Modern moda trendleri ve endüstri şu anda tamamen karmaşık, basit ama zarif ve süslü süslemelerle ilgili. Ağır ve cesur görünümlerin tercih edildiği günler geride kaldı ve şimdi zarafet ve asil görünümlere önem verilmesinin zamanı geldi. Buna paralel olarak, dünya çapında birçok modern kadın, ağırlıktan çok genel görünüme önem veren 15 gramlık kolye tasarımlarının hayalini kuruyor. Bu altın kolyeler sadedir, ancak güzel bir şekilde oyularak çeşitli tercihlere ve yaş gruplarına kolayca erişebilir. Bunların nasıl görünebileceğini merak ediyorsanız, işte size 15 gramlık trend altın kolye setine bir göz atma kılavuzumuz..

15 gramlık son altın kolye tasarımları – 2020:

Eh, bu ağırlıktaki altın kolyelerin çoğu, modern tercihler ve keskin görünümlerle güzel bir şekilde trend oluyor. Muhteşem bir şekilde çarpıcılar ve farklı tarz ifadeleri olan kadınlara uyabilirler. İşte bu sezon kaçırılmaması gereken 15 ila 20 gramlık altın kolye tasarımlarından oluşan en iyi ve prestijli listemiz! Kesinlikle harikalar ve hem bütçedeki seçenekler hem de pahalı üst düzey seçenekler.

1. İncili Altın Kolye Tasarımı:

İncili Altın Kolye Tasarımı

ŞİMDİ AL

Hepimiz sık sık sinirli ve modern görünümleri sergilemeyi severiz. Aynı işlemi altın takılarla nasıl yapacağınızı merak ediyorsanız işte size gizli ipucu. İnciler her zaman trendin dışına çıkmayan zamansız güzelliktir. Bu altın kolye, inci ile eşleştirildiğinde, zarafet ve canlı bir görünüm arayan tüm büyüleyici ve zarif modern kadınlara uygun, karmaşık ve muhteşem bir şekilde yapılmış bir boyun parçası ile sonuçlanır..

 • Tasarım: Çiçek tasarımında inci ve kristallerle karmaşık bir şekilde oyulmuş altın kolye
 • Metal: 22 kt Sarı altın
 • fırsat: Partiler
 • Stil İpucu: Zarif bir görünüm vermek için bunu derin boyunlu elbise veya elbise ile giyin.

2. Signity Altın Kolye:

Signity Altın Kolye

ŞİMDİ AL

Çok modern ve şık bir görünüm değil de hafif bir geleneksel tonu tercih ediyorsanız, 17 gramlık bu altın kolye tasarımından daha güzel ne olabilir ki! Bu boyun parçasına gömülü kristaller ve taşlar ayrıca genel görünümü geliştirmeye yardımcı oluyor ve kesinlikle zahmetsizce çok asil ve asil görünmesini sağlıyor.!

 • Tasarım: Taşlar ve kırmızı kristallerle inşa edilmiş dairesel ve gözyaşı şekli tasarımı
 • Metal: 22 ayar sarı altın
 • fırsat: Düğünler
 • Stil İpucu: Bunu sarees gibi geleneksel kıyafetlerle giyin.

3. Aamrapali Altın Kolye:

Aamrapali Altın Kolye

ŞİMDİ AL

Hepimiz Aamrapali adını zaten duyduk. Bu tanınmış kolye üreticileri, boyun parçasının bu güzel kabile tasarımıyla patlama ile geri döndüler. Eşsiz görünüyor ve şüphesiz tasarımı ve peluş görünümü ile kalplerimizi çalıyor. Geleneksel ve alışılmış görünümlerden hoşlanmayan biriyseniz, şüphesiz bu sizin için.!

 • Tasarım: Her yerinde dairesel tasarımlı altın kolye
 • Metal: Sarı altın
 • fırsat: Parti giyimi
 • Stil İpucu: Canlı bir görünüm vermek için bunu elbiseler ve yarı geleneksel kıyafetlerle giyin

4. Tanishq Basit Kolye Seti:

Tanishq Basit Kolye Seti

ŞİMDİ AL

Sadeliği ve sade görünümü seven bir insansanız, bu kolye setinden daha iyi ne olabilir? 18 gram civarındaki bu altın kolye tasarımları, zahmetsizce zarif ve çekici görünümü tercih eden tüm kadınlar için ideal. Eğer böyle biriyseniz, bu düşünülmemelidir. Şüphesiz en çok aranan görünümler arasında yer almaktadır. Ne düşünüyorsun?

 • Tasarım: Kare şekilli karmaşık tasarımlı boyunluk
 • Metal: Sarı altın 22 ayar
 • fırsat: bayramlık
 • Stil İpucu: Hoş bir görünüm vermek için bunu basit etnik giyimle giyin

5. Blue Stone’dan Louis Kolye:

Louis Kolye Mavi Taşlı

ŞİMDİ AL

Süslü ve lüks görünümü tercih edenler bu muhteşem ama pahalı parçayı kaçırmamalı. Bu boyun parçası birçok kadın için kalp atışı, onu takan herkese anında bir çekicilik ve zarafet verir. Bu kolyenin parlaklığı ve görünümü kelimelerle tam olarak tarif edilemez. Biz buna mutlak aşığız!

 • Tasarım: Taşlı çiçek tasarım boyunluk
 • Metal: sarı altın
 • fırsat: Üst düzey etkinlikler
 • Stil İpucu: İyi bir şekilde öne çıkmak için bunu batı ve hint-batı kıyafetleri ile giyin.

6. Becca Altın Kolye Seti:

Becca Altın Kolye Seti

Bu muhteşem altın kolye tasarımı yaklaşık 19 gramdır ve aynı şekilde salya akıtmadan duramayız. Eşsiz tasarım, bakmak için oldukça süslü ve kesinlikle karışık bir zarafet görünümü ve aynı zamanda basit, düz ileri bir stil veriyor. Eşsiz ve bölge dışı bir boyunluk isteyenler için bu mutlaka sahip olunması gereken bir şey.!

 • Tasarım: Yarı çiçekli karmaşık tasarım kolye
 • Metal: 22 kt Sarı altın
 • fırsat: Düğünler
 • Stil İpucu: Büyük bir görünüm vermek için bunu sari veya yarım sari ile giyin

7. Malabar’dan Muhteşem Altın Boyunluk:

Malabar'dan Muhteşem Altın Boyunluk

ŞİMDİ AL

Peki, çiçekli bir boyun parçası, ancak sıra dışı ve parti lüks tarzı bir ifade isteyenler için, bu nihai seçenek olabilir. Eşsiz ama zarif görünen bu boyun parçası, hafif bir görünüm isteyen kadınlar için en iyisidir. Mükemmel bir güney-Hint dokunuşu var, yeni gün stili ifadesi ve donanımlı görünüm içinde geleneksel bir unsuru daha da geliştiriyor.

 • Tasarım: Karmaşık çiçek tarzı ile dairesel tasarım
 • Metal: Sarı altın
 • fırsat: Düğünler ve bayram kıyafetleri
 • Stil İpucu: Bu, geleneksel ve geleneksel tarzda şenlikli giyim ile iyi görünüyor.

8. Bir Bling ile Altın Kolye:

Blingli Altın Kolye

ŞİMDİ AL

Eğer bling ve ışıltılı görünümleri seviyorsanız, tercihlerinizi anlıyoruz. İşte ihtiyaçlarınızı ve stil ifadelerinizi bile karşılamak için böyle bir boyunluk. 16 gramlık bu altın kolye tasarımı, tüm moda ihtiyaçlarınız için mükemmeldir ve şüphesiz sizi kalabalığın dışında tutacaktır. Mevcut stil tercihlerine ek olarak, eski bir geleneksel ve vintage unsura sahiptir..

 • Tasarım: Kırmızı ve yeşil kristal taşlarla gözyaşı şekli tasarımı
 • Metal: Sarı altın
 • fırsat: Düğünler ve resepsiyonlar
 • Stil İpucu: Bunu mükemmel uzun önlükler veya elbiseler ile giyin

9. Izgara Altın Kolye Tasarımı:

Izgara Altın Kolye Tasarımı

İşte en sevdiğimiz 20 gramlık altın kolye tasarımlarımızdan biri. Bu zaten karşılaştığımız iyi bilinen bir popüler stil tasarımıdır, ancak nihai görünümlerle kalplerimizde inşa edilmiştir. Bu, çok yönlü ve peluş ifade göz önüne alındığında, hiçbir zaman trendin dışına çıkmayacak, zahmetsizce sunar. aynı şey hakkında ne düşünüyorsun?

 • Tasarım: Izgara tasarımlı altın kolye
 • Metal: 22 kt Sarı altın
 • fırsat: Düğünler
 • Stil İpucu: Sarees, bu görünüm için tek en iyi çift ve uygun stil seçeneğidir..

10. Antik Altın Kolye Tasarımı:

Antik Altın Kolye Tasarımı

ŞİMDİ AL

Son fakat en az değil, işte böyle bir tapınaktan ilham alan altın mücevher fikri ve tasarımı. Güzel, süslü bir yüzeye sahiptir, kolayca canlı ve çarpıcı bir görünüm verir. Denemeyi ve geleneksel tasarımları tercih etmeyi tercih etmeyenler için en çok arananlar arasında yer alan bu da dikkat edilmesi gereken seçeneklerden biri olabilir.!

 • Tasarım: Çiçekli kolye tasarımı ile broşür kolye
 • Metal: sarı altın
 • fırsat: Düğünler
 • Stil İpucu: Bu şık süsleme için sariler veya yarım sariler veya etnik giyim en iyisi olabilir.

11. 15 Gramda Çiçekli Kolye:

15 Gram Çiçekli Kolye

Fonksiyonlar için takılabilen 15 gramlık harika bir altın kolye tasarımı. Çiçekli kolye tasarımının ortasında sivri uçlu ve asılı altın sicimli yuvarlak bir kolye ucu bulunur. Kolyeye kadar uzanan altın boncuklar, göz alıcı görünmesini sağlar..

12. 15 Gm’de Boncuklu Altın Kolye:

15 Gm Boncuklu Altın Kolye

Zarif ve zarif görünen bu 15 gramlık güzel altın kolyeyi deneyin. İki telli boncuklu altın kolye güzelce aralıklı. Altın boncukların boyutu büyükten küçüğe değişir. Annenize 15 gramlık bu altın kolyeyi çok özel bir anneler gününde annenize hediye etmek istiyorsanız, bu seçimi kesinlikle takdir edecektir..

13. Gerdanlık Stili 15 Gm Kolye Tasarımı:

15 Gram Gerdanlık Kolye

Bu 15 gramlık altın kolye tasarımları çok gelenekseldir ve önemli işlevler ve evlilik törenleri için giymek için harikadır. Altın gerdanlık tarzı kolye, boyun bölgesini kapladığı için çok hoş görünüyor. Bu ağır görünümlü kolyeyi uygun fiyata 15 gram altından alabilirsiniz..

14. 15 Gm’lik Çiçek Kolye Kolye:

15 Gm Çiçek Kolye

15 gramlık bu güzel altın kolyeyi etkileyici bir fiyata deneyebilirsiniz. Kolyenin etrafında kolye şeklinde küçük çiçekler var. Çiçeklerin boyutu merkezden yana değişir. Bu, hem batı hem de geleneksel kıyafetler için güzel bir kolye..

15. 15 Gm’de Altın ve Lal Kolye:

15 Gm Altın ve Lal Kolye

Geleneksel bir şey istiyorsanız, 15 gramlık bu altın uzun kolye tasarımları satın almanız gerekenler. Bu kolyede altını iltifat etmek için granat taşların yanı sıra zümrütler var. Bu da uzun küpelerle çok güzel oluyor.

16. 15 Gm’de Tapınak Tasarım Kolye:

15 Gm'de Tapınak Tasarım Kolye

Bu tapınak tasarımlı kolye, güney Hindistan mücevher stilini seven insanlar için harika. Kolyenin kolye ucu, içine oyulmuş Tanrı’nın resmine sahiptir. Yeşil ve kırmızı boncukların kullanımı bu sevimli kolye ucuna hoş bir dokunuş katıyor.

17. 15 Gm 15 Gram Katmanlı Kolye:

15 Gram Katlı Kolye 15 Gm

15 gramlık altın kolye tasarımında bu katmanlı kolye tasarımı ile hoş bir görünüm elde edin. Bu katmanlı kolye, farklı boyutlarda dört sıra zincire sahiptir. Her katmanın sevimli çan kolye ucu kolyeye zarif bir görünüm katıyor.

18. İnci Altın Kolye Tasarımları 15 Gram:

15 Gram İnci Kolye

Geleneksel kıyafetlerle çok etkileyici görünen inci ve altın rengi bir mücevher parçasına sahip olabilirsiniz. 15 gramlık altın kolyeye cam boncuklar ve değerli taşlarla renk katmak mümkün. Ücretsiz küpeler büyük oldukları için harikadır ve lehçeler ve diğer geleneksel Hint kıyafetleriyle güzel görünürler..

19. 15 Gm’de Jhumka Tasarım Kolye:

15 Gm Jhumka Tasarım Kolye

Bu Jhumka tasarım kolye, 15 gram ağırlığında olduğu için harika. Bu kolyenin detayları küpelerle mükemmel. Bu 15 gramlık kolye, ortasında büyük bir kolye ucu ile uzundur..

20. 15 Gm’de Modern Kolye Tasarımı:

15 Gm'de Modern Kolye Tasarımı

Modern bir şey için içeri girebilirsiniz ve yine de Hint giyimiyle mükemmel görünüyorsunuz. 15 gramlık modern altın kolye, çiçekler ve ip ilmeklerle tasarlanmıştır. Bu döngü, tasarımı aynı zamanda çok hassas yapan şeydir. Bu basit görünüyor ama kesinlikle kalabalığın dikkatini çekiyor.

21. 15 Gm’de Mango Tasarım Kolye:

15 Gm Mango Tasarım Kolye

İşte mango tasarımına dayanan güzel bir Hint tarzı kolye. Mango tasarımı, şık görünmesini sağlayan yeşil ve pembe değerli taşlara sahiptir. Bu kolye sariler ve Hint giyimi ile çok iyi gider. Altınla birlikte renkler işlevler için mükemmeldir. Yeşil ve koyu pembe renklerin kombinasyonu kolyenize olağanüstü bir görünüm kazandırır; erkekler de bu tasarımı eşleri için alabilir.

22. 15 Gms içinde Siyah Taş Altın Kolye:

15 Gramda Kara Taş Tasarımlar

Siyah taşların kullanıldığı bu geleneksel kolye tasarımı da satın alabileceğiniz bir şey. 15 gramın altındaki altın kolye de fiyatına değer. Burada kullanılan tasarımlar arasında çiçek ve tavus kuşu detayları yer almaktadır. Bunu, katıldığınız herhangi bir evlilik işlevi veya dini tören için kullanabilir veya bu modeli parti zamanlarında da deneyebilirsiniz..

23. 15 Gram Altında Yıldız Altın Kolye:

Yıldız Altın Kolye

15 gram altından yapılmış bu güzel yıldız tasarımlı altın kolyeyi deneyin. Narin kolye tasarımının ortasında güzel bir kolye ucu bulunur. Kolyenin yan tarafında dört yıldız işlenmiştir. Bu modern kadın için güzel bir kolye. Bu, kıyafetiniz üzerinde daha iyi bir etki sağlayan klasik bir tasarımdır..

24. Zincir Tarzı Kolye:

Zincir Tarzı Kolye

İşte kalın ve ağır görünen güçlü bir zincir halka kolye. 15 gramlık kolye, uygun maliyetli olduğu için cüzdan için de idealdir. Sen

25. Sarı Altın Kolye:

Sarı Altın Kolye

Yeşil değerli taşlarla sarı altından yapılan bu muhteşem çarpıcı kolye, modern kadın için mükemmel. Kolyenin kıvrımlı hatları, oval değerli taşlarla aralıklıdır. Bu gerdanlık tarzı parçada kesinlikle çarpıcı görüneceksiniz. Nişan gününde gelininize alınabilecek en güzel hediye budur..

15 gramlık altın kolye tasarımları, fiyat etiketi ve mevcut stilleri için en iyisidir. Sevgilinize veya sevdiklerinize hediye etmeyi planlıyorsanız, bu altın kolye tasarımları 15 gr’lık özel bir akşam için güzel bir seçim olacaktır..