Pirmieji kombinezonai buvo rasti tik sportinėje ir darbo aprangoje ir nebuvo glamour iliustracija. Laikui bėgant kombinezonai atsirado kaip drugelis iš kokono ir tapo vis spalvingesni. Kombinezonai puikiai tinka kiekvienos moters užimtam gyvenimo būdui. Kombinezonai be nugaros yra nesudėtingi ir gali būti dėvimi bet kokiai progai.

Naujausi ir madingi kombinezonai be nugaros moterims:

Čia yra geriausi moteriški kombinezonai be nugaros.

1. Egzotiški kombinezonai be nugaros:

Egzotiški kombinezonai be nugaros

Juodas kombinezonas be nugaros – tikra klasika, visos akys tikrai žavisi šia apranga. Turi liemenį be rankovių su V formos iškirpte. Atviroje nugaroje yra perrišti dirželiai, suteikiantys erotinę išvaizdą. Prie juosmens yra elastinė juostelė ir plačios kelnės.

2. „Party Wear Red Backless“ kombinezonas:

„Party Wear“ raudonas nugaros kombinezonas

Raudonas kombinezonas pagamintas iš visiškai pasakiško krepinio audinio. Tai figūrą prigludusi apranga, tinkanti lieknoms kūno formoms. Tai labai gerai parodo figūrą. Turi V formos iškirptę ir prigludusį juosmenį. Puikus vakarinis drabužis kartu su dirželiais.

3. “Satin Backless” kombinezonas:

Kombinezonas su satinu be nugaros

Tai pilno ilgio kombinezonas iš satino-šilko medžiagos, be rankovių su gaubtu kaklu, elastine juosmens juostele ir dviem įstrižomis šoninėmis kišenėmis. Turi apatinę rankogalių dalį, kuri suteikia pūstą išvaizdą kelnėms.

4. Apyrankės be rankovių:

Apyrankės be rankovių

Pagamintas iš balto krepo ar šilko medžiagos, šis baltas kombinezonas yra su pakabukais ir be rankovių. Jis yra be nugaros ir plačiomis kojomis. Suderinkite ją su baltais kulnais ir ilgais perlų auskarais. Tai visiškai tobulas vakarinis drabužis.

5. Dryžuotas kombinezonas be nugaros:

Dryžuotas kombinezonas be nugaros

Tai tipiškas devintojo dešimtmečio apynasrio nugaros kombinezonas. Pagaminta iš viskozės medžiagos, juoda ir balta dryžuota. Tai tikras senovinis daiktas, plačios kojos ir plati juosmens juosta. Kartu su juoda plačia apvadine skrybėle ir pora juodų polių suteikia stulbinančią išvaizdą.

6. Kombinezonas ilgomis rankovėmis be nugaros:

Kombinezonas ilgomis rankovėmis be nugaros

Šis ilgas kombinezonas be atlošo rankovėmis pagamintas iš poliesterio ir yra ištemptas. Turi ilgas rankoves ir apvalų kaklą. Turi tiesias ilgas kelnes. Raudonos arba juodos spalvos pieštukų kulniukų pakanka, kad suteiktumėte žvalų vaizdą.

7. Slinky Backless kombinezonas:

Slinky kombinezonas be nugaros

Slenkstantis kombinezonas be nugaros su žudančia išvaizda, medžiaga iš leopardo gyvūnų rašto liemenės su siauromis kojomis. Priekyje yra užtrauktuku užsegama liemenė su užsegama apykakle ir yra aukšto juosmens dizaino. Dizainas papildo figūrą ir vieną iš tobulų naktinių drabužių.

8. „Body Con Backless“ kombinezonas:

„Body Con“ kombinezonas be nugaros

Šis kombinezonas be nugaros tikrai sulauks begalinio žvilgsnio. Tinka kaip pirštinė. Turi gilią V formos iškirptę ir aukštą juosmenį. Jis susiaurėja į pasėlių kojas, kad atrodytų atsitiktinai. Spagečių dirželiai suteikia prašmatnią išvaizdą. Aukštakulniai smailūs batai labai tinka prie šio nugaros drabužio.

9. „Scuba Backless“ kombinezonas:

„Scuba Backless“ kombinezonas

Šis rūdžių spalvos kombinezonas be nugaros yra stulbinantis ir unikalus. Jis turi trumpas pečių rankoves su viduriniu priekiniu viršutiniu plyšiu, taip pat ilgas siaurėjančias kojas ir žemą nugaros centrą. Jo gale yra kontrastingas metalinis užtrauktukas.

Kombinezonai be nugaros yra puikus ansamblis, puikiai tinkantis vakarui ar vakarėliams. Tai būtinas vakarėlio mėgėjo drabužių spintos priedas. Bėgant metams atsirado įvairių stilių ir derinių, o gražūs dizainerių kūriniai visada žydi.

Ilgos kojos, plačios, siaurėjančios, šortai yra keletas paminėjimo vertų kūrinių. Bėgant metams drabužių spintas puošė įvairūs mišiniai ir degtukai. Kombinezonas – tai apranga, kuri niekada nemiršta. Jį mėgsta kolegijos studentai, nes jie yra labai patogūs ir lengvai dėvimi.