Prekės ženklas „Stance“ yra amerikiečių įmonė, įkurta 2009 m. Jos pagrindinė būstinė yra Kalifornijoje ir iki šiol parduota apie 36 milijonus porų kojinių. Šiame prekės ženkle galite rasti įvairių skyrių. Įvairių modelių ir spalvų vyrai, moterys ir vaikai gali patenkinti visus jų poreikius. Šiame įraše pateikiame keletą kojinių, pagamintų specialiems poreikiams, pvz., Festivalių sezonui, pavyzdžiui, Kalėdoms, visoms sporto šakoms ir sezoniniams drabužiams..

Naujausios ir geriausios pozicijos kojinės:

Čia yra 9 geriausių „Stance“ kojinių modeliai skirtingų spalvų atspalvių, skirtų „Unisex“.

1. „Y Gore Seamed Stance“ kojinės:

https://stylesatlife.com/articles/stance-socks/

Išbandykite unikalią „Stance“ kojinių išpardavimo kategorijos įvairovę, kurioje yra „Y gore“ jūreivių dizainas su besiūliu pirštų uždarymu. Jie pagaminti iš šukuotos medvilnės ir turi elastingą arkos atramą. Ant jo yra parašo logotipas.

2. „Wicked Fabric Fusion“ krepšinio kojinės:

„Wicked Fabric Fusion“ krepšinio kojinės

Čia yra įvairios „Stances“ kojinės, skirtos krepšinio žaidimams. Dėl netinkamo audinio kojos jaučiasi sausos, vėsios ir patogios. „Stance“ krepšinio kojinės turi unikalų tinklinį mezgimą, reikalingą ventiliacijai.

3. Pabarstytos „Minnie Mouse“ moteriškos kojinės:

Pabarstytos „Minnie Mouse“ moteriškos kojinės

Kiekvienos merginos mėgstamiausia yra ši pelė „Minnie“, išspausdinta taškelio stiliumi, kuri yra skirta „Stance Socks“ moterims. Ši kolekcija yra tokia miela ir nuoširdi, kad pasižymi ir savybėmis, suteikiančiomis pėdoms komforto ir ventiliacijos dėl savo unikalaus megzto audinio. Jos suteikia itin lengvą pagalvėlę su vientisu pirštų uždarymu..

4. „Arch“ palaikoma įgulos pozicija:

„Arch“ palaikomos įgulos pozicijos kojinės

Čia yra Varšuvos skraidantys tigrai, išspausdinti aplink kojinių dizainą. Šios juodos Stance kojinės yra pagamintos iš medvilnės ir elastano. Jis taip pat turi elastano dėl savo elastingumo. Jis turi sustiprintą kulną, kad būtų patogu nešioti.

5. Raketinis pirštas 2 Terry Looped Stance Sock:

Raketinis pirštas 2 Terry Looped Stance Sock

Išbandykite šią arkos palaikomą kalėdinę „Stance“ kojinę, sustiprintą kulną ir kojų pirštus. Jo pirštas, kulnas ir priekinės kojos turi kilpinį kilpinį dizainą, kad būtų suteiktas papildomas pagalvėlių pojūtis. Šis spausdintas dizainas idealiai tinka visoms šventėms, pavyzdžiui, Kalėdų šventiniam sezonui.

6. “Tribal Quest Stance Sock”:

„Tribal Quest Stance“ kojinė

Įsigykite šią elegantišką ir unikalaus dizaino vyrišką Stance kojinę, kurioje yra puikus modelis, vadinamas genčių ieškojimu. Jis pagamintas iš tikros kokybės šukuotos medvilnės ir elastingos arkos atramos. Jį sudaro gili kulno kišenė, kuri pasižymėtų dideliu ilgaamžiškumu.

7. Klasikinės įgulos Jailbreak pozicijos kojinės:

Klasikinės „Crew Jailbreak“ pozicijos kojinės

Ši konkreti mėlynos spalvos „Stance Socks“ versija turi savitą „jailbreak“ savybę bėgimo malonumui. Ši vyrų kojinių kolekcija buvo pagaminta iš aukščiausios kokybės medvilnės. Ir jis yra atletiškai briaunotas vien dėl komforto jausmo.

8. Vintage Red Crew pozicijos kojinės:

Vintage Red Crew Stance kojinės

Šios akinančios senovinės raudonos spalvos „Stance“ kojinės yra įgulos tipo kojinės, kurias galima dėvėti kaip sintezės suknelę. Jį galima dėvėti tiek prie kasdienio, tiek prie oficialaus tipo drabužių. Komplektuojama su giliu kulno kišeniu ir besiūliu pirštų užsegimu.

9. „Premium Athletic Bunker Stance“ kojinės:

Aukščiausios kokybės sportinės bunkerio kojinės

Dabar galite pasiekti geriausią visų laikų kojinių dizainerių serijos kolekciją, kuri yra akinančių atspalvių ir raštų. Siekiant sustiprinti pagalvėlės savybes, ji sustiprino pirštų ir kulnų struktūrą. Jis turi išskirtinę bunkerio arkos atramą, suteikiančią papildomo komforto.

Priverskite kojas ieškoti prieglobsčio šiuose plačiuose „Stance“ kojinių asortimentuose. Turėtumėte būti labai dėkingi už jo sukurtus unikalius modelius ir dizainą, kuris suteikia jums ekscentrišką lengvumą ir patogumą. Šios kojinės visada yra ilgaamžės, nes joms visada suteikiama išplėstinė garantija. Taip pat galite sudėti juos į skalbimo mašiną, tačiau ypač atsargiai neturėtumėte jų lyginti ar balinti jokiomis cheminėmis medžiagomis.