Ilgos kojinės visada yra mėgstamiausia kojinių rūšis rinkoje. Jas naudoja ir vyrai, ir moterys. Vyrai juos dažniausiai naudoja kaip dėmių dirbinius ir žiemos drabužius. Moterys jį naudoja stiliui, su uniformomis, sportu ir kt. Moterims yra daug veislių ilgų kojinių skyriuje. Vyrų skyrius taip pat užpildytas daugybe dizainų.

Geriausios ilgų kojinių nauji modeliai:

Čia galite ištirti įvairių ilgų kojinių dizainą. Išsirinkite mėgstamiausią ir išbandykite.

1. Moteriškos nėrinių ilgos kojinės:

Moteriškos nėrinės ilgos kojinės

Galite išbandyti šias moterų ilgas juodos spalvos kojines. Jis pagamintas iš nėrinių medžiagos ir yra labai ištemptas. Bet jie yra didelės nėrinių juostos ir yra labai patogūs. Galite nešioti su savo batais ir šortais, kad gautumėte visišką stilingą išvaizdą.

2. „Kawali Panda“ ilgos kojinės:

„Kawali Panda“ ilgos kojinės

Jums nebereikia dėvėti tų senų nuobodžių paprastų ilgų baltų kojinių. Išbandykite kažką unikalaus savo kojinėse. Kalbant apie šias baltas kojines su „Panda“ dizainu, jos pagamintos iš aksominės medžiagos, kuri yra labai minkšta jūsų odai. Tai labai patogu ir tuo pat metu atrodo stilingai. Jūs gausite daug skirtingų spalvų su tuo pačiu dizainu.

3. Ilgos kojinės vyrams:

Ilgos kojinės vyrams

Dauguma vyriškų ilgų kojinių yra paprastos spalvos su viršutinėmis juostelėmis. Šis dizainas skiriasi nuo to. Galite išbandyti šį nuostabų dizainą, pagamintą iš medvilnės, elastino ir spandekso medžiagos. Tai labai gera kojinė, sugerianti drėgmę. Taigi, jūsų kojos neturi kvapo.

4. Spalvingos dryžuotos ilgos kojinės:

Spalvotos dryžuotos kojinės

Kai tikrinate, ar moterims yra ilgų dryžuotų kojinių dizainas, tai yra garsiausias dizainas, kurį galite rasti. Tai spalvingo dizaino medvilninės kojinės. Galite dėvėti jį su savo juodais batais ir tuo pačiu būti seksualiai ir stilingai. Kojinių ilgis yra labai didelis, todėl galite dėvėti trumpą suknelę.

5. Rankų darbo moteriškos vilnonės kojinės:

Rankų darbo moteriškos vilnonės kojinės

Namuose galite pasidaryti vilnones kojines. Tai geras ilgų vilnonių kojinių dizainas, kurį galite išbandyti. Tai puikus drabužis žiemai. Spalvingas dizainas ant jo atrodo puikiai ir galite dėvėti su bet kuria suknele. Dėvėkite žygio batus ar šlepetes, šios kojinės suteiks jums maksimalų komfortą.

6. Karštos rožinės kelių aukšto įgulos kojinės:

Karštos rožinės kelnės aukšto įgulos kojinės

Ilgos rožinės kojinės visada yra mėgstamiausias mergaičių pasirinkimas. Tai ypač susiję su baltu deriniu, kuris daro dizainą ypač patrauklų. Šios rožinės kojinės yra labai gražios ir pagamintos iš geros kokybės medvilnės, elastano ir elastano. Galite dėvėti su batais ar batais.

7. Vyriškos ilgų kelių kojinės:

Vyriškos ilgų kelių kojinės

Tai aukščiausios klasės vyrų ilgų kelių kojinių dizainas. Jis pagamintas iš Turkijos medvilnės medžiagos ir užtikrina maksimalų kvėpavimą ir komfortą. Dizainas yra daugiaspalvis ir jį galima derinti su bet kokio tipo batais. Kojinės yra patvarios ir atrodo stilingai.

8. Raudonos ir baltos ilgų dryžių kojinės:

Raudonos ir baltos ilgų dryžių kojinės

Baltos ir raudonos spalvos derinys visada yra populiarus. Šis dizainas yra raudonos ilgos kojinės, pagamintos iš patvarios medvilnės, elastano medžiagos. Jie sukurti taip, kad tilptų teisingai ir būtų ilgesni už jūsų kelius. Jūs galite dėvėti jį su batais, batais ir pan., Ir su trumpa suknele, dėl šių kojinių dizaino jums bus karšta.

9. Pilkos kojų šiltesnės kojinės:

Pilkos kojų šiltesnės kojinės

Galite išbandyti šias gražias paprastas pilkas kojines, kad jaustumėtės patogiai. Tai medvilninės kelių aukščio kojinės, kurias galite dėvėti su juodais batais ir batais. Jis pagamintas iš medvilnės, poliamido ir juostelės. Tai rankų darbo gaminys ir galite gauti daug to paties dizaino spalvų.

Ar patikrinote kiekvieną iš jų? Kuris jūsų mėgstamiausias? Išsirinkite savo mėgstamiausią ir pabandykite su trumpa miela suknele ir pora batų. Pasirinkite kokybiškas kojines, kad išvengtumėte tolesnių odos problemų. Medžiaga turėtų būti kvėpuojanti ir patogi tuo pačiu metu.