Norėdami pridėti stiliaus brūkšnį, galite naudoti odinius kombinezonus, kurie dabar yra madingi. Praėjo tie laikai, kai odinių kombinezonų stiliaus pasirinkimas buvo nepakankamas. Šiuo metu susibūrimuose odiniai kombinezonai virsta labiausiai rūkančiu modeliu. Kadangi prieinami įvairūs stiliai, blauzdos odos kombinezonai žymiai atsigauna. Kalbant apie odinius kombinezonus, yra galimybių pridėti dar vieną drabužį, kurio negausite tiek daug su įprastais kombinezonais. Odinė viršutinė striukė arba kontrastingos odos detalės sužavės jūsų išvaizdą. Turint įvairių stilių, odiniai kombinezonai sugrįžta iš esmės.

Naujausi ir stilingi kombinezonai odiniams dizainams moterims madoje:

Pažvelkime į 9 populiariausius moteriškų odos kombinezonų dizainus.

1. Odinis užtrauktuko kombinezonas:  

Odinis kombinezonas su užtrauktuku

Nesvarbu, ar tai būtų aptemptas, ar ilgas, ar dviejų dalių kombinezonas, odos išvaizda papildo jūsų bendrą stilių. Pati medžiaga turi turtingą ir prabangų pojūtį. Visi svajoja turėti dailų odinį kombinezoną su užtrauktuku.

2. „Catsuit“ kombinezonas:

Catsuit kombinezonas

„Catsuit“ kombinezonas vaidina svarbų vaidmenį mados industrijoje, besidominčia šiuo drabužiu, jis dažniausiai naudojamas kino pramonėje, modeliavime, fotografijoje. Veiksmo filmus gausite tokio tipo aprangą. Tos ponios, kurios nori atrodyti mažai unikalios, gali išbandyti šį kombinezoną.

3. Odinis kombinezonas be rankovių:

Odinis kombinezonas be rankovių

Odinis kombinezonas be rankovių gali būti naudojamas biure ir kasdien. Nors grynos odos kombinezonai yra brangesni, jie paprastai suteikia galutinę jūsų figūros išvaizdą.

4. Iškirptas odos kombinezonas:

Odinis kombinezonas su išpjova

Jei turite liekną ar išlenktą figūrą, išpjautas odos kombinezonas puikiai atrodys jūsų figūrai. Jei vykstate į vakarėlį ar klubą, jūsų iškirptas odinis kombinezonas puikiai tiks, o tai gali paversti vakarėlio vakarėliu.

5. Visas kombinezonas su rankovėmis:

Visas kombinezonas su rankovėmis

Jei ant kombinezono su rankovėmis pridedate šaliką ar švarką, galėsite atrodyti drąsiai. Nors matinė oda nepadarys blizgios išvaizdos, tai suteikia galimybę prie savo išvaizdos pridėti aksesuarų, kurie išsiskiria matine odos tekstūra.

6. Viršutinio kirpimo odos kombinezonas:

Iš viršaus supjaustytas odinis kombinezonas

Audinys vaidina svarbų vaidmenį, kad jis atrodytų. Viršutinio kirpimo kombinezonas yra vienas iš tokių modelių, kai aukštos kokybės oda suteikia blizgesį. Prastai parinkta dirbtinė oda gali atrodyti plastiška ir dėvėti daugiau dienų bėgyje. Jie taip pat linkę ilgiau neišlaikyti formos.

7. Gatvės mados odos kombinezonas:

Gatvės mados odinis kombinezonas

Jei esate pliusas, geriau atrodykite sklandžiau, nes jūsų figūrai tinkantis gatvės mados odos kombinezonas suteiks jums rafinuotesnę išvaizdą.

8. Odinis diržinis kombinezonas:

Odinis diržinis kombinezonas

Yra odinis diržinis kombinezonas, kurį reikia apsvarstyti, jei jūsų dabartinis biudžetas nėra pakankamai didelis. Tiesiog įsitikinkite, kad jie labai panašūs į originalius. Taip pat galite padaryti stiliaus pareiškimą naudodami juodą arba baltą odinį diržą, batus ar basutes ir prie jų priderintas rankines

9. Nėriniuotas odos kombinezonas:

Odinis kombinezonas su raišteliais

Papuošalai gali būti naudojami, kai esame nėrinių odos kombinezonuose. Dėvėdami ornamentus su juodos arba tamsios odos kombinezonais, jūsų ornamentai bus labiau išryškinti. Taigi juodos-raudonos arba sidabrinės spalvos derinys paryškins jūsų buvimą.

Kadangi oda nėra kvėpuojanti kaip kitos medžiagos, geriausia naudoti odinius kombinezonus, norint vasarą mėgautis naktiniu gyvenimu. Žiemą odiniai kombinezonai veiks kaip daugiafunkcinis kūrinys, kuris, suporuotas su dirbtinio kailio striuke, bet kokią įprastą žiemos išvaizdą padarys šedevru. Kadangi yra daugybė juodos odos raudonų kombinezonų, kuriuos galite rinktis iš blizgių kulnų ar batų, jie suteiks gyvybingą išvaizdą.