Bebekler ve küçük çocuklar genellikle bol giysilerle ilgili sorunlarla karşılaşırlar. Özellikle pantolonlar, pantolonlar, sevimli etekler, bol elbiseler ve ne olmasın. Çoğu durumda çocuklar, yaşlarına en uygun kıyafetlerle ilgili sorunlarla karşılaşırlar. Ebeveynler, biraz daha uzun giyebilmeleri için tam bedenden daha büyük bir beden satın almayı tercih ederler, ancak daha büyük beden nedeniyle giysiler çocuğa uymaz ve sonuçta çocuk bol giysilerden rahatsız olur..

çocuklar için basit ve kolay kemerler

Kemerler bu gibi durumlarda en iyisidir. Çocuklar, kemerleri sıkarak kıyafetlerini sıkı bir şekilde giyebilirler. Çocuğunuzun tercihine göre çok çeşitli çocuk kemerleri bile bulabiliriz. Moda kemerler, çizgi kemerler, sevimli kemerler, arkadaşlarıyla övünebilecekleri ve havalı görünebilecekleri çocuklar tarafından bile seviliyor. Kızların modaya uygun ve sevimli kemerlerde daha fazla seçeneği var.

Çocuklar İçin Farklı Kemer Çeşitleri (Erkek ve Kız):

Ebeveynler de ayarlanabilir kemerler ile düzgün bir şekilde giydirebildikleri zaman kıyafetleri ile kendilerini rahat hissedebilirler. İşte hem kızlar hem de erkekler için 15 harika çocuk kemerinin listesi.

1. Renkli Elastik Çocuk Kemerleri:

Renkli Lastikli Çocuk Kemerleri

Çocuklar üzerlerinde bir sürü renkle sevimli görünüyorlar. Aksesuarları da renkli olduğunda, yüzlerinde bir gülümsemeyle yanlarında dolaşmayı seveceklerdir. Farklı malzemelerden farklı renklerde kolay kemer çeşitleri bulunmaktadır. Deri kemerler, kumaştan kemerler ve elastik kemerler en çok çocuklar için tercih edilmektedir. Elastik kemerler daha çok tercih edilir, çünkü kemerin esnekliği küçük çocuklar için pantolon ve pantolonları sıkmaya yardımcı olur..

2. Çocuklar için Ayarlanabilir Klipsli Kemerler:

Çocuklar için Ayarlanabilir Klipsli Kemerler

Kolay ayarlanabilen çocuk kemerleri, bol pantolonlarla karşılaşan çocuklar için idealdir. Kemerin esnekliği çocuklar için rahattır. Kemeri sabitleyen klipsler çocuklar tarafından da kolayca takılabilir. Ayarlanabilir klipsli kemeri sabitlemenin kolay yöntemi, çocuk kemerleri arasında daha popülerdir. Bu tür kayışlarla da geniş bir renk yelpazesi elde edebiliyoruz..

3. Dokuma Tip çocuk Kemerleri:

Dokuma Tip çocuk Kemerleri:

Dokuma kemerler, bellerinde çocuklar olduğu için çok yumuşaktır. Dokuma kemerlerin esnekliği çocuk giyimi ile uyumludur. Çocuklar için dokuma kemerlerdeki tasarımlar da göz alıcı ve çocuk giyiminde ön plana çıkıyor. Dokuma kayışlar normalde deriden veya bazen örgülü naylon, renkli örgülü güçlü iplikler gibi diğer malzemelerden yapılır..

4. Çocuklar için Deri Kemerler:

Çocuklar için Deri Kemerler

çocuklar Deri kemerler çocuk moda dünyasında çokça yer almaktadır. Deri çocuk kemerleri, kot pantolon veya etek giyen kızlarda ve erkeklerde havalı görünüyor. Deri kemerler de erkek çocuklar için saf kahverengi renklerde ve çocukların giymeyi seveceği sevimli çizgi renklerinde görülmektedir. Sevimli tokalar deri kemerlerle harika görünüyor. Aksine tokalar çocukları daha çok cezbeder..

5. Karikatürlü Çocuk Kemerleri Kızları:

Çizgi Filmli Çocuk Kemerleri Kız

Üzerinde çizgi film karakterleri olan kemerler çocukların gözdesi. Mini fare, merhaba kedicik, Külkedisi veya Pamuk Prenses ve Barbie gibi bayan karakterler, küçük kızların sevimli kız kemerlerinde favorileridir. Mickey Mouse, Chhota Bheem, Krishna vb. yaramaz erkek kemerlerinin favorisi iken. Kemerlerin tokaları da gerçekten küçük gözleri cezbeden çizgi film resimleriyle basılmıştır..

6. Erkek Çocuk Kemerlerini sabitlemek için D halkası:

Erkek Çocuk Kemerlerini sabitlemek için D halkası

Çocuklar için kolay bağlanabilen kemerler, bebekleri için annelerin çok hoşuna gidiyor. Kemer bağlamayı bilmeyen küçük çocuklara, kemerleri düzeltmeleri için ebeveynleri yardım eder. Kemerin bir ucuna D-halkalı bir kemer takılmış bir kemer, kemerin daha iyi bağlanmasına yardımcı olur. Kemeri D halkasına takmanın ve kemeri bağlamanın basit yöntemi uzun süredir popülerdir..

7. Küçük Erkekler İçin Kovboy Tasarımlı Kemerler:

Küçük Erkek Çocuklar İçin Kovboy Tasarımlı Kemerler

Kovboy kemeri de eski bir tasarım ama şimdi batı ülkelerindeki çocuklar arasında çok popüler. Cesur tasarımlı ve üzerindeki baskılı büyük toka, kovboy aksanını simgeleyen havalı kemerlerin simgesidir. Küçük çocuklar, pantolonlarına kovboy tasarımı kemerleri takarken ve benzer şekilde kovboy çizmeleri ve şapkaya eşlik ederken havalı görünüyorlar ve harika hissediyorlar..

8. Çocuklar Süper Kahraman Kemer Patlamaları:

Çocuklar Süper Kahraman Kemer Patlamaları

Süper kahramanlar, kendilerini süper kahramanlara benzeyen havalı çocuklar arasında her zaman bir çılgınlık olmuştur. Süpermen, Örümcek Adam veya Batman, çocuklar arasında en çok beğenilen süper kahramanlardır. Miniklerin severek giydiği aksesuarlar tercihen süper kahramanları simgeleyen aksesuarlar olabilir. Deri kemerler veya tamamen üzerlerinde süper kahraman amblemi olan tokalarla dokunmuş kemerler küçük erkek çocukları çok cezbeder..

9. Çocuk Boys için Kot Kemerler:

Çocuk Boys için Kot Kemerler

Jean malzemesi ile yapılan kemerler de çocuklar arasında oldukça talep gören kemerlerden biridir. Renkli kot kemerlerin havalı görünümü küçük çocuklarda harika görünüyor. Kot çocuk kemerleri, küçükleri çekmek için özel olarak yapılmış farklı renklerde gelir. Kot kemerler, daha göz alıcı hale getirmek için üzerinde moda şirketlerinin veya diğer isimlerin basılı isimlerine de sahiptir..

10. Erkekler için Moda Zincir Kemerler:

Erkek Çocuklar için Moda Zincir Kemerler

Zincir kemerler, küçük çocuklarda harika görünen modaya uygun kemerlerdir. Kot pantolon ve şort firmaları bu tür aksesuarlara sahiptir. Zincirlerin renkli etkisi, herhangi bir kot pantolon veya şortla en iyi şekilde eşleşir. Çocuğun zincir kemerleri, kemer asma aksesuarı için yapılmış esnek plastik zincirlerden yapılmıştır. Zincir kemerler hem kızlarda hem de erkeklerde harika görünüyor.

11. Sevimli Kelebek Tokalı Girly Kemer:

Sevimli Kelebek Tokalı Girly Kemer

Kızlar eteklerde ve hatta kot pantolonlarda çok sevimli görünüyorlar ve güzel kemerlerle donatıldıklarında çok sevimli görünüyorlar. Kızların, onu daha çekici kılmak için güzel bir kemer seçme konusunda daha fazla seçeneği var. Kızlar için sevimli renkli kemerler, kemerlere takılan tasarımcı broşlarla daha çekici hale getirildi. Parıldayan bir kelebek veya kalpler veya yıldızlar, kemerin çekici görünmesini sağlar.

12. Çocuklar Kızlar için Yay Kemerleri:

Çocuk Kız Kemerleri

Kız çocukları için sevimli ve sade kemerler, farklı renkteki basit deri kemerler ve öndeki sevimli fiyonk, kızlar için bir frak veya kısa üst ve kot pantolon ile giyinirken keyifli hale getirdiğinde de zarif görünüyor. Giymesi kolay kemerler, çocuklarına kıyafet giydirirken kaygısız hisseden annelerin de favorisi..

13. Kızlar için Çivili Bling Bling Kemerleri:

Kızlar için Çivili Bling Bling Kemerler

Güzel ışıltılı pırlantalara sahip çivili kemerler, küçük kızların en gözde favorisidir. Tasarımcı kız kemerlerinin hoş görünümü çok çeşitlidir. Küçük kızlar, muhteşem kemeri takarken kesinlikle gurur duyacaklar ve arkadaşlarıyla onun kemeri hakkında övünerek dolaşacaklar..

14. El Yapımı Tığ İşlenmiş Çocuk Kız Kemerleri:

El Yapımı Tığ İşlenmiş Çocuk Kız Kemerleri

Tığ işi kemerler de küçük kızlara çok yakışıyor. Renkli tasarımlar çiçek desenli, geometrik desenli, boncuklu tasarımlar ve çok daha fazlasına sahiptir. Tığ işi kemerler bel kısmında da kolayca esnektir ve kullanımı rahattır. Tığ işi kemerler hem geniş hem de kıyafetlerle kombinlenebilecek ince tasarımlarda bulunuyor..

15. Kız Çocuk için Güzel Çiçek Kemerleri:

Kız Çocuk İçin Güzel Çiçek Kemerleri

Kızlar ve çiçekler neredeyse ayrılmaz. Çiçekler etraftayken kızlar her zaman sevimli görünürler. Ve küçük kızlar için güzel bir kemer tasarımı, kemere bağlı çiçekler olan bir tasarımdır. Kemerin çiçekli tasarımı, küçük kızların her kıyafetinde en iyi şekilde duracaktır..

Çocuk kemerleri, kullanımı kolay, giymesi kolay ve küçük çocuklar için rahat olduklarında en iyisidir. Ebeveynler de bebekleri için esnek ve gerilebilir, vücutlarına en uygun olan ve çocuklarına mükemmel bir kıyafet şekli verebilen kolay kemerler seçmek isterler..

Ayarlanabilir klipsler, gerilebilir kemerler, Velcro kemerler, kemerleri kendilerinin tamir edebileceklerini hissettiren küçük çocuklar için en iyisidir. Çizgi film karakterleri baskılı kemerler ve sevimli tasarımcı ve ışıltılı kemerler küçük gözleri çok daha fazla çekiyor. Favori karakterlerine asla hayır demezler ve dışarı çıktıklarında onları mutlu bir şekilde giyerler..