Elmas bir ömür boyu değerli mücevher tüm kadınlar için bir kalp atışı. Elmaslar ve mücevherler kadınlığın bir parçası ve sosyal statünün büyük bir parçası olduğu için kadınlar elmas takılar konusunda çok çılgınlar. Her şeyden önce pırlantanın kadınların kalbinde özel bir yeri vardır. Pırlantaların büyüleyici yanı, her giydiğinde parıldayan, asla gölgelenmeyen muhteşem kıvılcımdır..

en güzel-elmas-kolye-tasarımları

Elmaslar, modanın nihai ifadesi olarak kabul edilir. Bugün mücevher dünyasındaki son moda pırlanta mücevherlerle büyüleniyor. İster kıyafeti, ister ayakkabısı, ister süs eşyaları olsun, tüm kadınlar harika görünmek ve farklı giyim tarzıyla öne çıkmak ister..

Pırlanta Kolye Setlerinin Farklı Çeşitleri:

İşte kadınlar ve erkekler için en yeni 15 elmas kolye tasarımının bir listesi. onu seçebilirsin.

1. Gerçek Kalp Şekilli Tek Pırlanta Kolye:

Gerçek Kalp Şekilli Tek Pırlanta Kolye

Gerçek elmaslar hem erkeklerin hem de kadınların kalbidir, erkekler gerçek bir elmas fiyatına ve kadınlar gerçek bir elmasın güzelliği için. Ve büyük bir tek parça kalp şeklinde gerçek elmas alarak, birkaç kalp daha kazanmaya hazır olsanız iyi olur..

Saf altınla süslenmiş gerçek kalp şeklinde bir pırlanta, her durumda göz alıcıdır. Gerçek bir pırlanta takan bir kadın, gerçek bir pırlantaya sahip olduğu ve ona gerçek pırlantayı alan bir sevgilisi olduğu için en mutlu kadınlardan biri olarak kabul edilir..

2. Kızlar için Basit Amerikan Pırlanta Kolye Seti:

Kızlar için Basit Amerikan Pırlanta Kolye Seti

Amerikan elmasları veya sentetik elmaslar temel olarak cam veya plastikten yapılır. Onlar sahte elmaslardır, ancak Amerikan elmaslarının parıltısı ve ışıltısı gerçek elmaslardan daha az değildir. Maliyet açısından Amerikan pırlantaları kalitesine göre çok ucuzdur. Hatta bazen gerçek fiyatların yakınına bile eşdeğer.

Amerikan pırlantalarının takılara verdiği görünüm, diğer pırlanta takılardan daha güzel olduğunu kanıtlamıştır. Amerikan pırlanta çivili kolye seti, giyildiğinde muazzam görünüyor. Altın kolyenin tamamı, birçok gözü cezbeden pırlantalarla kaplıdır..

3. Özel Elmas Karikatür Kolye:

Özel Pırlanta Karikatür Kolye

Özel elmas takılar yaygın olmayan bir şeydir. Müşterinin tercihine göre özel takılar yapılır. Burada bir karikatür elmas kolye örneklerden biridir. Güzel tweety kolye ucu tamamen renkli minik elmaslarla süslenmiştir. Böyle bir kolye için sadece bir tweety sevgilisi sipariş verebilir. Ancak, tamamen çivili çeşitli tasarımların kolye için sipariş veren insanları pırlanta çılgınlığı içinde görebilirsiniz..

4. Gözyaşı Pırlanta Kolye:

Gözyaşı Pırlanta Kolye

Beyaz bir gözyaşı damlası pırlanta, güzel bir kolye yapmak için beyaz altınla süslenmiştir. Elmaslar, bu gözyaşı damlası gibi güzel şekiller vererek ince bir şekilde kesilebilir. Beyaz altın bir zincirde asılı olan gözyaşı damlası kolye çok sevimli görünüyor. Beyaz altının gümüş parıltısı, kenarında bir parıltıyla ayrı ayrı asılı görünmesini sağlar..

5. Tek Taşlı Pırlanta Kare Kolye:

Tek Taşlı Pırlanta Kare Kolye

Mücevher taşları insanların güneş ışığına bağlıdır. Birçok insan değerli taşlardan yapılmış takıları takmayı sever. Sitrin aynı zamanda güneş ışığının taşlarından biridir ve en iyilerinden biri olarak kabul edilir. Küçük beyaz pırlantalarla işlenmiş altın yüzüklerle sarılmış sitrin pırlantalı bir kolye ucu, zengin bir kolye tasarımıdır..

6. Kadın için Pırlanta Yakut Kolye:

Kadın Pırlanta Yakut Kolye

Yakut pırlantadan bahsetmişken, dünyanın zenginliklerini düşünürsünüz. Toplumun ünlüleri ve zenginleri yakut takıları sever ve takmaya bayılır. Bir kadına yakut kolye pırlanta ya da mücevher takarsan, onu sonsuza kadar kalbinde saklar..

Beyaz pırlantalarla kaplanmış yakut bir kolye, kolyeye nefes kesici bir parlaklık katacak. Yakut pırlantalar da farklı şekil ve boyutlarda mevcuttur. Bir bayanın kolyesindeki yakut pırlanta onu kesinlikle özel ve değerli hissettirecektir..

7. İnce Kesim Beyaz Pırlanta Kolye:

İnce Kesim Beyaz Pırlanta Kolye

Değerli taşları ve değerli taşları bir kenara bırakıp beyaz pırlantaların adı geçtiğinde bir kez olsun göz kamaştırmaktan kendinizi alamayacaksınız. Beyaz bir pırlantanın ışıltısı ve ışıltısı ve kalp şeklinde kesilmiş olması her kadının kalbini kazanır. Beyaz altından yapılmış, üzerinde kalp şeklinde beyaz bir pırlanta bulunan bir kolye sadece fevkalade harika görünüyor.

8. Kalp Şekilli Siyah Pırlanta Kolye:

Kalp Şekilli Siyah Pırlanta Kolye

Siyah bir pırlanta kesinlikle övülecek koyu bir renktir, ancak güzelliği şüphesiz inanılmazdır. Tek aşkına bir siyah pırlanta kolye hediyesi onu harika hissettirecek. Seninle güzel ve hoş bir randevuda siyah kolsuz elbisesinin üzerine siyah elmas kolye takabilir..

9. Kalp Şekli Siyah Safir Pırlanta Tanzanit Kolye:

Kalp Şekli Siyah Safir Pırlanta Tanzanit Kolye

Kalp şeklinde koyu mavi safir pırlanta, parlak beyaz pırlantalarla çevrili inanılmaz görünüyor. Kadınlar böyle bir kolyeyi özel bir günde aşkıyla birlikte takmayı çok isterler, kolyenin güzelliğini gösteren geniş yakalı güzel bir elbise giymişler..

10. Erkekler için Dört Yuvarlak Safir Pırlanta Kolye:

Erkekler için Dört Yuvarlak Safir Pırlanta Kolye

Kare şeklinde bir kolye oluşturan beyaz elmaslarla çevrelenmiş dört safir elmas, güzel, sade görünümlü bir kolyedir. Safir pırlantanın mavi tonları ona bakan gözleri büyüler. Pırlantanın ışıltısı bize bir derinlik hissi veriyor. Safir pırlanta takılar erkekler tarafından da sevilmektedir..

11. Yuvarlak Pırlanta Çerçeve Kolye:

Yuvarlak Pırlanta Çerçeve Kolye

Mükemmel bir yuvarlak şekilli beyaz elmas, beyaz soğuk bir çerçeve üzerinde çok sevimli görünüyor ve beyaz altın bir zincire takılıyor. Boynunda parlayan tek elmas çok güzel görünüyor. Tek bir beyaz pırlantanın görünümü rutin yaşamda bile çok güzel.

12. Gök Mavisi Topaz ve Pırlanta Kolye:

Gök Mavisi Topaz ve Pırlanta Kolye

Gök mavisi topaz pırlanta kolye muhteşem ve hoş görünüyor. Topaz pırlanta üzerine yapılan tasarım çok hassastır ve feminen bir görünüm hissi verir. Geniş yakalı bir elbise üzerinde topaz kolye çalışması gün ışığında bile harika görünecek.

13. Zincirli Opal Pırlanta Kolye:

Opal Pırlanta Zincirli Kolye

Bir Opal pırlanta bulanık bir görünüme sahiptir ancak Opal pırlanta ile yapılan bir kolye birçok Opal sever tarafından beğenilmektedir. Değerli opal, beyaz, gri, kırmızı, turuncu, sarı, yeşil, mavi, macenta, gül, pembe, arduvaz, zeytin, kahverengi ve siyah gibi farklı renklerde gelir. Siyah opaller çok nadirdir.

14. Mor Pırlanta Kolye:

Mor Pırlanta Kolye

Mor bir pırlanta çok yaygın bir renkli pırlantadır ancak mor pırlantalardan yapılan mücevherler kesinlikle büyüleyicidir. Mor bir pırlantanın kolyedeki görünümü harika ve birçok kadın ve erkek tarafından da beğenildi..

15. Açık Yeşil Pırlanta Kolye:

Açık Yeşil Pırlanta Kolye

Açık yeşil bir pırlanta, altınla süslendiğinde ve beyaz pırlantalarla güzelleştirildiğinde çok güzel görünür. Yeşil elmasın parlaklığı harika.

Elmaslar, çağlar öncesinden beri dünyanın kalbinde yer almıştır. Elmaslar, güzelliği ve statüsü bakımından kadınları ve erkekleri büyülemiştir. Pırlantalar sadece akarsulardan ve nehirlerden toplanan taşlar bu günlerde çok nadir bulunur, ancak değeri pırlanta yaratımlarının başlangıcından beri değerli olmuştur. Daha önce elmasların sadece zenginler için yapıldığı düşünülüyordu, şimdi işler farklı. Her pırlanta sever kendi seçtiği pırlanta takıları takabilir..