Piyasada erkek aksesuarları ve kıyafetleri için daha az seçenek var. Kadınların satın aldığı kadar çok satın almıyor olabilirler. Ancak, her erkeğin satın aldığı bir şey kemerdir ve eğer ters çevrilebilir bir kemer bulabilirse alışverişlerine bir eklenti ekler..

Erkekler ve Kadınlar İçin En Son ve Şık Ters Çevrilebilir Kemer Tasarımları:

İşte bir erkeğin günlük hayatında kullanabileceği en iyi 9 ters çevrilebilir kemere bir bakış.

1. Tommy Hilfiger Erkek Deri Ters Çevrilebilir Kemer:

Tommy Hilfiger Çift Yönlü Deri Erkek Kemer

Tommy Hilfiger Kayışları, yüksek kaliteli malzeme kullanılarak ve Çin’de üretilmiştir. Hem gençler hem de yaşlılar tarafından tercih edilmektedir. Bu kemeri kullandığınızda, modern ve modaya uygun tarzı nedeniyle kendinizi harika hissedeceksiniz..

2. Kenneth Cole Reaction Erkek Deri Tersinir Kemer:

Kenneth Cole Reaction Erkek Deri Ters Çevrilebilir Kemer

Bazı erkekler kemerin modaları için önemli bir aksesuar olmadığını düşünür. Ancak kemer, erkek kıyafetine ekstra bir görünüm katıyor. Kemer seçerken moda gurularının tavsiyelerini almalı ve Kenneth Cole Reaction’ın beyaz ve gri ters çevrilebilir kemerlerine yönelmelisiniz. 1.25 inç genişliğindedirler ve tüm standart uzunluklarda gelirler..

3. Calvin Klein Erkek Pürüzsüz Deri Ters Çevrilebilir Kemer:

Calvin Klein Erkek Pürüzsüz Deri Ters Çevrilebilir Kemer

Para sıkıntısı çekiyorsanız ve bir kemer almak istiyorsanız, iki kemerde bir kemer satın alın. Calvin Klein Erkek çift yönlü kemerleri yalnızca 32 ila 40 beden arasında mevcuttur. Bunlar, müşterilerin en iyi seçimi oldukları ve her zaman stokları tükendiği için en iyi tersine çevrilebilir kayışlardır. Kolay kırılmazlar ve kaliteli malzemeden üretildikleri için uzun süre kullanılabilirler..

4. Kenneth Cole Reaction Erkek U-Dönüşlü Tersinir Kemer:

Kenneth Cole Reaction Erkek U-Dönüşlü Çift Yönlü Kemer

Bu ters çevrilebilir erkek kemerinin birçok faydası vardır. Öncelikle bu kemeri takan kişi sade görünümlü dokusuyla modern görünür ve ikinci olarak ters çevrilebilir tasarımları siyah ve kahverengi rengi sağlar. Yani her gün aynı rengi giymekten sıkıldıysanız bu kemeri deneyin. Seni sevimli gösterecek.

5. Nautica Erkek Ters Çevrilebilir Kemer:

Nautica Erkek Çift Yönlü Kemer

Her yaş grubu erkeğin genç ya da yaşlı gibi giydiği sade tarzdaki kemerdir. İnsanlar siyah giymeyi sever ve bu kemer sadece siyah renkte gelir. Bir erkek, bu ters çevrilebilir kemeri takarken biraz kendinden emin ve daha rahat hisseder..

6. Kenneth Cole Reaction Erkek Tersinir Tüy Kenarlı Kemer:

Kenneth Cole Reaction Erkek Tersinir Tüy Kenarlı Kemer

Kuş tüyü kenarlı ters çevrilebilir kemer çoğunlukla okul çocukları tarafından giyilir, çünkü bu kemerin rengi okul üniformalarıyla eşleşir. Müşteriler arasında en yüksek puana sahiptir. Kahverengi rengi kullanıcıya harika bir stil verdiği için her renk kumaşa uygundur..

7. Calvin Klein Erkek Dördü Bir Arada Tersinir Plak Kemeri:

Calvin Klein Erkek Dördü Bir Arada Ters Çevrilebilir Plak Kemeri

Bu markanın ürettiği ürünler yüksek kalitededir. Bu kayışın üst kısmı yüksek kaliteli alüminyumdan yapılmıştır. Sadeliği ve şık kalıbı nedeniyle ister iş adamı, ister öğrenci, ister işçi olsun, her erkek bu kemeri takabilir..

8. Kenneth Cole Reaksiyon Erkek Tersinir Kemer:

Kenneth Cole Reaction Çift Yönlü Erkek Kemeri

Kenneth kemerleri, markalı ürünler giymeyi sevenler içindir. Bu kemerin tarzı, bir erkeği satın almaya çeken çok güzel. Müşteriler, kalitesi ve üst kısmının tasarımı nedeniyle giymeyi severler. Bu kemer her beden ve yaştaki erkek için mevcuttur.

9. Saks Fifth Avenue Tersinir Deri Kemer:

Saks Fifth Avenue Çift Yönlü Deri Kemer

Saks Fifth Avenue, kalitesi ve erkek koleksiyonu ile tanınan tanınmış bir firmadır. Bu kemer bir tarafı düz siyah dokulu, diğer tarafı kahverengi deri dokulu stili ile ters çevrilebilir. Ayakkabınızın rengine göre tokayı istediğiniz gibi oynatabilirsiniz..

Bir erkeğin ofis veya parti için doğru kemer tasarımını seçmesi çok zor bir iştir. Bu ters çevrilebilir kemerler, bir erkek kıyafetinin en iyi görünmesini sağlayan ve bir grup insan arasında rahat ve kendinden emin hissetmelerini sağlayan farklı renk kombinasyonlarında, dokularda ve stillerde mevcuttur..