Bir kemer karnınızı sınırlayabilir, vurgulayabilir, kıvrımlarınızı yükseltebilir, yağları gizleyebilir ve serbest bir elbise, gömlek veya hırka için tamamlayıcı bir dokunuş katabilir. Pratik olarak hepinize popüler ve büyüleyici görünmek için yapılan aferin verir! Karın üzerinde yüksek veya kalçalarda düşük giyilmiş olsun, zevkinize uygun veya sorununuzu çözecek bir kemer var. Hem erkekler hem de bayanlar için elastik kemerler reçete edilir.

Elastik Kemerler

Esnek güvenli kayışlar elastik dokudan yapılmıştır. Bu kayışlar normalde geniştir. Ayrıca uzatılmış metal mandalları ve toka tamamlayıcılarını da vurgulayabilirler. Genel olarak, erkeklerin çok yönlü kemerleri daha küçüktür ve Kadınlar İçin Elastik Kemer sunar, bazılarını düşük orta ya da kalçalara da takabilirsiniz..

En Yeni Erkek ve Bayan Lastikli Kemer Çeşitleri:

Altında, hem erkekler hem de bayanlar için farklı türdeki esnek kemerlerin bir kısmı kaydedilmiştir..

1. Örgülü Erkek Elastik Kemer:

Örgülü Lastikli Erkek Kemer

Bireyler, bir kuruluşta basılı materyal yapmanın tutarlı bir şekilde oturmayı gerektirdiği ve kemerin önemli bir ayrımı genişletebileceği gerekçesiyle, genellikle bu kemeri iş için yararlı buluyor..

2. Kadınlar İçin Geniş Elastik Kemerler:

Kadınlar İçin Geniş Lastikli Kemerler

Belirsiz hareketli elbiseler veya bölge karın parçaları giyerken orta bölgenizi sabitlemeniz gerekiyorsa, geniş bir Siyah Elastik kemer en sağlam seçeneğinizdir. Kaynakları, farklı alternatifler oluşturabileceğiniz tarafsız geniş bir kemere koyun ve kaynakları biraz daha eğlenceli hissettiğinizde oldukça uzun bir süre daha eğlenceli, daha trend bir uyarlamaya koyun..

3. Örgülü Elastik Streç Kemer:

Örgülü Elastik Streç Kemer

Polyester karışımı malzemeden yapılmış kayış, her bedene ve daha büyük bedene uyacak şekilde hareket ettirilebilir. Kemer, yarım buçuk görünümü ve genişliği açısından bayanlar arasında da normaldir. Bu Erkek Elastik Kemer, uçakla ulaşım gerektiren geziler için büyük ölçüde değerlidir.

4. Beyaz Elastik Kemerler:

Beyaz Lastikli Kemerler

Beyaz Elastik kemerler, bir yakınsama noktası yerine görünümünüzün tutarlı bir parçası olarak hizmet eder. Keyifli karnınıza ve elastik kemerinize baskın odak noktası olma şansı vermeyi seçerseniz, görünümünüzden geriye kalanları basit tutun ve dikkatin kemer üzerinde olmasına izin verin..

5. Erkek Örgülü Elastik Streç Kemer:

Erkek Örgülü Lastikli Streç Kemer

Gölgelendirme ve kalite, fotoğrafların kendilerine göre daha koyu ve tercih edilen kalitede. Kemerin ucundaki bronz dana derisinin ne kadar çekici olduğunu görün: sığır derisi kakao veya koyu renk ayakkabılarınızla iyi uyum sağlarlar..

6. Kızlar İçin İnce Elastik Kemerler:

Kız Çocuk İnce Lastikli Kemerler

İnce kemerler, çok fazla esnemeden kıyafetinizi süsleyen ve bitmiş görünmesini sağlayan göze çarpmayan ekstralardır. Ayrıca, genişliği onu önemsizleştirdiği için canlı tonlar ve daha cesur baskılarla oynamak daha az zahmetlidir..

7. Kırmızı Elastik Kemerler:

Kırmızı Lastikli Kemerler

Doku kemer veya Kırmızı Elastik kemerler, bu yıl yol stilinin dışında yükselen bir başka sıcak desen..

8. Dockers Erkek Elastik Ağ Kemeri:

Dockers Erkek Elastik Ağ Kemeri

Kemer son derece hızlıdır ve bu loş kakao kemerlerini bir takım elbise ve birkaç örnek sığır derisi ayakkabısıyla giyerken kimse sizi yenemez..

9. Erkekler için Otomatik Tokalı Kemer:

Erkekler için Otomatik Tokalı Kemer

Diğerlerine göre daha az esnek olmasına rağmen bu kemer, sevdikleriniz için geleneksel bir hediye olabilecek bir kutsama kutusuna eşlik ediyor. Her türlü etkinlik için değerli ve çağdaş bir kemerdir.

Elastik bir kemer takmak, size temiz bir görünüm veren bir kıyafeti tamamlar ve inanılmaz göründüğünüzde harika hissedersiniz ve kesinlikle taşarsınız. Kaliteli bir kemer satın almak, kaynakları mükemmel bir donanıma sokmaya benzer, daha fazla dayanacak ve iklimi daha iyi olacak, birkaç değişiklik gerektirmeyecek ve dahil edildiğinde iyi kalitede bir kemer satın almaktan istisnai olacaktınız.