Kemerler, beline takılan kadın ve erkekler için bir aksesuardır. Kemeri bağlayabileceğiniz ön tarafında bazı delikler bulunan esnek bir banttır. Bezinizi bel çevresinde destekler. Daha önce, sadece erkekler için bir üründü. Zaman geçtikçe bayanlar tarafından da kullanılmaya başlanmıştır. Kemer, pantolonunuzu sıkıca tutar ve Askerler için silahlarını tutmak için kullanılır. Çocuklara havalı bir görünüm kazandırmak için kemerler de mevcuttur. Erkekler için kemerin tasarımı basit ve sadedir. Ancak kadınlar için kemerler çeşitli tasarımlarda gelir..

Erkekler İçin En İyi Mavi Kemerler & Kadınlar:

Erkekler için en iyi 9 Mavi Kemerimize bakın & Farklı Tasarımlarda Kadınlar. Aşağıdaki listeden en iyisini seçin.

1. Erkek Mavi Deri Kemer:

Erkek Mavi Deri Kemer

Düz deri ile erkek mavi kemer. Bu, çelik oyulmuş büyük deliklere sahip. Kayış, kayışın her tarafında iki iplik hattı tasarımına sahiptir. Deri şerit çok kalın değildir ve pantolonunuzun rengini arttırır. Kemerde ayık bir kalıptır.

2. Metal Piramit Mavi Kuşak:

Metal Piramit Mavi Kuşak

Bu erkekler için güzel bir lacivert kemer. Bir kemerde benzersiz bir tasarım içerir. Geniş bir kemer üzerine çivilenmiş metal bir piramit vardır. Kemerin üzerinde metal piramidin üç katmanı vardır. Bu model yeni ve dikkat çekecek. Bu tasarım diğer tüm kayışları üstlenecek.

3. Dişli Mavi Kemer:

Dişli Mavi Kemer

Bu erkek mavi kuşağı, iplik işçiliği ile süslenmiştir. Beyaz iplik yardımı ile güzel bir çizgi dikişi yapılır. Yukarı ve aşağı iki çizgi tasarımı vardır ve ortada tekil bir çizgi vardır. Kemer kenarına hoş bir şekil verilmiş.

4. Açık Çalışma Mavi Kuşak Bayanlar:

Açık Çalışma Mavi Kuşak Kadın

Bu harika bir kadın mavi kuşağı. Bir anda, dantelden yapılmış gibi görünüyor. Ama aslında bir deri kemer. Kemerde ajur çiçek deseni bulunmaktadır. Kemerin üzerine çok çekici desen oyulmuştur ve her şekil harika görünüyor.

5. Nokta Desenli Mavi Kuşak:

Nokta Desenli Mavi Kuşak

Bu kraliyet mavisi kemer nokta tasarımına sahip. Kemerde altı çizgi nokta vardır. Bu desen harika görünüyor. Deri yerine silikon bir kemerdir. Bu nokta tasarımı sizi birkaç gün boyunca büyüleyecek. Sade dışında, erkekler bu modeli biraz değişiklik yapmak için bile deneyebilir..

6. Mavi Karate Kemeri:

Mavi Karate Kemeri

Karate yaparken bu lacivert kuşak kullanılır. Basit kumaş malzemeden yapılmıştır ve esnektir. Bu kemerin bağlamak için herhangi bir klipsi yok. Bu kemeri düğümlemelisiniz. Düğümlendiğinde önünde fiyonk benzeri bir figür görünecektir. Bu pürüzsüz bir kumaş.

7. Mavi Dokuma Kemer:

Mavi Dokuma Kemer

Kadınlar için bu açık mavi kemer muhteşem bir tasarıma sahip. Spiral tasarımda açık mavi iplikle dokunmuştur. Bu kemer el yapımıdır ve bayanların kalbini yakalar. Bu açık renk sakin görünüyor ve güzel kadınların görünümüne çok yakışıyor..

8. Mavi Tokalı Kemer:

Mavi Tokalı Kemer

Bu parlak mavi kuşakta erkekler yakışıklılığıyla göz kamaştıracak. Bu kemer, tokalı parlak deriye sahiptir. Tokanın üzerinde bazı yaratık tasarımı var. Mavi kemerli bu altın toka parlıyor. Bu kemer havalı ve sallanan erkeklerin tercihi.

9. Mavi Balık Kuşağı:

Mavi Balık Kemeri

Bu, koyu ve açık mavi ile çift gölgeli mavi bir kemerdir. Orta açık mavi gölgede, birçok balık tasarımı vardır. Bu kadın kemerinde balıkların boyutları değişmektedir. Bu kemer farklı görünecek ve çekici görünecek.

Mavi renkli kemer, yaygın olarak bulunan yaygın bir renktir. Lacivert erkek deri kemer, akılda tutulması gereken birçok çarpıcı çekiciliğe sahiptir. Her renk pantolon ile uyumludur. Kadın kemerinde muazzam tasarımlar geliyor. Mavi renk kemer üzerinde çok fazla tasarım elde edeceksiniz. Bazı tasarımlar o kadar dikkat çekici ki kalbinizi çalıyor. Pantolon üzerindeki kemer tam bir resmi görünüm sağlar..