Kojinės yra labiausiai dėvimas audinys kasdieniame gyvenime. Tai suteikia papildomą išvaizdą su mūsų dėvimais batais. Paprastai trumpas kojines dėvi berniukai ar vyrai. Yra keletas kojinių, kurias gali dėvėti ir merginos. Vėlgi, reikia pastebėti daugybę įvairių formų ir trumpų kojinių. Jis dažnai apima kulkšnį ar tam tikrą blauzdos dalį. Senovėje buvo dėvimos mašinomis megztos kojinės. Gali būti tokių tipų kaip šlepetės ir kojų pirštai. Kojinės pagamintos iš medvilnės, nailono, poliesterio.

Populiariausios vyrų ir moterų trumpos kojinės:

Čia yra 9 populiariausių skirtingų modelių trumpų kojinių sąrašas.

1. Pirštų trumpa kojinė:

Pirštai trumpos kojinės

Pirštų kojinės yra trumpos vyriškos kojinės, kurios gali apimti kiekvieną pirštą atskirai. Jame yra vienas skyrius dideliam pirštui, kitas – likusiam. Kojines ant kojų pirštų taip pat gali dėvėti tiek merginos, tiek berniukai vakarėliams ir funkcijoms. Geriausias pasirinkimas gali būti pilkos spalvos pirštų kojinės.

2. Verslo trumpos kojinės:

Verslo trumpos kojinės

Verslo kojinės yra trumpos kulkšnies kojos, naudojamos konservatyviai išvaizdai. Šios kojinės dažniausiai dėvimos biuro darbams. Tai trumpos juodos kojinės, kurias dažniausiai dėvi vyrai. Yra ir kitų spalvų, tokių kaip ruda arba pilka, kurias taip pat galima išbandyti.

3. Įgulos trumpos kojinės:

Įgulos trumpos kojinės

Įgulos kojinės yra unisex kojinės, trumpos ir storos. Tai kasdienės kojinės, kurios dažniausiai yra briaunotos kulkšnių viršuje. Net kojos gali būti šiltos įgulos kojinėms. Geriausias pasirinkimas gali būti trumpos baltos kojinės.

4. Žemo kirpimo kojinės trumpos:

Žemo kirpimo kojinės

Žemo kirpimo kojinės yra labai trumpos kojinės, apibūdinančios būdą kirpti žemiau kulkšnies. Paprastai jie naudojami padengti pėdų kontūrus. Kojines taip pat galima laikyti moteriškomis trumpomis kojinėmis, kurias galima dėvėti retkarčiais. Žemo kirpimo kojines taip pat galima dėvėti su valčių kojinėmis.

5. Trumpos medvilnės mišinio kojinės:

Trumpos medvilnės mišinio kojinės

Trumpos medvilninės kojinės yra labiausiai perkamos kojinės internetu ir neprisijungus, nes suteikia komfortą bet kada ir bet kur. Medvilninės kojinės paprastai dėvimos vasarą ir taip pat gali būti dėvimos kaip sportinės. Pilkos spalvos kojinės gali būti geriausias pasirinkimas.

6. Trumpos tinklinės kojinės:

Tinklinės kojinės su kulkšnimis

Tinklinės kojinės yra moteriškos trumpos kojinės, kurias paprastai dėvi vestuvės ir kurios jas atlieka. Juodos spalvos tikrai atrodo stulbinamai tinklinėse kojinėse. Be to, jį taip pat gali dėvėti paauglės merginos, išeinančios į vakarėlius ar kažkas kita. Naudota elastinė yra gana ankšta tinklinėse kulkšnies kojinėse.

7. Dryžuota trumpa kojinė:

Dryžuota trumpa kojinė

Dryžuotos kojinės yra trumpos vaikiškos kojinės, kurios taip pat gali būti laikomos mergaičių trumpomis kojinėmis, nes jos dažniausiai jiems patinka. Dryžuotos kojinės atrodo gerai įvairiaspalvės, dažniausiai raudonos, geltonos, žalios ir oranžinės spalvos mišinio. Jis gali būti dėvimas atsitiktiniais tikslais.

8. Atletiškos trumpos kojinės:

Atletiškos trumpos kojinės

Atletiškos trumpos kojinės yra trumpos sportinės kojinės, kurios yra gana storesnės, nes sugeria prakaitą ant kojų. Šie yra patogesni bėgant. Geriausias pasirinkimas gali būti juodos spalvos sportinės kojinės. Kojinės suteikia komfortą bėgimo metu, jas gali dėvėti tiek vyrai, tiek moterys.

9. Vilnos trumpos kojinės:

Vilnos trumpos kojinės

Kojinės yra apibrėžtos kiekvienam sezonui, taip pat ir žiemai. Vilnonės kojinės yra gana storesnės, kurios suteikia šilumą šaltoms kojoms. Kojinės taip pat yra unisex, jas taip pat galima dėvėti įvairioms funkcijoms žiemą. Geriausias pasirinkimas gali būti juodos spalvos kojinės.

Kojinės turi daugybę veislių, su kuriomis reikia susidurti, o geriausias pasirinkimas trumpoms kojinėms lieka jūsų rankose. Dryžuotas, žemo kirpimo įgulos kojines galima dėvėti įvairioms funkcijoms, o medvilnines ir vilnones trumpas kojines galima dėvėti kaip kasdienes. Apskritai galima pasirinkti juodą arba pilką spalvą.