rankovėmis, kartu su rudos spalvos bateliais, o marškiniai bus paslėpti po kelnėmis.

2. Baltos šilko kelnės:

Baltos šilko kelnės

Oficiali išvaizda su baltomis šilko kelnėmis atrodo puikiai ir kartu su švarkeliu; rasite tinkamą aprangą mėgstamoms progoms. Šios baltos šilko kelnės yra labai universalios ir gali būti lengvai apsirengusios. Šios kelnės yra siaurėjančios formos link apatinės kojų dalies. Nėra tokių dizainų, turinčių tik paprastą išvaizdą.

 • Naudoti audiniai: Šiuo atveju apie 60% medžiagos yra linas, o likusi 40% – iš šilko.
 • Tinkami drabužiai: Prie šių baltų šilko kelnių derinkite rudos spalvos sagties batus, mėlynos spalvos marškinius su rankovėmis ir baltos spalvos švarkelį.

3. Baltos vasaros kelnės:

Baltos vasaros kelnės

Šios baltos vasaros kelnės yra specialiai pasiūtos vasarai ir karšto oro sąlygoms, todėl šios kelnės daugiausia pasiūtos iš kvėpuojančių audinių. Šios baltos vasaros kelnės taip pat labiausiai kabo nuo kūno ir todėl yra labai patogios. Kelnių apranga yra labiau atsipalaidavusi ir taip pat tinka tiesiai. Kelnių apačia yra šiek tiek išsiplėtusi ir apima visas kulkšnis.

 • Naudoti audiniai: Medvilnė ir linas yra labiausiai mėgstami audiniai, kurie šiuo atveju naudojami.
 • Tinkami drabužiai: Sukurti stilių pakaktų marškinių su rankovėmis iš baltos spalvos ir poros rudų sportbačių.

4. Baltos siauros kelnės:

Baltos siauros kelnės

Ne visi gali nusivilkti aptemptas kelnes, bet jei jums patinka, kad jūsų kelnės yra gerai priglundančios, tuomet geriausias pasirinkimas jums bus eiti baltų siaurų kelnių keliu. Netinkamos baltos kelnės jums gali atrodyti gėdingai. Šių siaurų baltų kelnių dizainas yra gana paprastas, kaip ir bet kurios kitos baltos kelnės. Juosmenyje yra diržo sagtys ir priekiniai užtrauktukai. Armatūra yra siaurėjanti apačioje ir visą laiką lieka arti jūsų odos.

 • Naudoti audiniai: Kaip medžiaga dažniausiai naudojamas poliesteris, su elastinu ir elastanu, kad kelnės būtų elastingos. Taip pat galima naudoti medvilnę.
 • Tinkami drabužiai: Su šiomis kelnėmis puikiai atrodys mėlyni taškuoti marškinėliai su rankovėmis ir šviesios spalvos bateliai. Marškiniai taip pat turėtų būti užmauti.

5. Baltos pritaikytos kelnės:

Baltos, pritaikytos kelnės

Patinka ir patinka dėvėti pritaikytus kostiumus, marškinius ir kelnes? Tuomet privaloma išbandyti šias baltas pritaikytas kelnes. Siuvamos kelnės buvo mėgstamos vyrų amžių ir gali būti dėvimos bet kokia proga ar sezonu, kuris jums patinka, nesvarbu, ar tai būtų vasara, ar žiema. Baltos kelnės, pritaikytos prie apačios, yra tiesios ir šiek tiek atsipalaidavusios. Kelnių galas tęsiasi tik iki kulkšnių. Be to, tai atrodo paprasta ir paprasta.

 • Naudoti audiniai: Linas yra dažniausiai naudojama medžiaga.
 • Tinkami drabužiai: Dėvėdami juodai baltus batus ir mėlynos spalvos dryžuotus marškinius su rankovėmis galėsite puikiai atrodyti su šiomis kelnėmis.

Baltos spalvos moteriškos kelnės:

6. Baltos medvilnės kelnės Moterys:

Moteriškos baltos medvilnės kelnės

Jei norite, kad baltos medvilninės kelnės būtų labai patogios ir taip pat atrodytų madingai, tada šios kelnės turėtų būti tinkamos jūsų darbui. Dėl to atrodysite labai šauniai, bet ir žaismingai. Moteriškų baltų medvilninių kelnių dizainas atrodo labai paprastas, plonas ir siaurėjantis žemyn. Apatinis kelnių galas turi šiek tiek iškirptus kraštus su storu kraštu.

 • Naudoti audiniai: Pagrindinis audinys, kuris šiuo atveju naudojamas, yra medvilnė.
 • Tinkami drabužiai: Šios kelnės gali būti derinamos su geltonos spalvos rankovėmis arba be rankovių, taip pat su nuogų spalvų stiletų pora.

7. Baltos kelnės su aukštu juosmeniu:

Baltos kelnės aukštu juosmeniu

Jei įprastos juosmens kelnės jums netinka, tuomet galite išbandyti baltas kelnes aukštu juosmeniu. Šios baltos kelnės aukštu juosmeniu tęsiasi per liemenį ir eina iki pat viršutinio liemens. Kelnių dizainas yra labai paprastas, aptemptas ir siaurėjantis ir tęsiasi iki kulkšnies.

 • Naudoti audiniai: Šiuo atveju naudojamas šiek tiek elastino, o dauguma medžiagos yra poliesteris. Elastinas suteikia lieknumo tamprumo.
 • Tinkami drabužiai: Prie šių kelnių derinkite nuogos spalvos kirpimo viršūnę ir nuogos spalvos kulniukus.

8. Juodai baltos dryžuotos kelnės moterims:

Juodos ir baltos dryžuotos moteriškos kelnės

Tai unikalios išvaizdos kelnės, kurių apatinė dalis išsiskleidžia ir yra labai atsipalaidavusi. Visos juodai baltos dryžuotos moteriškos kelnės yra juodos spalvos, o per ją – baltos juostelės, vertikaliai. Juodai baltos dryžuotos kelnės moterys turi platų petnešą aplink juosmenį. Kelnių ilgis tęsiasi per jūsų pėdas ir yra išpūstos formos. Traukinys atsipalaidavęs.

 • Naudoti audiniai: Medvilnė ir poliesteris yra pagrindinės naudojamos medžiagos.
 • Tinkami drabužiai: Šios kelnės gali būti derinamos su baltos arba juodos spalvos kulnais ir atsipalaidavusia balta viršutine kakleliu su visomis rankovėmis.

9. Baltos plačios kelnės:

Baltos plačios kelnės kojoms

Šios baltos plačios kelnės yra atsipalaidavusios, o apatinė kelnių dalis yra plati. Jei jums patinka atrodyti madingai, nepersistengti ir norite kažko, kas labiau siejasi su stiliumi ir linksmybėmis, tuomet galite rinktis šias baltas plačias kelnes. Dizainas yra labai paprastas, vienintelė naudojama spalva yra balta. Kelnių forma primena varpą, o apatinė dalis yra plačiai išplatinta. Liemens dalis taip pat yra aukšta.

 • Naudoti audiniai: Naudojama tik poliesterio medžiaga.
 • Tinkami drabužiai: Puikiai tiks suporuoti nėrinių viršų su rankovėmis su baltos ir juodos spalvų deriniu, su baltos ir juodos spalvos kulnais.

10. Baltos apkarpytos kelnės:

Baltos apkarpytos kelnės

Jei jums patinka demonstruoti glostančias lygias kojas, šios baltos apkarpytos kelnės turėtų būti akimirksniu tinkamos jūsų drabužių spintos reikmenims. Šios baltos apkarpytos kelnės jūsų natūralią kojų liniją atrodys daug geriau. Šios kelnės taip pat vėsina ir vasarą. Jis turi gana paprastą, paprastą ir lygų dizainą, todėl jūsų kojos atrodo fantastiškai. Jis yra aukšto juosmens ir turi petnešą juosmens srityje. Apatinėje kelnių dalyje yra šiek tiek nėrinių dizaino darbų.

 • Naudoti audiniai: Audiniai, tokie kaip viskozė, dažniausiai naudojami kartu su poliamidu ir elastinu, kad kelnės būtų minkštos ir tamprios.
 • Tinkami drabužiai: Dėvėti šias baltas kelnes su dizainerio viršumi su pusiau rankovėmis ir atsipalaiduoti puikiai atrodysite. Taip pat derinkite prie baltos spalvos kulniukų.

Draudžiama dėvėti baltas kelnes:

Daryti:

 • Visada įsitikinkite, kad dėvite tinkamo dydžio juodai baltas kelnes.
 • Kelnių apranga visada turėtų būti tobula.
 • Medvilnė turėtų būti geriausias audinys, kurį galite pasirinkti perkant baltas kelnes.
 • Pateikite aiškų tono derinį su savo baltomis kelnėmis ir likusia apranga.

Ne:

 • Niekada neplanuokite dėvėti baltų kelnių iš sintetinių audinių, nes jos labiau nepatogioje pusėje.
 • Nedėvėkite baltų krovininių kelnių, nes krovininės kelnės yra sunkiai nusitraukiamos.

Kaip stilizuoti baltas kelnes:

 • Dėvėti avalynę, tokią kaip bateliai ar sandalai, su plonomis baltomis kelnėmis-geras būdas pradėti.
 • Stilingai apdailai galite dėvėti baltus marškinius ar viršutinę dalį kartu su paveldo švarkeliu.
 • Vilkėti tamsios spalvos viršūnes, marškinius ar marškinėlius su laisvomis baltomis kelnėmis taip pat yra puikus stiliaus koeficientas.
 • Odinės striukės ar rankinės su baltomis atlasinėmis kelnėmis yra puikus pasirinkimas.
 • Taip pat galite dėvėti sportbačius kartu su baltomis kelnėmis, kad atrodytumėte atsitiktiniau.

Turėdami daug vadovo ir šiek tiek apgalvoję bei ištyrę, baltos medvilninės kelnės jums nebus taip sunku nusivilkti. Turite įsitikinti, kad pasirenkate tinkamą prekės ženklą ir medžiagą. Be jokių abejonių, galite būti tikri, kad jūsų drabužių spinta turės naujų mėgstamų drabužių. Be to, baltas kelnes visada galite naudoti bet kokiai progai, kuri jums patiks, nesvarbu, ar tai būtų oficiali, ar neoficiali. Tikimės, kad rasite tinkamas baltas kelnes, tinkančias jūsų kasdieniam stiliui ir poreikiams.