Salvatore Ferragamo, yaratıcı tasarımlı ürünlerin geleneksel kalite ile mükemmel bir kombinasyonuna sahip İtalyan ürünleridir. Ferragamo’da kalite önce gelir ve tüm ürünlerimizin ayırt edici özelliğidir. Ayrıca, sunduğumuz her ürün tarafından sergilenen ince işçilik ile evrensel olarak tanınmaktadır. Ferragamo, ayakkabı, çanta, aksesuar, kemer, mücevher, gözlük, koku, saat ve daha birçok ürün yelpazesine sahiptir. Ferragamo kayışları, en iyi ve en iyi kalitede ikonik tasarımlarıyla bilinir. Salvatore Ferragamo kemerleri, zarafeti ve mükemmel malzemesi nedeniyle Hint Moda Endüstrisinde yaygın olarak kullanılıyor. Karnataka, Maharashtra ve Delhi’de mağazaları var ve çevrimiçi olarak da mevcut. Salvatore Ferragamo kayışları Hindistan, ihtiyaçlarınıza uygun en son trendleri sunar. Çok sayıda havalı renk seçeneği ile çeşitli çekici tasarımlarda mevcuttur..

Bay ve Bayan Salvatore Ferragamo Kemerlerinin En Yeni ve En İyi Modelleri:

İşte resimlerle erkekler ve kadınlar için en iyi 10 Ferragamo kemeri.

1. Tersinir ve Ayarlanabilir Gancini Kemeri:

Ters Çevrilebilir ve Ayarlanabilir Gancini Kemer

Bu zarif işlenmiş kırmızı ve altın Ferragamo kemer, doğal olarak pütürlü deriden yapılmıştır. Açıklama tokası, kenarda kontrast oluşturan bir parça ve küçük vidalarla zarif bir tasarım parçasıdır. Kıyafetinize şık bir görünüm kazandırır. Bu sanatsal ters çevrilebilir kemer, mükemmel bir uyum sağlamak için tamamen ayarlanabilir ve ters çevrilebilir. Ferragamo, lüksü takdir eden kadınlar için vazgeçilmez bir aksesuardır. Kıyafetinize uygun zahmetsiz bir stil yaratır. İtalya’da yapıldı.

2. Ayarlanabilir Gancini Kahverengi Kemer:

Ayarlanabilir Gancini Kahverengi Bel

Ferragamo, 21. yüzyılda lükse yeni bir tanım getiriyor. Günlük gardırobunuzu güncel tutmak için Ferragamo’ya bakın. Rafine süetten üretilen bu kahverengi Ferragamo kemer, Gancini tokalı, şık geniş bant ve öne oyulmuş zarif bir tasarımcı logosuna sahiptir, İtalya’da kusursuz bir şekilde üretilmiştir. Bu en iyi Ferragamo kemer, gündelik ve şık kıyafetlere şık bir görünüm katacak.

3. Kadınlar için Boyutlu Gancini Ferragamo Kemeri:

Kadın Büyük Boy Gincini Ferragamo Kemer

Bu benzersiz marka estetiği, mevsimsel trendleri aşan gerçekten ayırt edici bazı parçalar yarattı. Gancini Koleksiyonundan kadınlar için bu lüks en iyi siyah ve Altın Ferragamo kemer ile statünüzü talep edin. Bu Boyutlu siyah ve altın kemer, altın tonlu mikro çivi deseni ile şık bir görünüm verir. Bu Ferragamo deri kemer, herhangi bir kıyafeti şık bir görünüme dönüştürecek.

4. Ayarlanabilir Gancini Turuncu Kemer:

Ayarlanabilir Gancini Turuncu Kemer

Ustalıkla hazırlanmış Orange Ferragamo kemer, kıyafetlerinize kadınsı bir görünüm kazandırır. Yaratıcı tasarımcılarımız özellikle Ferragamo stiline taze ve feminen bir yaklaşım tercih ediyor. Sağlam olduğu kadar görsel olarak da çarpıcıdır. Ayrıca altın tonlu tokalı Gancini kilitli ayarlanabilir bir kesime sahiptir. Bu lüks kemer, kıyafetlerinizi şık bir şekilde yapılandıracak. İtalya’da hazırlanmış.

5. Kadınlar için Vara Fiyonklu Elbise Kemeri:

Kadınlar için Vara Fiyonklu Elbise Kemeri

Vara, feminen, zamansız ve modaya uygun bir stil yaratmayı başarıyor. Yaratıcı yönetmen bu hedefe ulaşmak için yeni, modern yollar araştırıyor. Şık bir görünüm kazandırmak için seçtiğiniz herhangi bir elbise ile giyilebilir. Ferragamo elbise kemeri ayarlanabilir bir kesime sahiptir. Bu siyah Ferragamo kemer, asla onsuz olamayacağınız mükemmel bir elbise aksesuarıdır..

6. Erkekler için Gancini Anahtarlı Kemer Kutusu:

Gancini Anahtarlı Erkek Kemer Kutusu

Ferragamo, bir kişinin duygularının en iyi şekilde stil ile ifade edildiğine inanır. Tasarımları her ruh halinize uyacak ve her duruma uygun olacaktır. Anahtar kutusu, ikiz dokulu en kaliteli deriyi içerir. Parlatılmış yüzeyli Gancini tokaya sahiptir ve ayarlanabilir. En heyecan verici şey, farklı kıyafetlerle oynamak için tokanın yeni versiyonlarla değiştirilebilmesidir..

7. Ferragamo Bling Elmas Kemer:

Ferragamo Bling Pırlanta Kemer

En yeni Ferragamo koleksiyonuyla İtalyan lüksünün ve ihtişamının özünü yakalayın. Pırlantalı Mavi Salvatore Ferragamo kemer, ayarlanabilir bir kayışa, delik detayına ve öne oyulmuş ince bir tasarımcı logosuna sahiptir ve lüks malzeme ve uzman tasarımın yanı sıra usta işçiliği sergiler. Gündelik bir kıyafete bir renk patlaması vermek söz konusu olduğunda sahip olunması gereken bir şeydir. Sonsuz izlenim yaratmak için ideal olarak herhangi bir elbise ile giyilebilir.

8. Ayarlanabilir Gancini Kemeri:

Ayarlanabilir Gancini Kemer

Beyaz Ferragamo kemer, ayırt edici bir estetiğe sahip bir ifadedir. Elbette, imza toka desenleri, her koleksiyonda dünya çapında tanınan bir dayanak noktası olmaya devam ediyor. Bu beyaz ve gümüş Ferragamo kemer, modern görünümle çağdaş bir his uyandırıyor. Bu Ferragamo beyaz kemer, tonal Gancini toka ile tamamlanan pürüzsüz deri kemer ile ayarlanabilir bir uyum sunar. Bilgi sahibi olduğunuzu göstermek için bunu koleksiyonunuza ekleyin.

9. Ayarlanabilir Tan Gancini Kemeri:

Ayarlanabilir Tan Gancini Kemer

Bu İtalyan markası bir moda santrali haline geldi ve sektörde en çok rağbet gören markalardan biri haline geldi. Çift Gancini tokası, bu klasik ten rengi Ferragamo kemerinin ortasına yerleştirilmiş olarak görülüyor. Ferragamo, temiz, modern silüetleri güçlü şekillerle ve yeniliği zarafetle dengeleyen son teknoloji stiller sunar. İtalya’da kusursuz bir şekilde üretilmiştir. Gümüş tonlu Gancini tokalı ayarlanabilir bir kesime sahiptir.

10. Ayarlanabilir Pembe Gancini Kemer:

Ayarlanabilir Pembe Gancini Kemer

Ferragamo, bu göz alıcı pembe kemerde sergilenen zarif bir şekilde hazırlanmış aksesuarlarıyla dünya çapında ünlüdür. Deneysel bir yaklaşımla karakterize edilen eklektik stiller sunar. Dövülmüş deri ve altın tonlu Gancini tokadan üretilen bu model, ayarlanabilir bir kesime sahiptir. Feminen görünümünüzü sergileyin. Bu pembe Ferragamo kemer, her moda aşığı için olmazsa olmaz bir gardıroptur. Giydiklerinizi sosyal açıdan bilinçli hale getirin.

Yeniden icat, Ferragamo’nun başka bir adıdır. Etiket, sürekli olarak yeni tasarımlarda yenilik yapmaktadır. Bu makale markayı yineler ve böylece markanın dünya çapındaki, özellikle Hindistan’daki önemini açıklar. Bu yazıda, malzeme ve toka detaylarıyla birlikte erkekler ve kadınlar için en iyi 10 Ferragamo Kemerini yineledik. Uygun aksesuarlar olmadan hiçbir gardırop tamamlanmış sayılmaz ve Ferragamo kusursuz aksesuar koleksiyonuyla tanınır. Bu makalenin ilgili olduğunu düşünüyorsanız, lütfen bize yazın. Yorumlar ve Geri Bildirimler en çok memnuniyetle karşılanır. Diğer Ferragamo Lovers ile paylaşın.