Kemer, ne giymeyi seçerseniz seçin, pantolonunuzu veya eteğinizi tutmak için kullanılan bir dişlidir. Birçok stil arasında beyaz kuşak en şaşırtıcı stildir. Eşsizdir, klastır ve hepsinden önemlisi çok asil bir görünüm verir. Geleneksel olarak Beyaz kemer, keten pantolonlar, yazlık şortlar, polo maçları veya bir tatil yeri görünümü ile birlikte kullanılırdı. Ama şimdi işler değişti. Beyaz bir kemeri gri pantolon veya kot pantolonla kombinlediğinizde harika görünüyor..

Baylar ve Bayanlar için Basit ve En İyi Beyaz Kuşaklar:

İşte erkek ve kadın elbiseleri için en iyi görünen 9 beyaz bel kemeri aşağıdaki gibidir..

1. Günlük Deri Beyaz Kemer:

Günlük Deri Beyaz Kemer

Beyaz deri kemer yeni bir trend başladı. Hem resmi hem de resmi olmayan kıyafetlerde kullanılır. Beyaz bir pantolonla kombinleyebilir, şık bir koyu renk blazer ceket taşıyabilirsiniz. Beyaz deri kemer de botlarla kot pantolon üzerinde havalı görünüyor..

2. Dokuma Beyaz Kuşak:

Dokuma Beyaz Kemer

Dokuma beyaz kemer en rahat kemerlerden biridir. Yün veya pamuk dokunarak yapılır. Taşıması hafif, belinizin etrafında gereksiz ağırlık. Denim giyim ile çok iyi gider. Hatta sıcak günlerde cilveli etekler veya yazlık şortlarla kombinleyebilirsiniz. Yaz günlerinde giymek için mükemmeldir.

3. Resmi Beyaz Kuşak:

Resmi Beyaz Kuşak

Resmi beyaz kuşak, resmi kıyafetlere yeni bir dokunuş gibidir. Onu canlandırabilir ve toplantılar için keskin bir görünüm ekleyebilirsiniz. Basit bir beyaz resmi kemer, kalabalık bir toplantı odasında öne çıkmanızı sağlayabilir. Resmi eteklere resmi bir beyaz kemer takılabilir.

4. Perdeli Beyaz Kuşak:

Perdeli Beyaz Kuşak

Perdeli beyaz kemer, birlikte perdeli beyaz deri veya kumaş dizileridir. Bu tip kemer, gücünden dolayı bisikletçiler ve macera arayan insanlarda çok yaygındır. Kaba bir görünüm verir, bu yüzden erkeklerde çok ünlüdür..

5. Düğün için Boncuklu Beyaz Kemer:

Düğün için Boncuklu Beyaz Kemer

Boncuklu beyaz kuşak gelinler ve gençler arasında oldukça ünlüdür. Yazlık elbisenizin veya üstünüzün üzerine giyebilirsiniz. Boncuklu beyaz bir kemer, her seferinde çok farklı olduğu için dikkatinizi çekebilir..

6. Gelin için Çivili Beyaz Kuşak:

Gelin İçin Çivili Beyaz Kuşak

Çivili beyaz kemer, gelinliğinize ihtişam katmak için kullanılır. Basit bir çivili beyaz kemer, akşam için size yeterince parlaklık verebilir ve herkesin dikkatini çekebilir. Işıltı eklemek için sade bir elbiseyle eşleştirin. Bazen beyaz çivili kemer kot pantolon ve basit bir tişört üzerine giyilir..

7. Logo Beyaz Kuşak:

Logo Beyaz Kuşak

Logo Beyaz Kuşak, bir şirket veya markanın logosuna sahip beyaz bir kuşaktır. Belirli bir markayı tanıtıyorlarsa, gençler ve bazen ünlüler arasında ünlüdür. Normalde böyle bir kemerin büyük bir tokası vardır. Erkekler genellikle bu tarz kemerleri tercih eder..

8. İnce Metalik Beyaz Kuşak:

İnce Metalik Beyaz Kuşak

İnce metalik Beyaz Kemer çoğunlukla elbiselerin üzerine giyilir. Abiyelerde ya da bluzlarda çok hoş duruyor. İnce metalik kemer bele dikkat çeker. İnce metalik beyaz kemer ne yazık ki orantılı göründüğü için ince belde kızlara çok yakışıyor..

9. Elbiseler için Yay Tipi Beyaz Kemerler:

Elbiseler için Fiyonk Tipi Beyaz Kemerler

Elbise beyaz kemer uzunluğu daha kısadır. Neredeyse kaburgaların ucuna yakın, bel üzerinde yüksekte giyilirler. Bazen göğsün hemen altına da giyilir. Aksesuar olarak kullanılır. genellikle koyu renk elbiselerde güzel durur. Ayrıca cazibe eklemek için çiçekli kıyafetlerle de giyilebilir. Beyaz elbise kemeri, dikkat çekmek için farklı türde tokalara sahiptir..

Beyaz kuşak takım için zor olabilir. Beyaz bir kemer, akıllıca giyilirse görünümünüze keskin bir kenar ekleyebilir. İşte tüm gerekli ve gereksiz, evrensel ama çok parçalı – beyaz kuşak ve tarzınızı seçmek için bazı fikirler.