Krepšiai, reikalingi daiktams vežti ant arklių, dažniausiai naudojami balniniai krepšiai. Tačiau šiandien daugiausia naudojami dviračiuose ir motocikluose yra daug įvairių sėdmaišių. Dviračiuose po sėdyne ar balnu matomi sėdmaišiai. Ant dviračių pritvirtinami maži krepšiai, skirti laikyti mažus priedus, kurie bus naudojami kelyje. Kai kurie sėdmaišių balnelių krepšiai naudojami dviračiams, skirtiems ilgiems važiavimams, lenktyniniams dviračiams ir net kalnų dviračiams. Motocikluose kieti balniniai krepšiai pakabinami už sėdynių arba ant galinės sėdynės šonų.

Naujausi dviračių balnelių krepšiai Indijoje:

Balnelių krepšiai šiandien yra labai patrauklūs ir lengvai montuojami, kad būtų galima nešiotis svarbius daiktus, kuriuos reikia naudoti važiuojant.

1. Galinis balno krepšys dviračiams:

Galinis balno krepšys dviračiams

Dviračių sėdmaišiai yra įvairių dizainų. Mažas krepšys po sėdyne talpino daug reikalingos įrangos, reikalingos keliuose. Atsarginės dalys, tokios kaip vidiniai vamzdeliai, vandens buteliai, alyvos rinkinys, dūrio taisymo rinkinys, įrankiai, pirmosios pagalbos rinkinys ir kt.

2. Rankų darbo balneliai:

Rankų darbo balneliai

Priekinis bagažinės krepšys taip pat yra vienas mėgstamiausių balninių krepšių tarp dviračių vairuotojų. Atvartas atsidaro iš viršaus, todėl motociklininkas gali lengvai atidaryti maišą ir gauti viską, ko reikia važiuojant dviračiu.

3. Kelioniniai balneliai dviračiams:

Kelioniniai balneliai dviračiams

Dideli balno krepšiai dažniausiai naudojami ilgoms kelionėms dviračiais ar alpinizmui. Didelis krepšys yra pritvirtintas po sėdyne specialiais diržais, pritvirtintais prie abiejų sėdynių ir dviračio galinės rankenos. Dideliame balno krepšyje telpa daug maisto, pastogės ir būtinos įrangos.

4. Sėdmaišio laikikliai:

Sėdmaišio laikikliai

Motociklų balnelių krepšiai pasižymi skirtingomis savybėmis, turi papildomas kišenes ir dizainerio drobę bei odinę medžiagą. Balno krepšiai turi unikalius lanksčius ir ištemptus diržus, kurie geriausiai pritvirtinami prie galinių dviračio sėdynių.

5. Dvigubi dviračių krepšiai:

Dvigubi balneliai dviračiams

Dvipusiai balniniai krepšiai turi papildomos vietos, kad būtų galima nešiotis daugiau atsargų važiuojant. Patrauklūs dangteliai ir stilinga išvaizda leidžia balnelio krepšiui atrodyti patraukliai; merginos norėtų turėti tokius balnelių krepšius ant dviračių.

6. Neperšlampami balneliai dviračiams:

Neperšlampami balneliai dviračiams

Neperšlampami balno maišeliai, specialiai pagaminti nepalankiam orui, geriausiai tinka dviračiams; raiteliai mėgsta tokius patvarius balno krepšius, kurie geriausiai palaiko maršrutą. Papildomos kišenės labai padeda laikyti daiktus atskirai.

7. Odiniai balneliai dviračiams:

Odiniai balneliai dviračiams

Odiniai balnelių krepšiai yra laikomi geriausiais balneliais, naudojamais ant arklių, dviračių ar dviračių. Odos patvarumas yra daug didesnis nei kitų medžiagų. Odiniai zomšiniai dygliuoti ir odiniai srieginiai balneliai yra patrauklesni krepšiai.

8. Priekinio rankenos balno krepšys:

Priekinio rankenos balnelio krepšys

Žmonės taip pat mėgsta balninius krepšius dviračių priekyje; priekinės rankenos balnelio krepšiai turi kabliukus, kurie pritvirtinami prie dviračio varančiosios rankenos. Vairuotojas jaučiasi nesunkiai pasiimdamas iš dviračio patogius daiktus vairuodamas.

9. Individualūs dviračių balneliai:

Individualūs dviračių balneliai

Motociklai, tokie kaip „Royal Enfield“ ir panašūs sportiniai dviračiai, turi nuostabius balno krepšius, kurie geriausiai atitinka dviračio struktūrą. Atitinkantys ir panašios išvaizdos balniniai krepšiai gaminami pagal kliento užsakymą, todėl gaminami panašiai.

Balnelio krepšiai dar vadinami sėdmaišiais, pleištiniais arba sėdynių pakeliais. Žmonės dažniausiai renkasi maišus po sėdynėmis, nes jie yra lengvai pritvirtinami ir nepatenka tarp važiavimo. Balno krepšiai taip pat matomi pritvirtinti ant galinių sėdynių ir nešiklio šonų tiems, kuriems reikia nešiotis daiktus iš vienos vietos į kitą. Maži balno krepšiai yra naudingi laikant atsarginę įrangą, reikalingą bet kuriuo metu remontuoti dviračius.