Bayanlar saat, Sandalet koleksiyonu yapmayı severler ve liste uzayıp gider, bu listede gardıroplarındaki kemer koleksiyonunun başında gelir. Giyinme söz konusu olduğunda genellikle en fazla öncelik verilmeyen ana unsurlardan biridir, ancak uygun bir kıyafet herhangi bir kıyafette büyük bir fark yaratacaktır..

Görüntülü Bayan Gümüş Kemer En Yeni ve En İyi Modelleri:

Bu birinci sınıf görünümü elde etmek için, burada bayanlar hediye çantalarına iyi bir kemer koleksiyonu eklemeye yardımcı olan en iyi 9 gümüş kemer getirildi.!!

1. Bayan Gümüş Deri Kemerler:

Bayan Gümüş Deri Kemerler

Her renkte deri kemerli ve ortasında gümüş tokalı bir jean her zaman modadır. Bayanların ve genç kızların en çok giydiği kıyafettir. Kemeri görsel olarak daha hoş hale getirmek için en az 4 mm kalınlığında ve ortasında orta boy gümüş tasarımlı veya düz toka bulunur. Bu tür bir kıyafet, resmi kıyafet olarak tavsiye edilir..

2. Gümüş Tokalı Elastik Kemer:

Gümüş Tokalı Lastikli Kemer

Bir elbise için ister günlük ister parti giyimi için en çok tercih edilen kemer, lastikli bir kemerdir. Bu tür bir kemer, giyme ve taşıma konusunda daha rahattır. Elastik olduğu için kolayca ayarlanabilmekte ve cıvıl cıvıl (geniş bel elastik kemerler veya kısa bel için dar ise dar) bir görünüm oluşturulmaktadır. Gümüş tokalar her zaman herhangi bir renk elastik kemer ile gider. Gümüş renginde olduğu için altın veya diğer renk tokaların aksine her renk kostümle çalışabilir. Tokalar da değiştirilebilir.

3. Dar Gümüş Kemer Bayan:

Dar Gümüş Kemer Bayan

Skinny Silver kemerler birçok genç kız ve bayan tarafından sevilir, zarif bir görünüm sağlar ve bir elbisenin üzerine veya A-line etekli Resmi Gömlekler üzerine giymek ilginçtir. Dar kemer, gümüş tokalı bir deri kayıştan veya tüm kemer, gümüş rengi kaplamalı veya orta tasarım gümüş renkli, kendinden tasarımlı bir merkezi sembollü metalden yapılabilir. en yaygın olarak bir parti elbisesi ile giyilen bu tür ince kemerli deri, ortada küçük bir gümüş toka ile iyi gider. Tokalar, çekici bir tasarım olmaksızın genellikle basittir.

4. Deriden Gümüş Tokalı Bel Kemeri:

Deriden Gümüş Tokalı Bel Kemeri

Ayrı kıyafetleri birleştiren ve tek parça bir kumaş gibi görünmesini sağlayan akıllı bir bel kemeri, bir üst ve bir pantolon giyen kadınların istediği şeydir. Bu, dar bir bel için bir tahta kemer veya geniş bel kadınlar için rahat bir şekilde oturan yumuşak bir deri kemer yapabilen basit bir bel kemeri kullanılarak satın alınabilir. Bel kemeri genellikle deriden yapılır veya dar kadınlar için merkezde gümüş tasarımlı tokalı metal kayış kemer de kullanabilir..

5. Gümüş Kalça Kemeri:

Gümüş Kalça Kemeri

Gündelik kalça giyim modadır ve çoğunlukla genç kızlar tarafından gündelik kıyafetler için kullanılır. Bu tür bir kemer, bir tişörtün üstüne veya üzerinde düğmeli bir ceket bulunan uzun bir bluz üzerine giyilir. Kalça gümüş kemerleri, kemerin etrafına sarkan gümüş bir tokalı geniş bir rexine veya deri malzemeden yapılmıştır. Bu tür kemer, sıska kızlar için uygundur, çünkü çardak kalçalarının dikkatini çeker. Elma tipi bayanlar, asimetrik veya V şeklinde tokalı ve orta kalınlıkta kemerleri olan modelleri tercih etmelidir. Kızlar uzun görünmek istiyorsa, giyilen giysinin rengine uygun bir kemer takın..

6. Kadın Dokulu Gümüş Kemerler:

Kadın Dokulu Gümüş Kemerler

Hayvan baskısının kullanıldığı bu dokulu kemer çeşidinde çevreyi korumak için gerçek hayvan derisi kullanılmaz, bunun yerine baskılı deri dokusu marketlerde tükenmiştir. En sevilen hayvan baskıları Yılan, Zebra veya çitadır. Gümüş tokalı dokulu kemer şeridi bayanlar tarafından tercih edilmektedir..

7. Kadınlar için Metalik Gümüş Kemerler:

Kadınlar için Metalik Gümüş Kemerler

80’lerin moda deyimini anımsatan modellerden biridir. Geniş veya dar olabilir, sade bir kot pantolona, ​​siyah renkli kıyafetlere veya hafif yazlık giysilere hayat verir. Gümüş basit tokalı parlak metalik kayış metalik rengi vurgulayacaktır..

8. İki Tonlu Gümüş Kemer:

İki Tonlu Gümüş Kemer

Bu tür bir kemer, bir kıyafeti cilalı bir görünüm haline getirir, mükemmel uyumu çıkarmak için bel ölçüsünün ekstra ölçümü gerekir. İki tonlu renk seçimi, her iki renkten birinin giyilen elbiseye uyması için güçlü olmalıdır. Gümüş toka ile iki rengin esnetilmesi genellikle süslü tasarımlı tokalar yerine basit bir tokadır..

9. Kadın Gümüş Zincir Kemerleri:

Kadın Gümüş Zincir Kemerler

Hint festivallerinde giyilen en popüler geleneksel aksesuarlardan biridir. Gümüş zincir kemer, bele göre ayarlanabilen kancalı gevşek bir zincir yerine sert bir mücevher değildir. Kalça bölgesi çevresinde yerinde tutmak için gevşek oturan geleneksel giyim kıyafeti veya siyah bir elbise üzerine giyilir..

Kadınların belini öne çıkarmak ve vücut hatlarını ortaya çıkarmak için kemer kesin bir aksesuardır ve en kaliteli kemer kesinlikle iyi bir yatırımdır. Gümüş tokanın rengini ve dokusunu yıllarca korumak dikkat edilmesi gereken çok önemli bir noktadır. Gümüş dokusunu korumaya yardımcı olan gerçek gümüşün oksidasyonunu önlemek için bir gümüş parlatıcı madde kullanmak ve tokayı bir bezle kaplamak.