Kolyeler, herhangi bir kadının taktığı takıların önemli bir parçasını oluşturur ve kolyeler, kolyelerin bir süs olarak daha önemli bir parçasıdır. Her zaman altın ya da elmas olanlar değil, kızlar çoğu zaman metalik ve gümüş olanlar için deli oluyor.

gümüş kolye

Gümüş Kolye Tasarımlarının Farklı Türleri:

İşte en iyi 15 gümüş kolyenin listesi ve sizin için en iyisini seçebilirsiniz..

1. Gümüş Kırmızı Kan Hücresi Kolye:

Gümüş Kırmızı Kan Hücresi Kolye

Kırmızı kan hücresi şeklinde askılı yaratıcı tasarımlı kolye ucu. Güzel bir tasarıma sahip benzersiz bir kolye, tüm etkinlikleriniz için mükemmel bir süs. Daha az tasarıma sahip, ancak giymesi ayık olan kırmızı kolyeli gümüş zincir.

2. Gümüş Mavi Taş Kolye:

Gümüş Mavi Taş Kolye

Spiral tasarımlı gümüş madalyon içindeki lacivert taşlı gümüş zincir, her durumda giyilebilecek seçkin bir süs. Satın almak için ayık ama hoş bir boyun parçası.

3. Gümüş Kaplama Kolye:

Gümüş Kaplama Kolye

Gümüş bir zincirle madalyonun üzerine asılan Amerikan elması, her bayanın bir parti veya etkinlik için isteyeceği bir elmastır. Görünüşü basit ama takması şık olan gümüş kolye ucu, herhangi bir partide veya işlevde gösteriş yapmak için takabileceğiniz bir parçadır..

4. Gümüş Dövülmüş Kolye:

Gümüş Dövülmüş Kolye

Gümüş kolye, dışarı çıktığınızda size korkak bir görünüm kazandırmak için dövülmüş bir kolye parçasıdır. Daire şeklindeki ve dövülmüş kolye, kişiliğinize sallanan bir görünüm verecektir. Bu nedenle, kadife kıyafetinizle dışarı çıkmayı ve kişiliğinizi biraz sivrilikle sallamayı planlıyorsanız, bu kolyeyi her zaman gümüş bir zincirle takmayı tercih edebilirsiniz..

5. Ateş Şahini Gümüş Kolye:

Ateş Şahini Gümüş Kolye

İnci ve kahverengi renklerde birbirine bağlı çoklu taşlara sahip yenilikçi bir kolye parçası, satın alınabilecek benzersiz bir parçadır. Farklı boyutlardaki taşlar çok kusurlu yerleştirilmiş ancak zincire takıldığında mükemmel bir görünüm verir ve boyuna asıldığında harika bir görünüm verir..

6. Gümüş Basit Serçe Yazılı Kolye:

Gümüş Sade Serçe Yazılı Kolye Ucu

Yine yenilikçi bir kolye ucu. Düz pandantifin üst kısmına tasarlanıp yerleştirilmek yerine içi boş bir formda pandantif içine yazılan serçe, yaratıcı tasarımın kesin bir parçasıdır. Kolye, kuşlar veya vahşi yaşam kategorisiyle ilgilenen herkesi satın almaya çekecektir. Serçe, bir şekilde özgürlüğü de simgeliyor ve kolyenin arkasındaki böyle bir mesaj, herkesin onu satın almasına izin veriyor..

7. Astrolojik Gümüş Kolye:

Astrolojik Gümüş Kolye

Bir astrolog veya tarot kartı okuyucusu kesinlikle bu kolyeyi mücevher olarak sevecektir. Güneş, ay gibi gök cisimleri ve kolyenin köşesindeki siyah taşlı kolye üzerine çizilmiş vahşi yaşam manzarası ile düz metalik gümüş kolye, herhangi bir kart okuyucusunun veya astrologun kesinlikle tercih edeceği bir dizi senaryoyu tasvir ediyor. . Sadece profesyonel olarak değil, aynı zamanda bu tür konseptlere kişisel ilgi duyan kadınlar, kendilerine meraklı bir görünüm vermek için gümüş zincirle birlikte bu kolyeyi satın alabilirler..

8. Oval ve Yuvarlak Şekilli Gümüş Çiftli Kolye:

Oval ve Yuvarlak Gümüş İkili Sarkıt

Bu kolye, ilki oval, diğeri ise yapışık olarak ikişerli olarak tasarlanmış ve kolye şeklinde yapılmıştır. Bir zincirle giymek için sıradan bir kolye olan bu tür gümüş kolyeler her türlü kıyafeti tamamlayacaktır..

9. Lotus Kolye Gümüş Takı:

Lotus Kolye Gümüş Takı

Lotus şeklindeki gümüş kolye, barışı simgeliyor ve bakması ve takması keyifli bir kolye. Bunu giyerek sadece hoş bir duygu elde etmekle kalmaz, aynı zamanda seyirci de aynı duyguyu alır. Mükemmel bir şekilde aralıklı yaprakları da güzel bir görünüm verir..

10. Gümüş Opal Kolye Tasarımı:

Gümüş Opal Kolye Tasarımı

Sarkıt, birbirine dönüşümlü olarak yerleştirilmiş daireler ile güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Dairelerden birinin düz, diğerinin eşmerkezli daireler ve tüm dairelerin ortasında mavi bir inci ile olduğu iki tasarım, ona muhteşem bir görünüm kazandırıyor. Çok amaçlı kullanılabilen bir kolye, her türlü etkinlikte, partide, hatta arkadaşlarla bir araya gelindiğinde bile giyilebilen bir kolyedir..

11. Tasarımcı Çağdaş Kolye Gümüş:

Tasarımcı Çağdaş Sarkıt Gümüş

Düz uzun ipliğe küçükten büyüğe boyutlara eklenmiş halkalara sahip bu kolye ucu, bir şeyin başlangıcını ve bitişini simgeliyor. Tasarım ayrıca, başlangıç ​​veya son net olmadığında hiç bitmeyen bir tasarıma benziyor ve daha derine bakmanıza izin veriyor. Sıra dışı tasarımlara sahip bu tür kolyelere sahip olmak isteyenler her zaman bu kolyeyi satın almayı tercih edebilir..

12. Erkekler için Saf Gümüş Lacivert Çapraz Kolye:

donanma çapraz kolye

Askeri bir geçmişe sahip olan herkes bunu ikinci bir düşünce olmadan satın alabilir. Sadece profesyonel olarak değil, kişisel olarak ordu veya donanma için yumuşak bir köşesi olan kişiler bunu giymeyi ve isteklerini yerine getirmeyi tercih edebilirler..

13. Gümüş Kedi Kolye:

kedi kolye

Kızlar genellikle kedilere çok ilgi duyar ve onlara sahip olmak ister. Yüzeyinde içi boş kedi yazılı olan bu kolye ucu, kediler için yumuşak bir köşeye sahip kızlar içindir. Yaprak desenli ağaç ve yüzeyine dağılmış küçük delikler kolyenin güzelliğine katkıda bulunuyor..

14. Kızlar için Geometrik Kolye:

geometrik-kolye

Bu, birbirinin üzerine yerleştirilmiş üç şekle sahip simetrik olarak tasarlanmış bir kolyedir. Üçgen, daire ve köşesinde yuvarlak bir top bulunan yarım daire, kolyeye matematiksel ama güzel bir görünüm veren geometrik tasarımlı bir kolyedir ve sadece matematiğe ilgi duyan kızlar değil, güzelliği nedeniyle başkaları da aynı şekilde takmayı tercih edebilir..

15. El İşi Sarkık Kolye:

el işi-kolye

Bu kolye ucu, yuvarlak gümüş kolye ucuna sahip bir kolyedir, ancak bir demet iplik ve yukarıda gümüş zincire bağlı yatay bir çizgi parçası vardır. Bu rahat bir tercihtir ve gündelik bir kıyafetle herhangi bir etkinliğe giyebilirsiniz..

Böylece, yukarıdaki liste size piyasadaki en iyi 15 gümüş kolye Takı tasarımlarını sunar. En iyilerini seçmek kızlar için her zaman sıkıcı bir iştir ve yukarıdakilerden herhangi birine kolayca gidebilir ve kendiniz için en iyisini giyebilirsiniz..