Tıknaz takılar, cesur ve cüretkar ifade parçalarıdır. Tıknaz kolyeler, farkınızı ortaya koymak ve size modaya uygun bir hava katmak için yapılmıştır. Bu kolyeler büyük kalın taşlardan veya incilerden yapılmıştır..

Yeni Stillerde En Yeni 9 Tıknaz Kolye:

Tasarımcı kıyafetlerinizle veya geleneksel kıyafetlerinizle de uyumlu kalın kolyeler seçebilirsiniz. İşte En İyisini Seçin ve onu seçin.

1. Vintage Tıknaz Kolye:

Vintage Tıknaz Kolye

Bu vintage kalın kolye, içi boş altın çiçeklerden ve telkari işinden yapılmıştır. Altın tıknaz kolye, alt katmanı taraklı kenarda olmak üzere iki katmandan yapılmıştır. Yapılan altın işi, her iki tarafa da yerleştirilmiş bir tavus kuşu tasarımına sahiptir. Bu vintage kolye, boyuna bir tasma gibi iyi oturur.

2. Tıknaz İnci Kolye:

Tıknaz İnci Kolye

Yapay elmaslar ve süt bardağı ile iç içe inci sıralarına sahip bu muhteşem çarpıcı tıknaz inci kolyeyi alın. Kolye tıknazdır ve parti giyimi için en uygunudur. Kullanılan inciler şampanya renginde ve nefes kesici görünüyor. Bu şaheseri seçin ve kafaları çevireceğinizden emin olun.

3. Tıknaz Gümüş Kolye:

Tıknaz Gümüş Kolye

Bir açıklama kolyesi olan bu tıknaz gümüş kolyeye bayılacaksınız. Gümüş tıknaz kolye, büyük cesur desenlere ve taşlara sahiptir. Zincirdeki ve kolye ucundaki oval taşlar büyük ve kesinlikle çok etkileyici görünüyor. Geleneksel giyim ve aynı zamanda iddialı tasarımcı elbiseler ile gitmek için bu gümüş kolyeyi seçin.

4. Altın Tıknaz Kolye:

Altın Tıknaz Kolye

Tasarımcı giyimine uyum sağlayacak bu kalın altın kolye ile cesur ve sokak stilini yansıtın. Bu tıknaz kolye, kot pantolon ve beyaz bir üst gibi gündelik giyim için bile idealdir. Altın kolye, birbirine bağlanan kalın altın bağlantılardan yapılmıştır..

5. Boncuklu Tıknaz Kolyeler:

Boncuklu Tıknaz Kolyeler

Bu siyah tıknaz kolye, farklı boyutlarda üç sıra siyah boncuk içerir. Siyah boncuklar siyah zincirle birbirine bağlanır. Bu, siyah küpeler ve siyahla uyumlu kıyafetlerle eşleştirmek harika. Tıknaz siyah kolye, gündelik partiler ve akşam yemekleri için harika.

6. Taş Tıknaz Kolye:

Taş Tıknaz Kolye

Göz kamaştırıcı ve etkileyici görünmek için bu tıknaz yeşim taşı kolyeyi kullanın. Değerli yeşimin güzel mavi rengi nefes kesicidir. Bu, yüzen bir gözyaşı damlası yaka stiline sahip katmanlı bir kolyedir. Ana zincir, büyük boyutlu yuvarlak yeşim boncuklara sahiptir..

7. Renkli Blok Tıknaz Kolye:

Renkli Blok Tıknaz Kolye

Giydiğiniz herhangi bir kıyafetle gitmek için bu renk bloklu büyük tıknaz kolyeyi seçin. Kolye, bir şekil deseninde birbirine yerleştirilmiş üç renkli boncuklara sahiptir. Bu kolye türü için seçilen renkler genellikle birbirine karışan renklerdir..

8. Önemsiz Şey Tıknaz Kolye:

Biblo Tıknaz Kolye

Biblo tarzı da tıknaz kolyelerde en çok kullanılan tasarımlardan biridir. Burada yapılan süsler taş ve boncuklardandır. Biblolar basit bir desende döşenmiştir, ancak her biblonun çarpıcı görünmesini sağlayan küçük altın boncuk çerçevesi vardır. Boncukların her birinin uçları da altın örgü işine sahiptir..

9. Kristal Tıknaz Kolye:

Kristal Tıknaz Kolye

Yapay elmas ve kristalden yapılmış bu tıknaz kolye ile bir gelinin çarpıcı bir şekilde güzel görünmesini sağlayın. Gümüş set kolye, bir gelinin giyeceği en güzel takıdır. Kolyede kullanılan taşlar ve kristaller gözyaşı damlası ve daire şeklindedir. Çiçek şeklinde birleştirilirler. Görünen zincir yok, sadece sonuna kadar birleştirilen çiçekler.

Tasarımcı kıyafetlerinizle veya geleneksel kıyafetlerinizle de uyumlu kalın kolyeler seçebilirsiniz. Bu tıknaz kolyeler renklidir ve yeşim gibi değerli taşlarla da yapılabilir. Sade bir giysiyi tamamlamak için kalın kolyeler seçin. Daha sofistike hale getirecek.