Nuo tada, kai Beau Brummell prieš šimtmečius dėvėjo pirmąsias pilno ilgio kelnes, kelnes dėvėjo įvairaus amžiaus, socialinės padėties, ekonominės klasės, politinių įsitikinimų ir kt. Žmonės. Pasaulis kelnes dėvi jau dešimtmečius nuo tada, kai atsirado VI amžiuje prieš Kristų ir dažniausiai buvo dėvimi raitelių. XXI amžiuje buvo galima pamatyti daugybę kelnių variantų, ir vienas iš jų yra pilkos spalvos kelnės. Neabejotina, kad kelnės gali būti pataisytos, sutrumpintos, sureguliuotos ir taip pat gali būti keičiamos pagal tai, ko nori dėvėtojas. Būtent dėl ​​šios priežasties pilkos spalvos kelnės yra mėgstamos tiek vyrų, tiek moterų, norinčių pritaikyti savo skonį pagal savo skonį.

Kokios yra pilkų kelnių savybės:

 • Pilkos kelnės yra universalios dėvėti bet kokio tipo renginiams ar progoms.
 • Šios pilkos moteriškos kelnės puikiai tinka oficialioms ir pusiau oficialioms progoms ar renginiams.
 • Šių kelnių patogumas yra daug geresnis nei įprastų džinsų ar džinsų.
 • Pilkas kelnes galima koreguoti, pataisyti ar net pakeisti pagal vartotojo poreikius.
 • Dėl pritaikymo pilkos kelnės visuomet bus geresnės nei džinsai.
 • Galiausiai, tokio tipo kelnes kur kas lengviau formuoti nei dėvėti įprastus džinsus.

Kuris audinys yra geriausias pilkoms kelnėms?

Kalbant apie mergaičių pilkų kelnių audinį, turite būti tikrai išrankūs ir žinoti, koks audinys geriausiai atitinka jūsų poreikius. Bet koks sintetinis audinys jums nebus pats geriausias, nes jie yra nepatogūs, dažniausiai vasarą, todėl taip pat atrodysite prasčiau. Medvilnė yra geriausia medžiaga, po to – poliesteris. Šios dvi medžiagos yra naudojamos kartu su elastinu. Be to, linas taip pat yra geras pasirinkimas audiniams. Reikėtų vengti tokių audinių kaip viskozė ar nailonas.

Naujausi ir universalūs pilkų spalvų vyriškų ir moteriškų kelnių dizainai:

Turime pažvelgti į geriausius madingų vyrų ir moterų pilkų kelnių modelius.

Pilkų kelnių dizainas vyrams:

1. Pilkos oficialios kelnės:

Pilkos oficialios kelnės

Jei norite kelnių savo biuro gyvenimui ir taip pat norite, kad ji atrodytų kuo puikiausiai ir oficialioms progoms, tai šios pilkos oficialios kelnės jums padės. Kelnės priglunda tiesiai, be siaurėjančių galų. Juosmenyje yra mygtukas, kurį galima laikyti kartu su diržo sagtimis. Kelnės yra patogiai prigludusios prie apatinės kojos dalies.

 • Naudoti audiniai: Medvilnė yra geriausia medžiaga, kuri šiuo atveju naudojama kartu su linu.
 • Tinkami drabužiai: Šią kelnę galite dėvėti su mėlynos spalvos marškinėliais su rankovėmis, pasiūtomis po kelnėmis, kartu su rudos spalvos batais.

2. Pilkos kelnės „Slim Fit“:

Pilkos kelnės „Slim Fit“

Šios pilkos plonos kelnės yra puiki pusiausvyra tarp oficialių ir neformalių kelnių. Šios pilkos plonos kelnės yra lengviausiai dėvimos ir puikiai atrodo. Jis turi paprastą dizainą, paprastą pilką spalvą ir šiek tiek siaurėjančią formą kojų apačios link. Liemuo turi diržo sagtis ir priekinį užtrauktuką.

 • Naudoti audiniai: Šiose kelnėse pagrindinė medžiaga yra medvilnė su šiek tiek elastino.
 • Tinkami drabužiai: Šios kelnės gali būti dėvimos su baltos spalvos marškinėliais ilgomis rankovėmis, pakabintomis po kelnėmis. Sujunkite tai su rudos spalvos batu.

3. Pilkos lininės kelnės:

Pilkos lininės kelnės

Pilkos lininės kelnės puikiai tinka naudoti vasarą dėl savo minkštumo ir orumo. Šios kelnės užtikrina vėsumą ir komfortą karštu oru. Be to, puikiai atrodo ir pilkos lininės kelnės. Lininės kelnės yra tokio pat dizaino, kaip ir bet kurios kitos kelnės, paprastos spalvos, siaurėjančios ir priglundančios tik iki kulkšnių. Jame taip pat yra diržo sagtys ir priekinis užtrauktukas kartu su kišenėmis.

 • Naudoti audiniai: Linas yra pagrindinė medžiaga, kuri šiuo atveju turi būti naudojama.
 • Tinkami drabužiai: Prie šių kelnių derinkite pilno ilgio apvalius, mėlynos spalvos marškinėlius ir baltus sportbačius, ir viskas bus gerai.

4. Pilkos silkių kelnės:

Pilkos silkių kelnės

Jei jums patinka vienspalvė spalva, šios pilkos silkių kelnės jums labai padės išryškinti jūsų stilių ir išvaizdą. Šios pilkos silkių kelnės taip pat atrodo madingai. Be to, prie šių kelnių puikiai priglunda ir jos taip pat yra patogios. Kelnės turi ploną prigludusią struktūrą ir siaurėjančią formą link kojų apačios. Spalva ir dizainas yra paprasti ir įprasti.

 • Naudoti audiniai: Šios kelnės pasiūtos iš 100% medvilnės.
 • Tinkami drabužiai: Geriausias pasirinkimas bus dėvėti rudos spalvos batus ir baltus marškinius su rankovėmis, paslėptus po kelnėmis.

5. Pilkos medvilnės kelnės:

Pilkos medvilnės kelnės

Kadangi medvilnė yra mėgstamiausias audinys daugumai žmonių, planuojančių pirkti kelnes, pilkos medvilninės kelnės bus momentinis hitas, jei atvirai esate viena iš jų. Šių pilkų medvilninių kelnių derinimas su medvilniniais marškinėliais ar marškinėliais taip pat padės atrodyti stilingai. Čia nėra daug dizaino ženklų, apie kuriuos reikia kalbėti, nes tai paprasta ir paprasta. Tinka šiek tiek liesas ir siaurėjantis.

 • Naudoti audiniai: Naudota medžiaga yra 100% medvilnė kartu su elastinu.
 • Tinkami drabužiai: Prie šių pilkų medvilninių kelnių derinkite juodai baltus sportbačius ir juodus marškinėlius rankovėmis.

Naujos pilkos kelnės moterims:

6. Pilkos apkarpytos kelnės:

Pilkai apkarpytos kelnės

Jei mėgstate pailsėti kojoms ir kulkšnims ir norite įsitikinti, kad jūsų kojos išlieka vėsios ir be prakaito, ypač vasaros sezono metu, tada sutrumpintos kelnės yra puikus būdas pradėti. Šios pilkos apkarpytos kelnės taip pat padeda parodyti ilgas kojas. Kelnių dizainas yra paprastas ir nieko ypatingo nėra padaryta. Priekyje yra užtrauktukas, aplink juosmenį – diržo sagtys. Jis taip pat turi kišenes abiejose pusėse.

 • Naudoti audiniai: Naudojamos medžiagos yra medvilnė ir šiek tiek elastino.
 • Tinkami drabužiai: Prie šių kelnių derinkite baltus kulniukus, atsipalaidavusi ¾ rankovių ilgio balta viršutinė viršutinė dalis ir gerai eiti.

7. Pilkai languotos kelnės:

Pilkai languotos kelnės

Jei jau turite pilkas kelnes ir norite kažko kitokio, kuris puikiai atrodytų ir puikiai jaustųsi, tuomet turėtumėte nusipirkti pilkos spalvos languotas kelnes. Šios kelnės yra siaurėjančios formos, beveik kaip liesas. Šios pilkos spalvos languotos kelnės puikiai tinka daugeliui oficialių progų ir net renginių. Šių kelnių dizainas yra gana paprastas, aplink kelnes yra languotos linijos. Jis turi siaurą ir siaurėjantį dizainą, o priekyje – užtrauktukas.

Naudoti audiniai: Medvilnė yra populiarus audinys, naudojamas čia kartu su elastinu.

Tinkami drabužiai: Galite suporuoti jį su juoda viršutine rankovėmis ir kulnais bei languotu švarkeliu.

8. Pilkos siauros kelnės:

Pilkos siauros kelnės

Jei norite kelnių, kurios gerai prilimpa prie jūsų kojų odos ir puikiai tinka jūsų kūnui, tada pilkos aptemptos kelnės atliks šį darbą. Šios pilkos siauros kelnės puikiai tiks bet kokiems oficialiems renginiams ar progoms. Šios kelnės yra aukštu juosmeniu ir plačiu juosmeniu. Armatūra yra siaurėjanti ir liekna. Jis turi paprastą išvaizdą be tokio dizaino.

 • Naudoti audiniai: Šiuo atveju dažniausiai naudojama medvilnė ir linas, kartu su elastinu.
 • Tinkami drabužiai: Sujungę šias kelnes su pusiau rankovių juodu viršumi ir juodais kulnais atrodysite įspūdingai.

9. Pilkos plačios kelnės:

Pilkos plačios kelnės

Šios pilkos plačios kelnės labai laisvai priglunda, o apatinė kelnių dalis išsiskleidžia ir yra varpelio formos. Pilkos plačios kelnės taip pat yra aukšto juosmens. Šios kelnės taip pat puikiai tinka neformalioms progoms ir vakarėliams. Geriausia šio kelnių dizaino dalis yra platėjanti apatinė kelnių dalis su diržo sagtimis ant juosmens ir priekinis užtrauktukas..

 • Naudoti audiniai: Medvilnė ir linas yra pagrindinės šių kelnių medžiagos.
 • Tinkami drabužiai: Prie šių kelnių puikiai derės V formos iškirptės balta rankovė ir juodi siurbliai. Viršus turi būti pakištas po kelnėmis.

10. Pilkos aksominės kelnės:

Pilkos aksominės kelnės

Jei jums patinka, kad jūsų kelnių medžiagos būtų pagamintos iš šilkinio lygaus audinio, tai turėtų būti jūsų pirkinių sąrašo pasirinkimas. Šios pilkos aksominės kelnės atrodo fantastiškai, kai dėvimos su šviesios spalvos viršūnėmis ir batais. Kelnės yra labai šilkinės, lygios, su aukštu juosmeniu ir atsipalaidavimu. Apatinė kelnių dalis taip pat išsiskleidžia.

 • Naudoti audiniai: Poliesteris yra pagrindinė medžiaga, naudojama šiuo atveju, kartu su elastinu.
 • Tinkami drabužiai: Šias kelnes galima derinti prie baltos spalvos viršutinės dalies su visomis rankovėmis ir V formos iškirpte, taip pat su aukso spalvos kulnais.

Ką daryti ir ko nešioti pilkas kelnes:

Daryti:

 • Visada būtinai pasirinkite šviesiai pilkas kelnes pagal savo kūno tipą. Šviesiai pilkų kelnių stilių galite pasirinkti pagal savo kūno formą.
 • Būtinai įsigykite tamsiai pilkas kelnes iš žinomų ir žinomų prekių ženklų, nes medžiagos kokybė yra labai svarbi.

Ne:

 • Niekada nešiokite kelnių aplink klubus, kaip mėgsta tai daryti jauni hipsteriai. Tradicinis ir stilingas būdas dėvėti kelnes aplink juosmenį.
 • Nepirkite pilkų kelnių iš jokių sintetinių audinių.

Kaip stilizuoti pilkas kelnes:

 • Tamsiai pilkas kelnes lengva formuoti, jei dėvite marškinius ar viršutinius marškinius, dažniausiai šviesius, kad pabrėžtumėte pilką kelnių spalvą.
 • Dėvėdami dailiai atrodančius batus ar batus ar net sportbačius atrodysite puikiai.
 • Moterims tiks dėvėti šviesiai atsipalaidavusias viršutines kelnes ar marškinius.
 • Šviesūs arba tamsios spalvos kulniukai ar stiletos bus geriausias pasirinkimas moterims.
 • Pilkos kelnių aprangos aksesuaras su atitinkamu švarkeliu, be jokios abejonės, visiškai užbaigs išvaizdą.

Nesunku pastebėti, kad nors šiandieninėje rinkoje galima rasti daugybę kelnių stilių, tamsiai pilkos kelnės yra vienos populiariausių šiandien. Kelnės nuo pat pradžių buvo tradicinis ir stilistinis drabužis, todėl jūsų pareiga yra visiškai išnaudoti tą drabužio stilių. Kelnės taip pat suteikia daugiau vietos jūsų kojoms pailsėti ir judėti. Todėl neturėtų būti jokios priežasties, kodėl neturėtumėte išbandyti šių pilkų kelnių.