Bel kemerinizi doğru kıyafetle kombinlediğinizde size sadece rahatlık sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda bir stil ifadesi de oluşturacaktır. Doğru aksesuarla birlikte doğru kumaşı seçmek, kişilik ölçütünüzü belirleyecektir. Sadece düşüncenizi tanımlamakla kalmaz, aynı zamanda sizi kendinize ait bir stil belirlemeye götürür. Erkekler her durum için bir kemer koleksiyonu yapmalı ve aralarında streç kemerler olmalı..

Bay ve Bayanlar İçin En Yeni Streç Kemer Tasarımları Görsellerle:

Herhangi bir elbiseye çekici bir görünüm kazandıracak en iyi 9 kadın ve erkek streç kemer türünü aşağıda tartışalım..

1. Kadın Kesim Streç Kemer:

Kadın Kesim Streç Kemer

Bunlar, kesilmiş tasarıma sahip kadın streç kemerleridir. Kemer, üzerinde desen bulunan metaldir. Kemerin iki ucunu birbirine bağlayan ortada altın rengi bir toka vardır. Elbisenin üzerine yüksek bel giymek sizi parlatır. Kıyafetinize uygun bir görünüm verir; bu kalıbı herhangi bir parti zamanı veya vesilesiyle deneyin.

2. Deri Şeritli Erkek Streç Kemer:

Deri Şeritli Streç Erkek Kemeri

Bu siyah streç kemer düzenli kullanım içindir. Kemeri bağlamak için deri tırnağı ve çelik klipsi vardır. Kemerin ucu, bedeninize göre uyum sağlamak için bu deri tırnağın içine girecektir. Siyah kuşak her renk kumaşla uyumludur. Bunu kot pantolonunuz için de kullanabilir, dar kesim kot pantolon alabilir ve akılda kalıcı görünümünüz için bu kemeri deneyebilirsiniz..

3. Taş Çivili Streç Kemer:

Taşlı Streç Kemer

Bu kemerde, toka üzerinde çivili elmas taklidi var. Kemerde şey gibi madeni paralar birbiri üzerine iliştirilmiş ve ortada dikdörtgen bir toka takılmıştır. Ortada da küçük bir elmas var. Biraz farklı bir desen arıyorsanız, o zaman bu her zaman en iyisidir.

4. Kelebek Kancalı Streç Kemer:

Kelebek Kancalı Streç Kemer

Bu kahverengi streç kemer, aralarında kelebek benzeri bir fiyonk tasarımı bulunan elastikten yapılmıştır. Değişik büyüklüklerde üç yay birbiri üzerinde tutulur. Hepsi birlikte bir kelebek gibi oluşur. Genç kızlar bu tasarımı bu kemerlerde denemeyi seviyor.

5. Boncuklu Streç Kemer:

Boncuklu Streç Kemer

Bunların hepsi farklı tasarım ve renklerde boncuklu streç kemerdir. Arada ahşap bir toka var. Bu kare boncuk işi, zikzak vb. ile tasarım çeşitleri gerçekleştirilir. Desende yeni görünecek.

6. Dokuma Streç Kemer:

Dokuma Streç Kemer

Bu kemerde kadınların kişiliği güçlenecek. Kemer, deri şeritler ile dokuma özelliklere sahiptir. Açık kahverengi renk ip birbiri üzerine dokunarak güzel bir tasarım yaptı..

7. Leopard Club Streç Kemer:

Leopard Club Streç Kemer

Siyah kuşaklı bayan streç kemerlerde harika bir tasarımdır ve tokanın yanında birkaç parça leopar derisi ile süslenmiştir. Leopar derisine parlaklık veren bulmaca benzeri altın plakalar eklenmiştir.

8. Altın Yılan Germe Kemeri:

Altın Yılan Streç Kemer

Zincir gibi altın streç kemerde yılan benzeri bir tasarım var. Arada küçük beyaz elmaslarla boncuklu dikdörtgen bir toka var. Tokanın üzerine yatay ve dikey olarak tutturulmuş bir dizi elmas vardır. Bu kemer adını günümüzde kadınların tutkusundan alıyor. Bu nedenle, özel etkinliklerde giymek için bu türden en az bir tane gardırobunuzda bulundurun..

9. Siyah Dantel Streç Kemer:

Siyah Dantel Streç Kemer

Siyah renkte dantel tasarımlı bayan kemeridir. Beyaz bir elbisenin üzerine siyah dantel kemer elbisenin güzelliğini artıracaktır. Kemer görünüş olarak sade görünse de sadeliği ile gönülleri fethediyor..

Streç kemer sadece pantolonunuzu tutmak için olmadığı için görünümünüzü ve stilinizi değiştirebilir. Görünümünüze cazibe katan önemli bir aksesuardır. Yukarıdaki listeden gardırobunuzdaki streç kemer çeşitlerini alın ve onu tarzınızın bir parçası haline getirin..