Hayvanlar genellikle sembol olarak kullanılır, kelebeklerin büyük bir dönüşümü temsil ettiği evrensel olarak bilinir, bir doğa harikasıdır, bir şeyden başlayıp başka bir şeye dönüşürler. Farklı kültürler kelebeklere farklı anlamlar yükler. Gerçek kelebeği tek kişi taşıyamaz ama kesinlikle bir kelebek kolye olabilir..

güzel-kelebek-kolye-tasarımları-kolyeler

Bunlar değerli ve kaplamalı metal, kristal, akrilik ve daha fazlasında bulunabilir. Eklenen bir kolye kelebek insanın yüzünü güldürür, moralini yükseltir ve neşe saçar. Aksesuarlar için iyi bir yol. Pek çok kelebek kolye tasarımı kafa karıştırıyor, işte kafa karışıklığınızı gidermek için en iyi tasarımlardan bazıları.

Kelebek Kolye Tasarımları:

1. Gümüş Çift Kelebek Kolye:

Gümüş İkili Kelebek Kolye

Çift kelebek kolyede iki kelebek, kolyenin uzun görünmesini sağlamak için yatay veya dikey olarak tutturulmuştur. Kelebeklerin boyutları dikey olarak yerleştirildiğinde farklıdır, bu da güzel görünmesini sağlar. İnce zincire takıldığında çift kelebek kolye görünümü daha da güzelleştirir.

2. Kelebek Kanat Kolye Tasarımı:

Kelebek Kanat Kolye Tasarımı

Kelebek kanadı pandantif sadece kelebeğin kanatlarını veya kelebeğin yandan görünüşünü oluşturur. Çeşitli renklerde gelir ve hatta üzerinde sanatsal tasarımlar bulunur. Uyumlu kıyafetlere sahip renkli kolye, kişiyi zarif gösterecek.

3. Tasarımcı Boncuklu Kelebek Kolye:

Tasarımcı Boncuklu Kelebek Kolye

Boncuklu kelebek kolye korkak bir görünüm verecektir. Kelebeğin kanatlarında boncuk dizileri bulunur. Çok renkli veya tek renkli olabilirler. Çok hassastırlar ve dikkatli kullanılmalıdırlar..

4. Çok Taşlı Kelebek Kolye:

Çok Taşlı Kelebek Kolye

Çok fazla renkli taş olduğu için, bunlar kelebek kolye içine yerleştirildiğinde çok güzel görünüyorlar. Farklı kanatlarda farklı renkte taşların olması kesinlikle görünümü çok güzel yapacaktır..

5. Kalp Kolyede Kelebek:

Kalp Kolyeli Kelebek

Sadece bir kolye ucu olarak kelebek o kadar havalı görünmeyecek ama kalp ile eklendiğinde görünüme 100 kat renk katacaktır. Kalpli kelebek kolye, sade ve havalı bir görünüm için herkes tarafından takılabilir.

6. Vintage Kelebek Kolye:

Vintage Kelebek Kolye

Eski altındır, bu tabir ona çok yakışır. Vintage kelebek kolyeler donuk renklidir ancak içlerinde küçük taşlar bulunduğunda güzel görünürler. Geleneksel etkinliklerde aksesuarla donatılabilirler.

7. Çoklu Kelebekler Kolye:

Çoklu Kelebekler Kolye

Tek bir kelebeğin harika görünmesini sağlayıp ardından birden fazla kelebeği düşünün. Birbirine bağlı kelebekler daha güzel görünmesini sağlar. Kelebek kolye kolyeye benziyorlar.

8. Altın Kelebek Kolye Tasarımı:

Altın Kelebek Kolye Tasarımı

Bu altın kelebek kolye çok asil bir görünüm verir. Herhangi bir kıyafet ve renk ile giyilebilirler ancak siyah ile süslendiğinde zarif bir görünüm elde edilir..

9. Gümüş Kelebek Kolye Tasarımı:

Gümüş Kelebek Kolye Tasarımı

Gümüş kelebek kolye başlı başına bir sınıftır. Bu beyaz metal kesinlikle güzelliği takdir edecek. Elmaslar eklendiğinde daha göz kamaştırıcı ve ışıltılı görünmesini sağlar. Herhangi bir kıyafetle süslenebilirler. Bu, günlük yaşam için genç kızlarda daha çok bilinir..

Kelebek, yeni bir hayatın, eski döngüleri bırakmanın ve kişinin gerçek içsel benliğini bulmasının bir sembolüdür. Kelebek, kanatlarımızı açıp sevinçle ilerlemeye ve hayatta kendi yerimizi bulmaya çağırıyor. Bunların dışında aynı zamanda bir moda sembolüdür. Kelebek kolye, stil eklemek ve çarpıcı görünmek için bilezik, kolye ile birlikte kullanılır. Dikkat çekici olmaları onu canlı kılar. Kelebek kolye, tek moda uçmak için farklı tasarım ve desenlerde mevcuttur. Her yaş grubu ve her yerde giyilebilir..