Sıradan bir gündelik kemerden sıkıldınız mı? Ya da her üç ayda bir kemer değiştirmekten bıktınız, merak etmeyin bu garip durumdan size yardım etmek ve çıkmak için buradayız. Burada sadece gardırobunuza moda bir görünüm kazandırmakla kalmayıp aynı zamanda tekrar tekrar kemer satın almak için zamanınızı ve paranızı en aza indiren güzel ve modaya uygun Kanvas kemer koleksiyonu ile geliyoruz..

kadın ve erkek için farklı türde kanvas kemerler

Bay ve Bayan Kanvas Kemerlerin Son Modelleri:

Kanvas kemer, çok hafif, dayanıklı ve giyilmesi kolay olan kanvas bir malzemeden yapılmıştır ve ana şey uzun yıllar uzun ömürlüdür. Gardırobunuzun vazgeçilmez bir parçası olması gereken bazı klas Kanvas kemer koleksiyonu ile.

1. Beyaz Kanvas Kemer:

Beyaz Kanvas Kemer

Bu şık görünümlü kemer, giymek için çok zarif ve rahat olan elastik dokumalı yüksek kaliteli kalın kanvastan yapılmıştır, bu kemerin en iyi yanı Her türlü kıyafet ve şortla kolayca kullanılabilecek çok yönlüdürler. Her gardıropta olması gereken güzel bir aksesuar demeliyiz..

2. Siyah Kanvas Kemer:

Siyah Kanvas Kemer

Bu kemerin iyi bir özelliği, hem erkek hem de kadınlar tarafından giyilebilmesidir. Kemer, size her zaman rahat bir uyum sağlayan bir kaydırmalı toka sistemine sahiptir. Kemer, çok ayarlanabilir olduğu için esas olarak savaş kıyafetleri içindir. Bu akıllı pantolon ve kot pantolonu giydiğinizde size her zaman sert ve sert bir görünüm verir..

3. Kadın Kanvas Kemer:

Kadın Kanvas Kemer

Bu kemerin güzel fuşya rengi, hanımınıza bunu her giydiğinde şık bir görünüm kazandırır. Kemer, uzun süre dayanıklı olan pamuklu kanvastan yapılmıştır. Bunu gündelik veya herhangi bir taşıyıcı kıyafet üzerinde giyin, kemer her zaman çalışır.

4. Erkekler için Basit Kanvas Kemerler:

Erkek Çocuklar için Basit Kanvas Kemerler

Bu, çocuk gardırobunuz için mükemmel bir ek, dekoratif gerdirmeli saf pamuklu kanvastan yapılmış bu basit kemer ve tokalar gibi sıkışmadığı için bir çocuğun giymesi için çok rahat olan D-halkalı kapama.

5. Erkek Deri Kanvas Kemer:

Erkek Deri Kanvas Kemer

Kemerin şık ve sağlam görünümü, onları tüm akıllı erkekler tarafından sevilir kılıyor. Kemer, her seferinde size şık bir görünüm kazandıran deri süslemeli ve şık tokalı kanvastan yapılmıştır..

6. Flip-Top Tokalı Kanvas Kemer:

Flip-Top Tokalı Kanvas Kemer

Bu askeri tarzdaki kemerler, bir flip-top pirinç plakaya ve tokaya sahiptir. Antika gümüş tokalı ve uçlu kanvas malzemeden yapılmıştır, kemer kayışı çok kalın ve güçlüdür, bu da onu daha uzun süre dayanıklı kılar..

7. Kot Askılı Kanvas-Deri Kemer:

Kot Askılı Kanvas Deri Kemer

Kemerin nostaljik tasarımı, bunu outdoor sporlarınızla eşleştirdiğinizde iyi ve havalı görünüyor. Şık kot kayış tokalı dayanıklı kanvas ve antika masif deri kemer, vay hissi veriyor! Hep.

8. Sentetik Deri ve Kanvas Kemerler:

Sentetik Deri ve Kanvas Kemerler

Şık ve antika görünümlü kemer, bunu partileriniz ve iş kıyafetinizle eşleştirdiğinizde kesinlikle kalbinizi kazanacak. Kemere sağlam ve zarif bir görünüm kazandıran yeni tarz antika tokalar… Sentetik deri ve kanvas kombinasyonu, kemeri kesinlikle uzun yıllar sürecek en kaliteli hale getiriyor..

9. Kanvas Çift Grommet Kemer:

Kanvas Çift Salmastra Kemer

Üstün kaliteli kanvas kemer, emaye bir donanıma güvenli bir şekilde oturması için çift uçlu bir tokaya sahiptir. Kemerin klasik görünümü hem erkekler hem de kadınlar için harika.

Görünümünüze kesinlikle benzersiz bir stil ifadesi veren bu şık ve güzel Kanvas kemer koleksiyonunu deneyin..