Kemerler, moda endüstrisinde güzellik katan bir aksesuar olarak kabul edilir ve bu açık ara kadınların aklına gelebilecek en uygun tanımdır. Günümüzde modaya uygun sıkma ince kalça kemerleri giyme konsepti, pantolonun sadece kalça veya bel bölgesinde kalmasını desteklemekle kalmayıp, kemerin genişliği ve şekli ile tasarımını dışlayan geniş kemer tasarımları ile eklenmiştir..

Görüntülü Bayanlar İçin En İyi ve Şık Geniş Kemerler:

Şüphesiz tüm bayanlara bir tane satın almaya ilham verecek en iyi 9 geniş kemer türü hakkında daha fazla bilgi edelim.!!

1. Üçlü Tokalı Düz ​​Siyah Bayan Geniş Kemerler:

Üçlü Tokalı Düz ​​Siyah Bayan Geniş Kemer

Kontrast renkli burkulma sistemi ile öne çıkan üç ayırt edici toka ile bu kemerin genişliği 4 mm’den fazladır. Bu düz siyah geniş deri kemer, bir elbisenin veya bir üst kısmın üzerine kalça bölgesine takılır. Kadınlar için mükemmel bir geniş kemer.

2. Kabuk Tasarımlı Siyah Boncuklu Bayan Geniş Kemerler:

Kabuk Tasarımlı Siyah Boncuklu Bayan Geniş Kemer

Siyah evrensel bir renk olduğu için, bu kemerin yapımında kullanılan boncuklar siyahtır, bu da her türlü renkli kıyafetle kombinlenebilir. Bu boncuklar, orta kabuk tasarımlı bir toka ile eşit sıralar halinde yapıştırılır. Öne çıkan renkli tokalı tasarımı sayesinde bu kemer türü elbiselerde geniş kemer olarak kullanılmaktadır..

3. Kadınlar için Örgülü Kahverengi Deri Geniş Kemerler:

Kadınlar için Örgülü Kahverengi Deri Geniş Kemerler

Kahverengi deri, bu geniş kemerin benzersiz bir tasarımla yapılması da dahil olmak üzere her türlü aksesuar yapımında kullanılan zarif ve zengin bir malzeme olarak kabul edilir. Bu kadın geniş kemeri, ortadaki kontrast renkli tokalı örgülü bir tasarım oluşturmak için malzemeyi bükerek tasarlanmıştır..

4. Kahverengi Faux Cinch Geniş Bel Kemeri:

Kahverengi Faux Cinch Geniş Bel Kemeri

Suni deriler, saf deriye benzeyen sentetik bir malzemedir, ancak saf deri suni malzemenin aksine, tasarımcı aksesuarını oluşturmak ekonomik ve kolaydır. Tasarımcılar bunu göz önünde bulundurarak genişliği ve dantel burkulma sistemi nedeniyle cırt cırtlı bir etki veren geniş kemer yapımında yaklaştılar..

5. Yılan Derisi Tasarımcı Geniş Bordo Deri Kemer:

Yılan Derisi Tasarımcı Geniş Bordo Deri Kemer

Hayvan baskı tasarımı sadece kumaş tasarımıyla sınırlı değil, aynı zamanda saf kestane rengi deri malzeme kullanılarak yapılan benzersiz ve modaya uygun geniş kemerlerin oluşturulmasında da kullanılıyor. Saf malzemeden yapıldığı için bu kayışlar pahalı taraftadır. Bu tasarımda, yılan baskılı kalın, geniş bir kemer kayışı ve kemerin ucu altın bir tasarımla boyanmış, normal kemer tasarımından farklı olarak orta ince altın kayış tokası kullanılmıştır..

6. Elastik Geniş Kemerler:

Elastik Geniş Kemerler

Tasarımcılar, alışılmış deri ve suni kemerden bir değişiklik yapmak için, bel bölgesine takılmak üzere tasarlanmış, orta tokalı elastik bir bant kullanmanın başka ilginç bir fikrini buldular. Dekoratif toka şekline ve tasarımına sahip bu geniş elastik kayışta artık çok sayıda tasarım var..

7. Ön Metalik Gümüş Tabak Geniş Kemerler:

Ön Metalik Gümüş Tabak Geniş Kemerler

Metalde görülen düz yarım daire veya oval şekilli geniş parlak ve ayna benzeri özellikler, geniş elastik bir kemer veya ince geniş bir deri kumaşta merkezi dekoratif tasarım olarak kullanılır. Bu tip kemerlerde merkezde değil, kemerin uç kısmı olan dil kısmında görülen bir toka sistemi vardır..

8. Delikli Siyah Deri Geniş Kemer:

Delikli Siyah Deri Geniş Kemer

Bu basit tasarımlı geniş kemer, daha çok resmi giyim aksesuarı olarak kullanılır. Bu tasarımda, kemerin genişliği merkezde geniştir ve metal tokalı ve kemeri bağlamak için delinmiş delikli kemerin ucundaki genişlik kademeli olarak azalır..

9. Boho Tarzı Geniş Kemerler:

Boho Tarzı Geniş Kemerler

Kabile tarzı kemer tasarımları, genellikle uzun bir etek ve üst ile iyi uyum sağlayan kalça bölgesinin hemen altına giyilir. Boho tasarımında renkli yuvarlak boncuklar, kalın iplik ve metal çubuktan yapılmış bir kemere bağlanan bir zincir gibi asılıdır. Tüm tasarım, kemeri daha geniş ve biraz ağır yapar, bu nedenle sadece özel günler ve parti için giyilmesi önerilir..

Tüm kostümler geniş bir kemerle eşleşmez, doğru kostüm tipini ve mükemmel şekilde tamamlayan geniş bir kemer seçmek oldukça zaman alan bir iştir. Ancak bir kez bu numarayı öğrendikten sonra, uygun giysilerle farklı türde geniş kemerlerle hokkabazlık yapmak kolaydır. Bu makaleye bir göz atmak, hanımların doğru eşleşmeyi yapmasına kesinlikle yardımcı olacaktır..