Deri ürünleri tercih edecek olursak aklımıza gelen ilk markanın İtalyan deri ürünleri olduğu aşikardır. Deriden yapılmış evrak çantası, çanta, saat kemeri, bel kemeri vb. olsun, İtalyan deri malzemesi her yönden en dayanıklı, en kaliteli ve zengin görünüm olarak kabul edilir..

şık-erkek-italyan-deri-kemer-türleri

Bel kemerleri kendi tarzlarında moda dünyasında bir moda ifadesidir. İtalyan deri kemerler, giyimlerinde imza etkisi yaratmak için kadın ve erkeklerin ilk tercihidir. İtalya deri denilince, İtalyan firmalarının uzmanları tarafından yapılan deriler deneyimli üreticilerin rehberliğinde ve denetiminde uzun bir süreçten geçtiği için kalitesinden emin olabiliriz..

Yumuşak ve Hakiki İtalyan Deri Kemerler:

İşte erkekler için en iyi 9 İtalyan Deri Kemer modeli daha iyi bilgi için aşağıdaki gibidir..

1. Siyah Resmi İtalyan Deri Kemer:

Siyah Resmi İtalyan Deri Kemer

Siyah bir İtalyan deri kemer, yüksek profilli bir erkek tarafından giyildiğinde kendi başına zengin bir kimliktir. Pürüzsüz, kendinden dikişli ve tasarımlı deri kemerin muhteşem görünümü ile giysinizin değeri gerçekten de artar..

2. Kahverengi Vintage Erkek İtalyan Kemeri:

Kahverengi Vintage Erkek İtalyan Kemeri

Kahverengi bir vintage İtalyan deri kemer, birçok kişinin dikkatini çekmek için vücudunuzda göz alıcı bir aksesuar olabilir. Bel kemerlerindeki vintage tasarımlar, özellikle farklı kişilerin tercihi oluyor. Eski deri kemerler, kaba kot görünümüyle harika görünen deri üzerinde kendinden kabartmalı bir tasarıma sahiptir..

3. Erkek Gri El Boyalı İtalyan Kemeri:

Gri Erkek El Boyalı İtalyan Kemeri

Erkekler için gri elle boyanmış İtalyan deri kemerleri, erkeklerin sert görünmeyi tercih ettiği bir tasarımcı bel kemeridir. Gri deri bel kemeri, iş yerinde ve hatta gündelik giyimde açık renk pantolonlarla havalı görünüyor. Bazı erkekler partilerde bile aynısını tercih ediyor.

4. Erkekler için Tasarımcı İtalyan Bel Kemerleri:

Erkekler için Tasarımcı İtalyan Bel Kemerleri

İtalyan derisi üzerine tasarımcı çivili bel kemeri, harika görünen bir sanat eseridir. İtalyan ustalar, deri kemerler üzerinde el işçiliği ile yapılan el işçiliği ile kemere takılan kafatası tasarımları, taç ve dairesel şekiller vb. Kişilerin tercihine göre özel tasarım bel kemerleri seçilmektedir..

5. İtalyan Dokuma Erkek Bel Kemeri:

İtalyan Dokuma Erkek Bel Kemeri

Erkekler için dokuma deri kemerler, İtalyan deri kemerlerinde akıllara durgunluk veren tasarımlardır. Dokuma İtalyan deri kemerlerinin kalitesi ve çeşitliliği yüksek ama aynısının görünüşü saymakla bitmez..

6. Lacivert Günlük İtalyan Deri Kemerler:

Lacivert Günlük İtalyan Deri Kemerler

Lacivert erkek İtalyan deri kemerleri müşteri tercihine göre özel olarak üretilmektedir. Lacivert renginin heybetli görünümü muazzam ve bir erkeğin beline harika görünüyor..

7. İtalyan Baş Parası Bel Kemeri:

İtalyan Baş Parası Bel Kemeri

Bazı İtalyan deri erkek kemerleri, kemerin tasarımını daha çekici hale getiren metalik bir örtü ile tasarlanmıştır. Deri kapakları ve renkleri üzerinde birçok tasarım bulabiliriz..

8. Lüks Süet İtalyan Erkek Bel Kemerleri:

Lüks Süet İtalyan Erkek Bel Kemerleri

Deri kemerlerde açık renk, bele giyildiğinde erkekleri ayırt edici bir etkiye sahiptir. Açık kahverengi veya ten rengi deri hem açık renk hem de koyu renk pantolonlarla harika görünüyor.

9. Erkek İtalyan Sıska Deri Kemer:

Erkek İtalyan Skinny Deri Kemer

Erkekler için ince İtalyan deri kemerler tasarımcı görünümüne sahiptir. Sıska deri kemer sert deriden yapılmıştır ve dayanıklıdır. İnce bel kemerleri de üzerlerine işlenerek görülmektedir. Bu bir tasarım kişisel seçimidir.

İtalyan deri ustaları, her bir deri kemerin yapımında çok uğraşırlar. Deri kemer yapımının ardındaki süreç de uzun bir süreçtir. Gerçekten de İtalyan deri kemerlerinin kalitesi bu kadar dayanıklı, esnek, tasarımlarda çarpıcı ve şüphesiz yıllar sonra kullanılacak bir parça olduğu için..

İtalyan deri kemerler diğerlerinden çok kolay bir şekilde öne çıkabilir. Taze bir deri kemerin kokusu diğerlerinden farklıdır ve hepsi diğer kimyasallar gibi değildir. İtalyan derisinin pürüzsüzlüğü ve esnekliği akıllara durgunluk veriyor. İtalyan derisinin rengi saftır ve doğru kullanıldığında çok uzun süre dayanması garanti edilir. İtalyan deri kemerlerin ağırlığı bile ağırdır ve zenginliğini beline takıldığında hissedilir. Gerçekten de, bir İtalyan deri kemer takmak modası yüksek.