Kombinezonai buvo madingi praėjusio amžiaus šeštojo dešimtmečio metais, tokie patys labai elegantiška forma buvo ištirti šių dienų mados namuose. Kombinezonų pamišimas privertė moteris išsirinkti tinkamus kombinezonus iš mados parduotuvių. Vienintelis klasikinio kombinezono dėvėjimas moterims leidžia apsirengti draugų išvykai ar naktiniams vakarėliams ir net šventėms.

kombinezonai plačioms kojoms moterims

Tinkamo dizaino kombinezonas tinkamu laiku gali tapti parodos kamščiu. Paprasti atsitiktiniai kombinezonai ir įspūdingi dizainerių kombinezonai, drąsūs atviri kombinezonai iki visiškai uždengtų kombinezonų atrodo nuostabiai ir daro įspūdį apie jų dizainerio poveikį.

Tinkami ir laisvi plačių kojų kombinezonai moterims:

Dėl siaurų kombinezonų ir plačių kojų kombinezonų moterims jie atrodo nuostabiai. Čia yra 9 geriausių skirtingų modelių plačių kojų kombinezonų sąrašas.

1. Kombinezonas su plačiomis rankovėmis plačiomis kojomis:

Plaukiojantis kombinezonas su plačiomis rankovėmis

Paprastas juodas plačių kojų kombinezonas moterims gali atrodyti ne mažiau kaip modelis. Elegantiškas juodos spalvos V formos iškirptės kombinezonas gali priversti jus apsirengti tiesiog nepriekaištingai atidarytais plaukais.

2. Kreminės odos skydelio kombinezonas be petnešėlių:

Kreminės odos skydelio kombinezonas be petnešėlių

Ne peties kombinezonų modeliai su kulkšnies ilgio plačiomis kojomis gali būti šou kamštis mados renginyje ar net oficialiuose susitikimuose. Moterys, kurių ūgis mažas, gali pabrėžti jos ūgį plačiais kojomis ir sukurti akį traukiantį poveikį kitiems.

3. „Navy Slinky Cross“ priekinis kombinezonas:

„Navy Slinky Cross“ kombinezonas priekyje

Merginos, turinčios drąsiai atrodančią figūrą, gali pasirinkti diržinius viršutinius kryžminius priekinius kombinezonus, specialiai sukurtus patraukliai išvaizdai. Tamsiai mėlynos spalvos plačios kojos kombinezonas su kryžminiu priekinio kaklo raštu užbaigia jūsų dienos apsirengimą. Nulinės figūros ponios gali išsiskirti tokiu dizainerio kombinezonu.

4. Plačios kojos dviejų dalių kombinezonas:

Dviejų dalių kombinezonas su plačiomis kojomis

Dviejų dalių moteriški kombinezonai yra klasikinis teiginys, kurį moterys gali dėvėti vakarėliuose ir net šventėse. Viršutinė kombinezono dalis sukurta kitaip nei plačios kelnės. Abi dalys pritvirtintos lankstomu juosmens diržu, todėl visa suknelė yra įspūdinga.

5. Spausdinti plačių kojų kombinezonai be rankovių:

Spausdinti plačių kojų kombinezonai be rankovių

Spausdinti kombinezonai pasižymi dizainerio išvaizda. Kai kurie gėlių atspaudai, taškiniai atspaudai, juodos ir baltos juostelės, gyvūnų atspaudai, vintažinis dizainas, savarankiško audinio dizainas yra tam tikri spausdintų moterų kombinezonų tipai. Prie atspausdintų kombinezonų gali būti pridedami paprasti aksesuarai, pvz., Paprasta skarelė, drąsi avalynė, kuri gali juos ryškiai nušviesti nuo kombinezono atspaudo, kad atrodytų fantastiškai.

6. Vienos pusės pečių kombinezonas:

Kombinezonas iš vienos pusės

Vakarėlio dizainerio plačių kojų kombinezonai turi posūkių su kombinezonų modeliais, kuriuos gali pasirinkti pačios moterys. Kombinezonas iš vienos pusės ant peties gali būti išskirtinis bet kurios ponios dizainas, pritraukiantis vakarėlio svečius. Elegantiškas mėlynas raštas su klostuotu kombinezonu atrodo nuostabiai nuostabiai.

7. Raudonas raudonas kombinezonas su spagečių dirželiu:

Raudonas raudonos spalvos kombinezonas su spagečių dirželiu

Kombinezonai su spagečių dirželiais moterims – tai dizainerių pasirinkimas, specialiai tinkantis vakarėlio ar raudonojo kilimo renginiui. Plisuotos plačios kojos išsiskleidė, kai ji ponia žengia žingsnį. Kai kurie spagečių diržų kombinezonai yra platesni ir erdvesni moterims, norinčioms sunkios išvaizdos.

8. Mažiau rožinis kombinezonas su plačia koja:

Atgal mažiau rožinis kombinezonas su plačia koja

Rožiniai kombinezonai yra mėgstami tarp jaunų merginų. Švelniai rožinis kombinezonas be nugaros gali padaryti jūsų išvaizdą gražesnį be jokio atitinkamo priedo. Mergaitiška išvaizda su akinančia suknele gali atrodyti gražiai visiems.

9. Dizainerio blizgučių viršutinis kombinezonas:

Dizaineris „Sequin Top“ kombinezonas

Dizainerių blizgučių kombinezonai plačiomis kojomis yra tie, kuriuos galite pasirinkti ypatingai progai ar raudonojo kilimo renginiui. Amatų darbas su aukso ir sidabro siuvinėjimais ant palto virš kombinezono palaidinės dalies leidžia atrodyti turtingai ir stilingai. Moterys gali dėvėti tokį dizainerio kūrinį, kad atrodytų kaip nakties stabdys.

Ponios gali pastebėti aukštai su puikiai parinktu kombinezonu pagal figūros vakarėlį ir progą. Puikus atitikimas priedams taip pat yra svarbus dalykas, į kurį reikia atsižvelgti. Perkraunant papuošalus ant kombinezono, atrodo netinkamai. Galima pasirinkti drąsią rankinę apyrankę arba labai lengvą žavingą riešo grandinę arba paprastą laikrodį. Nors pareiškimas ant kaklo gali atrodyti nuostabiai ant pečių. O elegantiškų juodos, baltos ar vienos spalvos kombinezonų pakanka vien garsiai šaukti.