Aksesuarlar her kadının giymek isteyeceği bir şeydir. Bunlardan biri de kolyeler. Gerdanlık bir kolye tarzıdır. Metalden, boncuklardan, deriden ve hemen hemen her türlü dövülebilir malzemeden yapılabilirler. Gördüğünüz gibi, sallanan uzun kolyeler yerine boyuna, tene değecek şekilde takılıyor. Gerdanlık kolyeler eski zamanlarda özellikle Bollywood ve diğer göz alıcı etkinliklerde büyük talep görüyordu. Bu tarz yıllardır devam ediyor ve bayanların gardırobunda yer almaya devam ediyor. Ancak, iyi gerdanlık kolye tasarımları bulmakta zorlanacaksınız. İşte işinizi kolaylaştırmak için buradayız.

Altın Gerdanlık Kolye

Altınla Yapılan Gerdanlıkların Güzel Tasarımları:

Aşağıdaki gerdanlık kolye listesi, en iyiler arasından en iyi chokerları seçmenize yardımcı olacaktır.!

1. Zarif Boncuklu Gerdanlık Kolye:

Zarif Boncuklu Gerdanlık Kolye

Boyuna takılan, boncuklarla örülmüş göz alıcı bir süs parçası, ister bir törende ister günlük olarak giyin, size şık bir görünüm kazandıracağından emin olabilirsiniz. Altın kolyenin güzelliğinize güzellik katacağından emin olabilirsiniz. Kolyenin adı, göz alıcı tasarımıyla yaratılışını, zarif kolyeyi keşfetmenizi sağlar..

2. Kızlar için Zincir Gerdanlık Kolye:

Kızlar için Zincir Gerdanlık Kolye

Altına yuvarlak boncukların takıldığı zincir gerdanlık kolyeye hoş bir görünüm kazandırıyor. Kolye her türlü elbise ile birlikte takılabilir ve size ayık bir görünüm verecektir. Öyle tasarlanmamış ama sade bir gerdanlık kolye, hala giyilmeyi seçecek bir tasarımcı..

3. Mükemmel Katmanlı Altın Gerdanlık Kolye:

Mükemmel Katmanlı Altın Gerdanlık Kolye

Boynuna sıkıca takılan ve içi altın dolu yuvarlak küreler olan kolye, bir iplikle birbirine bağlanmıştır. Altındaki diğer gevşek zincir ile daha benzersiz görünüyor. Küçük altın madalyonlu diğer zincir, yukarıdaki zarif gerdanlık kolyeyi tamamlıyor. Birbirine paralel olarak takılmış iki kolye, her bayanın dolabında bulundurmak istemesini sağlayacaktır..

4. Kızlar için Beyaz Tank Altın Kolye:

Kızlar için Beyaz Tank Altın Kolye

Moda, sürekli giden ve geri gelen bir şeydir. Onun kolyesi, 90’lı yıllarda ünlü aktrislerin taktığı kolyelerden birine benziyor. Geniş altın kolye tasarımı, düğümleri çok gevşek bir şekilde boyuna yapışır ve her türlü kıyafetle gider. Resimdeki kız çok güzel taşıyor ve benzer şekilde eski filmlerde de bu kolyeyi aldıktan sonra izlediğinizde bunları bulabilirsiniz.!

5. Üçgen Bar Gerdanlık Damla Kolye:

Üçgen Bar Gerdanlık Damla Kolye

Bu kolye size bir partiye veya bir etkinliğe katılmak için sahip olabileceğiniz en iyi seçeneklerden birini sunar. Dikdörtgen şeklinde yassı altın bir kolye ile ince tasarımlı gerdanlık, en görünmez ama insanlara en görünür olan süs gibi görünüyor. Asma üçgenli kolye ucuna eklenen ince ve küçük altın zincir, ona geometrik bir görünüm kazandırıyor. Zincire bağlı şekillerle birlikte yaratıcılık ve sanatın birleşimi satın almak mutluluktur.

6. Altın Metal Gerdanlıklar:

Altın Metal Gerdanlıklar

Bu gerdanlık kolye, takarken kişiliğinize küstahlık eklemenize izin verecek olanlardan biri. Giydiğiniz herhangi bir sade kıyafet, gerdanlık size seksi bir görünüm kazandıracak ve sıcaklık katsayınıza katkıda bulunacaktır. Boynunuzun büyük bir bölümünü kaplayan geniş ölçülü sade tasarım bir kolyedir. Bu size göz alıcı bir görünüm verir ve her kadının istediği de budur.!

7. Dainty Heart Charm Kolye Altın:

Dainty Kalp Charm Kolye Altın

Bu kolye, herhangi bir çiftin bunu anında satın almasına izin verir. Kolye olarak arasında kalp bulunan altın zincir, herhangi bir erkek için kız arkadaşına bir mutluluktur. Kızlar, erkeğiniz size hediye ettiğinde bunu kızlarınıza göstermeniz için en iyi seçenek. Ona bunu göster ve kediciklerini giy ve üzerine tek bir kuruş bile harcamadan bir araya gel.!

8. İnci ile Altın Tel Gerdanlık:

İnci ile Altın Tel Gerdanlık

Bu kolye sonsuza kadar trend olan altın kolye olarak adlandırılabilir. Arasına ekstra büyük inci sığdırılan altından yapılan gerdanlık ise seçkin kolyelerden; bir kadın giymek ister. Resmi partilere ve etkinliklere katılırken ya da evde veya akrabalarda büyük bir törene katılırken, bu kolye takmak için en iyisi olacaktır. Bu sadece kişiliğinizi vurgulamakla kalmaz, aynı zamanda sınıfı olan bir hanımefendi gibi davranmanıza da izin verir..

9. Altın Telkari Çiçek Gerdanlık Kolye:

Altın Telkari Çiçek Gerdanlık Kolye

Yeni tasarlanan gerdanlık kolye, trendi takip etmek istiyorsanız tercih edebileceğiniz bir kolye. Telkari işlemeli güzel tasarlanmış gerdanlık eşsiz bir süs. Aralarına zincirlerle dolanmış minik altın boncuklar yaratıcı bir sanat eseridir. Ayrıca, telkari tasarımlı kolyenin geniş tabanı, ona kalabalığın içinde görünür bir görünüm verir..

10. Yarım Ay Gerdanlık Kolye Altın:

Yarım Ay Gerdanlık Kolye Altın

Yarım ay şekline aşık birini tanıyordum ve bu onun için harika bir hediye olurdu. Yarım ay şeklinde özel tasarım gerdanlık kolye de birine hediye olarak sizin için benzer bir seçenek olacaktır. Alternatif olarak düzenlenmiş ay kolye ile temiz katmanlı zincirler de muhteşem bir görünüm kazandırıyor. Aradaki zincirlerdeki mavi renkli boncuklar vurgulu bir görünüm verir. Onu giyen herkes kalabalığın içinde göze çarpardı..

11. Urban Outfitter Gerdanlık Kolye:

Urban Outfitter Gerdanlık Kolye

Gerdanlık ile birlikte üç kolye, giyilecek kentsel donatıcı süsü oluşturur. Boşluklu gerdanlık benzersiz bir görünüm verir ve yarım ay ve diğer düz dikdörtgen-üçgen uçlu zincir mükemmel katmanlı bir şekilde birlikte giyildiğinde güzel bir görünüm verir. Bu altın gerdanlık, batı kıyafetleriyle çok güzel giderdi.

12. Balık Kılçığı Altın Gerdanlık Kolye:

Balık Kemik Altın Gerdanlık Kolye

Tamamen kılçık şeklinde minik parçacıklarla tasarlanmış altın gerdanlık kolye. Aralarında çizgiler bulunan kemik şeklindeki aksesuar saat yönünde dizilmiş ve boyna takıldığında çok karmaşık bir görüntü ortaya çıkar. Sade bir elbise giymeyi planlıyorsanız, bu gerdanlık kolye sizin için mükemmel bir seçenek olacaktır..

13. Çivili Altın Gerdanlık Kolye:

Çivili Altın Gerdanlık Kolye

Bu kolye gerdanlık olan etnik bir parçadır. Elmas çivili yuvarlak plakalar harika bir geleneksel görünüm verir. Kolyedeki pırlantalar, mücevher üreticisinin bu kolyeyi yaratmak için izleyeceği paralel tasarımın da bir ipucunu veriyor. Kendinizi bir sari veya herhangi bir etnik elbiseyle süslemeyi ve muhteşem bir şekilde giyinmeyi planlıyorsanız, bu altın gerdanlık kolye sizin için mükemmel bir süs olacaktır..

14. Gola Chik:

Gola Chik

Olağanüstü isimle gola chik, pırlanta ve zümrüt ve yakut gibi değerli taşlarla süslenmiş altın gerdanlık geniş bir kolyedir, törenlerde ve geleneksel günlerde giyilecek ağır bir aksesuardır. Birlikte bükülmüş uzun taş dizileri ve dizi katmanının üzerine çivilenmiş elmaslarla ağır bir tasarıma sahiptir..

15. Zümrüt ve Yakutlu Altın Gerdanlık Kolye:

Zümrüt ve Yakut Taşlı Altın Gerdanlık Kolye

Daha büyük bir beden arasında zümrüt taşlı ve yarım sarmal tasarımların altında asılı zümrüt taşlı çapraz tasarımlı kolye, bir kadının takması için otantik olarak tasarlanmış geleneksel bir kolyedir..

16. Saree için Pırlanta ve Altın Gerdanlık Kolye:

Saree için Pırlanta ve Altın Gerdanlık Kolye

Bu parça antika mücevherleri hatırlatıyor ve aynısının bir kopyası gibi görünüyor. Sayısız kadın bu tür mücevherlere ilgi duyuyor. Onlardan biriyseniz, bu sizin için bir seçimdir.

17. Üç Parçalı Pırlanta Altın Gerdanlık Kolye:

Üç Parçalı Pırlanta Altın Gerdanlık Kolye

Gerdanlık kolyesi, içlerine yine ayrı ayrı üç desende çivilenmiş elmaslarla üç katman halinde elastik olarak tasarlanmış bir kolyedir. Geleneksel bir kıyafetle giymek için şık bir parça olan bu parça, giydiğiniz kıyafetle rock yapmak istiyorsanız satın almak için mükemmel bir parça olacaktır..

18. Gelin için Altın Yakut Gerdanlık Kolye:

Gelin için Altın Yakut Gerdanlık Kolye

Ekstra geniş gerdanlık, herkesi saatlerce kolyeye bakmaya zorlayabilirdi. Her iki tarafta da eğimli tasarımlara sahip, yaratıcı bir şekilde tasarlanmış bir model, sahip olmak için bir nimet olacaktır. Bir tarafı düz, yüzeyi yaprak desenli, diğer tarafı birbirine dokunmuş altın iplere sahip ve ikisi bir arada muhteşem bir görünüm veriyor. Alttaki tambur şeklindeki asılı parçacıklar en alttaki katmana yapıştırılır. Üst ve alt katmandaki pembe boncuk dizisi, kolyede vurgulanmış olarak görünür ve renkli bir görünüm verir..

19. Yuvarlak Yüz için 1 Gram Altın Gerdanlık Kolye:

Yuvarlak Yüz için 1 Gram Altın Gerdanlık Kolye

Sade bir tasarıma sahip, arada boşluklar bulunan ancak alt yüzeyinde inci ve aradaki yakut ile kaplı gerdanlık kolye güzel bir görünüm kazandırıyor. Boynundaki dağınık gerdanlıklarla mücadele eden ve kolyenin ağırlığına küfreden herkes, bu parça bayan için mükemmel bir seçenek olacaktır. Daha ucuz, daha hafif, ancak bakmak için yoğun bir şekilde tasarlanmış ve bir partide veya bir işlevde giymek için yeterince mükemmel.

20. Altın Çivili Gerdanlık Kolye:

Altın Çivili Gerdanlık Kolye

Görünümünüze cüretkarlık katmayı planlarken bu kolye iyi bir seçenek olacaktır. Mısır tarzında birleştirilen sivri uçlarla oluşturulan kolye, şımarık bir şey. Kadife bir kıyafetle sallamak ve seksi görünmek istediğinizde kıyafetinizle birlikte giyin..

21. Vanessa Gerdanlık Kolye Altın:

Vanessa Gerdanlık Kolye Altın

Bu kolye yine sallanan bir görünüme sahip ancak aynı zamanda geleneksel bir görünüme de sahip. Süs takan kadınların ortak ihtiyaçlarına uyacak şekilde güzelce tasarlanmış ince zincirli sade geniş bir gerdanlık. Yukarıda bir görünüm vermek istiyorsanız bunu satın alabilirsiniz..

22. Kadınlar için Çok Katmanlı Gerdanlık Kolye:

Kadınlar için Çok Katmanlı Gerdanlık Kolye

Yay tasarımlı 4 kat ve aradaki kalın kolye ucu ile benzersiz bir gerdanlık kolye. Geleneksel bir elbise ile giymek kötü bir seçim olmaz. Aradaki altın konektör güzel bir görünüm verir. Bu ünlüler tarafından tasarlanmış bir kolye ve kesinlikle herhangi bir işlevinizde takmak isteyeceksiniz’.

23. kundan ve Polki Gerdanlık Kolye:

kundan ve Polki Gerdanlık Kolye

Antika bir parça görünümlü ağır bir etnik kolye takmak için hantal ama göz alıcı bir kolye. Pırlanta ve puantiyelerle süslenmiş parlak bir görünüm verir. Özellikle farklı şekillerde işlenen pırlantalar, dikdörtgenler, kundan ve aradaki büyük siyah taş. Kırmızı incilerle karıştırılan maça şeklindeki beyaz inciler kolyenin görünümüne katkıda bulunuyor. Kulaklardaki büyük çıtçıtlarla birleştiğinde, herkes onu etnik giyimle büyük bir vesileyle giyebilir..

24. Bent Down Gerdanlık Kolye:

Bent Down Gerdanlık Kolye

Koyu kırmızı fonlu gerdanlık kolye farklı bir şekilde tasarlanmıştır. Taşlar, aralarına zümrüt ve yakut çivili düz bir çizgide, iki üst ve alt katmana yerleştirilir. Kolye, diğer kolyelere çok benziyor, ancak takması farklı.

25. Düğün için kundan Gerdanlık Kolye:

kundan Gerdanlık Düğün için Kolye

Eski moda mücevherlere benziyor ama bu günlerde moda trendinde. Altındaki asılı aksesuarlarla birlikte takılan birkaç kundan, gerdanlık takmak için harika bir şekilde tasarlanmıştır. Sırayla yerleştirilmiş farklı renkteki pırlantalar da ona yaratıcı bir görünüm kazandırıyor. Ağır tasarımlı bir kolyedir ve sadece tamamlayıcı kıyafetlerle gider. Geleneksel bir büyük partiyi atmak istediğinizde, onu tüm küstahlığınızla giyebilir ve gösterebilirsiniz..

Bu nedenle, yukarıdaki liste, bulabileceğiniz en güzel gerdanlık kolyelerin seçilmiş seçeneklerini özetlemektedir. Gelenekselden şımarıklara, etnik giyime yönelik ağır tasarımlardan sadelere, incelerden genişlere kadar sayısız seçeneğiniz var. En azından bunlardan biri sizi cezbedecektir. O yüzden bir kez daha düşün ve senin için en iyisini seç ve hiç düşünmeden satın al..