Tasarlanmış metal takılar moda endüstrisindeki yerini her zaman korumuştur. Böyle bir metal tasarımlı mücevher parçası, bir partide veya bir buluşmada dikkat çeken çarpıcı renk ve deseni portreleyen Chunky büyük kolyedir. Bayan takılarını sergilemek için onları basit bir Hint ya da batı kıyafetleriyle giymekten daha iyi bir yöntem var mı? İyi bir ifade kolye parçası, bayanların hedeflediği “huşu” bir görünüm verecektir..

Düğünler İçin En Yeni ve Güzel Büyük Kolye Tasarımları:

Bu çarpıcı görünümü elde etmek için, bir partide dehşete düşmekten kaçınan en iyi 9 Büyük kolye tasarımını burada bulabilirsiniz..

1. Tıknaz Bib Moda Kolye:

Tıknaz Bib Moda Kolye

Bib kolye, yakalı kolyeye benzer, ancak normal bir çöp kutusu gibi vücudun orta göğüs kısmına kadar kaplayan önlük kolye, çocuklar için kullanıldığında fark şeklindedir. Tıknaz kolye, normal bir metal çerçeveden veya kolyenin fiyatını buna göre artıran Altından yapılabilir. Bu kolye, bir yakalı kolye ile bağlantılı zincir kolyenin birleştirilmesiyle tasarlanmıştır..

2. Büyük Çok Renkli Kristal Kolye:

Büyük Çok Renkli Kristal Kolye

Her türlü kıyafetle kombinlenebilen çok renkli kolye, onu evrensel bir aksesuar haline getiriyor. Kolyenin merkez parçası, daha sonra çeşitli renkli kristallerle çevrelenen beyaz kristallerdir. Kristallerin şekli, düzenli veya düzensiz bir çerçeve olabilir..

3. Tıknaz Altın Kaplama Metal Kolye:

Tıknaz Altın Kaplama Metal Kolye

Altın kaplama kalın metal büyük kolye sadece zengin bir görünüm vermekle kalmaz, aynı zamanda cömert görünmesini de sağlar. Bu tür tıknaz kolye, kolyenin arkasında bir kanca eki olan herhangi bir geometrik tasarım olabilir..

4. Büyük Siyah Kurdele Tıknaz Taş Kolye:

Büyük Siyah Kurdele Tıknaz Taş Kolye

Sade siyah kurdele, hediye paketi aksesuarı olarak kullanılmaz, aynı zamanda güzel ve abartılı tasarımlı bir kolye yaratmaya da yardımcı olur. Burada seçilen siyah şerit kalındır ve plastik taşlar veya kristaller veya hatta diğer değerli taşlarla birleştirilmiş İnciler olabilen devasa renkli taşları yapıştırmak için yeterli genişliğe sahiptir..

5. Dövülmüş Altın Tasarım Bağlantı Kolye:

Dövülmüş Altın Tasarım Link Kolye

Dövülmüş metal tasarım, kolye yapımında kullanılan en sanatsal tasarımlardan biridir. Bu malzemeden yapılan büyük kolye tasarımları, dövülmüş ve cilalı görünümü ile büyük boy geometrik tasarımları sayesinde boyuna dolgunluk verir. Altın büyük kolye, bu dövülmüş tasarım kullanılarak daha sanatsal bir şekilde yapılmıştır…

6. Tıknaz Turkuaz Kolye:

Tıknaz Turkuaz Kolye

Turkuaz, mavi renkli olan ünlü Değerli Taşlardan biridir. En ünlü turkuaz rengi gök mavisidir. Sade turkuazın büyük bir kolyeye dönüştürülmesi, kadınların gardırobunda sahip olabileceği en zarif mücevher parçasıdır..

7. Pırlanta-Yakut Tıknaz Yaka Kolye:

Pırlanta-Yakut Kalın Yaka Kolye

Pırlanta kolye her zaman göz kamaştıran bir takıdır ve büyük olan ve tüm büyük kolye modelini Yakut taşla kaplayan pırlantalar Düğün gibi özel bir gün için giymeye değer olduğunda..

8. Tıknaz Gri İnci Kolye:

Tıknaz Gri İnci Kolye

İnciler farklı renk ve boyutlarda gelir, bu renklerden biri gridir ve normal incilerden daha parlak bir görünüm verir. Tasarımcılar zarafet ve zarafet eklemek için normal boyuttan daha büyük boyutta gri inciler kullanarak büyük bir kolye yaptılar. Bu büyük boy inciler birçok sıra halinde birleştirilir ve hacimli bir kolye oluşturmak için bükülür..

9. Kristal Çiçek Bildirimi Kolye:

Kristal Çiçek Açıklama Kolye

Olası tüm takı tasarımlarında çiçek deseni kullanılmıştır. Bununla birlikte yenilikçi büyük tasarımlı kolye yapımında aynı çiçek deseni kullanılmıştır. Kristal çiçek deseni inci kombinasyonu ile daha zarif görünmektedir..

Bu mimari tasarımlı büyük kolye tasarımları, alışılmış ince katmanlı zincir veya ince zincirden daha özel tasarımcı giyim yapan tüm bayanların dikkatini çekti. Kolyeler, kolye ucu her zaman bir tarafa hareket etmeyecek şekilde seçilmelidir..