Kolyesiz zincir, yüzüksüz yüzük parmağına benzer. Sade bir ince zinciri süslü bir kolyeye daha sevimli hale getiren özel aksesuar kolye uçları her zaman olmuştur. Farklı geometrik şekil ve ebatlarda tasarlanan kolye uçları, şık ve trend görünen en basit tasarımlardan biri, gökyüzünde parıldayan bir yıldıza benzeyen Yıldız Şekilli Kolyelerdir. En şaşırtıcı 9 Yıldız kolye tasarımını merak eden bayanlar, bu makale onları tanımalarına yardımcı olacak.

Farklı Yıldız Kolye Tasarımları Türleri:

Modada Kadınlar için Yıldız Tasarımlarında Son ve Güzel Kolyeler:

İşte bayanlar için en iyi yıldız kolyeler.

1. Düz Metal Yıldız Kolye:

Düz Metal Yıldız Kolye

En yaygın kolye tasarımı söz konusu olduğunda, düz bir yıldız şeklindeki kolye tasarımları her zaman ilk sırada yer alır. Kolyenin boyutu küçükten büyük kolyeye kadar değişebilir. Bu tip kolyede yıldız arasında herhangi bir desen veya delik yoktur. Metal, parlak ve yansıtıcı etkiye katkıda bulunur.

2. Gümüş Çift Yıldızlı Kolye Kolye:

Gümüş Çift Yıldız Uçlu Kolye

Her biri farklı boyutta bir çift yıldız kolye ile eşleştirilmiş düz bir rolo veya kaldırım zinciri. Bu çeşitli büyüklükteki kolye ucu, tekli kolyeden biraz değişiklik katıyor. İki kolye, tek bir kolye oluşturmak için birbirine lehimlenmiştir..

3. Pırlanta Çivili Yıldız Altın Kolye:

Pırlanta Çivili Yıldız Altın Kolye

Elmas işlemeli kolye uçları olmayan zincir, kadınların beğenisini kazanmıyor! Herhangi bir biçimde elmas takmayı severler, bu listeye Altın kolyenin köşelerine veya ortasına çivilenmiş kolye de dahildir. En sevilen tasarım, yıldız şeklindeki kolye ucunun ortasındaki Tektaş pırlanta saplamadır..

4. LED Yıldız Kolye Zinciri:

LED Yıldız Kolye Zinciri

Bu kesinlikle bir parti giyim kolye parçası. Yıldız şeklindeki kolye, merkezde ve ayrıca yıldızın kanatlarında dahili LED ışığına sahiptir. Zincir, basit bir iplik uzun zincir veya bir tel zincir olabilir.

5. Gerdanlık Kolye için Küçük Altın Yıldız Kolye:

Gerdanlık için Küçük Altın Yıldız Kolye

Basit bir iplik veya çiçek desenli dantel olabilen siyah dantelden yapılmış gerdanlık kolye. Dantelin üzerine süslü ve minyatür bir Yıldız Altın kolye asılır. Bu tür tasarım genç kızlar tarafından giyilir.

6. Üçlü Yıldız Gül Altın Kolye:

Üç Yıldızlı Gül Altın Kolye

Fantezi mücevher parçası söz konusu olduğunda, gül altın, normal sarı altın takılardan çok daha fazla talep görüyor. Üç şekilli taş çivili Yıldız şekilli kolye ucu, kolyenin ortasındaki halka ekine birleştirilen tek parça bir kolye şeklinde birlikte lehimlenmiştir. Bu tür bir kolye, gündelik giyim elbisesiyle birlikte kullanılır..

7. Ahşap Yıldız Kolye Boncuk Kolye:

Ahşap Yıldız Kolye Boncuk Kolye

Bu kolye, rustik bir görünüme sahip saf ahşaptan yapılmış bir denizyıldızını andırıyor. Kolyenin ortasında, boncuk kolyenin içinden geçirildiği delik bulunur. Bu modern kolye, plaj kıyafeti aksesuarı olarak kullanılıyor.

8. Boncuk İşlenmiş Yıldız Kolye:

Boncuk işlemeli Yıldız Kolye

Küçük detaylı bir tasarım oluşturmak için boncuklarla çalışmak çok kolaydır. Böyle tasarlanmış bir kolye, yıldız şeklindeki boncuklu kolyedir. Aşkın rengi olarak bilinen mavi renk kızların en sevdiği renktir. Tasarımcılar göz önünde bulundurarak çeşitli boyutlarda boncuk işi kolye yarattılar..

9. Çok Renkli Gümüş Yıldız Kolye:

Çok renkli gümüş yıldız Kolye

Bu çok renkli yıldız kolye ucu, parıldayan yıldız şeklinde kesilip şekillendirilen renkli kristalden yapılmıştır. Kristaller gümüş yıldız çerçevesine yapıştırılmıştır. Zincire geçen kolye ucuna bir kanca takılır..

Küçük bir minyon yıldızdan büyük bir yıldız kolye tasarımına, kolyenin daha çekici görünmesini sağlar. Kolyenin boyutuna karar vermek, zincir ve kolye tipine bağlıdır. İnce ve kısa bir zincir için, isteğe bağlı olabilecek, ortasında bir taş saplama bulunan küçük, küçük boyutlu bir kolye seçmeniz önerilir. Uzun ve kalın bir kolye için özelleştirilmiş büyük bir kolye en iyisidir.